• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Já za chvilku končím v práci, doma balení a zítra ráno hurá na dovču, takže kouknu až v neděli. Takže prosím samé dobré zprávy :grinning: a //
16. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
Ahojík holky,
Markee je mi moc líto, že tě tohle muselo potkat :frowning2: já si myslím, že půlroční doba je jen kvůli psychice, takže uvidíte samy, kdy se budete s manžou na snažení cítit. Pevně věřím, že se k tobě, ke všem tady dostane štěstíčko a budeme si užívat těch malých drobečků.
Bobi, jééé Vojtíšek je krasavec, gratuluju :slight_smile:
Zlabi, dvoujčátka no to je paráda, též se připojuji ke gratulaci :slight_smile:
Holky jak tu píšete o tvrdnutí bříška, jak se to projevuje?
16. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
Wergi, citis takovy tlak, bolest az krec v oblasti delohy,tzn, tveho briska.. muze to vystrelovat az do zad,konecniku,,,nekdy je to jako silna menstruace.. kdyz si behem stahu sahnes na bricho,tak je jak kamen a je vypoulene
vetsina holek ma slaba i kdyz casta tvrdnuti.. je to tim,ze se deloha procvicuje na porod .
16. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Markee to je smutný, lepší takový věci vůbec neřešit, viď? Víš jak jsi to teď napsala, a ještě když jsem pročítala co píšou holky v tématu NT hodnoty, tak mi připadá, že ty holčičky jsou postižený ve víc případech, než kluci... nevím, jestli se mi to jen nezdá... Markee a řeknou vám, jaký to postižení měla?
16. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj prašivky, jak je? :wink:

jste mi zase daly s tím dočítáním :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk se chvíli zdrží ve městě, pak dá kafíčko s manžou a pak aby celej večer dočítal :grinning:
to já Ulici sleduju, možná proto mi to dočítání taky tak dlouho trvalo :grinning:

a ted už si nic nepamatuju, takže to shrnu....
gratuluju k dobrým kontrolám u lékařů, markee a spol.
a hlavně gratulínkuju moooooooooooooooooooooooooooooc žlabince!!! to je přímo božíííííííííííííííííííííííí zpráva !!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Mari to taky bude konec návštěv :grinning: to zatrhnu nenápadně :grinning: No práce na h....třeba v mém oboru hledají hodně ale v jeho nic moc :unamused: životopisy posílá a furt nic :pensive:

Farmí co příznaky?koukám,že jsme v tabulce na vysokém DC zůstaly spolu :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
aron užij si pěkně termál :wink: :dizzy_face:
kopi a ty jsi užij pěkně domácího klídečku :wink: a přítelák ať si cestuje, ale pěkně za svý, až si nějaký vydělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych ho pouštěla, ale prachy by nedostal :sunglasses: :grinning:

tercí ty starej pardále, jak se máš? :wink:
16. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
holky chci si pustit tu superstar a kde byl ten casting v pondělí v Bratislavě?? :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
ach jo marke uz se netrap, sak uvidis co vam jeste reknou ,jake budou vysledky a pak uvidis jak se budes citit a muzete urcite snazit driv, jinak jak jsem tu uz psala moje kamoska otehotnela v sestinedeli po porodu a holku ma zdravou, sice je to uz davno ale je teda jasny ze to taky de :wink:
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
kopi no jo asi to spolu zase dotáhneme do mrchy a pojedeme další kolo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
příznaky pořád jak vyšitý, třeba momentálně je mi zase strašně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi každou chvíli budu zvracet :stuck_out_tongue_closed_eyes: přijde mi ale , že to mám horší vždycky spíš večer než ráno :confused:
jestli v pátek nebudou dvě, ani náznakem, můžete mne tu všechny oslovovat, magore :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Tercie,říkali,že do 14dnů budou výsledky z pitvy.Takže toho 21.října určo nám poví co a jak.
No mě zas říkaj,že většinu problémů působí kluci,ale víš jak. Je to prostě jak kdy a jak u koho.
16. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
farmi třeba pojedu další kolo sama :grinning: už mě to pěkně sere :sweat_smile: MS nikde a na testu bílo!!!
16. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
kopi někde na slovensku to bylo, ale kde si nevzpomenu :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
díky :slight_smile: už jsem to našla :wink:
16. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
kopi to je nnejhorší no, člověk by pak už klidně bral i tu mrchu vid..jen aby se už situace pohla a mohlo bejt další snažení :rolling_eyes: vím o čem mluvím, minule jsem měla asi 36dení C :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kopís a toho že by jsi jela další kolo sama se neboj, :grinning: jen o kousínek výš by byla pájínka, kopretinka, atd.. :confused:
16. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
jo a dnes jsem si ve městě dokoupila testíky 4 balení po dvou-mamáče :wink: a už mne zase svrbí ruka :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: je to jak droga :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
jo to je nejhorší :slight_smile: potřebuji rychle mrchu aby mi pak přítelák necuknul ze snažením :sweat_smile:
No tohle bude můj nejdelší cyklus :angry:
16. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
téda co se vám to tam v tý Praze děje... :fearful: po sídlištích choděj uchyláci :confused: a ted ve zprávách koukám přestřelky :fearful: zlatá samota vám řeknu :zipper_mouth: :wink: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
hojky tak jsme utráceli :grinning: :grinning: :grinning:

mám už asi vše :slight_smile: dnes jsme koupili nůžky,kartáček na vlásky,odsávačku hlenů,dudlíky,spirálku na postýlku,dupačky ale největší radost mám z fusaku emitex je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vše je v albu
koupila jsme i plínky mám 15 bílých a 4 s potiskem to bude stačit ne :confused: :confused: :confused:

jo a co s enám povedlo koupila jsme stejné povlečení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže ho půjdu vyměnit :sunglasses:
autor
ta přestřelka byla kousek od nás :sweat_smile:
mury tak to je vidět, že se vám povlečení fakt líbí, když jste si ho vybrali dvakrát! :grinning: :grinning:

terci nehraj na nás, že ti zase vypadl internet :grinning: ty si s náma prostě už nechceš povídat :angry: jsi spichla co jsi ted ta těhule co! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kopi tak to si hlavně příteláka ničím nerozčil :sweat_smile: ted musíš přivřít očka nad vším :sweat_smile: :sweat_smile: a jen co vystříká co má :zipper_mouth: tak do něj :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
kopi ježš tak běž raději dál od oken :fearful: :confused: kdyby tě picli, tak to ani nikdo nebude vědět, když jsi tam ted sama :grinning: a freták ti záchranku nezavolá :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Farmi no právě,až zadělá tak mu vyčiním :grinning:

Murynko už jsem koukala do albíka :slight_smile: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Květi díky...
Mury, ten fusak je hezoučky, taky se na něj chystám :slight_smile:
Kopi, kde to bydlíš, nejdřív úchylák a i přestřelka? :fearful:
16. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
na Praze 5 :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
pane jo my tu budem mít dvojčátka jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zlab MOC GRATULUJI TO JE NÁDHERA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát si to nedovedu představit :confused: :confused: ale to zvládnete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: držím palečky!!!!

wergi akorát mě zhnusilo na Kladně ten fusak 1499 a v Tuchlovicích 1150 :astonished: :astonished: ještě že jsem počkala a koupili jsme ho tam :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
mury tak jsem ti to zkoukla a moc pěkný věci!! :dizzy_face:
a já dnes v Tescu neodolala a koupila jsem si sadu bodýček , byrvy neutrální :wink: byly strašně zlevněné, tak to nekupte :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
jé na Prahu 8 jsem dnes posílala vzorek kozího mléka :grinning: SChok (chovatelé koz a ovcí) tam mají sídlo :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
holky jdu zkusit něco zakousnout, je mi fakt šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
16. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Jé pošli mi taky mlíko :grinning:
16. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.