• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj zlabi, jasně že můžeš pokud nemáš nějaké problémy...můžeš se pro klid zeptat i dr. Kam pak chcete letět??
14. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
Díky kelly, přemýšleli jsme nad Řeckem nebo Kyprem, ale asi spíš co se namane. Prostě někam do teplíčka k moři :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
zlab letět můžeš já bych neletěla ale to je moje blbá zkušennost :frowning2: ...lítat se smí do 20tt :wink:
14. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
Mury asi budu ještě zvědavá - jaká blbá zkušenost? To je asi to, co mě zajímá, protože všude se píše, že se to smí, ALE. No ale nikde to ale nevysvětlují :confused:
Jinak je prima, že jsi zase doma a malá je v pořádku, měly jsme tu o tebe strach :sweat_smile:
14. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
zlabi taky jsme chtěli letět do Egypta, ale nakonec jsem letěla do nemocnice na kapačky. Kamarádka letěla s dvojčátkama v 10tt a vše v pohodě.
14. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
zlab minule jsem letěla a byl to zamklý takže já už bych se bála :sweat_smile: jde o mou prostě zkušennost už bych jako těhule neletěla.....ale spousta je v pohodě :dizzy_face: a lítají pak kámoška letěla měla tam trable a potom tam něco zařizuj :confused:
toho bych se bála :zipper_mouth:
14. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
Hm, to je asi fakt :confounded: to zařizování někde v cizině je na prd, kor když je tam člověk s ck a dív se vrátit nemůže... No ještě to asi zvážím a proberu ve středu s dr a uvidíme. Každopádně díky za odpověď
14. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
zlab určitě :wink: to proberte :wink:

mě dnes honí mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
za chvíli se vrátí manža tak jdu obalit filé a asi hranolky udělám jsem nějaká líná :frowning2:
14. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Já bych zase spala, nacpala jsem se obědem a ještě navrch zmrzkou a nějak mě to zdolalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
to asi zalomíme s manžou potom obídku také :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to počasí na to navádí....
14. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
tak jdu na to filé no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
ahoj holky, ja sem teda dneska nic neudelala, akorat peru a skoro cele dopoledne jsem prokecala s maminkou na skypu a ted jsem vas dlouho dlouho docitala a stejne si uz toho moc nepamatuji :unamused:
14. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
farmi drzim palecky snad to klapne, jinak ja bych nevydrzela cekat a uz bych testila :wink:
14. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoj mari, dlouho jsme se nepotkaly, jak je?
14. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Ty a netestovala fami už? nebo to byl někdo jiný? :confused: Už v tom mám hokej. V každém případě 26 Dc je ještě hoodně brzy i na stíneček, takže myslím, že se ještě budeme divit :wink:
14. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
ahoj zlabi, farminka jeste netestila. a co ty jak se mas a hlavne jak se citis?
14. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
holky musim objednat testy, uz mi konci mrcha tak aby jsem to neprosvihla :wink:
14. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky kecalky... Farminko držím palečky:slight_smile:))) to nás hezky napínáš:slight_smile:)
14. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Už jsem zase tu, musela jsem rychle rychle něco pracovat :slight_smile:
Mari, já jsem v pohodě, kromě lehkých ranních nevolností, bolavých prsou, toho, že chodím čůrat 2 x za noc a usínám po večerníčku, jsem naprosto v pohodě :grinning:
A na toho famrika jsem teda moc moc zvědavá. :dizzy_face:
14. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
zlabi počkej až budeš chodit tak 10krát za noc :grinning: to je mazec, tak chodím já, hrůůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
10 x za noc??? To abych ani nešla spát, já totiž vždycky musím seběhnout z patra do přízemí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
dáš si nočník k posteli:slight_smile:)))
14. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
holky ale já už testila včera :grinning: jen tak cvičně :grinning: ale na testu nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zse ovu byla teprve minulej víkend, takže počkám do toho pátku, aby to bylo alspon těch 13 dní od ovulky :wink:
a jste hodný že držíte palce, taky si je držím :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
nojo, já to věděla, že nezklameš :wink: :grinning: Ale je fakt moc brzy, to bys musela mít ten nejcitlivější test a ještě by se asi nechal dost dlouho přemlouvat :wink:
14. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
ted se jdeme chystat za tím mimineškem ke známým, manža se šel vykoupat, já už se tááák těším na bobíška malýho :dizzy_face: uplně mi jdou slzy do očí :sweat_smile:
holky já ted bulím i u reklam, jestli nejsem těhu, tak jsem totální magor a ty mi katynko, reservuj tam u vás jeden pokojík, bo todle fakt už nerozdejchám :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
zlabi jj jednu noc jsem to schválně počítala....teď nevím jestli je to 10krát ale chodím opravdu dost často. Tak si usteleš v přízemí,ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

farmi taky držím pěstičky at to vyjde
14. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
farmi ja sem si rikal ze by si to tak dlouho nevydrzela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jeste je velka sance, sak uvidime. zlab, ti tie nevolnosti normalne zavidim :wink:
14. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
tak holky uz mam ovu testy objednane a jeste jsem si na aukru koupila knizku tak uz se nemuzu dockat az mi prijde, to musim honem docitat at se do ni muzu hned pustit :sweat_smile:
14. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
kelly, to bych sice mohla, ale včera jsme se konečně po 2 měsících rekonstrukce ložnice v patře a spaní na rozkládacím gauči v přízemí stěhovali zpátky, tak nevím nevím, jeslti dobrovolně opět skončím na gauči v přízemí. tak nevím, co je bude lepší - 10 x za noc šupajdit po schodech nebo celou noc se převalovat na nepohodlným gauči :sunglasses: :grinning:
14. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.