• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
farmííí :sunglasses: :sunglasses:
25. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
kopi si nemysli, manža to taky neuvidí :wink: to bude muset všechno rozpoznat jen podle hmatu :grinning: no a nebo přisvítím jen hodně polehoučku, aby byly zřetelné jen obrysy :wink: bo jinak, kdyby viděl víc než by měl, tak by to mohlo mít uplně opačnej efekt :sweat_smile: o erekci by se mi pak mohlo jen zdát :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Kopi, tak to jo. Tak jsi si měla koupit třeba takové ty hezké spací trenky pro ženský. Mě se v nich nejen špatně spí, ale manžel říká že jsou sexy (o: Tak nevím co je na tom pravdy. :slight_smile:
Tak si to hezky užijte :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
tak ty trencele mám já! :dizzy_face: :dizzy_face:
a z nich právě možná budou tanga :grinning:
25. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Aha tak ty trencle koupím :grinning: jsem si chtěla koupit takovou krajkovou košilku a měli malou :angry:
Mě taky nic přes ty prsa není :sweat_smile:
25. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
musím stejně otěhu :grinning: páč mi není ani ziomní kabát :sweat_smile: tak at to mám na co vymlouvat :grinning:
25. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
kopííí no já to samé!!! jsem si zrovna tudle říkala, že budu mít alspon na co svýst v zimě, že
nedopnu bundu :grinning:
tý hele tak to bud ráda, že košulku nenasoukáš přes prsa, to já jí nasoukám přes kozy, ale přes boky a panděro jsou mi fest :sweat_smile: :sweat_smile: víš co velký kozy se chlapům líběj, ale že by se jim líbil velkej břuch, tak o tom jsem ještě neslyšela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtělo by to nějakou dietku, jenže já neumím dietit, naopak vždycky když se trápím, nebo mám depky, tak žeru-hlavně sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a depky já mám ted skoro pořád s tím jak nemůžu otěhotnět :angry: takže depkuju a cpu se a cpu se a depkuju.. :rolling_eyes: po tom jídle už teda většinou trošku míň :grinning:
25. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
stejně je to zajímavé.. jsou dva týpci lidí.. ti kteří když mají problémy, nebo nervy, tak nežerou a pak ti kteří když není všechno ok. tak to naopak řeší jídlem..
no a já když tak nad tím přemejšlím, jsem vzorek od obojího :grinning: žeru tak či tak :grinning: :grinning:
ale kopi neboj, tpo přeci vykojíme !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Farmí já ted vůbec nejím mám dole 3kila(nervy)
25. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
farmi s těmi prsama máš pravdu :sweat_smile: já jsem kdysi měla poměr s jedním moc pěkným klukem a když jsem na nom souložila :sweat_smile: tak si představoval že jsem Pamela :sweat_smile: to jsem se pak dověděla od kamarádů :sweat_smile: já byla kdysi fakt éro :sweat_smile: až se za to stydím :pensive:
25. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
jéé ty se máš :dizzy_face: ty jsi teda ten týpek nervo-nežeroucí :dizzy_face: tak to mít to takhle i já, tak se nervujju denně o stopéro a kdyby nebyl důvod, tak bych si vždycky a s chutí nějakej našla :grinning:
25. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
No občas se mi po těch časech trošku stýská :sweat_smile: to bylo prostě něco jiného :sweat_smile:
25. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
včera jsme to po dlouhé době dělali ze zadu a bylo to príma :wink: jen ted se svými kilami je mi blbé být nahoře :sweat_smile:
25. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
jéé holky omlouvám se ono ještě ani neni po 22hod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 19:18  • Odpověz
kopi člověk měl v hlavě tak pěkně uklizeno vid :wink: lehký hlavy, ..největší starost byla, jakou barvou si nalakovat nehty :grinning:
25. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
zazadu se mi to taky líbí..jen si vždycky říkám, že to musí bejt masakr, pro toho mýho, když se kouká jak se mi ta prdel třese :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a že se mi pěěěěkně otřásá :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
to já to na koníčka miluju :dizzy_face: :dizzy_face: břicho nebřicho, musí bejt zhasnuto a užívám si :dizzy_face: o to bych se nenechala připravit :wink: člověk si to tak hezky může dirigovat a řídit :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Farmi přesně :grinning: to nebylo žádný trápení,to se pařilo do rána a pak z toho byli známosti :grinning: :grinning:
No ještě si vzpomínám jak jsem se pomstila bejvalému :grinning: :grinning: On měl moc pěknýho kamaráda Romana,ženský po něm šílely.No a tak jednou jsme se trošku napily a šli jsme k němu domu.Já,bejvalej a on.Bejvalej usnul na posteli a my leželi na zemi pod ním a dováděli :sweat_smile: :grinning: :grinning: tejden jsem to v sobě držela a pak když mě nasral vpálila jsem mu to do ksichtu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě na silvestra jsme byli s bejvalým v jedné hospůdce kde jsme se scházeli celá parta :slight_smile: a on na mě měl hlody a naky kluci mě tam zvali na mejdan a když viděli jak je na mě sprostej dali mu do huby :sweat_smile: :grinning: :grinning: to bylo krve z nosu :grinning:
25. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
kopi neboj holky si to určo přečtou až po 22 hodině :grinning:
25. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Farmí mému se líbí velký zadky :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
no a když jsem začala chodit s Pavlem,tak začal dolejzat :grinning: :grinning: ale po sexuální stránce to s ním stálo celkem za prd :sweat_smile:
25. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
ale zas to byla první láska a první sex.On byl dobrej na zábavu atak...ale pak začal chodit jinam :zipper_mouth:
25. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
kopí ty jsi si uměla vybrat, štastná ženo :grinning:
25. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojky

holky nemám sílu :frowning2: :frowning2: celý den jsm emakali je hotová ložnice a koupelna zítra pokračujeme obývákem a kuchyní ale je to krásně bílé :grinning: :grinning:
ted jsem se vrátili z hornbachu koupili jsme babičce krbovky :dizzy_face: :dizzy_face: tak měla radost
no jsem hotová ale štastná zítra začínáme stěhovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
musím frndě, koukat se synem a manžou na dývko, furt mě volají :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatím, ještě pak nakouknu
25. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
vendul vidíš já ti říkala že je bomba být doma :grinning: :wink: i když se ted cítím hůře jak z práce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
gratuluji ke kontrole já ani kontrolu nepotřebuji když malá kope jsme v klidu :sunglasses:

kelly jak se mám jsme napsala v jednom kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skončí to asi porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes se mi o porodu zdálo :confused: :confused: fakt živý sen fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni jééé ty jsi nakupovala i bodýčka :dizzy_face: :dizzy_face: to je hezké :slight_smile:

a víc nevím :frowning2: :frowning2:
25. zář 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky vy ste toho nakecali, netíhám.

Holky já měla dnes pocit že snad dojde mrcha, ale po pár minutách to přešlo. Dnes sem počůrala první ovu testík a obě ty čáry bych řekla jsou stejné, nějak brzy neeee? ale neni teda ta testovací tak tlustá jak sem viděla i v albech jiných. Tak uvidím co zítra nakreslí. Ale teplota zatím nespadla, tak možná se to blíží, kéž by v neděli, to bude vysexovaní odednes, zítra, v neděli a pondělí ráno, tak to by bylo super, ale jak na potvoru to bude určo až někdy v týdnu až budu sama samotinká :D

Tak manža jede z práce a ráno povalíme k nim na slovenskou svatbu, tak kuknu zase v neděli večer, nebo pondělí dopoledne. To zase bude absťák. Tak krásnej víkend přeji všem.
25. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
no teda kopiku :sweat_smile: co to ctu :sweat_smile: :confused: jeste ze uz je hodne po 22.00 :grinning: :grinning: :grinning: jinak nevim nevim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mury a ty tolik nemakej bo porodis s valeckem v ruke :wink:
25. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
holky a co tercinka, dva dni se tu neukazala, to se mi teda neliby :frowning2: farmiku, ty hlidas omluvenky, nevis o ni neco :confused:
25. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz
du hajat, :sweat_smile: eda nejdriv snazilkvat a pak hajat :wink: tak pa holky a dobrou :slight_smile:
25. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz
mari tomu tvýmu se bude chtít snažílkovat ještě aj v tuto pozdní hodinu?! :confused: to klobouk dolů :wink:

co je s tercinkou nevím :fearful: snad má opravdu jen problémy s připojením :unamused:
a taky nevím co je s kopretinkou :confused:

mury pokud budeš rodit s válečkem v ruce, tak to ještě půjde, horší by bylo kdyby jsi porodila přímo v tom hornbachu...víš kolik je tam čumilů :grinning:
26. zář 2009 v 00:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.