• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Paaji neboj,nebudeš sama na konci tabulky :sweat_smile: budeme tam spolu ju? :grinning:
16. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
markee chce to čas :frowning2:
mne ted taky nějak ranilo, když mi včera manžel říkal, že viděl svojí bejvalku a že pžedstav si, že je zase těhotná, že prej měla obrovskej pupek... no dělala jsem že nic, ale nějak se mne to dotklo, že ona už bude mít zase dítko a my nic :cry: navíc je to taková kravka rozcapená, rozkruhnaná, že jí to vůbec nepřeju :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale strašně jí zavidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu dojit, než se tu užeru
zatím čus
16. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:

Bobinko Vojtíšek je nááááááádherný.... úplně jsem si vzpoměla na Kryštofa... krásně jste si ho udělali :grinning: :sunglasses: Pochvala manželovi :wink: Tak ať pěkně spinká a papá a Ty na nás zas nakukni,ju.
16. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Bobi, já taky zapomněla pochválit Vojtíška, je moc klááásnej :wink: !
16. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
farmi, taky si to manža mohl nechat pro sebe co? :angry:

Markee :frowning2: mě je to tak líto, chudinečko...ale musíš si říkat, kdoví co má ta těhulka za sebou, jak dlouho musela čekat... sama vidíš, že je nás spousta co se nějak trápíme než se k nám miminko dostane...je jasné, že to píchne u srdíčka...ale přebolí to. Bez trápeníčka bysme nevnímali ani ty krásy života naplno. johanka se sourozence dočká neboj, do 40ceti máš čas. Tak si odpočiň a sbírej síly. Tohle si musíš prožít a oplakat si to.
16. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
hmm taky si říkám, on si tydle věci třeba jako vůbec neuvědomuje, že se mne dotýkají.., že jeho bejvalka si těhulí jak po másle, vozí jeden kočár za druhým a my...takový trable s tím máme :pensive:
16. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Nicol, tak čajíky a spinkat. Ať nepromarodíš ovulku.

Kerrie taky sem si včera u ordinačky říkala, že to stojí za prd, furt nějaké katastrofy... jakoby jich nebylo málo v životě samém- nějak mě to naštvalo.
16. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
jo jo taky si říkám, že o kolik víc si budu vážit a užívat toho miminka , jestli se nějakýho dočkáme :sweat_smile: po všech těhle lapáliích :pensive: to bude ten nejumuchlanější drobeček na světě :grinning:
16. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Farmi: on si to manža určitě neuvědomil. Chlapi přemýšlej úplně jinak, takže se tím netrap.
16. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
holky frndím už na ty kozičky, nebo jim z toho čekání zatuhnou vemínka :sweat_smile: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
markee, opravdu to chce čas. Hlavně to nedus v sobě,ale klidně si poplač. Já jsem nebyla schopná někam jít skoro měsíc. Několikrát jsem i utekla z obchodu - když jsem viděla nějakou těhulku, nebo malé mimi.
Uvidíš, bude to lepší a lepší. Moc na tebe myslím.
16. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky.
Vidím že tady nevládne moc dobrá nálada a že vás tu něco pořád zlobí.
Já včeta seděla u vínka se 2 kamoškama,jedna přišla o mimi loni v 11tt a od té doby ani tuk a druhá ted v květnu v 23 tt musela ukončit,vážná gen porucha,čekala holčičku verunku.Tak jsme nadávali a plakali spolu,bydlíme v jednom baráku,super co.
Manžel jedné říkal at založíme klub potratářek,myslel to ze srandy.
Tak jsme si snad 10x připili na miminka a pod stromeček //.

Farmi bílej test přece nic neznamená.A nejsi cvok,já měla za ty 3 roky snad 6x těhu příznaky jak vyšité,taky jsem pak říkala,že jsem fakt už pako.

Aji slyšela jsem že i ovu může vyvolat krvácení,nebo že by se tam něco zavrtávalo?

Holky třeba podle počasí vyrazíme v říjnu taky někam do pryč.
16. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

markee chce to opravdu čas :frowning2: je to těžké :pensive: :pensive: :pensive: opravdu horší než přijít o miminko ze začátku :frowning2:

farmi třeba je na testík brzy vyčkej času :slight_smile: :wink:
16. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Já mám ted problém,musím nakoupit,prázdná lednice,ale me se tak nechce ven,jak říkáte kočárky a mimi,nechci ted vidět :frowning2:
Ale nemám co jíst,sakra.Budu muset.

Bojím se poledne,to nám bylo totiž minulou středu všechno oznámeno a já padla na hubu,ted se bojím že to zase příjde a já budu dnes bulet jak o závod.
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Maendy, kéž by se něco zavrtávalo :wink: ! Jen ať se klidně zavrtává, nebudu to vůbec ničím rušit :sunglasses: !
Teda to máte smůlu ve vašem baráku, ale aspoň jste si pokecali o stejném problému a nejste na to sami. Taky vás nemusí trápit, že místo toho byste už v baráku potkávali těhuli. A určitě pod stromeček // budou! Věřím tomu!
16. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Markee uvidíš že ti čas pomůže.Ten jedinej hojí tu bolístku,a ten jedinej přinese ty vytoužené //.Chce to ten čas.Tak at běží.
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Aji kdyby jsi tak měla pravdu.
Ale tu těhuli potkávat budu,hned sousedka vedle,je stejně jako bych byla i ted já.Ale plánují se stěhovat,tak rychle,at se na ní nemusím koukat jak se kulatí :unamused:

A jedna tu bude rodit ted na podzim,než zjistila že je těhu,a to nemá tatínka 1 ale 2.Ta semá co,tak brala drogy,chlastala a hulila.Jeste v zime jsem ji překračovala jak se válela na schodech,když jsem šla ráno do práce.
Super spravedlnost.
16. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Aji četla jsem tve album a jsme na tom vlastně stejně,kolik ti je jestli se můžu zeptat?
16. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jenom nakukuju, spěchám cvičit a pak hned do práce.
Farmi zkus testík až nejdřív v pátek, držím palce.
Bobinko máš moc hezké mimi :dizzy_face:
Pajo, to je mi líto že došla MS :pensive: :frowning2: Tip k tomu co ti psala myslím markee www.hrubaskala.cz mají tam prodloužené víkendy s ochutnávkama různých specialit jiných zemí a výlety po okolí mohu jen doporučit, je tam krásně. Nebo mě ještě zaujal www.berstejn.cz velmi romantické prostředí , krásné pokoje, večeře o třech chodech, sauna atd. nebo www.laznickynh.cz -je to spíš relaxační pobyt a v okolí se dá jezdit na kole a večer relax ve vířivce :wink:
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak jdu teda do toho obchodu,no vubec se mi nechce.
Za chvilku budu snad zase tu.
16. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Maendy, je mi 26. A Tobě?
16. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Maendy, líbí se mi ten citát u tebe v albu. To by mohla být pravda a ty střepy by nám všem mohly prinést vytoužené štěstíčko! :wink:
16. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Holky, kde všechny jste, sakriš? Se tu sama bojím :confounded: !
16. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
maendy, to je teda klub, manža je srandista jo? :sweat_smile: // pod stromeček by byly fajn :wink:
16. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
jéé na hrubé skále jsme byli loni :slight_smile: ne předvánočním víkendu a bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: 3 dny y vyšlo to asi na 1800 se snídaní a jednou slavnostní večeří a pak normální :slight_smile:
ted mi ta nabídky přišla také ale na leden :sweat_smile: to asi nehrozí :grinning: :grinning: :grinning:
hrubou skálu doporučuji mám i fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky díky za tipy. Jste zlatíčka. Zatím jsem vybrala Šumavu- Prášily a okolní jezera, ale je to od nás docela daleko :frowning2: , takže ještě prostuduji tohle. Já už se mooc těším až vypadneme.

Kopretinka: tak bojujeme zase dál, viď :wink:
16. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Paaji, taky se přikláním k Hrubé skále. Český ráj mám moc ráda, je tam nádherně.
16. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
paji my jsme tam vlastně také byli po revizi..potřebovala jsme vypadnout a končilo mi šestinedělí :grinning: :grinning: :grinning:
no jednu noc jsme si užili ale ten druhý den přišla MS :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
No já Paji už nebojuju, tak asi tak nějak. Mury a co ty jak se vede?
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Mury: koukala jsem na ty ceny na ubytování je jsou to docela pálky :astonished: :astonished:

Kopretinka: necháváš tomu volný průběh bez měření a testění??? Nebo jak to mám chápat???
16. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.