Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
18. zář 2009

Šarlott, Kryštůfkovi přejeme vše nej k svátku 🙂

sarlotta
18. zář 2009

děkuju markee🙂)))

a mě se dneska taky zdálo 😅 😎 ani se mi nechtělo ráno vylézt z postele 😉

kopa
autor
18. zář 2009

Markee to teda 😀 Asi je to tím že u nás nic nebylo již od neděle a ještě nic nebude,když jsem chcíplá a mám MS 😠
Včera jsem přítelákovi psala,že jsem to dostala a že se nemusí být,že bude tatka 😅 a on mi napsal,že by mu to nevadilo. 😵 Tak doufám,že už si je stopro jistý.

markee
18. zář 2009

Šarlott,fakt? To je super. A copak copak???

kopa
autor
18. zář 2009

Šarlott vátej do klubu snářek 😀 😀

markee
18. zář 2009

Kopy,tak to je fajn,že je smířený-jen ať mu to tak vydrží dlouuuuho.
No u nás ten sex taky nebyl,ale dýl jak u vás. Chjo,ale ještě chci tak 14dnů počkat a pak samozřejmě s kondomem to zkusit,ale uvidíme no.

kopa
autor
18. zář 2009

Markee no právě bojím se aby mu to vydrželo 😅 víš že u nás je to jedn týden tak a pak další tak...Včera přijel od kamaráda a furt mi psal hezké smsky,ba mi i doknce řekl,že mi něco koupí a dneska dojde pro mě do práce.No a ještě mi včera doma ve skříni koukal na ty bodýčka co jsem koupila 😵
Dává mi to celkem dost naděje,že už u nás bude vše v pořádku,ale....Furt to beru z rezervou abych nebyla zklamaná 😔

markee ještě vydrž se sexíkem,tak se zatím pomazlíte s manžílkem 😵 To je taky hezké 😵

markee
18. zář 2009

Přeju ti to Kopy,aby to už bylo jen a jen fajn a přítel už jel jen v těchto kolejích. Je to krásné, když i na chlapovi vidíš,že si mimčo přeje.

Jo se sexem vydržím. To za 14dní bude měsíc po,tak uvídíme.

murynka
18. zář 2009

markee co mám říkat já ☹ u nás dlouho nic a ještě dlouho nic nebude ☹

sarlot no jo dneska je Kryštůfka 😵 😵 tak vše nej k svátku mu přeji 😵 😵

kopa
autor
18. zář 2009

jéé Šarlott přeji taky malému vše nej k svátku 😵 😵

Murynko tak až porodíš,to máš za chvilku.Tak naky sexík bude 😵 Já doufám že to stihnu do tvého porodu být těhu 😅 😅 no prostě musím 😀

Markee no doufám,že se to ted k lepšímu u nás obrátí.Přestal brát ty prášky na srdíčko a je jak vyměněný 😅

katyna6
18. zář 2009

murynka-vy máte sexík zakázaný kvůli miminku?Proč?Ale já bych pro mimi taky vydržela všechno 😉

murynka
18. zář 2009

leni to tedy musíš 😀 😀 😀 až porodím tak je ješět šestinedělí 😅 😅

katy mám rizikové do 16tt jsme se báli my..a ted po té hospitalizaci to mám zakázané úplně....
a hodně mých kámošek holčin po sexu krvácí a to bych se asi zbláznila za ty nervy mi to nestojí 😉

markee
18. zář 2009

Murynko to víš,že jo. Člověk toho pro mimi vytrpí opravdu hodně.

kopa
autor
18. zář 2009

Mury musím, 😀 😀 tenhle měsíc ho fakt pořádně zapřahnu 😀
šestinedělí uteče s miminkem 😵

murynka
18. zář 2009

leni 😀 😀 😀 😀 jen ho zapřáhni 😉 😎

markee také si myslím 😉 a já prostě už neohrozím ani sebe ani malinkou....to radši půst 😅

markee
18. zář 2009

Já když si představím co mě čeká až budeme chtít mimi a já otěhotním,tak se dopředu bojím. Prý ty odběry choria nebolí,ale je tam zas riziko potratu.No prostě to bude mazec.

murynka
18. zář 2009

markee 😔 😔 to naprosto chápu ale nesmíš na to myslet smůlu už jste si vybrali----

murynka
18. zář 2009

holky hezký den jedu za kámoškou na kafe a pak za mamkou na návštěvu 😵 😵

pa pa

markee
18. zář 2009

Murynko,hezky si ten den užij.

