Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
14. zář 2009

Já vim,přejde to.
Jen prostě i takové blbosti,že jdete po tom potratu na utz a čekáte v čekárně a tam je těhulka s velkym bříškem a s přítelem či manžou a čekaj až půjdou dovnitř a oni jim ukážou jejich živé zdravé zlato. Vyšli tak nadšený z té kabinky. Prostě je to hrozný. Přeju všem bezproblémové těhu a zdravé děti,ale známe to všechny. V tu chvíli člověk chce to samé co mají ty ostatní ☹

maendy
14. zář 2009

Já ted taky zas bulela,bolí me dost to břicho,tak me to zas všechno prošlo hlavou.Pořád slyším pana doktora jak řekl že je mimi stejně velké jako před týdnem a horší je že tam není akce.Pak mi říka,chcete se ještě podívat a já se odvrátila a jen zavřela oči ☹ ☹ ☹ A už zase bulím,to jsem ho zahlédla naposled,andílka mojeho.
Ta moje chlupatá je ze mě už nešťastná pořád nechápe proč pořád pláču.

maendy
14. zář 2009

Jestli píšu blbě slova tak prominte mám to rozmazaný.
Dnes musím zvládnout tu mou kadeřnici,znáte to,sice nic neví,alezase bude zhánět drby. 😖
Pak bych měla jít do angl,měla jsem jít na 1 hod min týden ve čtvrtek,což bylo nerealne,ale mám pocit že tam do pul 9 nevydržím,dost me to břicho trápí.Tak snad vydržím aspon do pul 8.Musím se snažit,i když nemám chuť. ☹

aja.83
14. zář 2009

Holky, tohle jsme si zažily všechny. Ale já už jsem taky v pohodě, skoro si chvílema nevzpomenu, že jsem měla zamlklé těhu, spíš to beru, jakože se už snažíme 9měsíců a nic....
Maendy, když tě bude bolet to břicho, radši běž hned k doktorovi, může to být zánět. Někdy po revizi se objeví. Mně taky bolelo břicho a šla jsem na kontrolu a měla jsem tam krevní sraženinu a nějaké zbytky, tak jsem šla na revizi podruhé. To tě nechci strašit, ale lepší je, když to znovu vyčistí, aby bylo všechno co nejdříve v pořádku.

farmarska
14. zář 2009

ahoj holky to mi nedělejte 😨 se sem přiženu dočtu tolik stránek a tady takové smutné téma ☹ 🤐

markee klidně piš, dyť víš, že nám můžeš napsat všechno, my tě tu chápeme 😔

já si těhu průkajdu nechala, i s fotkou malýho 😔 neměla jsem to srdce to vyhodit, prostě to patří ke mně, do mého života 😔 jednou za čas neodolám a nakouknu do ní..vzpomenu si na ty chvilky štěstí, když mi psali to a pak zas todle, na ty kontroly a tak 😒 pak kouknu na fotečku a bulím jako kráva 😅 prostě si nemůžu pomoct, asi to nikdy doopravdy nepřebolí 😢 manžel si o mně myslí, že jsem blázen , že se zbytečně takhle trápím..a má pravdu 😅 ale já si prostě nemůžu pomoct, asi jsem samotríznící masochista 😅 je pravda, že průkajdu nevyndávám moc často.

maendy
14. zář 2009

Holky já si vezmu prášeka lehnu si.Zatím pááá

aja.83
14. zář 2009

No jo Farmi, to je pravda, že tady je zase nálada na bodu mrazu! Holky, pojďte se bavit o něčem veselým! Kdo je další adept na //? Já s tím nedám pokoj, ale fakt už je tu dlouho nikdo nezahlásil!

farmarska
14. zář 2009

markee a nechceš se s náma podělit o to co miminko bylo? 😕 ale jestli se ti to nechce rozebírat, tak to prostě přejdi. chápu, že si to třeba chceš nechat v sobě jen pro sebe 😔 😔 😔

markee
14. zář 2009

Farmarska, právě,taky si tak připadám-samotríznící masochista.

farmarska
14. zář 2009

mendy, tak ať prášeček rychle zabere a je brzy líp!!! 😉

kopa
autor
14. zář 2009

já ani těhu průkajdu nedostala 😒
Markee určitě piš dál,nám můžeš napsat všecko,my tě chápeme a podpoříme.

aja.83
14. zář 2009

Jo Markee, klidně piš, od toho tu přece jsme, abychom si navzájem pomohly a vypovídaly se.

farmarska
14. zář 2009

holky napište teda zase raději nějakej vtípek 😉 at je zase veseleji 😉
ještě dnes se musím tlemit tomu včerejšímu o melounu! 😀 😀 😀
a abych vám zlepšila náladu, tak vám něco napíšu 😵

farmarska
14. zář 2009

jste tám??? 😕 😕

aja.83
14. zář 2009

Já jsem tady, farmi, co nám chceš napsat?

kopa
autor
14. zář 2009

jsem tu taky 😝

farmarska
14. zář 2009

no to na co tu tak čekáš né !!!! 😀 😀 😝 😝 😝

ale jsem tě dostala co 😀 😀 😀

chtěla jsem napsat, že nám dávají dnes zase suprstár 😀 tak se zase alspon večer nasmějeme 😀 😀

farmarska
14. zář 2009

ale byly jste naplý jak kšandy co! 😀 😀 😝

kopa
autor
14. zář 2009

hihihiihihihi
a jaké máte plány na víkend?

aja.83
14. zář 2009

Jo to je pravda, holky, se zase nasmějem. Některý lidi nechápu, že tam vůbec lezou a chtějí se ztrapnit před celým národem. 😀

farmarska
14. zář 2009

jinak já jdu dnes konečně omrknout to novorozenátko ke kamarádce , posledně nám to nevyšlo.., tak se už moooc těším 😵
holky já vůbec nevěděla co jí koupit, tak jsem to nakonec odflákla a koupila jí velký pemprsky a k tomu ty ubrousky na prdýlku...myslíte, že to je jako dárek blbý? 😕 když mně to přišlo ohromě praktický, jako, že se to nebude alspon nikde válet, kdybych to netrefila, 😅 no prostě, že todle využije 😅

markee
14. zář 2009

Nám na víkend přijedou "pražáci",takže jsem z toho celá "nadšená". Nevim,že mi nedaj chvilku klidu,si myslí,že když sem budou jezdit,tak budu OK a líp se z toho dostanu. Ale to není pravda. Z nich jsem na nervy už pár let. A obvzlášť teď,když pak na mě tchýně čumí jako co si to dovoluju nemít radost z jejího syna,jeho manželky a dětí. No prostě nemám no. Dítě maj rozmazlený a nebaví mě ten její vřískot. Teď potřebuju chápající duše,které mě jen ksichtem nebudou prudit 😀

farmarska
14. zář 2009

ají ale ještě že takoví nesoudní lidi jsou! 😀 😀 bo bez nich by to nebylo ono 😀 😀

aja.83
14. zář 2009

Farmi, to je náhodou velice dobrej dárek. Mně říkala kámoška, že nechce dostat žádný věcičky, ani hračky, že nejlepší dárek jsou plíny, protože jsou drahý a upotřebí je stopro. Takže jsi to náhodou trefila parádně!

paajaa
14. zář 2009

Tak dost smutnění a šup sem nějaké veselé historky.

Kopi: nelepila jsi zase něco???? 😀 😀 😀

Farmi: ty jsi teda trapička sama sebe. Já jsem všechno vyhodila ( testy a foto z utz), teď před třetím snažícím obdobím a jsem ráda. Udělala jsem za tím tlustou čáru.

kopa
autor
14. zář 2009

Paaji ahojky 🙂
no ještě jsem pro vás měla jednu historku,ale už si nevzpomínám 😅
ale ted jsem nic nelepila 😀 😀

farmarska
14. zář 2009

oj oj markee no to ti teda nezávidím 😖 já nevím, ale normální člověk by měl pochopit, že po tom, co se ti přihodilo, by měl bejt 10násobně ohleduplnější 😢 😠

aja.83
14. zář 2009

Holky, tak já vám napíšu historku z víkendu: Byly u nás oslavy 90.let fotbalu a přijeli hrát známé osobnosti. Byl tam i Michal Hudček, pamatujete si ho, myslím z první superstar. Sestřenka řekla mýmu manžovi, že se jí líbí a ať pro něj dojde, aby si k nám sedl. No tak on šel. Vrátil se notně nalámanej, protože se s Hudčekem začli pěkně nalejvat rumem, Hudček pak teda seděl chvíli s námi u stolu, ale byl tak vožralej, až to hezký nebylo. Pak taky zpíval a bylo to falešný 😝 !

farmarska
14. zář 2009

my budeme mít asi obyč víkend, doma..možná se z něj nakonec stane pracovní... ještě potřebujeme vydláždit terásku 😅 😝

kopa
autor
14. zář 2009

snad jen že jsem byla v mekáči a kupovala jsem jídlo pro všechny kolegy 😀 😀 to jsem musela vypadat tlustá a ještě nenažraná!!! 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru