Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
16. zář 2009

Já za chvilku končím v práci, doma balení a zítra ráno hurá na dovču, takže kouknu až v neděli. Takže prosím samé dobré zprávy 😀 a //

wergina
16. zář 2009

Ahojík holky,
Markee je mi moc líto, že tě tohle muselo potkat ☹ já si myslím, že půlroční doba je jen kvůli psychice, takže uvidíte samy, kdy se budete s manžou na snažení cítit. Pevně věřím, že se k tobě, ke všem tady dostane štěstíčko a budeme si užívat těch malých drobečků.
Bobi, jééé Vojtíšek je krasavec, gratuluju 🙂
Zlabi, dvoujčátka no to je paráda, též se připojuji ke gratulaci 🙂
Holky jak tu píšete o tvrdnutí bříška, jak se to projevuje?

kvetinka7
16. zář 2009

Wergi, citis takovy tlak, bolest az krec v oblasti delohy,tzn, tveho briska.. muze to vystrelovat az do zad,konecniku,,,nekdy je to jako silna menstruace.. kdyz si behem stahu sahnes na bricho,tak je jak kamen a je vypoulene
vetsina holek ma slaba i kdyz casta tvrdnuti.. je to tim,ze se deloha procvicuje na porod .

tercie
16. zář 2009

Markee to je smutný, lepší takový věci vůbec neřešit, viď? Víš jak jsi to teď napsala, a ještě když jsem pročítala co píšou holky v tématu NT hodnoty, tak mi připadá, že ty holčičky jsou postižený ve víc případech, než kluci... nevím, jestli se mi to jen nezdá... Markee a řeknou vám, jaký to postižení měla?

farmarska
16. zář 2009

ahoj prašivky, jak je? 😉

jste mi zase daly s tím dočítáním 😝 člověk se chvíli zdrží ve městě, pak dá kafíčko s manžou a pak aby celej večer dočítal 😀
to já Ulici sleduju, možná proto mi to dočítání taky tak dlouho trvalo 😀

a ted už si nic nepamatuju, takže to shrnu....
gratuluju k dobrým kontrolám u lékařů, markee a spol.
a hlavně gratulínkuju moooooooooooooooooooooooooooooc žlabince!!! to je přímo božíííííííííííííííííííííííí zpráva !!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 dvojčátka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
16. zář 2009

Mari to taky bude konec návštěv 😀 to zatrhnu nenápadně 😀 No práce na h....třeba v mém oboru hledají hodně ale v jeho nic moc 😒 životopisy posílá a furt nic 😔

Farmí co příznaky?koukám,že jsme v tabulce na vysokém DC zůstaly spolu 😀 😀

farmarska
16. zář 2009

aron užij si pěkně termál 😉 😵
kopi a ty jsi užij pěkně domácího klídečku 😉 a přítelák ať si cestuje, ale pěkně za svý, až si nějaký vydělá 😝 bych ho pouštěla, ale prachy by nedostal 😎 😀

tercí ty starej pardále, jak se máš? 😉

kopa
autor
16. zář 2009

holky chci si pustit tu superstar a kde byl ten casting v pondělí v Bratislavě?? 😅

mari111
16. zář 2009

ach jo marke uz se netrap, sak uvidis co vam jeste reknou ,jake budou vysledky a pak uvidis jak se budes citit a muzete urcite snazit driv, jinak jak jsem tu uz psala moje kamoska otehotnela v sestinedeli po porodu a holku ma zdravou, sice je to uz davno ale je teda jasny ze to taky de 😉

farmarska
16. zář 2009

kopi no jo asi to spolu zase dotáhneme do mrchy a pojedeme další kolo 😀 😀 😝
příznaky pořád jak vyšitý, třeba momentálně je mi zase strašně zle 😝 asi každou chvíli budu zvracet 😝 přijde mi ale , že to mám horší vždycky spíš večer než ráno 😕
jestli v pátek nebudou dvě, ani náznakem, můžete mne tu všechny oslovovat, magore 😠 😀 😀 😀 😅 😅

markee
16. zář 2009

Tercie,říkali,že do 14dnů budou výsledky z pitvy.Takže toho 21.října určo nám poví co a jak.
No mě zas říkaj,že většinu problémů působí kluci,ale víš jak. Je to prostě jak kdy a jak u koho.

kopa
autor
16. zář 2009

farmi třeba pojedu další kolo sama 😀 už mě to pěkně sere 😅 MS nikde a na testu bílo!!!

farmarska
16. zář 2009

kopi někde na slovensku to bylo, ale kde si nevzpomenu 😅 😅

kopa
autor
16. zář 2009

díky 🙂 už jsem to našla 😉

farmarska
16. zář 2009

kopi to je nnejhorší no, člověk by pak už klidně bral i tu mrchu vid..jen aby se už situace pohla a mohlo bejt další snažení 🙄 vím o čem mluvím, minule jsem měla asi 36dení C 😝 😝
kopís a toho že by jsi jela další kolo sama se neboj, 😀 jen o kousínek výš by byla pájínka, kopretinka, atd.. 😕

farmarska
16. zář 2009

jo a dnes jsem si ve městě dokoupila testíky 4 balení po dvou-mamáče 😉 a už mne zase svrbí ruka 😨 😀 😀 😀 je to jak droga 😀 😀

kopa
autor
16. zář 2009

jo to je nejhorší 🙂 potřebuji rychle mrchu aby mi pak přítelák necuknul ze snažením 😅
No tohle bude můj nejdelší cyklus 😠

farmarska
16. zář 2009

téda co se vám to tam v tý Praze děje... 😨 po sídlištích choděj uchyláci 😕 a ted ve zprávách koukám přestřelky 😨 zlatá samota vám řeknu 🤐 😉 😵

murynka
16. zář 2009

hojky tak jsme utráceli 😀 😀 😀

mám už asi vše 🙂 dnes jsme koupili nůžky,kartáček na vlásky,odsávačku hlenů,dudlíky,spirálku na postýlku,dupačky ale největší radost mám z fusaku emitex je nádherný 😵 😵 😵 vše je v albu
koupila jsme i plínky mám 15 bílých a 4 s potiskem to bude stačit ne 😕 😕 😕

jo a co s enám povedlo koupila jsme stejné povlečení 😀 😀 😀 😀 takže ho půjdu vyměnit 😎

kopa
autor
16. zář 2009

ta přestřelka byla kousek od nás 😅

farmarska
16. zář 2009

mury tak to je vidět, že se vám povlečení fakt líbí, když jste si ho vybrali dvakrát! 😀 😀

terci nehraj na nás, že ti zase vypadl internet 😀 ty si s náma prostě už nechceš povídat 😠 jsi spichla co jsi ted ta těhule co! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopi tak to si hlavně příteláka ničím nerozčil 😅 ted musíš přivřít očka nad vším 😅 😅 a jen co vystříká co má 🤐 tak do něj 😀 😀

farmarska
16. zář 2009

kopi ježš tak běž raději dál od oken 😨 😕 kdyby tě picli, tak to ani nikdo nebude vědět, když jsi tam ted sama 😀 a freták ti záchranku nezavolá 😀 😀

kopa
autor
16. zář 2009

Farmi no právě,až zadělá tak mu vyčiním 😀

Murynko už jsem koukala do albíka 🙂 😵

wergina
16. zář 2009

Květi díky...
Mury, ten fusak je hezoučky, taky se na něj chystám 🙂
Kopi, kde to bydlíš, nejdřív úchylák a i přestřelka? 😨

kopa
autor
16. zář 2009

na Praze 5 😅

murynka
16. zář 2009

pane jo my tu budem mít dvojčátka jo 😵 😵 😵 😵 😵

zlab MOC GRATULUJI TO JE NÁDHERA 😵 😵 😵 😵 akorát si to nedovedu představit 😕 😕 ale to zvládnete 😀 😀 😀 😀 držím palečky!!!!

wergi akorát mě zhnusilo na Kladně ten fusak 1499 a v Tuchlovicích 1150 😲 😲 ještě že jsem počkala a koupili jsme ho tam 😀 😀 😀

farmarska
16. zář 2009

mury tak jsem ti to zkoukla a moc pěkný věci!! 😵
a já dnes v Tescu neodolala a koupila jsem si sadu bodýček , byrvy neutrální 😉 byly strašně zlevněné, tak to nekupte 😀 😀

farmarska
16. zář 2009

jé na Prahu 8 jsem dnes posílala vzorek kozího mléka 😀 SChok (chovatelé koz a ovcí) tam mají sídlo 🙂

farmarska
16. zář 2009

holky jdu zkusit něco zakousnout, je mi fakt šoufl 😝 😝 😖

kopa
autor
16. zář 2009

Jé pošli mi taky mlíko 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru