Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
25. zář 2009

aji, já jsem celou sobotu na výstavě, v neděli pomůžu mamce, pak jedu domů a máme pouť, tak uvidím jestli jí ještě večer zvládnu, nebo až v pondělí. A pak asi tiše umřu a budu spát 😀

aronek
25. zář 2009

teda já bych spala už teď ☹ . Vstávám v pět a tělo se budí v deset 😖

aja.83
25. zář 2009

Aronku, já jsem dnes taky nějaká unavená. A kór ty, měla bys už zůstat doma a odpočívat. Kdy chceš odejít na neschopenku?

kopa
autor
25. zář 2009

dobré ránko 🙂
Aronku co je For arch?

kopa
autor
25. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 35tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 33tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 32tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 31tt .....................25.9. poradna ....................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 30tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 30tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 24tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 20tt........................
Wergina 19tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 17tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16t......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 11tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 11t......................5.10. NT screening
Zlababa07 8t.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 27DC
Hanana 26DC
Flair 21DC
Handm 20DC
Sarlotta 18DC
Maarrtina 18DC
Eeliska 18DC
Ikopretinka 17DC
Mari111 16DC
Paajaa 11DC
Nicollka 10DC
Kopa 9DC
Katyna6 6DC
Farmarska 5DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
25. zář 2009

Aji dokud není MS,tak je vždycky naděje 😉

aja.83
25. zář 2009

Ahoj Kopi, jasně, ještě to nevzdávám! Jinak co ty? Už je lépe? Zatím jsem nedočítala, tak nevím,jestli jsi psala, že už je u vás vše OK.

markee
25. zář 2009

Dobré ráno,
no už je pátek,toto letí. A víte co zas udělala moje hlava? Vzbudim se a myslim na to,co bylo před 3 týdny ☹ Fakt jsem pako.
Jinak zítra přijede kamarádka a pak nás vezme na Slapy na jejich chatičku-mě a Johanku a nejspíš dom pojedem buse-my dvě. V neděli teda budu péct na Míšův svátek,oslavíme ho v pondělí,pže v úterý bude v práci. No a v neděli odpoledne budeme porcovat prasátko a dávat do mrazáku. V pondělí ta oslava,takže snad moc chmury nebudou.
Ajo,uvidíš,že třeba v pondělí na tebe ty // vykouknou 😉

murynka
25. zář 2009

ahojky

aji držím pěsti 😵 😵 😵

kopi jezké nákupy 😵 😵

kopa
autor
25. zář 2009

Aji už lépe 😉
Včera jsme posílali zase životopis.Dneska šel přítelák na tůru,a já kolem 10hod vyrážím na nákupy.
bylo smutno ze všeho 😔 Že prostě nemám rodiče,že bych je potřebovala... 😔 Potom tchýně a tchán se s námi vůbec nebaví a přítelův bratr,řikal že jsou dost nasraný a že už se s námi bavit nebudou a navíc když měl synoveček narozky,tak ted jsme se dozvěděli že tam přítelovi rodiče nešli kvůli tomu,že jsme tam byli my.Atak...do toho jsme ještě něco řešily s přítelákem... Tak to na mě všechni zase dolehlo. 😔
Tak snad už to bude všechno dobré a doufám že mimčo příjde příští měsíc,už ho moc chci,chci 😵

Jinak jsem se včera objednala na 21 října na gyndu na prevenci,mají tam furt narváno tak doufám že až tam půjdu tak tam půjdu už jako těhule. 🙂

aja.83
25. zář 2009

Holky, děkuju za povzbuzení, asi to každá znáte, že když vykoukne jen jedna /,trochu to člověku pokazí náladu. Ale už jsem v pohodě, holt to bude, tak jak to má být a já to neovlivním. Uvidím ještě v pondělí.

kopa
autor
25. zář 2009

Markee tak to máš hezké plány na víkend 😉 špatnou náladu zaženeš 😉

murynka
25. zář 2009

leni někdy to na člověka pěkně padne co ☹ chce to pak se vyplakat nebo co ti pomůže a pak zase bude lépe a svět je veselejší 😵 😵 jsem ráda že už jsi v pohodě....přeji aby ta práce vyšla a dneska si něco hezkého kup 🙂

kopa
autor
25. zář 2009

Markét no prostě to fakt všechno padlo,že se ani z toho snažení moc neraduji 😅 Tak snad se trošku polepším.Anebo je to možná i tím,že jak jsem na to dlouho čekala... 😅
Jako tenhle měsíc se to musí už povést!!!!Sexíme každý den a to ještě ani ovule nebyla 😀

markee
25. zář 2009

Kopy,my jdeme 21 října na genetiku. Určo přijdeme s dobrýma zprávama. Přece nás musí někdo potěšit,že?
A ty přijde s potvrzením těhu 😉

murynka
25. zář 2009

ty joo holky 21.10 to bude den 😉 samé krásné zprávy musí......

nás dneska čeká malování 3 místností a koupelny 🙄 🙄 tedy čeká nás to přes víkend 😀 😀 ale dnes začínáme...

kopa
autor
25. zář 2009

Markee to teda musíme přijít jen s krásnými zprávami.
To víte přítelák si myslí,že se hnedka podaří.Páč jak říká on minule se trefil na poprvé 😠

markee
25. zář 2009

No,snad nám daj víc pozitivních zpráv. Ale uvidíme. Jsem z toho nervní,ale fakt uvidíme.

aronek
25. zář 2009

kopi, For Arch je stavební výstava v Letňanech, už probíhá a tuto sobotu končí 😉

aja.83
25. zář 2009

Markee a Kopi, určitě přijdete s dobrými zprávami. Všichni na vás budeme 21.10. myslet 😉 !

kelly1983
25. zář 2009

Dobré ráno

ahoj kopi jak se vede?

mury co ty něco nového??

markee
25. zář 2009

Tak já umyla nádobý a trošku si sbalila věci na nákupy a jdu si vyfoukat vlasy,oblíct sebe a Johanku a pojedeme. Takže snad odpoledne tu chvilku budu. Papa.

aronek
25. zář 2009

Tak u nás už neví co by vymysleli, tak teď pro změnu, že budem muset do uniforem 😠 Jestli to nezruší a bude to ještě letos, tak jsem zvědavá jak jí na mně seženou 😀

aja.83
25. zář 2009

No aronku, to ti budou muset ušít nějakou speciální velikost 😀 ! Já být tebou, tak už se na práci dávno vyprdnu, zvlášť v takovém oboru!

aronek
25. zář 2009

aji, ale sranda by to byla 😀 V nejhorším mně jí udělají z nějakého satnu či hangáru 😀

venuska
25. zář 2009

AHoj holčiny 🙂
Dneska je opravdu krásně. Akorát jsem douklidila a zachvilku přijedou naši mi popřát k svátku. Tak jsem dodělala chlebíčky.
Včera jsem měla nakupovací mánii, a byla jsem v práci na půl dne, a dostala jsem hezké věcičky.
Kopi: jen si užívej hezké nakupování.
Já jedu zítra sama nakupovat, manža má moc práce, takže se těším, alespoň na to budu mít klid. Potřebuji fusak, zavinovačku zimní do autosedačky a to lehátko.

Jak se jinak máte?

Jinak na kontrole vše v pořádku. Mudr. koukal na srdíčko, jak hezky tluče....tak jsem zase byla klidnější, když jsem viděla, že Natálka se má dobře v bříšku.
Další kontrola 15.10 s ultrazvukem...už se těším, až jí zase uvidím.

To je taková pohodička být doma....jsem taková odpočatá. Měla jsem jít dřív.

Markét, tak to malování vám nezávidím. Už to máme za sebou. Ale zase to bude hezky čisté 🙂

aronek
25. zář 2009

venus, od kdy jsi doma?

venuska
25. zář 2009

Marti, gratuluji k rybičce holčičce (o: 🙂 🙂 Je hezké, jak o nás mluví i tvůj manža 🙂
Já vždycky, když něco řeším, tak mi manža vždycky řekne " a co na to říkají holky?" takže taky o vás ví 🙂
Marti, není na tom nic divného, že chcete dát stejné jméno...a Lucinka je moc hezké jméno. U nás se to taky nezměnilo...a hlavně ani stejně nevíme co to bylo, takže o tom ani nepřemýšlej. Nosíš pod srdcem nové miminko, a to je teď nejdůležitější. Co bylo bylo, a nejlepší je za tím udělat tlustou čáru.

venuska
25. zář 2009

Aronku, ahojky.
No, vlastně jsem doma teprve týden, ale je to pohodička.Všechno si stihnu v klidu, i si odpočinu, když to Natálka vyžaduje.
A jak se cítíš?

aronek
25. zář 2009

Právě že jsem pořád unavená a nejhorší je raní vstávání 😠 , ale zatím zvládám. Ty jsi zatím v PN, že? Kdy ti začne mateřská?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru