Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
26. zář 2009

venus tak to si si dneska kráásně zpříjemnila den 🙂 jaký lehátko chceš ještě kupovat?

venuska
26. zář 2009

FARMI, byl to příjemný den. Láhátko od Babypointu, nyní jsem ho objednala a dala do alba.
I když jsem byla s manželem, který byl znuděný, tak jsem si nenechala ten den zkazit. Už odjel do práce, tak mam klid, jupíííí.
A co ty, jak trávíš dnešní den?

farmarska
26. zář 2009

venus no jo chlapi, co k tomu dodat 😀
jééé já už se taky tak těším na nakupování výbavičky 😵 😵 😵
a jak trávím den..nic moc, sem tam něco pošmrdlám a zpátky do pelechu, bo se ještě dostávám z toho nachlazení 😝

sarlotta
26. zář 2009

ahojík holky🙂 tak už jsme z hodů zpět, měla jsem burčák 😉 mňam.

venus to lehátko je krásné... já jsem ho u malého neměla, ale u druhého bych si ho jistě taky koupila...určitě se to neztratí 😀

farmarska
26. zář 2009

mňam burčák!! 😵 já ho letos pila poprvé za svůj život a strašně mi to chutnalo 😵 ono je to jako nějakej moštík, vůbec nechápu, že to je jako alkohol a že by se po tom šlo i opít 😨

sarlotta
26. zář 2009

farmi záleží jak je starý- ten burčák🙂 je to výborná šťávička- pěkně vyčistí tělo 😎 jo a opít se z toho dá dost dobře 😉

kvetinka7
26. zář 2009

Ahojik holky,
to bylo krasne,co jsi psala 🙂 .. i kdyz vse ma sve mouchy,ze? 😠 Uz se na to taky moc tesim.

Venus, ja uz manzu nikam netaham.. vsude je mu horko, nuda, dlouho vse zkoumam..pak neco objevi on a nechce si to nechat vymluvit.

Nevite nekdo,jak dopadla Eliska na hysterografii? psala o tom nekde tady?

kopa
autor
27. zář 2009

Dobré ránko 🙂
Holky co ta Tercie?? 😕 😕 Neozvala se někomu?Já na ní tel.číslo mám.

kopa
autor
27. zář 2009

Bobinko jsem tě všera zmeškala ☹ jsem ráda,že jsi se ukázala.Zrovna včera jsem si říkala jak se asi máte s Vojtíškem 😵
Bobinko to je nádjera,že ti ta kila jdou rychle dolu 😉 😵

Markee v tom tvém vyprávění mi tvůj manža připomněl,trošku toho mého 😅 Oni to v sobě prostě dusej a pak z ničeho nic to z nich vylítne 😒 Zkuste si o tom promluvit.

kopa
autor
27. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 32tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt .....................25.9. poradna ....................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 30tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 30tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 27tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 27tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 24tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 24tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 22tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 20tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 17tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 16tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 29DC
Hanana 28DC
Flair 23DC
Handm 22DC
Sarlotta 20DC
Maarrtina 20DC
Eeliska 20DC
Ikopretinka 19DC
Mari111 18DC
Paajaa 13DC
Nicollka 12DC
Kopa 11DC
Katyna6 8DC
Farmarska 7DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
27. zář 2009

Teda to všichni ještě spíte??? 😠 😀 😅
Máte neomluveno 😎 😎 😎

sarlotta
27. zář 2009

dobré ránko Kopi🙂)

sarlotta
27. zář 2009

Já už nepinkám.. chystám výbavu na hřiby 😉 po obědě frčíme do lesa... se těším.

květi- Eelis dopadla dobře - teda nevím co výsledky, ale po operaci byla ok 🙂

A já mám od ledna slíbenou novou prácičku .... já jsem tak šťastné .... 😎

kopa
autor
27. zář 2009

Ahoj Sarlott,
to je super,že budeš mít novou prácičku 😵 a co budeš dělat?

sarlotta
27. zář 2009

No je to v místě a zase zásilkový obchod, takže PPL, internet stránky, objednávky zboží atak... nevím ještě přesně co všechno ... ale je fajn, že mám s tím zkušenost 😉

hanana
27. zář 2009

Dobre rano,
sharlottko gratuluji k praci
Kopi ty uz jsi 11 DC tak sup na to 😵 😵

kopa
autor
27. zář 2009

Sarlott tak to vypadá dobře 😉
Hanana my sexíme od 4DC nepřetržitě 😀 😀 😀 akorát nevím do kdy tak intenzivně 😅 protože cykly mám 30DC,stačí třeba až do 20DC?
Normálně ted máme moc hezký sexík,přítelák se fakt snaží a i déle to trvá 😀 😉

kopa
autor
27. zář 2009

ted jak jsem měla nervy a špatnou náladu,tak jsme zhřešila 😅 Doufám že mě tu neukamenujete 😅 Jsem si skoro po třech letech zapálila cigaretu 😅 🤐 bylo jich dohromady asi tak 10 😅 ☹ včera jsem měla poslední dvě 🤐 a už zase nechci kouřit.
ted si to zase vyčítám,že jsem fakt blbá 🤐

bobinka22
27. zář 2009

Ahoj holky,
Zlaticko mi konecne uslo. 😝
V noci porad knoural a opet spal s nama v posteli.Hlavne ze jsem aspon zavrela oci 😀

Kopi: to zhreseni nevadi,ja zacala taky.Tak se na me holky nezlobte.Ale vykourim opravdu malo. ☹
A proc jsi mela nervy?Mas byt v klidecku.A nenervovat se.A rict si v duchu svoje a je to.Ja to tak zacala praktikovat taky. 😀

Holky, porod vam nebudu popisovat.Jen vam reknu,ze me pekne vytacelo,kdyz sestra po me rvala at dycham jako pejsek.A rekla to pritelovy at mi to rika taky az budu mit zase kontrakce.
Tak mi pritel porad rikal.
Bobinko:pejsek,pejsek,pejsek.Na pejska musis.
A to bylo neco.Ja na nej hazela skarede pohledy.A pak jsem mu rekla at jde pryc.Chudak!!
Ale nesel,Byl moc dobry a ohleduplny. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takze kdyz vidim venku psa,tak si vzpomenu,na toho pejska,ktereho jsem musela napodobovat v dychani pri bolestek,coz se vubec nedalo.A zacnu se smat. 😀 😀

kopa
autor
27. zář 2009

Bobi IP 😉

kopa
autor
27. zář 2009

Jé Bobi pejsek 😀 😀 😀
To přesně měla moje kamarádka,taky jí řekli u porodu,že musí dýchyt jako pejsek 😀 pak mě to učila 😎 😲

bobinka22
27. zář 2009

no,ale to se v ten moment opravdu neda vydychavat jako pejsek.Nejde to,kdyz citite tu hlavicku.Samo,me to nutilo tlacit.A to bylo to nejhorsi.Nemohla jsem tlacit.Ale tlacilo se to samo ven.A kdyz vam sestar rekne netlacte.Tak bych ji poslala nekam. 😀 😀
Ale ona to myslela dobre. 😉 Je to za mnou,ted uz se tomu smeju. 😀

sarlotta
27. zář 2009

Bobinko ouvej. tyhle kontrakce jsem měla taky... ty jsou opravdu nejhorší... nedá se to ovládat.. já tohle dýchání uměla z kurzu- takže to šlo prodýchat- ale stejně mě každá 3tí srazila na kolena 😒
Dobrá zpráva pro těhulky je , že tyhle kontrakce nemá každá rodička - tak se nebojte. Jsou tehdy, když je dítko větší a hlavička nemá ještě dost místa aby se dostala ven, ale porod už postoupil- takže až úplně na konci.

kerrie
27. zář 2009

Ahojda holčiny 😉

Bobiiiii, ráda Tě vidíííím.............Vojtíšek je tak krásneeej, povedl se vám 😉 😀 To jsou porodní story......Ty se máááš, že už je to za Tebou.......jsem zvědavá, co tam čeká nás ostatní. 😀 😉 🙂 No každopádně máme jistotu, že nakonec na nás čeká vrnící uzlíček, takže to stojí za to!

sarlotta
27. zář 2009

kerrie - neboj každý porod je naprosto jiný ... moje kamarádka rodila celkem 2hodiny, druhá 7hodin a já 22hodin.... to je prostě příroda. Ty to zmákneš- holčičky bývají menší🙂

bobinka22
27. zář 2009

Tak tak,holcicky byvaji mensi.Ne jak ten nas obrik velikej... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Sarlott : to jsem nevedela ze je vice druhu kontrakci.Jsem se na ten porod ani nepripravovala.A to byla asi chyba.Ale kdybych vedela ze o tom vice vis,zeptam se 🙂

kopa
autor
27. zář 2009

Bobinko a kolik jsi vtěhu nabrala??? 😕 že máš dole 16kg během tří týdnůůů 😀

kerrie
27. zář 2009

No my byli s manžou oba taky prťaví, neměli jsme ani 3 kg, tak doufám, že mladá bude po nás.......jen ať si to pěkně nabere, až vyleze ven 😀

markee
27. zář 2009

Ahojky,tak my od rána pytlíkovali prasátko. Objednali jsme si ho u lidiček vedle ve vsi. Tak jsme dnes porcovali a pytlíčkovali. Je to už hotovo,ale mám toho plný brýle 😀 Jinak jsem snědla jelítko a bylo moc dobré. Johanka o jitrnice a jelítka vůbec nestojí. Jo ještě jsem si dala škvarky a ty mě téda pořádně prohnali
😀 😀 Teď mě čeká udělat řezy na zítra-dělám luxusní jahodové,ale místo jahod budou broskve. Pže jahody máme jen z mrazáku a ty mi fakt v buchtě nechutnaj.
Jinak Bobinko,pejskování je dobré 😀 Moc dobře si na to pamatuju,no ono vlastně já před 3 týdny pejskovala jako blázen,pže do mě prali vše možné,kvůli tomu potratu.Takže 5 dní pejskovat je nářez ☹ Ale při Johance to samo,bylo lepší.

bobinka22
27. zář 2009

Kopi,nabrala jsem 13kg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru