Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
30. zář 2009

Wergi a co jsi mimi koupila? 🙂

wergina
30. zář 2009

Marti, koupila jsem svetřík a tríčo. V po jdu na velký ult. tak když všechno dopadne v pořádku, tak mu tady založím album. a co ty už nakupuješ?

martinkal
30. zář 2009

No minule jsme taky čekali holčičku, takže už něco máme, teď se zatím bojím něco kupovat, ale už se těším 🙂

farmarska
30. zář 2009

tak už jsem zpátky 🙂
holky moje kamarádka, taky minihrošík jako já, zkoušela ten stetoskop měsíc před porodem a nic neslyšela 😅 prej jenom škrzndání ze střev 😀 no tak nevím asi přes ty špeky to prostě slyšet není 😅 😅 😅
a co se nákupů týče, tak já jsem takovej dežo, že ještě těhu nejsem, ale už si zvesela nakupuju 😀 každej měsíc něco 😅 si takhle dělám radost 😵

wergina
30. zář 2009

přesně tak, taky jsme čekali holčičku. Ale nyní chcem překvápko, tak nakupuji buď neutrální nebo trošku klučíčí 🙂 ale nechci to taky zakřiknout ☹

murynka
30. zář 2009

no někdo to neslyší nikdy 😉 ale prý tak v 8 měsíci to jde slyšet i přiložením ucha to jsme ještě neukoušeli 🙂

wergina
30. zář 2009

Fami, když jsem nebyla těhu, taky jsem nakupovala jak divá.

farmarska
30. zář 2009

holkýý tak jak s tím prádlem?? já asi teda objednám to co mi radila martinka, to děrovaný...jen doufám, že nebudu vypadat jak vorvaň lapený v síti, až mi těma dírama všude proteče špek 😅 😅 😝
no za pokus to stojí 😉

aronek
30. zář 2009

farmi, dáš pak fotku do alba? 😀

farmarska
30. zář 2009

mury tak šup manžovu hlavu na břuch 😉 at jsme zase o něco chytřejší 😉

murynka
30. zář 2009

farmí mě se líbí ten druhý odkaz 😀 😀 😀 ty jedeš 😀 😀

farmarska
30. zář 2009

aron jsi magor!!! 😕 😕 😕 to je stejný jako s těma tangama! 😀 to vám nemůžu udělat, by jste se z toho šoku taky nemusely už nikdy vzpamatovat! 😀 a oslepnutí by bylo to nejmenší zlo 😀 😀 😀 😀

wergina
30. zář 2009

farmi, kup si to děrovaný, ani to nebude muset manža z tebe slíkat a hupne hned na tebe 😎

sarlotta
30. zář 2009

AHOJÍK kecky🙂)

farmarska
30. zář 2009

mury pro mimi všechno 😀 ale pak už nikdy, bo mě se nelíbí nic 😝 na sobě 😀

hele ale děláte mi v tom teda pěknej maglajs, jedna je pro trojku, druhá pro dvojku 🙄
hele ale musíte to brát jako, že to budu mít na sobě já, ne vy, (co máte 40kg i s postelí)
takže začněte přemejšlet tak, jako že co mi nejvíc udrží špeky u sebe a udělá to ze mne twigi 😀 😀 😀

sarlotta
30. zář 2009

maendy blahopřeju k práci🙂))))))))) paráda ... u nás to bude podobné - od ledna mám asi novou fajn práci a necháme to na přírodě🙂)) tak pak můžem kočárkovat spolu 😎

wergina
30. zář 2009

tak kup obojí 🙂

murynka
30. zář 2009

tak kup všechny 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
30. zář 2009

sarlot na tebe právě čekám 😵 😵 okoukni a pověz, co ty na to... 😉

wergi u všech těhle věcí je fajn, že to má všechno díru v rozkroku 😵 takže žádný slíkání,ale honem na to!!! 😀

sarlotta
30. zář 2009

farmi ten třetí odkaz je ale mazaný🙂))

tercie
30. zář 2009

Holky jsem tu, přesun se mi trošku protáhnul 😀
Hele máte zkušenost s přepnutím signálu z analogu na digitál? Všde běželo upozornění že nám to dneska v záp. čechách vypnou ale pořád to jde...
Hlavně teda holky vůbec s manžozu nemáme anung, co pořídíme, satelit, a jakej a tak, ani jeden tomu vůbec nerozumíme...
Jdu fofrem dočíst...

farmarska
30. zář 2009

tercíku my máme satelit digi. : http://www.cz.digi.tv/about.html

sarlotta
30. zář 2009

my máme taky digi tv 😉

sarlotta
30. zář 2009

¨farmi tak co objednáváš ???? 😀

farmarska
30. zář 2009

holky jedno bude až tak moc! 😝 a jestli pak na mne místo aktu bude manža koukat jak mimoň, tak oficielně končím se sváděním 😠 😝 😀

martinkal
30. zář 2009

No Farmí mě přijde víc sexy ta trojka, ty prsa pod tou síťkou jsou pěkný 😉 Škoda, že je manža v práci, zeptala bych se ho co by se mu líbilo víc, ale vím už teď co by mi odpověděl 😀 , Řekl by: Mě se nejvíc líbíš bez všeho 😉

tercie
30. zář 2009

Holky digi tv tu zruili pobočku a servis je až v pardubicích a navíc mě štve že se to každej měsíc platí, to my nechcem, stačej nám ty programy, co jdou chytit standardně, doteď jsme měli jen tři, a i u těch jsme se hádali, na co budem koukat 😀

Farmi a jseš si jistá že ty převleky manžu rajcujou? Abys zbytečně nevyhazovala prašule, a nakonec nestačilo bejt jenom nahatá 😀

aronek
30. zář 2009

farmi, tak alespoň malou fotečku 😅 . Jinak já mám taky takouvou větší postavu a brala bych to s menšíma dírama, aby mi někde něco nepřetýkalo 😀 či nevytýkalo 😝

farmarska
30. zář 2009

holky tak dík za názory, jdu do tý trojky a jdu hned objednávat, než si to rozmyslím 😀
hele ale todle by se taky někdy mohlo hodit 😀 😀 😀 :
http://www.ignite.cz/puncochove-kalhoty/1435-si...

no tak třeba zase příští ovuli 😀 jen abych se nestala jejich pravidelným zákazníkem 😀 😀
doufám že radši brzy otěhu ! 😀 😀 😀

farmarska
30. zář 2009

tercí nahatá s ním už právě že nic nezmůžu 😝 a když, tak jednou do týdne 🙄 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru