• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
teda kralovno, zeby se povedlo, jeeee ja bych byla tak rada :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Kopi, to by byla bomba, kdybys byla.. :slight_smile: moc držím palce, ať jsou tam, až budeš testit..!! :slight_smile:))
je fakt, že se říká, že na ženských je to poznat, když jsou těhu.. :slight_smile: že nějak jinak vypadaj.. (myslím, ty bez bříška :grinning: :grinning: :grinning:) na těch je to poznat rozhodně :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Zdravím holky. Tak já včera taky odpadla a spala, ale to byly silné řeči o tangách, že? U nás stejně o žádném snažení nemůže být ani řeč. V sobotu mi manžel řekl, že nám zruší internet, protože u něho pořád brečím. A je to fakt, když přečtu příběhy, tak řvu. Ale včera se mě ptal, jestli jsem vám už konečně napsala. Chápetete to?
kopa: u nás to bylo podobné.Manža pivka,já vínko...no a když to došlo tak jabkovica.A dnes nejsem schopná ničeho...ale strašně mi to pomohlo.Aspoň už nebrečím...Asi jsem divná,ale chybí mi sexík a nemyslím těď na nic jinšího...ách jo
angeles:Ahojky.Co je nového???Já včera odpadla...nechala jsem se inspirovat těma skleničkama ....až moc
30. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
angeles on to mysli dobre, jen nechce aby si brecela. sirella, neboj nejsi divna, telo to proste potrebuje a u ceho se tak dobre odreagujes nez u sexu? :wink:
30. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Angeles,myslíš,že já nebulela,když jsem sedla za PC. Míša na mě koukal mě se kutáleli po tváři obrovské slzy a nebyla jsem k zastavení. Ale prostě já to potřebovala,aspoň si myslím,že jsem si tu hladinu snížila daleko rychleji. Prostě jsem věděla,že když sem přijdu,budu mít spoustu IP a v nich tak krásné zprávičky-smutné,ale i povzbuzující. Hodně holčin,které mě neznali a já je,ale nabízeli pomoc. Už jen proto jsem bulela,že není hodně necitlivých lidí,ale spíš naopak. Prostě mě to sice nutilo bulet,ale cítila jsem,že na to nejsem sama a snažila se si to v hlavě srovnávat. Bude to bolet a bude to hodně dlouho. Spíš si myslím,že to nikdy nepřejde,budeš to mít v srdci pořád,ale trošku se to časem uklidní a to je potřeba :wink:
30. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
mari:právě...u ničeho jinšího.Snad to uběhne :wink:
30. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
holky já jsem teprv 14DC,to bych musela mít ovuli hnedka po MS :grinning: a to není možné,že.
je teda fakt,že měm pálí žáhá a prsa pálí(ale to mám příznaky uplně nesmyslné)to už má moje hlavička vsugerované.
Ale někde jsem četla na diskuzi,že některé holky měli příznaky těhu už třeba třetí den po OVU. :sweat_smile: :confused:

Já vám nevím,ale počítám s tím že tenhle měsíc to výjde,nemohu si pomoc :sweat_smile:
30. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
sirello neboj, bude to uz jen lepsi, zapomenout se neda ale az zacnes myslet na snazenicko, budes mit novou nadeji a aj nalada se zlepsi
30. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Sriella,já se dala do kupy po první revizi dost rychle. Už za 14dní od ní jsme měli sexík. Prostě jsem nekrvácela-to jen dva dny po,pak nic. Byla jsem na prohlídce na gyndě,tam mi doktor řekl,že to bylo malinké těhu,takže už nemusím 6ti nedělí dodržovat,takže jsme se na sebe rádi vrhli. Samozřejmě s ochranou. Ale prostě jsem sex potřebovala. Teď to cítím stejně,že prostě bych i chtěla,že se cítím čistá a nebolavá(kromě prsou)a že by to šlo. No uvidíme. Myslela jsem dnes dopoledne,když nebyla malá doma,ale Míša nějak nejeví zájem a vnucovat se nebudu. To musí přijít vzájemně. Za chvilku jedu pro naše zlobidlo,takže to už fakt nic nebude. :grinning:
30. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Kopy,my ti to taky moc přejeme aby to vyšlo. Jsi pozitivně naladěna,tak proč ne :wink:
30. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
teda kopi po tolika sexu co vy ste uz zvladli :unamused: to by bolo aby nebolo :angry:
30. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
to budou minimalne dvojcatka, kopi :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
markee. no všude je něco... chlapi jsou někdy divní :sweat_smile: Z toho si nic nedělej.

sexík klidně 14dní po revizi-s ochranou. Na snažilkování bych počkala kvůli sliznici-ale to je na každém.
30. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Holky to je pravda,jestli to tenhĺe měsíc nevýjde pom tom našem maratonu,tak budu muset vymyslet novou metodu :grinning:
jsem trošku ve stresu :sweat_smile: včera jsem měla zase cigáro :pensive: no vlastně i dneska ráno.Mrzí mě to :pensive:
30. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Kopinko kdybys věděla jak moc já Ti to přeju sluníčko :sunglasses:
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
hele ale ty cigára teda zahodit a rychle :angry:
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Mari přítel včera řikal,že chce moc miminko.
Jak byl opilý tak jsme si celkem popovídaly.Tak říkal,že kdyby jsem loni o mímo nepřišly,že tu mohlo bejt s námi a brečel :pensive:
30. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Sarlott,jasně. A jelikož snažilka nejsem do konce roku tutově,tak si to užiju,ale fakt až bude chtít i Míša. Přijde mi to brzo 3 týdny po,ale uvidíme,třeba to ani nepůjde. Aspoň se mi začnou zdát zase krásné erotické sny :grinning:
30. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Sarlott přítelák začal kouřit a má cigára doma,mě když pak popadne depka tak jdu na jedno :pensive: vím nesmím kouřit :pensive:
30. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Kopy ty cigárka fakt zahoď,to má Sarlott pravdu.
Je to smutný,já vím. Je to hrozně těžké,přijít o miminko,ale určo se vám povede znovu a bude vše v nejlepším pořádku. :wink:
30. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
mari:Já už skoro na nic jinšího nemyslím...když jsem byla těhu tak jsem moc chuti neměla a byla jsem pořád unavená...za to teď :slight_smile: Teď bych klidně hned.

markee:Za 14 dní...to bych brala taky.Mě je fyzicky dobře...to se fakt až divím.Krvácela jsem jen 1 den a asi 2 dny jsem měla špinění.To už je všechno pryč...Na kontrolu jdu až příští týden tak uvidím co bude....Mám z toho dost hrůzu co mi řekne.Už bych to ráda měla za sebou...Slyšela jsem,že je možné že v děloze něco zůstane a musí se znovu...no to by teda bylo něco
30. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
jo kopi co strizlivej na srdci to ozralej na jazyku :frowning2: ale neboj urcite se vam to brzo povede, jen aby se pri tom vasem maratonu stihali spermousi tvorit :wink:
30. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
holky polepším se :slight_smile:

Víte mě prostě vadí i to že přítelák si myslí,že se nám ted hnedka podaří.Předtím to bylo takové snažení,nesnaženíí.To furt slyším,že příští měsíc bude miminko a ted že už je určo v bříšku....Ale co když se nepodaří??? :cry: zase zklamu.

tabulu udělám za chvilku.
30. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Sirella,občas se to stává,že tam něco zůstane,ale to prý by jsi už poznala. Nebylo by ti nejlépe,křeče, teploty a tak. Aspoň tak mi to říkal doktor. A krvácení by myslím taky bylo určo.
30. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Mari já myslela,že se spermoni tvoří nakou dobu dopředu???? :sweat_smile: :confused: :confused:
30. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Kopy,tak se povede příště,ale prostě musíte věřit,ono taky nic jiného nezbývá.Jak chceš mít pak dobrou náladu,když hned házíš flintu do žita. Neboj se bude mimčo a brzo :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
markee:dík za uklidnění....já si právě taky myslela,že kdyby něco tak bych na tom byla jinak.Zatím to vypadá good tak snad už bude pokoj
30. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
jo ale mne rikal dr ze by sme meli ob den aby ty mrtve spermie navyplavovali ty zive a neucpavali jim cestu a zas tu nekdo psal ze prej jim nedorustaj ocazky a pak sou pomalejsi, tak nevim, my teda taky obcas valime kazdej den ale davame si aj pauzu nekdy aspon jeden den :wink:
30. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.