Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. zář 2009

Eeliska,opravdu? Téda,14dní? No já myslela,že ty prášky zaberou jako na pořád. Dnes jsou to přesně 3týdny co jsem přišla o naší malinkou holčičku ☹ . Během té doby se mi zmenšovali a zmenšovali a najednou šup,zas velká prsa a hrozně bolavá ☹

handm
29. zář 2009

Určitě už jo, Kopi!! Vždyť všim "ošklivym" už sis prošla, teď už musí chodit jen to dobrý!!!

Děkuju holky!! Jste hodný!! Já taky chci věřit, že se to povede na dovče nebo před ní.. zase si říkám, že je možná dobře, že to teď nevyšlo, protože bych se pak asi bála letět letadlem s fazolkou, abychom o ni zas nepřišli.. takhle brzy...
tak příště to snad bude lepší!!

I když mě samozřejmě napadjí i myšlenky, že když se to poprvé poveldo uplně napoprvé, tak ejstli to nebyla hodně velká náhoda a teď to bude "trvat" ...

radusv
29. zář 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a za chvíli mizím do postele, je mi nějak divně, přítel je nastydlý, tak to vypadá, že jsem to chytla od něho 😠
Přečetla jsem poslední 2 stránky, víc se nedá zvládnout kecalky 😉
Markee: mě dali v nemocnici večer po porodu 2 prášky na zastavení laktace a dr. mi řekla pokud mám podprsenku, tak ať si jí obléknu, že mě budou bolet. Já na to zapomněla a stejně jsem měla úplně jiné myšlenky než nějaká prsa. No a je fakt, že mě asi 2 nebo 3 dny docela bolely, nikomu jsem nic neříkala a bolest pak přestala. Je divný, žes jich brala víc a mě dali jen 2 😕 Snad tě brzy bolest přejde...
Jinak se cítím už zase o něco líp, nejspíš postupuju do fáze smiřování. Teď je všude tolik těhulí a kočárků, ale nehroutím se z pohledu na ně, jen mi prolítne hlavou proč ne já? a píchne mě u srdíčka 😒 a ke všemu mám sousedku s 2měsíčním chlapečkem, se kterou jsme měly společné plány, takže mám dobrý překonávací trénink a když ho slyším na zahradě brečet v kočárku, tak ho tak strašně ráda poslouchám... No nic musím věřit, že se doufám brzy zase dočkám vytouženého miminka a že to tentokrát vyjde 🙂
tak já jdu ležet, mějte se jak nejlíp to jde a já se zas ukážu papa

sirella
29. zář 2009

Markee,Kerrie,murynka,lendaw:Holky díky moc za vaše odpovědi.Nikdy bych tomu nevěřila ale dost jste mi pomohly.Je dobré to někomu říct.Já o mimčo přišla v 9tt.Nejhorší bylo to,že mi nic nebylo...vůbec nic.O to je to horší.Šla jsem na normál.kontrolu a na UTZ už srdíčko nebylo.Dnes jsem musela ráno na pracák a pak jsem měla hrůzu času než mi jel bus.Jak na potvoru všude budoucí mamky...Já snad v životě nikdy neviděla tolik velkých bříšek.Jak jsem přišla domů tak jen brečím...a závidím.Musím se vybrečet než dojde prcek ze školy.Před ním se musím držet,ale stejně poznal,že se něco děje.Jak jsem se v pátek vrátila domů z nemocnice tak mě přišel hned pomazlit...je to můj brouček.

kupina
29. zář 2009

Ahoj holky,

omlouvám se, že sem vždycky vlítnu jako vítr a zase tak rychle vylétnu, ale s blížícím se porodem nějak nestíhám. Všimla jsem si v tabulce, že zlababa čeká dvojčátka - tak moc gratuluji 😵 😵. Jinak ostatním holčinám, co se ještě nepodařilo otěhotnět, držím pěstičky - určitě se to brzy povede 😵 😵 😵.

Jinak v pátek jsem byla na velkém kontrolním ultrazvuku a všechno vypadá v pořádku. Matyáška nám hezky proměřili a chlapák už váží 1750 gramů. No a 12.10 už nastupuji na mateřskou - 6 tt před porodem. Blíží se to blíží a já nějak nestíhám. Zařizuji výbavičku pro mimi a do toho ještě tenhle čtvrtek máme kolaudaci bytu a budeme se stěhovat. Takže času nazbyt opravdu nemám a doma se nenudím.

Kopinko, prosím tě napiš mi do tabulky, že 16.10 jdu do poradny. Děkuji
😉

aronek
29. zář 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat. V sobotu mně hrozně bolelo břicho, málem jsem nedojela domů. Doma průjem a už jen pobolívalo. Od té doby mně to občas zase chytne, chvilku se kroutím a pak si většinou prdnu a jen to pobolívá. Netušíte co to je? Jestli zaražené větry či co? V tu sobotu mně to dost vystreslo, tak nevím, jestli se někam hnát, nebo tu k tomu patří.
Já vím blbej dotaz, ale co nadělám 😎

hanana
29. zář 2009

Markee me dali na laktaci prasek rovnou a jenom jeden a byl klid, ale diky tomu ze mam plastiku prsou (zmenseni) tak skoro zadny mliko nemam ani normalne. 😝

kupina
29. zář 2009

Sirello, je mi líto, co se ti stalo 😢 . Já jsem o své první mimi přišla v 8 tt. Ale uvidíš, že se vše k lepšímu obrátí a ty se za chvíli budeš radovat z nového těhotenství. Chce to čas - ten všechno zahojí. Vím, že se mi to lehce říká, ale vím o čem mluvím. Prošla jsem si tím samým co ty. Držím tě pěstičky, aby jsi co nejdříve znovu otěhotněla. Drž se 😉.

markee
29. zář 2009

Radusv,no dávali mi tam ty prášky ráno a večer od toho úterý do čtvrtka,kdy mě proupustili a ještě mi dali recept na ty prášky,tak jsem si pro ně došla. Doktor říkal,že jsou na 14dní. Dobrala jsem je v pátek. Takže je teď mačkám v té podprdě a šla jsem si namočit to obynadlo,pže tu je jen jediné takové to jemné,jinak hafo těch hrubších a ty si na prsa fakt nedám. Jsem fakt jak nějaká sexbomba,ale je to zároveň smutné ☹
Sirella mě přijde,že od té doby co se to stalo,tak to asi víc vnímám,prostě taky vidím jen a jen těhule. Fakt si to moc asi připouštím,ale ze začátku tomu nevěříš.Já to obrečela a hodně,každou těhuli. ☹

kupina
29. zář 2009

Aronku, tak takové zkušenosti jako ty nemám. Bohužel já mám problémy opačné. Mám zácpu a musím říct, že je to dost nepříjemné, protože jsem hrozně nafouknutá.... Je to dost nepříjemné, ale co se dá dělat 😉. Hlavně hodně pij, ať doplníš tekutiny. Když to bude trvat déle, tak bych pro jistotu brnkla doktorovi. 😉

sirella
29. zář 2009

kupina:díky moc....zatím se snažím uklidňovat se tím,že to přejde...ale nějak se nedaří.Jsem totálně v háji.Můžu se tě zeptat za jak dlouho se ti podařilo druhé mimi????Za jak dlouho jste se začli snažit??Já si nejdřív říkala,že toto už nikdy zažít nechci,ale už mě to přešlo.Jinak přeju hodně zdraví pro tebe i tvého chlapečka.

markee
29. zář 2009

Sirella,vím,že se ptáš Kupinky,ale nám se po únorové revizi povedlo otěhu po 2MS,prostě jsme řekli,že vydržíme dvě a pak už to necháme osudu.Takže se zadařilo na poprvé. Bohužel,mimi mělo genetické vady,takže od 8.9.už ho zas nemáme,ale nebýt těch vad,tak si užívám až do 12.1.bříška 🙂 Osud to prostě zařídil úplně jinak ☹

katyna6
29. zář 2009

Ahoj holky,tak jsem zase po víkendu tady,přeji vám pěkné dopoledne a honem spěchám dočíst 🙂

kupina
29. zář 2009

Markee, to je úplně přirozená reakce, že každou těhuli obrečíš. Já to měla také tak ☹. Nejhorší bylo jít na kontroly ke gynekologovi a tam koukat na maminky s bříšky. Je opravdu těžké se s tím smířit ☹. Ale věřím, že tu sílu v sobě každá má a dříve či později se dočká vytouženého miminka 😵.

aronek
29. zář 2009

kupi, já mám taky normálně zácpu. Ten průjem byl jen v sobotu a od té doby zase nic, jen občas ty bolesti ☹ .Kdyby člověk věděl, že je to v pořádku, tak to přetrpí a v pohodě, takhle se zase jen stresuju ☹ .
Tobě se to ale supr blíží 😀 Ještě pracuješ nebo PN?

angeles
29. zář 2009

Zdravím holky. Už měsíc vás sleduju a můžu říct, že jste super parta holek, která se dokáže podržet v těžkých chvílích. I mě potkal stejný osud jako vás a vím, že se časem s tím naučím žít. Už se v tom plácám 10 týdnů, jsou dny kdy se i zasměju, ale jsou i dny, kdy jen brečím. Teď opravdu zbývá jen doufat, že to snad příště vyjde.

sirella
29. zář 2009

markee:Tobě se to stalo kdy???V kolikátém tt??Já si říkám,že když už se to stalo tak je dobře,že celkem brzo.Neumím si ani představit,že by to bylo až třeba ve 20 tt.Teď jsem vylepená na netu a sháním si informace.Vím že s tím vším nic nenadělám,ale chci být co nejvíc informovaná.Mám strašný strach,že se to stane znovu. ☹

aronek
29. zář 2009

angeles, tak se v tom neplácej sama a choď sem 😉 Pro každou je to hrozné, ale když se o to podělíš, tak je to lehčí 😵

kupina
29. zář 2009

Sirello, já jsem byla na revizi 20.10 a o mimi jsme se začali snažit po 3 menstruačních cyklech. No a // jsem našla 11.3, takže zhruba po 5 měsících. Vím, že to zní jako dlouhá doba, ale uvidíš, že to uteče. Navíc se říká, že po revizi jde otěhotnět lépe a rychleji.

kupina
29. zář 2009

Angeles, přesně tak. Vypovídej se nám a určitě se ti uleví.

Aronku já už jsem od 8tt na neschopence a doma si to vyloženě užívám. Žádné stresy, hoňky, prostě parádička. No a ty chodíš do práce nebo jsi také na PN? Jinak pokud by ses tím stavem stresovala, tak brnkni k doktorovi, ať máš klid 😉. Není nad klidnou dušičku 😉

sirella
29. zář 2009

markee:Toho jsem se bála taky...genetických vad.Měla jsem strach skoro ze všeho.Ještě ke všemu mi dr.zjistila myom tak jsem měla nervy na pochodu.Říkala,že to neva,že mě bude jen víc sledovat.Na UTZ jsem chodila po cca 10 dnech.Minulá středa ale byl děs...srdíčko nikde.Absolutně nechápu co se stalo.Dr.říkala že mimčo je velké tak jak má být a poslala mě do nemocnice prý na podrobnější UTZ,prý může být mimčo divně nakroucené.Už to se mi zdálo být divné.Podle mě poloha nemá na ozvy vliv,ale nejsem dr....tak nevím.V nemocnici mě dr.překvapil tím,že žádný plůdek nevidí.To nechápu jak je to možné.Ve středu v 16 je a ráno nic.Nekrvácela jsem,bolesti jsem neměla tak mi to mozek nebere do teď. ☹

aronek
29. zář 2009

kupi, já pořád v práci 😝 . Mám nějak špatně hodnoty NT, čekají mně další testy a doma bych to jen pitvala. To v práci nemůžu, tak jsem raději tady 😖

radusv
29. zář 2009

Ještě chvilku nakukuju a koukám, že nových dušiček přibývá... Holky nebojte my ten boj za lepší dny zvládnem musíme 😉
Mě dost pomohlo o tom číst různé příběhy nejen vaše, našla jsem ve snažilkách jednu hodně smutnou diskusi, kde se holkám stalo něco podobného jako mě a to mě taky dost posílilo, že opravdu neštěstí nechodí po horách, ale po lidech 😒

sirella
29. zář 2009

kupina:uvidíme...snad to uběhne a zadaří se 😉
Jdu si nachystat něco k jídlu.Nevím co to bude...cosi nemám na nic chuť,ale je mi dost špatně tak asi z hladu.Ráno jsem nestíhala tak to jdu dohnat.Zatím se tu mějte hezky.Ahojky

kupina
29. zář 2009

Aronku, tak to mě mrzí, ale NT hodnoty ještě nic neznamenají. Moje kolegyňka z práce je měla také špatné, vyšly ji špatně i triply, tak šla nakonec na plodovku a ta byla v pořádku. A mají zdravého chlapečka. Tak hlavu vzhůru 😉. No a je jasné, že ti to v práci bude utíkat rychleji a nemáš čas si připouštět špatné myšlenky. Na triply jdeš za 14 dní?

kupina
29. zář 2009

Sirello, dobrou chuť. Ahojky 😉

aronek
29. zář 2009

Na triply jdu už teď 1.10. nevíš za jak dlouho jsou výsledky? Když budou blbé, tak plodovka. Všichni straší, že když mi je 31 tak na ní půjdu stejně 😖 , kdyby alespoň člověk věděl, že pak to bude v pořádku, tak ať do mně napíchají co chtějí ☹

markee
29. zář 2009

Sirella mě se to stalo v únoru v 9tt a teď v září jsme ukončovali těhu(věř,že kdyby bylo mimi zdravé,tak to nikdy neudělám)ve 22tt ☹
Naštěstí nás teď už budou hlídat od začátku a hned pošlou na odběr placenty,aby přišli na to zda se chromozomy spojili dobře nebo zase tak špatně jak teď. Kdyby opět došlo k ukončování,tak to bude určo tak v 15tt a né tak dlouho jako teď ☹

peta79
29. zář 2009

markee, já ty prášky brala skoro celý měsíc. Bylo mi po nich špatně. Prsa bolela musela jsem je stahovat. - V lékárně prodávají takový širší stahovací obvaz. Určitě je nejlepší, že jsi zavolala dr. 😉

kupina
29. zář 2009

Aronku, vzhledem k tomu, že mě NT ultrazvuk dopadl dobře, tak můj doktor již triply neprovádí. Takže vůbec netuším, kdy jsou výsledky. Já jsem pak byla až na velkém ultrazvuku v 20 tt. Ale myslím, že snad déle než týden to trvat nebude. Ve čtvrtek na tebe budu myslet 😉. A věkem se nestresuj, mně bude také 30 let a čekám první mimi, takže taky spadám do té jakoby rizikovější skupiny. Ale když vidím, že třeba Míša Kuklová, Bára Basiková a další porodily v pořádku a zdravé mimi, tak to snad tak hrozné nebude. Zatím se s plodovkou vůbec nestresuj, třeba testy vyjdou v pořádku a na plodovku vůbec nebudeš muset.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru