Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
18. zář 2009

Handm,mojí švagrový ségra má přítele a ten je fyzioterapeut. Prý s tou Mojžíšovou rozvinul tu metodu.Jenže,kdybys mě zabila tak si nevzpomenu na příjemní 😅

markee
18. zář 2009

Holky kdy tak budu moct cvičit a co budu moct cvičit-od čeho se odpíchnout. Jsem tak vytahaná,rozkydlá,no než se to vše vrátí do normálu. Jen ty prsa jsou vytahanější a vytahanější a s těma už nic neudělám 😒

mari111
18. zář 2009

tercinko nikam nechodim, doktorka rikala ze to de jen utisovat bolest, muzu tak maximalne do nemocnice na kapacku ale vylecit to nejde,a ja nemocnice nesnasim, ten na revizi jsem byla poprve v nemocnici ☹ tak nevim, taky mi rikala ze az budu tehu tak si to "uziju" ale ja pro mimi vydrzim vsecko !!!

tercie
18. zář 2009

Člověče markee já taky, ač ve 20tt měla malinký bříško, ale taky mi zůstala vytahaná kůže, to jsem čuměla... Já bych s tím cvičením počkala určitě po šestinedělí... a asi něco pomalejšího, pilates, jógu nebo tak... záleží na co se budeš cítit. Nebo kolo... ale za chvíli bude zima, tak spíš asi rotoped nebo spinning...

handm
18. zář 2009

MArkee, to nevadí.. děkuju! Já se poptám ještě tady holek v práci, jestli někdo někoho nezná a různě po známých.. možná taky moje švagrová, to je půl doktora, by mohla někoho znát...

maendy
18. zář 2009

Já ted piju kontryhel,včera jsem měla bolesti a krvácela,tak jsem poctivě odpočívala a dnes je to o dost lepší.
Doufám že to nezakřiknu 😅
já začnu cvičit taky až později.

tercie
18. zář 2009

handm zkus vyhledávač na netu 😉

Mari a co to máš, že s tím njde nic dělat?

tercie
18. zář 2009

Holky jdu se najíst, měla jsem v lednici ještě vakuovou sekanou tak si k tomu dám kys. okurku a snad mi nebude blbě 😀 Za chvíli jsem tu.

mari111
18. zář 2009

ani nevim tercinko, neco krive nebo co 😕

mari111
18. zář 2009

zrovna sem rikala ze az pojedu k doktorce tak se ji zeptam na presnou dijegnozu a skusim neco najit na netu

handm
18. zář 2009

Tercie, díííky 😉 😝
to samo zkouším, ale vždycky je to lepší na doporučení, nerada bych, aby se mi po těch zádech prošel nějaký slon... 🙂 😀

aja.83
18. zář 2009

Terci, dobrou chuť! Pane jo, vakuová sekačka, no snad ti nebude blbě! 😉

markee
18. zář 2009

jdu se na chvilku natáhnout a pak půjdeme ven,je krásně 🙂

aja.83
18. zář 2009

Jo jo, venku je krásně a prý to má takhle vydržet až do konce září. To je paráda! Tak holky, neseďte doma a vyražte pěkně někam na procházku. Já ještě 40minut a v práci to zapíchnu a pak už hupky domů a půjdu ven s pejsanem.

handm
18. zář 2009

Aji, to máš dobrý.. Ale asi zas děláš od časného rána viď??

aja.83
18. zář 2009

handm, jo, už od 6hod, blee. Já mám pohyblivou prac. dobu - je jedno kdy přijdu a kdy odejdu, prostě tu musím být 8hodin. Ale já si radši ráno přivstanu abych pak dorazila brzy domů a ještě z toho dne něco měla. Ještěže je pátek. Těším se na víkend? Co máte, holky, v plánu?

tercie
18. zář 2009

Mari něco křivě... to vypadá na skoliosu... vyhnutí páteře, ale samo se zeptej dr, nerada bych ti tu něco nakecala 😀 Já jí měla od malička a pomohla mi jízda na koni, jezdila jsem asi 8 let.

Já asi vyrazím na barák něco dělat, mám tam trošku uklízení, sem tam něco umejt a tak, a nebo si jen sednu a nebudu dělat vůbec nic 😀. Vezmu si vás s sebou jo? 😉

handm
18. zář 2009

Ty jo, tak to je dobry, takhle pohybliva už od šesti 🙂)
taky bych to takhle brala.. pátek je taková malá sobota navíc, tajkže už moje morálka je víš kde.. 😀

my oslavu 50 manželovýho strejdy 🙂

aja.83
18. zář 2009

Holky, já zítra manžovi přichystám chlebíčky a vínečko a svíčky a budeme oslavovat 5 let, co jsme se poznali. To je nádhera! Ještě ten dáreček bych mu k tomu mohla dát, ale uvidíme. Třeba už je aspoň zaděláno...

maendy
18. zář 2009

já budu pečovat o moji chlupatou holčičku a pokusím se o komunikaci s manželem.
je to těžké od revize doma moc nebyl a tak jsme o tom všem mluvili velice málo,byla jsem na to vlastne sama.
proste vsechno hrálo proti nám.on chtěl byt se mnou,ale musel byt v nemocnici.Ale já ho potřebovala.
a ted se mi o tom všem ani už nechce mluvit,zase bych brečela.

handm
18. zář 2009

Holky loučím se, jdu ještě něco chvilku dělat pro zaměstnavatele 😀 .😀
hezký víkend!! užijte slunka a žádné depky a smutky a v pondělí se těším na // hlášení (farmíku..! 🙂

maendy
18. zář 2009

taky bych chtela aby jsme byli z manželem jako když jsme byly těhu,štastní.
kdyby byl se mnou bylo by to už lepší.

mari111
18. zář 2009

je ajiku my meli vcera 5 let vyroci 🙂

tercie
18. zář 2009

Aji ještě vydrž, dárek to určitě bude i tak velikej, i když to zrvna nebude na výročí, nebo narozeniny nebo tak 🙂

Já nějaký plány moc nemám, jen zítra máme se sborem koncert, musím nacvičit jeden kousek, mám sólíčko, ale je to angl.spirituál a já neumím anglicky tak abych nezvorala výslovnost 🙂

aja.83
18. zář 2009

Terci, ty zpíváš ve sboru?No toto 😲

mari111
18. zář 2009

a tercinko to te taky bolelo uple dolu az skoro u zadku?

tercie
18. zář 2009

ty jo holky stejně to letí co? My měli letos 6 let od svatby a v prosinci už bude 10 let co jsme spolu začali chodit 🙂

aja.83
18. zář 2009

No jo, letí to jak blázen. Kéž by nám teď utíkaly ty dny do doby, než budeme mít malé uzlíčky! Ale já věřím, že jo.
Holky loučím se s Vámi, přeji hezký víkend a v pondělí se ukážu! 😉

tercie
18. zář 2009

Jojo Aji, zpívám, už od malička, teda s tou přestávkou na koně, to jsem zpívala jenom doma 😀

Ma tak to nevím, můžeš mít skříplej sedací nerv... třeba...

tercie
18. zář 2009

Aji ahoj a pěknej víkend!!!

Já se na chvíli odpojím, jen se přemístím, a tak za půl hodinky jsem tu zas jo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru