Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
30. zář 2009

ja jeste nevim, co flusam 😀 😀 😀 treba se to dneska dozvim 😕

aronek
30. zář 2009

Ahoj, tak já se dnes chystám na odpolední, tak jsem si užila ráno v pelíšku 😀

mabe, na jakou jdeš kontrolu, že ti možná řeknou co to bude? Já už bych to taky chtěla vědět ☹

mabe
30. zář 2009

aronku, jdu na normalni kontrolu k me dr. pred tydnem me braly 3 ampule krve. uvidime, jestli me bude delat UTZ a mozna uz neco uvidi. 🙂

markee
30. zář 2009

Dobré ráno,já jsem tu až teď vy "kocoviny" 😀 Mě bylo táááák dobře po dvou sklenkách vína,krásně se mi usínalo 😀
Jinak jsem malou odvezla do školky a došla si koupit snídani. Předtím mě Míša stáhnul prsa,už mi teče mlezivo ☹ Chjo,prsa bolí,ještě tečou,hrozný no. Prostě zas by se mi psychika díky tomu zhroutila,ale nesmím tomu podlehnout.
Sirella,já jsem teď říkala ještě než jsem věděla,že těhu špatně dopadne: že pokud to budeme muset ukončit,tak že chci HA a ž určo víc jak půl rok plodit nic nebudu. Nojo,jenže uběhne pár dnů a zjistíš,že ti miminko chybí a hrozně moc.Takže určo rozhodnutí,že letos NE, dodržíme,ale příští rok se uvidí podle té práce a tak. Jinak já bych do práce nemusela,pže tu fakt nic není,ale někteří lidi z rodiny jsou takový šťourové a trapaři,že se pořád ptaj.

hanana
30. zář 2009

dobre ranko ... Kopi tak jak jste vcera dopadli vy tak my taky casto dopadame... a pak mame plodit 😝
aji je mi to moc lito ale nadeje je
mabe drzime palecky
jinak me se ta teplota dneska propadlaaaaaaaaaa 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/26f483

aronek
30. zář 2009

TAk pak dej vědět, jestli to už budeš vědět 😀

markee
30. zář 2009

Mabe,na kontrolu budu držet pěsti,ať je vše OK.
Ajo, jak píšou holky dokud není MS,tak je ještě naděje 😉

aronek
30. zář 2009

mabe, co bys raději?

mabe
30. zář 2009

aronku, me je to uplne jedno. hlavne, aby byl mimisek ok 🙂

farmarska
30. zář 2009

ahoj ahoj ahoj!!

téda tady jsou otužilí kozáci 😨 večer se tu chlastá a ráno tu je zase narváno! 😀
a dokonce se tu prská těhubacil! 😵 no to by bylo, abych tu v tak závažnej okamžik chyběla 😀 😀 😀
snad jdu právě včas a něco jste mě nechaly 😠 😉
rychle se nakazím a pak musím jít pokrmit a šupajdit do města na nákupy, poštu atd.. 😝

holky u nás konečně včera pršelo! 🙂 tak máme zalito 😉

mabe
30. zář 2009

farmi, tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,tfuj, tfuj, tfuj,

aja.83
30. zář 2009

Farmi, u nás taky přes noc pršelo a dnes ještě taky poprchává. Hurá, že konečně nemusíme zalejvat, takový vody, co jsme prolili na tu naši zahradu, to bude peněz!

farmarska
30. zář 2009

jééé oni se fakt netrefiliiiii!!!!! 😀 😀 😀 no já se znich picnu!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
tak pro koho jsem to tu odstartovávala co 😠 😀 😀 😀

mabuš díky za baciláky a držím palce pro dnešní kontrolu 😉 a nezapomeň se nám pak ozvat jak jsi dopadla 😉 😵

držím palce taky samsíkoj, ta jde myslím dnes na velkej ultrazvuk 🙂

a o Píjíčka se nám nebojte, je v pořádku, jen se potřebuje trošku odreagovat a přijít taky na jiný myšlenky 😉

holky ale co je s ikopretinkou nevíte??))

a miraxík je pořád ještě na tý zahraniční dovolený??

aronek
30. zář 2009

mabe, mně to je taky jedno, ale doma se kočkujeme, že já chci holčičku a přítel Honzíka 😀

farmarska
30. zář 2009

ají u nás taky ještě kape 😉 měo vodu nejde, máme vl.studnu, ale ta práce zalejvací už mne nebavila 😀
jinak je mi líto toho testování, ale ještě pořád je trošku naděje 😉

hani ta teplota je ale děvka! 😠 fakt mám na ní vztek 😠 a promluvila jsi si potom s tím teploměrem o tom...zkus to probrat i stvou vagínou, jako aŤ ti todle nedělají 😠
je to o nervy, vid kočko 😔 , no nic , drž se 😉 se kruci jednou musí povíst!!! 🙂 🙂

farmarska
30. zář 2009

holky tak já šupajdím za svejma kozama 😉 a vy kozy od markee, koukejte přestat dělat potíže, bo jak na vás vlítnu, tak vás srovnám do latě! 😠 bo přes kozy jsem já odborník 😎 zvlášť přes ty zlobivý 😉

ahoj ahoj ahoj, později ještě nakouknu, jsetli to tu všechno šlape jak má 😉 😉 😉 😉 😉

markee
30. zář 2009

Farmy,díky. Kdyžtak tu počkám a ty mi s tím něco provedeš 😀

handm
30. zář 2009

Ahoj holky!! koukám, jak jste včera krásně dopadly a odpadly 🙂)) na tolik pití tu vypadá docela živo..
ale těch 6 stránek nemám šanci dočíst... 🙂
my si dali doma jen jednu lahvinku a pak sjem skoro okamžitě vytuhla ... romantika 😀 😀

a dneska už je lííp, bez depky 🙂

markee
30. zář 2009

Handm,to je dobře,že depka odešla. Pryč s ní s mrchou jednou 😀

handm
30. zář 2009

to tedy Markee, je to stašná můra.. sedne kam nemá..
zrovna jsem ti psala v "revizi" ... ☹

občas to prostě spadne na každýho.. ať se snaží sebevíc..
prostě krom tý mrchy MS mě dorazila kamarádka těhule, co pyšně hlásila.. asi jako každýho, koho potkalo to co nás tady v témátku..
ale jak říkám, už jsem se přes noc zas dala dohromady a budu šířit "nechutný" optimismus.
dneska jsem si byla nechat zastrihnout vlasy například 🙂)

katyna6
30. zář 2009

hezké dobré ránko 🙂

markee
30. zář 2009

Handm,já jdu s kamarádkama 20 října na barvení a trošku sestříhat. Budeme tam tři na dopolko,to se z nás kadeřnice picne. Ale snad bude pohoda-drbárna. Dětičky budou ve školce a druhý den jdeme s manžou do genet.poradny. No uvidíme no.
Katyna,hezké ráno 😉

katyna6
30. zář 2009

handm-to je dobře,že tě depka už přešla,ale takový chvilky máme někdy každej 😉 .Já se trochu bojím podzimu,to se mi depkaří jedna radost 😖,ale doufám,že než ten pravý sychravý podzim vypukne,tak už nebude ke smutnění důvod.Snad to obě stihneme 😉 😉

Mně se holky včera taky krásně usínalo,byla jsem mrtvá asi tak za 3 vteřiny,co jsem si lehla 😀 😀

aja.83
30. zář 2009

Ahoj katy, jasně, že brzy budete s hadm těhulky. Taky by se mi nejradši během podzimu už chtělo otěhotnět, to sychravý počasí bychom pak ležely doma pod dekou a odpočívaly s mimískem v bříšku. 😉

mari111
30. zář 2009

ahoj holky ozralky 😀 aj holky neozralky 🙂 ja sem dneska nejak dlouho chrapala, teda do 9.30 a vecer se mi ale dobre usinalo po tom pivicku ale snazenicko probehlo 😉 a pritelak rikal ze se to urco ted povede a dobre to dopadne, tak sem zvedava, jestli si on jen nefandi 😠 no tak mu budu verit a uvidime. ajiku to mi je lito ze to asi nevislo, pisu asi protoze to jeste neni tak jisty 😉

aja.83
30. zář 2009

Handm, koukám, žes měla nějakou depinu! Vyprdni se na ni 😉 ! Někdy to ale prostě na člověka padne, tak si musí i posmutnit. Ale od toho jsme tu my, abychom depku prodiskutovaly a odehnaly 😉

aja.83
30. zář 2009

Holky, jinak koukám, jaký jste všechny ožralky! 😀 Já se přidávám do klubu, o víkendu jsme byli u mamky slavit narozky a vypili jsme takovýho vína, co jsme snad nikdy ještě nevypili! Fuj! Druhý den to bylo krušné 😅

sirella
30. zář 2009

Ahoj holky.Zdravím úplně všechny a přeju hezky den 🙂 ....Ách jo.To byl včera nápad.Nám došlo vínko tak jsem dostala úplně "geniální" nápad,že ochutnáme jabkovicu....ta hlava....au au au.No bylo to naposledy.Já to včera potřebovala a manža se chytil taky.Dokud jsem byla těhu tak jsem se ničeho ani nedotkla tak jsem to včera dohnala 😒 Dnes musel manžel do práce busem.Jinak hlásím,že dneska je to bez slz...zatím 😉

sarlotta
30. zář 2009

Ahojík holčinky🙂)) No vy jste kecalky🙂 jsem se pobavila 😀 😀 😀 😀

mari111
30. zář 2009

ahoj sirella, jo to znam jak to bolo po jabkovici aj slivovici a proto ji nepiju ani kdyby mi za to platili. to je dobre ze uz ti je trosku lip, jen tak dal 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru