• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
houbovka mnam :dizzy_face:
28. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
já by sem to taky táák ráda dělala každej den :dizzy_face: jen kdyby bylo s kým :sweat_smile: každej den to u nás nehrozí :sweat_smile: a přitom mě by to i ták bavilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Farmi mě to tenhle měsíc baví :sweat_smile: a né jenom každý den,ale i několikrát denně :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
už si to píši do plánovače :slight_smile: dělám si čárky :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
holky máte to taky tak, že se vám ted sex líbí monohem víc, třeba než ve dvaceti? :confused: jako že si to ted nějak umíte líp užít a vychutnat :wink:
jejda, že vono ještě není po desáté hodině :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Farmi tak přijed,já ti pujčím mého :grinning: i fretky tu budeš mít a ještě ti uvaří a napeču :grinning:
28. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
:grinning: Farmi mě je 24 takže až mi bude tak 30let,tak se zapojím do debaty :grinning:
28. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Farmi desátá,nedesátá...
Nechceš se přihlásit,že by jsi dělala admina?? :grinning:
28. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
tak a ted už mizím,čajík mám už studenej :fearful:
28. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
kopi ty jsi tak hodná :dizzy_face: :dizzy_face: koukám, že by jsi se pro mne rozdala :grinning:
ale když já chci miminko jenom s tím svým :sweat_smile: :sweat_smile: upřimě si neumím představit nikoho jinýho po kom bych chtěla aby naše dítko bylo..než po mě a po Davidkoj :dizzy_face: :dizzy_face:
chápeš ne :sweat_smile: :sweat_smile:
28. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Farmi jasan,tak přijed před ovulí :grinning:
28. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
holkýýý dnes bude zase suprstár !! :grinning:
28. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
kopi nené přijedte vy :wink: vem i fretky, místa budou mít u těch našich dost :wink: vy taky a dáme grupáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
holky :grinning: :grinning: :grinning:

jsme si udělala chleba ve vajíčku a budu papat :grinning: :grinning:

farmi také si neumím představit mimi s jiným :sweat_smile:

a k k debatě jestli je to pak lepší také je mi 24 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
holkýýý když s váma je ta diskuze strašně špatnáá :grinning: jste ještě strašný mláďátka :grinning: takhle se nic nedozvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak za pár let dejte vědět :wink:
holó starý páky co vy, jak jste na tom ? :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
jo kopi a spoďáry ještě nic...na ty teprve dojde..až se bude Ov blížit :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
farmi ja jsem stara paka... a u me chut na sex je o 100% mensi nez za mlada to jesem jela o stosest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
No jen sem vlezu a koukááám........taková zajímavá debata :grinning: Farmi, mě je čerstvě 30, takže taková už starší páčka :grinning: :grinning: A já Ti to klíďo podepíšu........fakt je to lepší, než ve 20-ti.............no ale teď, co jsem těhu, tak se bojím, že úplně zapomenu, jak se to vlastně dělá :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
kerie to víš, večer, tak to rozjíždíme :grinning: :grinning:
kerie ty jsi sice věkově v limitu, ale jako těhule se zase nemůžeš vyjadřovat :grinning: :grinning: ale jinak tvůj názor je mi blíž než Hanky :grinning:
Hani to já to zamlada dělala taky mnohem častějc, ted na můj vkus to dělám až příliš málo, ale o tovíc se mi to líbí :dizzy_face: no možná to je zapříčiněno tou abstinencí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
holky nechte toho já ani nevím co sex je :sweat_smile: :frowning2:
28. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Farmi........lepší kvalita, než kvantita :wink: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
mury vydrž!!!! :sunglasses: neboj všechno bude!!! už to máš za pár :wink: a pak na to zase přijdeš-co to slůvko znamená a o čem je tu vlastně ted řeč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
mury.........tak to jsme na tom stejně :grinning:
28. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
no jo vy těhulindy si užíváte zase jiných radostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kerie když já chci kvantitu skloubenou s kvantitou :grinning:
28. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Farmiiii a nechtěla Ty bys toho nějak moooc, čoveče? :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
to víš kerie jsem náročná ženská, chci kvalitu, kvantitu a pak mimi :sunglasses: a už včera bylo pozdě :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
farmi ty jsi náročná :grinning: :grinning: :grinning:

kerie jsem ráda že nejsem sama :sweat_smile: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
farmi, já Ti to schvaluju.......jen tak dááál..............do Vánoc tu přibudou další těhulky, cítím to v kříži :wink:
28. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
hehe Farmi, jasně že je to lepší... chlap víc vydrží:slight_smile:))))
28. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
áá šarlotka zkušená maminka přišla :grinning: :grinning: :grinning:

jsme ráda za vaše názory mám se nač těšit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.