• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Prosím tě, kolik máte doma stupnů...???
29. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
ted tak 16 :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ne je tu fakt chladno........
tak já bych už koupila ty co jsou dobré i při kojení a vhodné třeba ten mamavit je i levnější :wink: :wink:
29. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ten mamavit mam doma. Koupila jsem si ho hned na začátku, a pak jsem dostala to pregnium od doktora.
Takže asi nastoupím na ten mamavit, ať ho zbytečně pak nevyhodím. To máš pravdu.
29. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky holky tak jsem vás dočetla! :grinning: :grinning:
jů tady bude zítra poránu kocovinek :grinning: :grinning: :grinning:
tak holky, abych vás v tom nenechala sama, tak jdu taky do sklepa, pro flaštičku červenýho :wink: no ale kopi abych tě dohnala, tak mám co dohánět :grinning: :grinning:
jen ty tanga musím ještě předtím než se picnu nastřihnout, abych si pak neustříhla třeba taky něco jinýho :fearful:
markee a ty se nevymlouvej, vem nůžky, nějaký jiný spoďáry a dej se dotoho! :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Pane bože, 16 stupnů, tak nám hlavně nezmrzni. Hlavně nenastydni.
Holky, jdu si udělat ovocnou mísu a jsou koukat na VKV....mě¨jte se tady hezky a zítra se na vás přijdu zase podívat.
A hlavně všem kdo jsou posilnění alkoholem přeji hezkou noc a ať se dobře spermíky zaryjí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Farmy, to je prča. Mám si "zkrášlit" jiné kalhotky? :grinning:
Náhodou už jezdím na stránkách www.ignite.cz :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
hele uděláme tu hromadnou ožrávačku, pak hromadnej sexík a do měsíce budeme všechny hromadně hlásít dvě// :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kopi, matko včelstva už zasouváte? :grinning: :grinning: čekejte!!! :angry: :sunglasses: :grinning: :grinning:

všechny až řeknu teď jo??
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Markee, hezky jsi pokročila...bezva stránky :slight_smile:
Bacha na to nastřihávání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vy jste praštěné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale jsem ráda, že máte takovou náladu.
29. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Vloni tam měli krásný sexy vánoční kostýmek. Ale letos ho tam už nemaj. Maj jiné,ale ty mě fááákt nějak neberou. Kurňa.Jak já toho Míšu pak naočkuju na kopulaci po novém roce :grinning:
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
JOjo,mohli by počkat na : raz dva tři a tééééď :grinning:
29. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
markee no jasný, :wink: :grinning: :grinning: šití by bylo horší..tohle jenom ošmikáš, pořádně z každé strany :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
markét tak jsem loni měla vánoční santíkovská obleček z new yorku :wink: měl úspěch letos nevím zda se do něj po porodu nasoukám :grinning: :grinning: ani to nebudu pokoušet nebudu po šestinedělí :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
NO tak já fakt bych dnes neplodila ale jen nacvičovala,kdyby bylo s kým ale :grinning:
holky bude se tu střík...na povel jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
markeee néééé!!! :confused:

holkýýýý ještě néééé, počkejte na měěěě!!! :grinning: :grinning: manža ještě nic netuší!!! :sweat_smile: :sweat_smile: já nestihla ještě ani otevřít tu flašu!!! :grinning: :grinning: :grinning:

vy na to jdete strašně hopem!!! :grinning: :grinning: :grinning:

no prosím a kopís se neozývá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ti už určo hledají kde nechal tesař díru :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Murynko, no já bych se nevešla do ničeho z loňska. Jsem fakt jak vorvaní mládě :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Farmy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tu prskám víno na monitor :grinning:
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se picnu..........člověk tu chvilku není a tady už se zasouvá na povel, joooo? :grinning:
markee..............vánoční kostýmek? By mě zajímalo, co by mi na to manža říkal..................nooo, letos asi nic, budu 3 týdny před porodem.........by se polekal :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Kerrie,tam zalehni pod stromek nahá a jen na bříško si dej velkouuu mašli :wink:
29. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
ker náhodou jsou fajn ty vánoční oblečky :sunglasses: :grinning: :grinning:

já poslala manžu hledat autorádio to garžře převlékla jsem se do toho kostýmku vzala kozačky :grinning: :grinning:
a dala jsi poukázku na seskok v tandemu pro něj do podprdy :grinning: :sunglasses:
mury jasně a ty nám to potom ,jako jedna z mála střízlivejch tady, odstartuješ :grinning: :grinning: :grinning:
ker a s bříškem by to bylo také hezké santíková těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
a nebo mašli na bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Murynko,téda,tak to by nažhavilo Míšu určo-ten tvůj obleček s kozajdama :grinning:
29. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Vloni měli něco jako tohle http://www.ignite.cz/vanocni-darky-kostymy/1071-hot-santa ale ta sukně byla rovná a né tak cípatá a tahle se mi prostě nelíbí no :frowning2:
29. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky dám na chvíli do alba jo
29. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jůůů pěkná uklízečka http://www.ignite.cz/sexy-kostymy/810-sexy-sluzebna-pokojska ale těch peněz. To fakt ne. To si radši do ruky vezmu "hajzl"štětku a na sebe ty upravený tanga podle Farmarsky :grinning:
29. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak šup šup než to smažou :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Murynko,téda,dost pěkný :wink:
29. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
a od manži jsem dostala také takové sexy prádlo ale ne vánoční ale stejný nápad jsme měli :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.