• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak to zrcadlo nám prasklo :grinning:
30. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
fakt????????????????
30. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojky holky už jsem tu chvíli nebyla. Od včera jsem zase v práci a jak jsem měla hrůzu z otázek tak se naštěstí nikdo na nic neptal :grinning: jinak to tam docela šlo :slight_smile: Jen jsem tak lehce přelétla a všimla jsem si že jsou tu nové Dušičky - vítám vás a určo bude líp :slight_smile: :slight_smile: i já už se cítím lépe a hodně mi pomohly holky tady :wink: a samo i přítel :slight_smile:

jdu se pokusit dočítat je toho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=125747

poslední fotky....

jukněte kuchyn zaplacena přivezou jí 8.10 :dizzy_face: :dizzy_face: stála 45 tis.plus ješět montáž
je mnohem hezčí než s tím barem jsme max.spokojeni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
ahoj m.aa.b,
je fajn, že je ti líp, já se do práce taky bála, hlavně těch otázek a pohledů, ale přežíla jsem to a začalo mi to tam dost utíkat, doma bych se zbláznila.
30. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Mury hezká kuchyňka :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Mě to také utíká. Jinak já to nikomu neříkala a od první hospitalizace jsem hrozně mlžila a protože jsou všichni móóóc zvědaví tak jsem měla obavy a hlavně ani nevěděla co říkat :sweat_smile:
30. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
mabe a samsi gratuluji ke kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super zprávy mám za vás radost!!!!!

vendul povlečení zde

http://www.babymarket.cz/10-dilne-sady,59.html

mají krásné za tu cenu luxusní :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
vendul tu fotku pošlu kdyžtak na mail pošli mi IP :wink: :wink: nechci jí tam nechávat je trochu erotická :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Marti no jo, taky jsem si to uvědomila zrovna včera, když jsem dočítala, že to máme obě všechno o měsíc :slight_smile:

Zrcadlo prasklo při montování úchytek na dvířka, ale je to jen malej kus, kterej nechám uříznout u sklenáře a znovu přilepím :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
ahojík holky, jakpak se všechny máme? Já dneska depčila o 106 :frowning2: mimísek se mi pravidelně ozývá každé ráno a večer no a nyní se neozval skoro 24h, tak jsem total stresovala. ale už si tam zas vrní, tak je to ok.
Kopi: 15.10.2009 jdeme na 3D ult.
Kerrie, jak si byla spokojená s Kostelcem? My nakonec jdeme do toho G-medu v Pcích.
Murry: už aby to všechno bylo, viď? My teď rekonstrujem kuchyň, vše již připraveno, jen se čeká až dorazí linka :angry:
30. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
ahój zase nečumuju :wink:
tercí ale že jste doma šikulové vid :grinning: :grinning: :grinning:

holky tak ovu se mi pomalu blíží a mě už docházejí nápady, jak svádět toho svýho manžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeden den na sebe hodím ty ošmikaný bombarďáky, ale co dál?! :confused: :confused: Tak jsem se porozhlídla po tý stránce, jak jí tu včera šoupla markee a něco sem našla...
http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/25-sitovany-catsuit-1615
holky co myslíte?? navíc to maj snad i ve sloní velikosti a je to levný :dizzy_face: nechci totiž za takovýhle prádlo moc utratit, bo jen co otěhu, tak na mne nikdo už nic takovýho nedostane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted jsem ochotná se soukat snad do čehokoli :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
no ještě víc by se mi líbilo toto : http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/34-sitovany-catsuit-1616
ale mají dočasně vyprodáno :angry:
30. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
holky a nebo mám jít do tohodle?? http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/30-catsuit-1601
poraďte!!! :wink:
hele ale berte to tak, jako že on to na mně stejně neuvidí (skoro-jen obrysy) ale ucejtí :sunglasses:
30. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
holky a nebo poslední... toto : http://www.ignite.cz/catsuity-bodystocking/31-catsuit-1614

tak coo??????
30. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
ty jo já to snad ani nedočtu ... :astonished: :astonished:
30. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
no a pak bude už jen zbejvat sehnat ty pouta, na další den... to když už opravdu nebude jiná možnost :grinning: :grinning:

holky s těma poutama co jsem pořizovala minule, si ted hraje na policistu náš syn! :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: samo že jsem z toho, než jsem mu to dala, stáhla tu růžouvou kožešinku :grinning: :grinning: :grinning:
holky to byly tak debilní pouta :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
maab to máš od nás za to , že nečteš pravidelně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kyš kyš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
holky já jdu ted nakrmit, ale to vám říkám, až s e vrátím ať tu jste!! :angry: bo já potřebuju objednávat a nevím co :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
holkýýýýýýýýýýý já mám ovuli :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
Farmííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mě se nejvíc líbí to poslední, ale nejvíc bych si přála mít to tělo pod tím :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Kopííí dělala jsi si test? :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
tedy farmi, já jsem v práci a nevím nevím, jestli by byli nadšení kdyby viděli co si prohlížím :wink: , ale jinak na to jdeš zajímavě. Kolikrát ho potřebuješ ulovit? Já jen že mi se v měsíci který to vyšlo potkali jen dvakrát :grinning:
30. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
kopi jak jsi to poznala? Tak hurá na přítele
30. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
jojo šla jsem kolem lékárny a koupila naké balení 3 kusů.
Vložím foto :wink:
30. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
martikal, já jdu zítra na krev na ty triply, no nervíky pracují :confounded: , a to jsem si v rámci zdravé stravy vzala do práce jen mrkev :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak nemám ani čím obalit nervy :frowning2:
30. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
budu ti držet palce aronku, řekni, že si o výsledky zavoláš, ať ti řeknou, kdy je budou mít, ať se nestresuješ do další kontroly :wink:
30. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
holky ještě vlítnu na kozy a čuňase a hototvo :wink:

Marti no to já bych si přála taky! a nejen já..myslím, ře i můj chlap by nebyl proti :grinning: :grinning: :grinning: ale holt má smůlu no :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase může bejt rád! mám dvě ruce, dvě nohy , nadpičník i podpičník , ..... :grinning: :grinning: :grinning:

aron, to já takový štěstí mít nebudu a proto bych ho ráda uhnala co nejvíckrát to půjde :grinning: kdyby bylo na mně, tak to dělám klidně každej den :grinning: :grinning:

kopí gratuluju k ovu ! tak dneska žádnej kůň, žádnej chlast a šuk..t, šuk...t, šuk..t, ..... :wink: až do zblbnutí ! :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
holky mrkněte:http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3346173&vReferer=%2Fphotos%2Fkopa
30. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
martikal, to víš, že pak budu ležet na telefonu :wink:
30. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.