• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tercí policajtská cérko, ty máš teda v baráku těch pout jak nasráno!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: určo i nějaký od taťky :wink: :grinning:
supr, od tebe vyškemrám pouta, od mendy doktorskej plášt :grinning: :grinning: :grinning: udělám místo v mrazáku a to množení nám půjde jako po másle :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
farmi taťka pouta musel vracet, páč šel loni od firmy, ale manža tuším bude mít nějaký rezervní :grinning:
13. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
no jo, jen ten hlas mu ten "got" nějak nenadělil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
ale zato jinde nešetřil :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
13. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Farmi - main gott :grinning:
13. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Holky ty vtipy jsou teda dobrý a i fuuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
No ten můj je hasič s profesí,jak pořád teď psali všude v nemocnici a v gen.poradně.
Farmy,u nás je to s prací taky děs. Mám ekonomku s maturitou,ale nikdy jsem to nedělala,pže tu školu mám jen kvůli matuře,s kterou je teda ostuda se chlubit :unamused:
13. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
říkáš když se rozdávaly péra tak šel dvakrát a ještě s baťohem :grinning:
13. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
To jsou nemoci co přenášejí zvířátka,třeba jako toxoplazmoza u koček a králíku a jiné.A já pracuju v moooc infekci a nikdy nevíš co ta babina či děda doma mají a co na tebe přehupsne.
Jo a taky me zaskočili na gynde dotazem jakou mam krevní skupinu,já myslím že A+,ale radši si to ověřím odběrem.
Kdybych měla - je to v háji,manža má A+.To pak dělá paseku.
Dobré je nechat si udělat i odběr na chlamydie,to je taky svinstvo,ale to mi dělali v Car a to mám OK.
Holky víte co je nejhorší,že naše souseda je taky těhu,tak stejně jako já a já ji ted budu potkávat s břichem a druhá bude ted rodit a další na vánoce.To zas budu trpět :frowning2:

Jo toho evžena sem viděla,ten habera je bombovej,jak odešel :grinning: a darinka se ho bála :grinning:
13. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
mateto , jen lez lez :wink: :dizzy_face: ale s tím co chceš vědět ti neporadím :confused: to nevím

jo jo suprstár je supr, jsem se těšila celej tejden, až to zase bude :grinning: je to legranda :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
markee ale máš matur a to je hlavní, dneska se tě stejně ani pomalu neptaj, z čeho jí máš...
13. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
tercí výmluvy :grinning: žádnej solidní člověk by se dobrovolně pout nevzdal :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holkyyy superstár za pááár :grinning:
Farmi tak to budeš teda brzo hlásit//,když je táta tak vybavenej :grinning: :grinning:
dneska tu star můžem spolu ohodnotit,dneska je to od nás z jižní moravy,tož z teho Brna :grinning:
13. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
s batohem ne s krosnou! :grinning: a na gule dvě igelitky, na každou jednu :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tý jo,já ani neumyla nádobí,to je čurbes,to ten net,s váma to rychle utíká holky,tak to aspon bude rychle za náma ta doba od a můžem se zase snažit jako o závod :grinning:
markee jejda hasič! :confused: :fearful: to by se mi i od vás mohlo něco hodit :grinning: :grinning: ještě si to promyslím, pak ti napíšu seznam :grinning: :grinning: :grinning:
Chudák,co v zimě když solí,to musí trpět :grinning:
13. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Maendy no jasně, za chvíli přejde jedna ms, druhá... ani se nenaděješ a budeš testovat :wink:
13. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
mendy jako pes :grinning: :grinning: :grinning:

no když holky ono přeci na velikosti nezáleží :grinning: a v tomdle je to boužel kór pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže při naší frekvenci styků... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .. to jen tak brzy asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by zase musel bejt leda nějakej zázrak :rolling_eyes:
13. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Holky řekněte mi,mám si antiko nechat napsat nebo ne?
Se nějak nemůžu rozhodnout. Ale bude to asi lepší,že? Abych se už po dvou pokusech za letošek dala do kupy.
13. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
holky ale je pravda, že prsa nateklý, pálej a co se ohnu, tak si ublinknu :sweat_smile: :zipper_mouth: a je mi nějak všelijak a jsem děsně utahaná a mám čuch jak čmuchací pes... ale to může bejt všechno ještě k tý střevní chřipce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když ne k tomu, tak k tomu předmenstrotěhulačnímu syndromu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jééé už to začíííná hurááá!!! :grinning: :grinning: :grinning:
myslím suprstár! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
markee za mne říkám neee :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou tu i jiný možnosti :sweat_smile: a já bych zvolila raději nějakou jinou formu ochrany :wink:
13. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Farmi, pořád pamatuj na naší frekvenci styků... a povedlo se nám to už třikrát!!! :grinning: Takže o frekvenci to faaaakt nejni .-)

Holky jdu koooooukat, už se těším !!!! :grinning:
13. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
tyyyy joooo,ty asi budeš to,no,asi v tom,nee? :grinning:

Já nevím markee,ted co vím od známé,tak bych se na anti vyprdla a nechala to telo at se zbrchá samo,ja bych dala čajíky,relax,moc pusinek od manžela a maličké,nějaký pohodový cvičení a tak podobně.
13. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
tercie řekni at ti prodlouží šňůru až k telce.
No to jsou zjevy :grinning:
13. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jé víte že máme 500 stránku?

To je alenka,já myslela že alan :grinning:
13. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
proboha proč se tak ostříhá když má takové uši???
13. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
taky jsem se zhrozila,že je to holka :sweat_smile:
13. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Farmy,mě už prsa polevujou :frowning2: Ještě k tomu ty prášky na zástavu laktace,asi maj taky vliv.
13. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.