• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Dnes 26DC, tak zítra 27, to už by mohlo jít vidět...
24. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Já to teda asi zkusím. Mám doma Gravitest, ten mi minule potvrdil těhu, tak by mohl být zase vítězný! :wink:
24. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak zkoušej, já tedy zkoušela vždy jen mamáče, ale jestli ti to už jednou vyšlo s tímto, tak proč, ne. Držím palečky :wink:
24. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:

Tak jsme byli včera natáčet mimi na dvd - 3D a dneska v poradně. Vše je ok :grinning:

A POZOR!!!!! ------ ČEKÁME H O L Č I Č K U ------- LUCINKU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsme s manželem tak šťastní. Vrátila se nám zpátky. Teď hlavně, aby vše dopadlo tak jak má.
24. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak a teď Vás jdu dočíst :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
martikal,moc gratuluji k holčičce :grinning: , já jí chci taky, tak doufám, že jste mi tam nějakou nechali.
Jak se jinak cítíš?
24. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Aronku je mi dobře, už mi skončila i ta strašná rýma a je mi opravdu dobře. Vlastě příští čtvrtek začínám 5. měsíc a přibrala jsem teprve 3 kg, to jde :slight_smile: .
Únava už ustoupila a je mi opravdu dobře, hodně mi pomohlo chodit do práce jen dopoledne. :slight_smile:

A co ty jak ti je?
24. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Tak to já mám navrh 5 kg, jsem hamba, ale mně teď chutnají jen sušenky :confounded:
Já jsem tedy unavená pořád, možná je to tím, že pořád chodím do práce. Do konce roku mám 10 dní dovolené, tak to snad půjde. Já začnu 5 měsíc až 13.10. :grinning: Teď jsem ještě nerózní, 1.10. jdu na trippel testy. Byla jsi na nich?
24. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Byla a dopadly dobře, nemusíme na plodovku což jsem ráda. Jinak malá už má 15 cm a 154 g :slight_smile: .

Neboj vše dopadne dobře uvidíš, budu ti 1.10. držet palce :wink:
24. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
Za jak dlouho jsou výsledky z těch tripplů? Byla jsi ve 12tt na NT?
24. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Aronku mě je dělali 18.9. a 23.9. jsem si měla volat o výsledky a vše je ok. Jinak ten 3D jsme dělali včera, mimi tam skáče jak na trampolíně, prý si o něj můžeme říct kdykoliv budeme chtít.
24. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Já měla na NT jednu hodnotu vyšší, tak jsem nervózní jak pes :confounded: , tedy né ti moji, ty vymýšlejí jen lotroviny :grinning:
24. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
takže pět dní na výsledky, to je zase čekání :frowning2:
24. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Já vím, ale uteče to uvidíš :wink:
24. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Já jen, že doktor říkal, že ty výsledky pošlou i s tím NT k nějaké genetičce, tak aby se to zase neprotáhlo. :confounded: Fakt tiše závidím, že víš, že čekáte zdravou holčičku :grinning:
24. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
No jo, když my jsem minule taky čekali úplně zdravou holčičku a pak se něco stalo s pupeční šňůrou a byl konec. :pensive:
Ale raději na to vůbec nemyslet, teď to určitě vyjde :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Aronku, neboj, taky ti to dobře dopadne a za prá dnů budeš taky vědět, že čekáš zdravé mimi. :wink:
24. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
aji, to doufám :wink:
Martikal, co nějaké pohyby, vím, že je brzy, ale nějaký náznak? Já totiž od tebe opisuji, jsem chvilku za tebou :grinning:
24. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Aronku občas cítím takové lochtání, asi to bude ono, ale jen pár dnů, taky co bych od 15 dkg skřítečka :grinning: :grinning: mohla chtít za kopance :grinning: , ale něco málo pociťuji, ale jen když si lehnu na záda a čekám....
24. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Aronku nejdří jsem měla termín taky 18.3., ale podle posledního UZ je konečný termín 9.3. a podrž se: To já mám narozky, takže dáreček, ten nejkrásnější na světě. Znáš to:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE VŠECH DÁRKŮ DÁVÁ ŽIVOT DO KOČÁRKU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mně ho teď podle ultrazvuku taky posunuli na 16.3. Já mám narozky až 30.3., tak snad budem všichni v pořádku doma :grinning:
Tak já začnu sledovat, třeba mám taky lochtání :grinning: , už aby bylo, tak člověk alespoň ví, že je mimčo v pořádku :grinning:
24. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak jsem to jakžtakž dočetla,
KOPI budeš mi tu chybět, jinak do tabulky prosím dopsat KO 15.10.,a pak tu naší princezničku.Díky a brzy přijď :wink:

FARMI a TERCI vy jste ČÍSLA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem se nařechtala.

AJI držím palečky ke // :wink:

Ostatním přeju co nejméně smutnění, uvidíte všem to vyjde :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
co všichni proti nám se ségrou máte? :fearful: sme si před spaním trošku pokecaly, tak jak my to umíme :grinning:

jen kopís mi tu chybí :cry:
24. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
kupinka chybí, doufám, že se to doma srovná :unamused:
Jinak já opět letím na poradu, dnes již druhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
aron tak ať je vše jak má :slight_smile: já letím obědvat, dnes jsem dělala kuře an kari se zeleninou :dizzy_face: pak vás dočtu :wink:
24. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky moje, tak ja mela taky krasnej sen, mela jsem uz miminko a nikdo o tom nevedel, sla sem uz na prochazku s kocarkem a vsichni jen koukal ze o tom ani nevedeli, :frowning2: ach jo, ja uz tak moc chci mimi :frowning2: . no budu muset vydrzet, snad se to brzo povede a dobre to dopadne. jinak moc nepisu proto ze mam hromadu svastek tak je susim zavarim a zamrazuju uz mam uplne zlute prsty od nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale sou mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , obcas hodim do papule :grinning: no du dat varit polivcicku a pokracovat v svestkovani :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile:
Dneska jsem pro změnu zůstala dopolko v posteli já:slight_smile:))) tak jsem odpočinutá:slight_smile:

martinkal blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuuu:slight_smile:)) Lucinka je šikulka... tak ať dál krásně roste:slight_smile: mám radost, bude další rybička:slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
markee, dušičko, nejsi v tom sama bobku, já taky zatím čekám co bude s prací... ono to není jednoduché jít znovu do něčeho co nedopadlo dobře :unamused: ale vím jistě že další dětičky chci, takže to prostě zkusit musíme :wink:
24. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
aja:slight_smile: držím moooooooooc palečky- všechny.... :sunglasses:
24. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Sarlottko, děkuju. Já vám hned zítra ráno dám vědět, nebudu vás napínat jak farmi minule...Jsem zvědavá taky, dnes mě pobolívá v podbřišku jak před MS. Ale spíše jsem to vždycky dostávala déle, takže 26DC je vážně brzy. Takže by to mohlo být něco jiného :astonished:
24. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.