Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
25. zář 2009

farmííí 😎 😎

farmarska
25. zář 2009

kopi si nemysli, manža to taky neuvidí 😉 to bude muset všechno rozpoznat jen podle hmatu 😀 no a nebo přisvítím jen hodně polehoučku, aby byly zřetelné jen obrysy 😉 bo jinak, kdyby viděl víc než by měl, tak by to mohlo mít uplně opačnej efekt 😅 o erekci by se mi pak mohlo jen zdát 😀 😀

venuska
25. zář 2009

Kopi, tak to jo. Tak jsi si měla koupit třeba takové ty hezké spací trenky pro ženský. Mě se v nich nejen špatně spí, ale manžel říká že jsou sexy (o: Tak nevím co je na tom pravdy. 🙂
Tak si to hezky užijte 🙂 🙂

farmarska
25. zář 2009

tak ty trencele mám já! 😵 😵
a z nich právě možná budou tanga 😀

kopa
autor
25. zář 2009

Aha tak ty trencle koupím 😀 jsem si chtěla koupit takovou krajkovou košilku a měli malou 😠
Mě taky nic přes ty prsa není 😅

kopa
autor
25. zář 2009

musím stejně otěhu 😀 páč mi není ani ziomní kabát 😅 tak at to mám na co vymlouvat 😀

farmarska
25. zář 2009

kopííí no já to samé!!! jsem si zrovna tudle říkala, že budu mít alspon na co svýst v zimě, že
nedopnu bundu 😀
tý hele tak to bud ráda, že košulku nenasoukáš přes prsa, to já jí nasoukám přes kozy, ale přes boky a panděro jsou mi fest 😅 😅 víš co velký kozy se chlapům líběj, ale že by se jim líbil velkej břuch, tak o tom jsem ještě neslyšela 😝 😝
chtělo by to nějakou dietku, jenže já neumím dietit, naopak vždycky když se trápím, nebo mám depky, tak žeru-hlavně sladký 😝 no a depky já mám ted skoro pořád s tím jak nemůžu otěhotnět 😠 takže depkuju a cpu se a cpu se a depkuju.. 🙄 po tom jídle už teda většinou trošku míň 😀

farmarska
25. zář 2009

stejně je to zajímavé.. jsou dva týpci lidí.. ti kteří když mají problémy, nebo nervy, tak nežerou a pak ti kteří když není všechno ok. tak to naopak řeší jídlem..
no a já když tak nad tím přemejšlím, jsem vzorek od obojího 😀 žeru tak či tak 😀 😀
ale kopi neboj, tpo přeci vykojíme !!!! 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
25. zář 2009

Farmí já ted vůbec nejím mám dole 3kila(nervy)

kopa
autor
25. zář 2009

farmi s těmi prsama máš pravdu 😅 já jsem kdysi měla poměr s jedním moc pěkným klukem a když jsem na nom souložila 😅 tak si představoval že jsem Pamela 😅 to jsem se pak dověděla od kamarádů 😅 já byla kdysi fakt éro 😅 až se za to stydím 😔

farmarska
25. zář 2009

jéé ty se máš 😵 ty jsi teda ten týpek nervo-nežeroucí 😵 tak to mít to takhle i já, tak se nervujju denně o stopéro a kdyby nebyl důvod, tak bych si vždycky a s chutí nějakej našla 😀

kopa
autor
25. zář 2009

No občas se mi po těch časech trošku stýská 😅 to bylo prostě něco jiného 😅

kopa
autor
25. zář 2009

včera jsme to po dlouhé době dělali ze zadu a bylo to príma 😉 jen ted se svými kilami je mi blbé být nahoře 😅

kopa
autor
25. zář 2009

jéé holky omlouvám se ono ještě ani neni po 22hod 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. zář 2009

kopi člověk měl v hlavě tak pěkně uklizeno vid 😉 lehký hlavy, ..největší starost byla, jakou barvou si nalakovat nehty 😀

farmarska
25. zář 2009

zazadu se mi to taky líbí..jen si vždycky říkám, že to musí bejt masakr, pro toho mýho, když se kouká jak se mi ta prdel třese 😅 🤐 🤐 a že se mi pěěěěkně otřásá 😀 😀 🤐
to já to na koníčka miluju 😵 😵 břicho nebřicho, musí bejt zhasnuto a užívám si 😵 o to bych se nenechala připravit 😉 člověk si to tak hezky může dirigovat a řídit 😵 😵

kopa
autor
25. zář 2009

Farmi přesně 😀 to nebylo žádný trápení,to se pařilo do rána a pak z toho byli známosti 😀 😀
No ještě si vzpomínám jak jsem se pomstila bejvalému 😀 😀 On měl moc pěknýho kamaráda Romana,ženský po něm šílely.No a tak jednou jsme se trošku napily a šli jsme k němu domu.Já,bejvalej a on.Bejvalej usnul na posteli a my leželi na zemi pod ním a dováděli 😅 😀 😀 tejden jsem to v sobě držela a pak když mě nasral vpálila jsem mu to do ksichtu 😀 😝 😝

Ještě na silvestra jsme byli s bejvalým v jedné hospůdce kde jsme se scházeli celá parta 🙂 a on na mě měl hlody a naky kluci mě tam zvali na mejdan a když viděli jak je na mě sprostej dali mu do huby 😅 😀 😀 to bylo krve z nosu 😀

farmarska
25. zář 2009

kopi neboj holky si to určo přečtou až po 22 hodině 😀

kopa
autor
25. zář 2009

Farmí mému se líbí velký zadky 😀 😀

kopa
autor
25. zář 2009

no a když jsem začala chodit s Pavlem,tak začal dolejzat 😀 😀 ale po sexuální stránce to s ním stálo celkem za prd 😅

kopa
autor
25. zář 2009

ale zas to byla první láska a první sex.On byl dobrej na zábavu atak...ale pak začal chodit jinam 🤐

farmarska
25. zář 2009

kopí ty jsi si uměla vybrat, štastná ženo 😀

murynka
25. zář 2009

ahojky

holky nemám sílu ☹ ☹ celý den jsm emakali je hotová ložnice a koupelna zítra pokračujeme obývákem a kuchyní ale je to krásně bílé 😀 😀
ted jsem se vrátili z hornbachu koupili jsme babičce krbovky 😵 😵 tak měla radost
no jsem hotová ale štastná zítra začínáme stěhovat 🙂 🙂 🙂

farmarska
25. zář 2009

musím frndě, koukat se synem a manžou na dývko, furt mě volají 😝 tak zatím, ještě pak nakouknu

murynka
25. zář 2009

vendul vidíš já ti říkala že je bomba být doma 😀 😉 i když se ted cítím hůře jak z práce 😅 😝 😀
gratuluji ke kontrole já ani kontrolu nepotřebuji když malá kope jsme v klidu 😎

kelly jak se mám jsme napsala v jednom kole 😝 😝 a skončí to asi porodem 😝 😝

dnes se mi o porodu zdálo 😕 😕 fakt živý sen fuj 😝 😝

leni jééé ty jsi nakupovala i bodýčka 😵 😵 to je hezké 🙂

a víc nevím ☹ ☹

nicollka
25. zář 2009

ahoj holky vy ste toho nakecali, netíhám.

Holky já měla dnes pocit že snad dojde mrcha, ale po pár minutách to přešlo. Dnes sem počůrala první ovu testík a obě ty čáry bych řekla jsou stejné, nějak brzy neeee? ale neni teda ta testovací tak tlustá jak sem viděla i v albech jiných. Tak uvidím co zítra nakreslí. Ale teplota zatím nespadla, tak možná se to blíží, kéž by v neděli, to bude vysexovaní odednes, zítra, v neděli a pondělí ráno, tak to by bylo super, ale jak na potvoru to bude určo až někdy v týdnu až budu sama samotinká :D

Tak manža jede z práce a ráno povalíme k nim na slovenskou svatbu, tak kuknu zase v neděli večer, nebo pondělí dopoledne. To zase bude absťák. Tak krásnej víkend přeji všem.

mari111
25. zář 2009

no teda kopiku 😅 co to ctu 😅 😕 jeste ze uz je hodne po 22.00 😀 😀 😀 jinak nevim nevim. 😝 mury a ty tolik nemakej bo porodis s valeckem v ruke 😉

mari111
25. zář 2009

holky a co tercinka, dva dni se tu neukazala, to se mi teda neliby ☹ farmiku, ty hlidas omluvenky, nevis o ni neco 😕

mari111
25. zář 2009

du hajat, 😅 eda nejdriv snazilkvat a pak hajat 😉 tak pa holky a dobrou 🙂

farmarska
25. zář 2009

mari tomu tvýmu se bude chtít snažílkovat ještě aj v tuto pozdní hodinu?! 😕 to klobouk dolů 😉

co je s tercinkou nevím 😨 snad má opravdu jen problémy s připojením 😒
a taky nevím co je s kopretinkou 😕

mury pokud budeš rodit s válečkem v ruce, tak to ještě půjde, horší by bylo kdyby jsi porodila přímo v tom hornbachu...víš kolik je tam čumilů 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru