Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
3. říj 2009

mari:maendy je sestřička...třeba poradí...jako mě včera večer 😉

mari111
3. říj 2009

nikdy clovek nevi jak se zachova, nedavno se moji kamosce skurvil chlap a udelala uplnej opak toho co vzdy tvrdila ze by v pripade neveri udelala a ted si zijou v pohode, on seka latinu a ona dela jako kdyby se nic nestalo 🙄

murynka
3. říj 2009

HOLKY PÍŠE MÍŠA!!!!!!

markét prosím,nejde mi znovu se připojit,spadlo mi to.Vyřid holkám že akci SMS odvolávám,ted jsme mu projela tel a nic tam nemá.Pna na tu mou sms napsala jeho kolegovi a ten napsala manželovi zda neví co se děje.Že já blbec to psala.Opět vše zapřel měla jsme sto chutí mu říct že jsem vše četla,ale shodila bych se e nemohla to sledovat dál
Nezlobte se holky.Ozvu se zítra to zas nebude doma.Dobrou

mari111
3. říj 2009

mendynko si tu jeste? nebo sarlotko doktorko poradte, ja nevim jestli jed na pohotovost nebo ne, radej bych to vydrzela ale jestli to nemuze ublizit tak si tam hned zajedu ☹

kerrie
3. říj 2009

Když já se bojím, že bych stejně nedokázala dělat jako že se nic nestalo..........asi bych měla tendence mu to furt připomínat...........Jsem fakt ráda, že mám manžu, jakýho mám...........nevyměnila bych ho ani za nic. 😉

murynka
3. říj 2009

mari copak?jsme také sestřčka

sirella
3. říj 2009

mury:beru na vědomí...nic posílat nebudu

mari111
3. říj 2009

ach jo, tak tercinku pozdravuj murynko a at se snazi moc se nerozcilovat budeme na ni myslet ☹

kerrie
3. říj 2009

Jejda 😕 Chudák Tercinka ☹

murynka
3. říj 2009

holky já to nechápu ☹ ☹ Míša musí být fakt silná já bych ho ududila 🙄 🙄

aronek
3. říj 2009

ok, sms se prozatím ruší 😀

murynka
3. říj 2009

mari aha obstřik no to nevím 😕 😕 asi bych tam zajela řekla to a oni udělají co s emá 😉

aronek
3. říj 2009

mury dík za vyřízení vzkazu

maendy
3. říj 2009

Mari co myslíš?Jako injekce?Záda jsou pro těhu moooc důležité,myslím že nadarmo se tomu p mojžíšová věnovala,já ji cvičila taky před otěhu.Než otěhu zajdi si na masáž a odblokování.

Víte že i zablokovaná páteř či pohnutá kostrč může bránit otěhu nebo udělat neplechu?

A největší vliv na stav páteře má stres.

Jo já už vidím to nejhorší,myslím že nejhorsí svinstvo jsou chlamydie,fuj.Jsou všude a dost blbě se léčí.Chytnou se dobře v termálech,sauně atd.Ty jsou na plodnost pěkně fuj

Jinak ten Rh faktor je blbej u rh - je to fakt komplikované.Snad to žlaby pořádně vyšetří a příště už bude vše ok.

mari111
3. říj 2009

mury ja mam spatny zada, presnou dijagnozu nevim ,proste mne boli uplne dolu skoro u zadku, vystrelije mi to az dolu do nohy a uz to aj zacalo palit, mam tam krec. to se mi stava ale ted to fakt boli hodne a nevim jestli mam jit na obstřik, nevim jestli se treba nepovedlo tehu a jestli by to neuskodilo

murynka
3. říj 2009

maendy tak s chlamýdiemi jsme měla čest 😠 ☹ právě od nevěry bývalého ale naštěstáí to na vliv těhu nemělo
díky bohu!!!!!!!!!!!

maendy
3. říj 2009

Já bych jela,at pak nenarazíš na protivného doktora,hlavně řekni že tě to chytlo ted.A kolikátý jsi DC?

martinkal
3. říj 2009

holky já už usínám, byli jsme dneska na dost dlouhé procházce, takže mám dost.
dobrou noc a krásné sny. Snad bude mít klid i Tercinka.

mari111
3. říj 2009

no ja bych jela hned ale nejblizsi pohotovost je 36km a v aute bych trpela jak svine a nakonec by mi tam rekli ze mi ji dat nemuzou ☹ a hlavne je tu pritelaka tata a oba si uz dali vino a nechci aby zbytecne riskovali 😅

murynka
3. říj 2009

mari ☹ ☹ to chápu je to nepříjemné..já měla vždy probllém s krční páteří ale ted s křížem ☹ ale to je způsobené těhu jak mi to vše tam tlačí ale jak píšeš jde mi to do konečníku ☹ také jsme s tím jela na tu pohotovost ale nic tam nedělali říkali že to musím vydržet......

mari111
3. říj 2009

sem 24 DC

kerrie
3. říj 2009

mari......tak si zkus na tu pohotovost brnknout........aby Ti poradili, jestli máš přijet nebo ne 😉

maendy
3. říj 2009

Já mám taky dost problémová záda,jednou jsem se v noci vznudila a myslela jsem že je to muj konec,nemohla jsem dýchat,chrčela jsem měla jsem bolest na hrudi,bouchala jsem do manžela,ten pochopil a utíkal pro injekci a jak mi ji pichnul omdlela jsem.Ještě že byl doma,doktor muj nejsladší.

Znova to zaít nepotřebuji,no apak jsem chodila na bolestivé procedury a marodila měsíc.Brečela jsem bolestí 2 týdny a funěla jak lokomotiva.To dokážou zablokovaná záda.

mari111
3. říj 2009

kerrie to je napad 😀

maendy
3. říj 2009

já bych ti ji pichla ale nejsem u tebe ☹
myslím že v 24 Dc můžeš to je ok.Nemáš někde blízko nějakého zdravotníka?
Vem si lék od bolesti a dej si tam teplý obklad.Kdyby měl doma někdo třeba lék myolastan,nebo dorsiflex to uvolnuje,mě to pomohlo vždy.

murynka
3. říj 2009

mari to je pohoda 😉 to já jsme se opila jak nezjednaná 😀 😀 😀 a brala také léky protože jsme měla chřipku 😉

zkusila bych to jak píše maendy nějakou protizánětivou mastí obkladem a do postele 😉 😉

murynka
3. říj 2009

a žádné divočiny 😀 😀 😀

maendy
3. říj 2009

Holky já utíkám do vany a k miláčkovi,zítra ho mám zasev práci,takže i když spinká jdu ho popusinkovat a přitulit se.Zítra bych toho litovala.

Jinak mari snad to povolí 😉 Znám to.

Tercie,nestrapnila ses,nikdo se ti nemůže divit,že jsi podezíravá a taky se to může svést na hormony 😉
Jsi přěce těhu.Jako myslím jako vysvětlení pro muže,kdyby tě nějak obvinoval 😉

optaruj se,víš že ted jste dva.Budu na tebe myslet.

Dobrou a hlavně plodnou noc holky(hlavně kopi 🙂 ,teda vy jste mašiny)

murynka
3. říj 2009

holky dobrou noc 😵 😵 😵 😵 😵

sirella
3. říj 2009

dobrou noc všem..taky končím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru