Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
24. zář 2009

katy, já mám hlavně dvě vejšky, takže jsem si myslela, že si budu práci vybírat. Hned po škole jsem narazila, když jsem někde řekla, že je mám, tak se lekli a nevzali mně. Ale práce je to supr, fakt se nenudíš 😀 Kdyby blbost létala, tak nám ulítne kriminál i se základy 😀

martinkal
24. zář 2009

Holky opět jste nezklamaly 😉
a manžel říkal, že takto budete reagovat, jóóóó´a ještě něco, potěšilo ho, že se Vám jméno Lucinka líbí, vybral ho totiž on, a víte jak jsou chlapi ješitný 😀 😀 😀 😀 , máme už doma Martinku a Leničku 🙂

martinkal
24. zář 2009

Aronku i já se občas do vězení dostala (pracovně), a dost tě obdivuju, jsem vždy byla ráda, když se za mnou zavřely ta velký vrata 😉

aronek
24. zář 2009

mně to už nepřijde, jde o to se nebát mezi ně vlést. Vzhledem k tomu, že jsem civilní zaměstnanec tak mezi ně lezu pěkně sama. Teď mám přenosný telefon, ale když se něco děje, tak stejně nestihneš zavolat, jen to potom nahlásíš 😀

markee
24. zář 2009

tak já krmila dravou zvěř a uspávala-teda četla pohádku. Jdu zkouknout,co jste dopsali 🙂

katyna6
24. zář 2009

aronek-já na tom byla v práci podobně,10 let jsem pracovala v PL na ženském neklidovém odd. a když se za mnou zstavila někdy kamarádka,taky se ptala,jestli se tam nebojím.Ale je fakt,že občas tam bývalo opravdu "rušno".Ale měly jsme přece rizikový příplatek,asi 300,tak co chtít víc,že? 😀 😀 Ale chodívala jsem domů dokousaná a doškrábaná,to mi vůbec nechybí 😅

markee
24. zář 2009

Kopynko,jé holčička Zuzka,tak máme taky vybráno 😉

aronek
24. zář 2009

katy, tak to já se sice občas k něčemu přimotám, ale oni jdou spíš po sobě než po nás. Natvrdo proti mně šly asi dvakrát, ale vždycky se předemně postavily moje odsouzené a vyřídily si to mezi sebou 😀 Ale historky mám k nezaplacení 😀

aronek
24. zář 2009

čemu jsem ale nevěřila, že po mně vyjedou jako po ženské. To jsem spíš čekala u chlapů, ale v této době to je asi jedno 😉

kerrie
24. zář 2009

Jeee, Marti............vyprdněte se s manžou na všechny "chytrý" rady. Lucinka je nádherný jméno a navíc je to jen a jen vaše děťátko, takže i kdybyste se rozhodli pojmenovat ji třeba Ferdinanda, tak ostatním nezbyde, než si na to zvyknout. 😉 😀 🙂

katyna6
24. zář 2009

aronek-máš aspoň tu výhodu,že tam más ženský relativně psych zdravý.U nás,když některá řádila,tak si nevybírala,po kom půjde,ale většinou to bylo po nác.Ale co jsem tam zažila,to už by taky pomalu vydalo na pořádný román 😀 😀 .Dávej na sebe kočko prosímtě pozor,stejně jsi odvaha,že i v těhu pracuješ na takovým místě.Jak dlouho to ještě plánuješ,chodit do práce?

markee
24. zář 2009

Týjo,vy asi koukáte na TV,žejo?

kopa
autor
24. zář 2009

my koukáme na Zachrante vojína Ryana 😉 no začátek mi uplně stačil 🤐

markee
24. zář 2009

Kopy,to je drsný film,ale když mám náladu,tak ho zkouknu celý a fakt moc ráda.

kopa
autor
24. zář 2009

Markee to teda je 😨

Farmíčku kdepak tě mám???Napadlo mě že bysme si zase mohli někdy až tu budeme spolu hodit do pasu tt 😀 😀 😀 Už jsme tu neprovedli dlouho žádnou lumpárnu 😝

Jinak hustý včera jsem si koupila šampon na vlasy na 24 umytí čokoládově hnědy a vlasy mám skoro černý 😅 😅 ale nevadí 😀 vytáhla jsem fotky kde jsem nosila černý drdol 😅 a ještě jsem si šmikla ofinu,no prostě kóča 😀 😲

kopa
autor
24. zář 2009

ale už mám dobrou náladičku,tak tu budu s vámi.
Zítra jdu dopolko na nákupy,potřebuji si koupit kalhotky a košilku,nakou knihu na čtení,fretkám pelíšek.Tak se zabavím.

markee
24. zář 2009

Kopy,tak bych potřebovala na nákupy,ale nemám za co to koupit. Tak si to hezky užij 😀

aronek
24. zář 2009

katy, já nevím. Jsem první těhu od té doby co nám snížili nebezpečnost a nestahují nás od odsouzených, takže asi uvidím do kdy to půjde. Ale kdyby řekl doktor, tak klidně hned 😉

aronek
24. zář 2009

kopi, tak nákupy opravdu nesnáším, tím bych si radost neudělala 😀

katyna6
24. zář 2009

kopa-to je dpbře,že už máš lepší náladičku.Mně poslední dobou hodně pomáhají holky tady tu náladu zlepšovat.Stačí si přečíst farminčiny příspěvky! 😀 😀 .Tak přeji zítra příjemné nakupování,to na zlepšení nálady taky skvěle funguje! 😉

No nic holky,pomalu se rozloučím,zítra mám ranní a pak velkou oslavu,jdu na narozky,tak den bude asi dlouhý.Dobrou noc kočky 🙂

markee
24. zář 2009

Dobrou noc. Já jdu taky zalehnout.

kopa
autor
24. zář 2009

Holky já jsem nakupování moc nemusela,ale když má ted depku tak to pomáhá 😉
navíc přítelák řekl,at s koupím co chci 😀

kopa
autor
24. zář 2009

holky tak dobrou noc přeji 😵

aronek
24. zář 2009

Tak jsem zvládla vyžehlit dva koše prádla a jsem na odpis, proběhnu vanou a jdu spinkat. Přeji dobrou noc 🙂

aronek
25. zář 2009

Ahoj, zdravím opět z práce 😝 , ale je pátek 😀
Mám dotaz. Nejdete někdo v Praze na For Arch? Budu tam zítra celý den, tak bychom se mohli vidět.
Jinak u nás v noci pršelo a teď je dost chladno.

aja.83
25. zář 2009

Dobré ráno holky, tak hlásím neúspěch - ráno na mě vykoukla jen jedna /! Ach jo, tak nic. Ale ještě mám malou naději, že je brzy, třeba byla ovu později, takže uvidím, zda to dostanu a kdyžtak v pondělí budu testit znovu. Zatím jsem se v tabulce neprolétla dolů, ale už si balím na cestu 😀 !

aronek
25. zář 2009

aji, neboj, zatím jsi na špici 😉 Kdy to máš normálně dostat?

aja.83
25. zář 2009

Aronku, mám to dostat asi tak v neděli, to bude 29DC, ale dříve před potratem jsem měla spíše delší cyklus, tak 33-34DC. Tak uvidím. Kdyžtak v pondělí-úterý budu testit znovu. Holky vy jste málo držely palce! Takže na pondělí vám dávám druhou šanci 😀

aronek
25. zář 2009

teda, ale já držela poctivě, ani žehlit mi nešlo, to se flákal někdo jiný 😉 Pokud míváš DC takhle douhou, tak je ještě velká naděje 🙂

aja.83
25. zář 2009

Jo jo, uvidíme. Teď jedem na víkend pryč, do Prahy k mamce, tak přijdu na jiné myšlenky a v pondělí šupky na test! Holky, co máte v plánu na prodloužený víkend? Já už se tak těším! Asi si uděláme nějaký výletek v Praze, Zoo nebo nějaká památka! Má být i hezké počasí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru