Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
11. zář 2009

holky ja vcera musela na 12tou ke kamozce,on ji malej nechtel do skolky tak mu rekla, ze kdyz pude tak pronho prijde semnou a pudem na zmrzku 😅 . takze sem vcera bola aspon mezi lidma,bo sem stejne byla nastvana s ty mrchy necakany 😠 😠 😠

sarlotta
11. zář 2009

zlababo to je fajn🙂))) ... máš spolubojovnici🙂 a na ostatní se vykašli. Na 16tého držím všechny palečky 😉

mari111
11. zář 2009

a sarlotko dik a kolik caju denne ?

sarlotta
11. zář 2009

1🙂 200-250ml klidně

mari111
11. zář 2009

zlababo to je fajn, tak mas kolegini na druhou 🙂

zlababa07
11. zář 2009

Sarlott, díky, už se nemůžu dočkat. Dneska se mi o té kontrole dokonce zdálo, že vídím, jak tluče srdíčko, ale zároveň mám i hroznej strach. 😖

Spolubojovnice je fajn, akorát u té kolegyně je trošku problém v tom, že to moc neplánovala a má nález na čípku ☹ Takže teď čeká navýsledky a pak na verdikt, co s tím. nemáte s tím někdo zkušenosti? Prý jí v květnu něco našli a měla přijít za 4 měsíce na kontrolu, ale do té doby přes antiko otěhotněla a teď je ten nález horší 😒

kopa
autor
11. zář 2009

Sarlott gratuluji k negativním výsledkům 😵

mari111
11. zář 2009

sarlot dik a snad uz budu mit konecne normalni cyklus 😠

sarlotta
11. zář 2009

zlababi, tak to je blbé s tím čípkem, ale myslím, že se to dá seříznout i v těhu - kdyby to bylo až tak vážné.

No vidíš, tak to se Ti zdálo přesně jak to bude🙂 krásné malinké srdíčko🙂))))))))))))

sarlotta
11. zář 2009

děkuju Kopi, sem se objednala sama... bez nějakého důvodu, ale člověk je stejně nervní... tak teď mám radost.

kopa
autor
11. zář 2009

Sarlott to věřím 😅 já nemám ráda doktory 😒

aja.83
11. zář 2009

Mari111, je mi líto mršky, holt se tady šíří ta mrchoviróza, ale už mě to fakt štve!

aja.83
11. zář 2009

Holky, za chvíli jedu domů z práce, hurá a víkend před námi! Tak si ho krásně užijte a v pondělí se na vás zase těším. Doufám, že bude hlášení //! Paajinko, snaž se! Potřebujeme tu další čárečky, ať je veseleji!

mari111
11. zář 2009

jo ta mrchoviroza nam tu teda dava, mrcha jedna 😠

tercie
11. zář 2009

teda vy jste mi daly, tolik toho napovídat...
Mě tu u dočítání ještě vyrušila babička, a pak jsem si šla dělat špagety k obědu, teď jsem jich zdlábla megatalíř, jen se odvalit, a mezitím jsem konečně dočetla.

Markee vítej zpátky, a drž se broučku, je to těžký, ale to zvládneš, to nejhorší už je za tebou 😵 kdybys nechtěla léky, jak psala katy, tak zkus čajík z třezalky, mě ho v dubnu tay nabízeli, je na zklidnění, a není to návykový a nic. Já taky nechtěla nic brát, nakonec jsem se dala do kupy i bez toho, s vaší pomocí tady 🙂

Mury to je dobře že už jste dooma a že se nic zásadního neděje.

Farmíku ty se koukej brzy vytento ať tu můžeš s náma plkat o trenclích a podobně 😀 a nevytento se z podoby, abysme tě pak ještě poznaly 🙂

Tak a už nevím na co jsem chtěla ještě odepisovat... a znovu číst teda fakt nejdu 😀

Jo Květince gratulka k chlapákovi!!!!! 😉

venuska
11. zář 2009

Zlababa, držím palečky, aby bylo vše v pořádku.

Já jsem dneska volala doktoru, ohledně výsledků na cukrovku...a výsledek je NEGATIVNÍ!!! Hurá, mam velkou radost. 🙂 🙂 Alespoň budu mít bezstresový víkend a nemusím na to myslet.

tercie
11. zář 2009

Marianko nesmutni z mrchy, tělíčko se srovnává s tím štosem co dostalo, dává ti vědět že funguje 🙂

venuska
11. zář 2009

Markét, jsem ráda, že už jsi doma. Hlavně se šetři a žádné namáhání. Hezky odpočívej. 🙂 Hlavně, že jste obě v pořádku. Hezky jí opatruj. 🙂

tercie
11. zář 2009

Venusko super, můžeš baštit sladkosti 🙂

tercie
11. zář 2009

Holky kde jste všechny? Já na čtvrtou jedu se podívat na koně, na svou bejvalou partu kámošů, lidí i koní -i když těch už zbylo míň... tak ale stejně se moc těším, takže tu s váma nebudu...

murynka
11. zář 2009

vendul gratuluji k necukrovce 😉

míšo u tebe to vypadá krásně ta 9 😵 😵

holky já už chci mít to těhu za sebou 😅 😅 😅

tercie
11. zář 2009

mury u tebe s tou dvojkou je ta devítka ještě hezčí, už chci taky tak 🙂

murynka
11. zář 2009

míšo raději bych tam 3 😅 😅 😅

tercie
11. zář 2009

Mury však se dočkáš, ono to uteče, že se nenaděješ a pak budeš vzpomínat na pupík, kterej nebrečí a tak 😀

mari111
11. zář 2009

tercinko ja nejak s ty mrchy nesmutnim, ja jen ze to mam tak chaoticke. no snad se to nepravi anebo nejlepsi by bolo kdyby uz aspon devet mesicu neprisla 😉

tercie
11. zář 2009

Jo mari to si taky myslím, je úplně nejlepší varianta 🙂 Zkus ten kontryhel, do nějakýho toho 14DC a uvidíš, já ho pila měsíc, pak třeba měsíc ne...

mari111
11. zář 2009

jo jo budu poctive pit 🙂

tercie
11. zář 2009

Takk jo, já se pomalu balím, večer se sem asi nedostanu. Zítra dopoledne určitě taky ne, uvidímm, jak mi to vyjde.
Opatrujte se!!!!!

Papa

nicollka
11. zář 2009

ahoj holky jdu do města a potom do práce.
Mury vítej, taky jsem u porodu měla píchlé antibiotika.

No mrcha se tu opravdu nějak šíří. Já měla ted na záchzodě malinké špinění i teplotka mi stoupla kousinek, a mě vždycky před mrchou vyskoči teplota, tak nevim jestli se mi zase nedostaví nějak dřív. Mě by to teda neva, kůli manžovi a snaženíčku, když sem mu volala že dojede a bude mrcha tak byl smutnej :D. No a pak bych si tu lut. fázi podržela duphastonem, abych ji neměla tak krátkou po snaženíčku, kdyby náhodou no.

sarlotta
11. zář 2009

Ahojík holky🙂 no kde ste všechny.
Nicol to je teda mrchovatý týden... ale tak třeba Vám to pak klapne 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru