• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Já vim,přejde to.
Jen prostě i takové blbosti,že jdete po tom potratu na utz a čekáte v čekárně a tam je těhulka s velkym bříškem a s přítelem či manžou a čekaj až půjdou dovnitř a oni jim ukážou jejich živé zdravé zlato. Vyšli tak nadšený z té kabinky. Prostě je to hrozný. Přeju všem bezproblémové těhu a zdravé děti,ale známe to všechny. V tu chvíli člověk chce to samé co mají ty ostatní :frowning2:
14. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Já ted taky zas bulela,bolí me dost to břicho,tak me to zas všechno prošlo hlavou.Pořád slyším pana doktora jak řekl že je mimi stejně velké jako před týdnem a horší je že tam není akce.Pak mi říka,chcete se ještě podívat a já se odvrátila a jen zavřela oči :frowning2: :frowning2: :frowning2: A už zase bulím,to jsem ho zahlédla naposled,andílka mojeho.
Ta moje chlupatá je ze mě už nešťastná pořád nechápe proč pořád pláču.
14. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jestli píšu blbě slova tak prominte mám to rozmazaný.
Dnes musím zvládnout tu mou kadeřnici,znáte to,sice nic neví,alezase bude zhánět drby. :confounded:
Pak bych měla jít do angl,měla jsem jít na 1 hod min týden ve čtvrtek,což bylo nerealne,ale mám pocit že tam do pul 9 nevydržím,dost me to břicho trápí.Tak snad vydržím aspon do pul 8.Musím se snažit,i když nemám chuť. :frowning2:
14. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Holky, tohle jsme si zažily všechny. Ale já už jsem taky v pohodě, skoro si chvílema nevzpomenu, že jsem měla zamlklé těhu, spíš to beru, jakože se už snažíme 9měsíců a nic....
Maendy, když tě bude bolet to břicho, radši běž hned k doktorovi, může to být zánět. Někdy po revizi se objeví. Mně taky bolelo břicho a šla jsem na kontrolu a měla jsem tam krevní sraženinu a nějaké zbytky, tak jsem šla na revizi podruhé. To tě nechci strašit, ale lepší je, když to znovu vyčistí, aby bylo všechno co nejdříve v pořádku.
14. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj holky to mi nedělejte :fearful: se sem přiženu dočtu tolik stránek a tady takové smutné téma :frowning2: :zipper_mouth:

markee klidně piš, dyť víš, že nám můžeš napsat všechno, my tě tu chápeme :pensive:

já si těhu průkajdu nechala, i s fotkou malýho :pensive: neměla jsem to srdce to vyhodit, prostě to patří ke mně, do mého života :pensive: jednou za čas neodolám a nakouknu do ní..vzpomenu si na ty chvilky štěstí, když mi psali to a pak zas todle, na ty kontroly a tak :unamused: pak kouknu na fotečku a bulím jako kráva :sweat_smile: prostě si nemůžu pomoct, asi to nikdy doopravdy nepřebolí :cry: manžel si o mně myslí, že jsem blázen , že se zbytečně takhle trápím..a má pravdu :sweat_smile: ale já si prostě nemůžu pomoct, asi jsem samotríznící masochista :sweat_smile: je pravda, že průkajdu nevyndávám moc často.
14. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky já si vezmu prášeka lehnu si.Zatím pááá
14. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
No jo Farmi, to je pravda, že tady je zase nálada na bodu mrazu! Holky, pojďte se bavit o něčem veselým! Kdo je další adept na //? Já s tím nedám pokoj, ale fakt už je tu dlouho nikdo nezahlásil!
markee a nechceš se s náma podělit o to co miminko bylo? :confused: ale jestli se ti to nechce rozebírat, tak to prostě přejdi. chápu, že si to třeba chceš nechat v sobě jen pro sebe :pensive: :pensive: :pensive:
Farmarska, právě,taky si tak připadám-samotríznící masochista.
14. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
mendy, tak ať prášeček rychle zabere a je brzy líp!!! :wink:
autor
já ani těhu průkajdu nedostala :unamused:
Markee určitě piš dál,nám můžeš napsat všecko,my tě chápeme a podpoříme.
Jo Markee, klidně piš, od toho tu přece jsme, abychom si navzájem pomohly a vypovídaly se.
14. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky napište teda zase raději nějakej vtípek :wink: at je zase veseleji :wink:
ještě dnes se musím tlemit tomu včerejšímu o melounu! :grinning: :grinning: :grinning:
a abych vám zlepšila náladu, tak vám něco napíšu :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
jste tám??? :confused: :confused:
14. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já jsem tady, farmi, co nám chceš napsat?
14. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
jsem tu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
no to na co tu tak čekáš né !!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jsem tě dostala co :grinning: :grinning: :grinning:

chtěla jsem napsat, že nám dávají dnes zase suprstár :grinning: tak se zase alspon večer nasmějeme :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
ale byly jste naplý jak kšandy co! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
hihihiihihihi
a jaké máte plány na víkend?
14. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jo to je pravda, holky, se zase nasmějem. Některý lidi nechápu, že tam vůbec lezou a chtějí se ztrapnit před celým národem. :grinning:
14. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
jinak já jdu dnes konečně omrknout to novorozenátko ke kamarádce , posledně nám to nevyšlo.., tak se už moooc těším :dizzy_face:
holky já vůbec nevěděla co jí koupit, tak jsem to nakonec odflákla a koupila jí velký pemprsky a k tomu ty ubrousky na prdýlku...myslíte, že to je jako dárek blbý? :confused: když mně to přišlo ohromě praktický, jako, že se to nebude alspon nikde válet, kdybych to netrefila, :sweat_smile: no prostě, že todle využije :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Nám na víkend přijedou "pražáci",takže jsem z toho celá "nadšená". Nevim,že mi nedaj chvilku klidu,si myslí,že když sem budou jezdit,tak budu OK a líp se z toho dostanu. Ale to není pravda. Z nich jsem na nervy už pár let. A obvzlášť teď,když pak na mě tchýně čumí jako co si to dovoluju nemít radost z jejího syna,jeho manželky a dětí. No prostě nemám no. Dítě maj rozmazlený a nebaví mě ten její vřískot. Teď potřebuju chápající duše,které mě jen ksichtem nebudou prudit :grinning:
14. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
ají ale ještě že takoví nesoudní lidi jsou! :grinning: :grinning: bo bez nich by to nebylo ono :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Farmi, to je náhodou velice dobrej dárek. Mně říkala kámoška, že nechce dostat žádný věcičky, ani hračky, že nejlepší dárek jsou plíny, protože jsou drahý a upotřebí je stopro. Takže jsi to náhodou trefila parádně!
14. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak dost smutnění a šup sem nějaké veselé historky.

Kopi: nelepila jsi zase něco???? :grinning: :grinning: :grinning:

Farmi: ty jsi teda trapička sama sebe. Já jsem všechno vyhodila ( testy a foto z utz), teď před třetím snažícím obdobím a jsem ráda. Udělala jsem za tím tlustou čáru.
14. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Paaji ahojky :slight_smile:
no ještě jsem pro vás měla jednu historku,ale už si nevzpomínám :sweat_smile:
ale ted jsem nic nelepila :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
oj oj markee no to ti teda nezávidím :confounded: já nevím, ale normální člověk by měl pochopit, že po tom, co se ti přihodilo, by měl bejt 10násobně ohleduplnější :cry: :angry:
14. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, tak já vám napíšu historku z víkendu: Byly u nás oslavy 90.let fotbalu a přijeli hrát známé osobnosti. Byl tam i Michal Hudček, pamatujete si ho, myslím z první superstar. Sestřenka řekla mýmu manžovi, že se jí líbí a ať pro něj dojde, aby si k nám sedl. No tak on šel. Vrátil se notně nalámanej, protože se s Hudčekem začli pěkně nalejvat rumem, Hudček pak teda seděl chvíli s námi u stolu, ale byl tak vožralej, až to hezký nebylo. Pak taky zpíval a bylo to falešný :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
14. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
my budeme mít asi obyč víkend, doma..možná se z něj nakonec stane pracovní... ještě potřebujeme vydláždit terásku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
snad jen že jsem byla v mekáči a kupovala jsem jídlo pro všechny kolegy :grinning: :grinning: to jsem musela vypadat tlustá a ještě nenažraná!!! :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.