sarlotta
18. zář 2009

Mury tak si to užij🙂 a sexík bude za 2-3měsíce 😉 zvláštní, já jsem u prvního těhu neměla žádný půst 😅 🤐 všechno bylo ok, teď už bych se taky bála

markee
18. zář 2009

Sarlott a vy zkoušíte mimi necháváte tomu volný průběh nebo ještě to necháváte být?

katyna6
18. zář 2009

murynka-ahojky a užijte si prima den,holky 🙂

zlababa07
18. zář 2009

Ahoj bábočky, jůůůůů farmík má ducha 😵 Tak to držíme i se špuntama všech šest palečků, aby sílil (i když já mám z podobnejma skoro neviditelnejma duchama minimálně dvě zkušenosti a nikdy mě nezklamali 😉

Koukám, že řešíte sexík, tak u nás od té doby, co jsem na testu našla toho ducha, nebylo lautr nic 😅 Sice žádné problémy zatím nejsou, ale zrovna včera jsme to trošku probírali a manža povídal, že klidně ještě vydrží, že by to bylo ve strachu a to prý za to nestojí. Je to moje zlato, nenaléhá a má pochopení.

kerrie
18. zář 2009

Tak jsem dorazila z města a letím sem, div jsem se nepřerazila...................jojojoooo, farmi viděla duchaaa.....to je první vlaštovička......já myslím, že se ukážou //

Farmi, mě ty první testíky házely taky duchy..........jsem si připadala jak magor, páč jsem je asi 50x tahala z koše a pořád kontrolovala, jestli to tam je.........no a pak se během týdne vylouply krááásný //....tak vydrrrrž. 😉 Jooo a klidně testni večer i ráno.........je to přece bomba vzrůšo......taky jsem protestila majlant 😀

mari111
18. zář 2009

ajo holky vcera sem se vyparila bo mi prijela skoro tchyne a pak sme jeli s pritelakem k nim a boli sme az do vecera. du docist vy klebetnice. ☹ Jinak vitam maab brzo bude lip neboj, konik pomaha a ze je to nespravodlivy to mas pravdu ☹

sarlotta
18. zář 2009

markee teď máme pauzičku... DC mám v tabulce jen pro přehled 😉 od 1.10 jdu do práce na 2 měsíce, tak asi až pak.
Markee ani nevíš jak se mi ulevilo, když jsem se tak rozhodla ... už toho na mě bylo moc 😒 A když to tak vezmu... chci se jet s malým koupat do bazénu a vlézt si do vířivky- to bych těhu neriskovala,v práci budou těžké květináče, chodím na orient a baví mě to- to bych teď taky první 3měsíce zvážila. Vždycky jsem otěhu hned, tak se nebojím že budeme čekat dlouho... cpu se listovkou 10mg - co mi napsal nový gyndař, vit. B a femibionem. Genetička říkala brát minimálně 3měsíce dopředu-tak to taky sedí. Nebudem to lámat přes koleno- co má být bude.

farmarska
18. zář 2009

tak už jsem zpět! 🙂 ale ne na dlouho, rodina po mě chce švestkový knedlíky, tak půjdu naškubat švestky a natrhám si rovnou víc i do mrazáku na zimu
🙂 mimochodem všimly jste si že jsem náhodou přesná jak hodinky.. každej den kolem půl devatý jsem tu 😉
a můj ranní rituál jste prohlédly přesně 😀
vstanu, zapnu net, okouknu co novýho, jdu krmit dojit a pak zase naklušu 😀 😀
kopí jak je, co nemoc?
pájí jo, dnes jsem 13DPO

kopa
autor
18. zář 2009

Murynko tak to bude mít dneska moc hezký den,tak si to uží 😵

Kerrie já každý měsíc,utratím majlant za testy 😀 tenhle měsíc to bylo kupodivu mín,ale další měsíc to bude pálka 😀

Sarlott prosim tě a ty bereš taky Femibion 800?a to všechny ty vitamíny bereš každý den???Ty to máš kvůli té listovce,že se ti blbě vstřebává do těla 😕 😅 ?
Já jen jestli mám bašit jen femibion 😅 zda to stačí když nejím maso a mléčné výrobky,ryby...

kopa
autor
18. zář 2009

Farmíku jde to 😒 Nesnáším rýmu a bolest v krku.ted jsem v práci a mám skoro už vše hotové,ale musím vydržet a odpoloko půjdu domu do hajan.

markee
18. zář 2009

Šarlot a to bereš nějaké obyč. ten vitamí B a tu listovku nebo nehodila bys mi odkaz jakou?
Určo nám to taky řeknou,tak abych si připravila pomalu nějaký peníz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru