Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maendy
1. říj 2009

Katy jenom to využij 😉

maendy
1. říj 2009

Aji tak to jsme na tom stejně,já i manžel to taky nemáme jednoduché.Všechno si musíme vyšlapkat.A taky vyžrat.

aja.83
1. říj 2009

Maendy, tak to jsem na jednu stranu ráda, že nejsme sami. I když to nikomu nepřeju. Ale my si to vyšlapkáme, vyžereme a vybojujeme! Za chvíli budem těhulky a všichni budou koukat 😉 !

katyna6
1. říj 2009

maendy-ještě jsem ti ani nepogratulovala k nové práci! 😉 .Tak hlavně,ať se ti tam líbí a když budeš spokojená,to ostatní taky přijde!A zítřejší ko.dopadne dobře,neboj.Taky jsem zvědavá,co tobě dr.řekne ohledně snažení.My už to necháváme na přírodě,jsem takhle mnohem víc v pohodě,než kdybych si říkala...ještě měsíc,nebo dva...

A jinak se k vám holky přidávám,taky si kolikrát s přítelem říkáme,co všechno se ještě podělá.Protože občas mám ten pocit,že se kazí,co může 😠 Ale to se z vládne a se štěstíčkem v bříšku se všechno líp snáší! 😉 😉

aja.83
1. říj 2009

Jo holky, nemáme to lehký. Ale brzy se snad smůlou prokoušeme a už nás čeká jen samé štěstíčko s miminečkem. 😉

mari111
1. říj 2009

jo aji ja si taky rikam ze se to asi jen tak brzo nepovede, no ale uvidime, chvili jeste vydrzim cekat, ale moc dlouho ne, to pudu asi navstivit katynku v praci 😉 😠 😠 😠

kelly1983
1. říj 2009

Ahoj holky, jak se tady máte...já jsem jen přišla nakouknout co nového, od pondělí ležím s teplotama...hrůůůza. Mám jen strach abych nějak nepoškodila malou ☹ a co Vy? Co je nového, nemám ani sílu dočítat.

aja.83
1. říj 2009

Jo, Mari, já už si taky říkala, že asi dorazím ke Katynce do práce 🙂 ! Minulý týden jsem stále testovala, i když tam pořád byla jen jedna čárka, nedalo mi to a za dva dny znovu. No hotovej blázen! Říkám si, že stále je naděje, protože minule mi // naběhly až 37DC a slabé. Někdo to zjistí třeba až na gyndě, test mu nic neukazuje. To je divné. Každý to má asi jinak v těle zařízené.

katyna6
1. říj 2009

mari-neeeee,do práce prosím ne.Máme tam už i tak dost...klientek 😀 😀 .Jak dlouho se snažíte?

kelly-hlavně beruško klid a odpočívej.Na teploty moc léků nemůžeš,tak zkus babský rady...třeba ponožky do octové vody a tak...to zabírá rozhodně.A číst nemusíš.Každé úspěšné kontroly,nebo nové // budou pokaždé tak oslavovány,že je nemůžeš přehlídnout! 😀 😀

mari111
1. říj 2009

katy no ted druhej mesic,, ja se jen bojim ze to zas bude trvat tri roky jak predtim ☹ ach jo 😒

aja.83
1. říj 2009

Kelly, brzy se uzdrav. Snad to bude dobrý, hlavně odpočívej. 😉

kelly1983
1. říj 2009

katy jj to máš pravdu to bych asi nepřehlídla...no já akorát spapkala paralen jinak nic neberu,jen nějaký cucací s lekárny co můžou i těhotný

katyna6
1. říj 2009

mari-tak to se ještě dá.Máte už natrénováno,tak to půjde samo.

Holky BT dnes 36,9,to nevypadá špatně 😀

kelly1983
1. říj 2009

kolikátý jsi DC katy??

mari111
1. říj 2009

no to doufam ze to pujde 😒

aja.83
1. říj 2009

Mari, určitě to nebude trvat zase tři roky. Ještě chvíli vydrž a uklidňuj se tím, že po revizi je děloha úrodná. Já myslím, že to vyjde brzy. 😉

aja.83
1. říj 2009

Katynko, ty na nás něco šiješ? 😉 Že bys byla žhavá adeptka? 😕

katyna6
1. říj 2009

kelly-dnes jsem 12 DC,sice jsem po revizi měla jen jednu ms,tak ještě nevím,jak mi tělo funguje,ale ta teplota mě příjemně překvapila

aja-nene,nechystám nic.Ale snažit se budu,jak to jen půjde 😀

kopa
autor
1. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 36tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 34tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 33tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 33tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 32tt ............16.10.poradna..............................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 31tt.....6.10KO.velký UZ,32tt papíry na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 31tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 28tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 28tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 25tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 25tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 23tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 21tt........................
Wergina 21tt......................15.10 3D UTZ
Martinkal 18tt....................15.10KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 17tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 15tt.........................30.9.KO
Tercie 12tt..........................5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 12tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 9tt.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Aja 83 33DC
Hanana 32DC
Flair 27DC
Sarlotta 24DC
Maarrtina 24DC
Eeliska 24DC
Ikopretinka 23DC
Mari111 22DC
Paajaa 17DC
Nicollka 16DC
Kopa 15DC........................................21.10.KO prevence
Katyna6 12DC
Farmarska 11DC
Handm 3DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS...........21.10. genetika
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS

mari111
1. říj 2009

holky, teda venku je tak hnusne ze normalne usinam, fuj uz aby bylo jaro a my vsechny snazilky se uz valeli venku s pupikem

aja.83
1. říj 2009

Jo, Mari, souhlasím, venku je škaredě. Už chci jaro, nebo rovnou léto a mimíska u sebe 😉

mari111
1. říj 2009

tak to zni jeste lip 🙂

farmarska
1. říj 2009

ahoj holky, konečně jsem zde 🙂
ráno mi přijela kamarádka s mimčem a teprve ted holky odjely 🙂 ta malá je táááák roztomilá 😵

no nic jdu vás dočíst a pak dělat bramboráky k obědu 🙂

katyna6
1. říj 2009

já se s váma holky teď rozloučím,musím jít na seminář 😝 😝 ,tak zatím papa

mari111
1. říj 2009

zatim pa katy, farmi ja sem vcera taky chovala holcicku co ma dva tydny, sem ji normalne chtela ukrast 😅 to je drobecek, je krasna, uz chci taky sakra 😠

aja.83
1. říj 2009

Farmi, jeden bramborák mi sem hoď! Mňam, to mi děláš chutě!

farmarska
1. říj 2009

ahoj mari, to já chci pokaždý, když dostanu nějaký dítko do rukou, ať je to kluk či holka 😀
kamarádka má ted doma asi třítýdeního, je to ňunínek, ale tadle kamarádka, co tu ted vyla má půlroční holčičku a to je teprve něco! Už roztomilounce žvatlá a je to divoška 😵

mari111
1. říj 2009

to ja by jsem taky kradla aj kluka 😀 tady ta Natalka je tak malinka, to sem cumela, je to drobecek

farmarska
1. říj 2009

ají ty nejsi až tak daleko..to bysem mohla dohodit 😉 tak tak ve tři chytej 😀 😀

katy, koukám, že jestli to takhle půjde dál, tak tam u vás budete praskat ve švech 😀 až se vám tam nahrne celej kůň, to aby jste přistavěli další oddělení 😀 😀 😀

hanana
1. říj 2009

hlasim ze zase nic...uz spinim... tak hlavu vzhuru do dalsiho mesice, musim uznat ze diky mereni BT nejsem tento mesic tak smutna, protoze jsem to ocekavala 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru