• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Wergi a co jsi mimi koupila? :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
Marti, koupila jsem svetřík a tríčo. V po jdu na velký ult. tak když všechno dopadne v pořádku, tak mu tady založím album. a co ty už nakupuješ?
30. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
No minule jsme taky čekali holčičku, takže už něco máme, teď se zatím bojím něco kupovat, ale už se těším :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
tak už jsem zpátky :slight_smile:
holky moje kamarádka, taky minihrošík jako já, zkoušela ten stetoskop měsíc před porodem a nic neslyšela :sweat_smile: prej jenom škrzndání ze střev :grinning: no tak nevím asi přes ty špeky to prostě slyšet není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a co se nákupů týče, tak já jsem takovej dežo, že ještě těhu nejsem, ale už si zvesela nakupuju :grinning: každej měsíc něco :sweat_smile: si takhle dělám radost :dizzy_face:
30. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
přesně tak, taky jsme čekali holčičku. Ale nyní chcem překvápko, tak nakupuji buď neutrální nebo trošku klučíčí :slight_smile: ale nechci to taky zakřiknout :frowning2:
30. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
no někdo to neslyší nikdy :wink: ale prý tak v 8 měsíci to jde slyšet i přiložením ucha to jsme ještě neukoušeli :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Fami, když jsem nebyla těhu, taky jsem nakupovala jak divá.
30. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
holkýý tak jak s tím prádlem?? já asi teda objednám to co mi radila martinka, to děrovaný...jen doufám, že nebudu vypadat jak vorvaň lapený v síti, až mi těma dírama všude proteče špek :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no za pokus to stojí :wink:
30. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
farmi, dáš pak fotku do alba? :grinning:
30. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
mury tak šup manžovu hlavu na břuch :wink: at jsme zase o něco chytřejší :wink:
30. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
farmí mě se líbí ten druhý odkaz :grinning: :grinning: :grinning: ty jedeš :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
aron jsi magor!!! :confused: :confused: :confused: to je stejný jako s těma tangama! :grinning: to vám nemůžu udělat, by jste se z toho šoku taky nemusely už nikdy vzpamatovat! :grinning: a oslepnutí by bylo to nejmenší zlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
farmi, kup si to děrovaný, ani to nebude muset manža z tebe slíkat a hupne hned na tebe :sunglasses:
30. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
AHOJÍK kecky:slight_smile:)
30. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
mury pro mimi všechno :grinning: ale pak už nikdy, bo mě se nelíbí nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: na sobě :grinning:

hele ale děláte mi v tom teda pěknej maglajs, jedna je pro trojku, druhá pro dvojku :rolling_eyes:
hele ale musíte to brát jako, že to budu mít na sobě já, ne vy, (co máte 40kg i s postelí)
takže začněte přemejšlet tak, jako že co mi nejvíc udrží špeky u sebe a udělá to ze mne twigi :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
maendy blahopřeju k práci:slight_smile:))))))))) paráda ... u nás to bude podobné - od ledna mám asi novou fajn práci a necháme to na přírodě:slight_smile:)) tak pak můžem kočárkovat spolu :sunglasses:
30. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
tak kup obojí :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
tak kup všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
sarlot na tebe právě čekám :dizzy_face: :dizzy_face: okoukni a pověz, co ty na to... :wink:

wergi u všech těhle věcí je fajn, že to má všechno díru v rozkroku :dizzy_face: takže žádný slíkání,ale honem na to!!! :grinning:
farmi ten třetí odkaz je ale mazaný:slight_smile:))
Holky jsem tu, přesun se mi trošku protáhnul :grinning:
Hele máte zkušenost s přepnutím signálu z analogu na digitál? Všde běželo upozornění že nám to dneska v záp. čechách vypnou ale pořád to jde...
Hlavně teda holky vůbec s manžozu nemáme anung, co pořídíme, satelit, a jakej a tak, ani jeden tomu vůbec nerozumíme...
Jdu fofrem dočíst...
30. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
tercíku my máme satelit digi. : http://www.cz.digi.tv/about.html
30. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
my máme taky digi tv :wink:
30. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
¨farmi tak co objednáváš ???? :grinning:
30. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
holky jedno bude až tak moc! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli pak na mne místo aktu bude manža koukat jak mimoň, tak oficielně končím se sváděním :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
No Farmí mě přijde víc sexy ta trojka, ty prsa pod tou síťkou jsou pěkný :wink: Škoda, že je manža v práci, zeptala bych se ho co by se mu líbilo víc, ale vím už teď co by mi odpověděl :grinning: , Řekl by: Mě se nejvíc líbíš bez všeho :wink:
30. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky digi tv tu zruili pobočku a servis je až v pardubicích a navíc mě štve že se to každej měsíc platí, to my nechcem, stačej nám ty programy, co jdou chytit standardně, doteď jsme měli jen tři, a i u těch jsme se hádali, na co budem koukat :grinning:

Farmi a jseš si jistá že ty převleky manžu rajcujou? Abys zbytečně nevyhazovala prašule, a nakonec nestačilo bejt jenom nahatá :grinning:
30. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
farmi, tak alespoň malou fotečku :sweat_smile: . Jinak já mám taky takouvou větší postavu a brala bych to s menšíma dírama, aby mi někde něco nepřetýkalo :grinning: či nevytýkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
holky tak dík za názory, jdu do tý trojky a jdu hned objednávat, než si to rozmyslím :grinning:
hele ale todle by se taky někdy mohlo hodit :grinning: :grinning: :grinning: :
http://www.ignite.cz/puncochove-kalhoty/1435-sitovane-puncochove-kalhoty

no tak třeba zase příští ovuli :grinning: jen abych se nestala jejich pravidelným zákazníkem :grinning: :grinning:
doufám že radši brzy otěhu ! :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
tercí nahatá s ním už právě že nic nezmůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když, tak jednou do týdne :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.