• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
a jiným známým - o kterých víme, že jsou dost na erotiku - jsme koupili krásně udělanou knihu Kámasútra...tady spokojenost
5. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
ale ten album aj to foto puzzle je taky dobrej napad, mne se nedavno vdavala "skoro" tchyne a taky dostala svatebni fotoalbum a moc se ji to libilo :wink:
5. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj zlabko, mne taky nasli v krvi neco zvlastniho ale to bolo tim ze asi dali krev pozde do laborky nebo popletli skumavky jak mi to pak vysvetlila dr, takze jen at vam to udelaj znova a oradne, mne tam jinak dr nasla akorat protilatky, ze jsem byla chora pred tehu nebo pocas tehu ale jinak to bylo vse v poradku. tak snad vam to poradne skontrolujou at vite na cem ste, a dobre to dopadne
5. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Já mám hodně fotek mé dlouholeté kamarádky, tak chci udělat album a ke každé fotce něco napsat. No prostě, " Jak to všechno začalo".
5. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojky holky...jen jsem chtěla ještě k tomu bříšku u miminek..My dávali special čajík z lékárny a strašně dobře zabralo i masírování bříška kolem pupíku :wink:

Ahojky Katy,jsem ráda že je líp...hned jdu na IP :wink:
5. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
holky já se s váma na nějaký čas rozloučím,je toho na mě moc.
jak už jsem jednou psala,že nám naše manželství po potratu ochladlo a já bláhová si myslela že ten víkend v beskydech nám pomohl. :frowning2: ,manžel neví co chce.A já tu někomu radím,kráva.
Jedno hloupé těhotenství a co všechno to změnilo.
práce,psychika a manželství v prdeli.
Omlouvám se ale nemám na to.Přeji vám všem brzo //,pevné nervy a hlavně milující manžele.
A děkuji za všechno holky,nebýt vás nezvládla bych to.
5. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Mendynko, to je mi líto, že máte takové problémy, tak ať se brzy vyřeší. Zase za námi někdy přijď!
5. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Maendy,nás právě tato tragedie s manželem ještě více sblížila a doufáme v lepší zítřky.
5. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
mendynko tak vam preji at se to co nejdriv srovna a brzo se vrat mezi nas
5. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
maendy:Měj se hezky a drž se...určitě se to spraví...U nás je to jako u angeles fakt to bude jen lepší
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Maendy, tak hodně sil a pevné nervíky. Vím, že to teď bude asi těžké, ale pokud má vaše manželství dobré a pevné základy, ustojíte to. Jen to chce čas a moc trpělivosti - oboustranně. Držím palečky, oni i ti chlapi to nepodařené těhu dost těžko nesou...promluvte si v klidu a bez vytáček a uvidíš, co z něj "vyleze". Každopádně tady je pro smutky a splíny vždy místa dost a spřízněné duše tu najdeš pořád...
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Maendy, to mě moc mrzí! Až budeš mít zase chuť, přijď za námi. Uvidíš, že se brzy vše obrátí k lepšímu. Myslím na tebe a posílám obejmutí.
5. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
normálně jsem dneska měla sen,že jsem těhu :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a ráno jsem se probudila a bylo mi zle :sweat_smile: :grinning:
5. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
já musím říct, že my máme svoji krizi za sebou - bylo to dost nepříjemné o tom vůbec začít spolu mluvit. Je to už víc než rok a "zajímavé" bylo, že jsem to vnímala pouze já. Manžel měl pocit, že je vše v pořádku....takže teď už je to snad opravdu dobré a lednová událost nás přesvědčila o tom, že opravdu spolu další mimi chceme a těšíme se na to oba dva (teda tři, i s malou. ta se nemůže dočkat, až bude "velká" ségra :slight_smile:)
5. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Meandy :pensive: to je mi líto.Tak at je u vás zase všecko v pořádku :dizzy_face: A zase za námi přijd :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Kopi, já měla sen, že jsem sama se 4 chlapama :slight_smile:. neznám ani jednoho z nich, ale bylo to moc příjemné...zrovna o tom povídám manželovi...
5. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
ach my měli krizi cca.před třemi týdny :pensive: něco se stalo :pensive: ale od té doby je snad vše v pohodě.
5. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
třeba Kopi opravdu jsi....ani nevím, kolik jsi DC
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
jéé 4 chlapi :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
To bylo Kopi tehdy, jak jsi se na pár dní odmlčela?
5. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
jo jo, bazén, teplo, spousta voňavé pěny, přítmí...hmmm :sunglasses:
5. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
jsem 19dc-20dc.Protože já nevím já vždycky den před MS jen lehounce špiním.Tak to počítám,až od pořádného krvácení.
No chtěla bych být moc těhu :dizzy_face: ale nechci být zklamaná.Píchá mě furt v podbříšku,až mám někdy pocit že to dostanu...
tak uvidíme,až budu testit příští týden. :wink:
5. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Ivčo ano :fearful:
5. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky, je mi to moc líto, čím vším procházíte. Jak tak čtu, tak Terci to taky nemá moc snadné s tím manželem. Meandy, chce to opravdu čas. Musíte věřit, že k sobě patříte, a že vás tato těžká situace nesmí rozdělit.
5. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
sirella-těší mě :grinning: .A díky za IP :wink:

mandy-to je mi líto,že vaše problémy ještě nepřestaly :frowning2: ,drž se holka a jestli to půjde,promulvte si o tom s manželem.Jenže s těmi chlapy je to někdy hodně těžký.Málokterý je povídavý typ,raději to všechno dusí v sobě a pak to tak dopadá :confounded: .A kdykoliv budeš mít náladu,nebo potřebu si popovídat o čemkoliv,tak se za námi přijď,ju?Myslím,že všechny tě tady rády uvidíme!!Tak moc štěstíčka,kočko! :wink:

kopinko-nooo,to nevypadá vůbec špatně,podle toho,co píšeš :wink:
5. říj 2009 v 11:24  •  snaží se  • Odpověz
Krásný den všem :slight_smile:

Maendy.........holčinko, copak se děje? :frowning2: Moc držím pěsti, ať se to brzo urovná a doma to opět klape. Jinak od nás nemusíš odcházet.......jsme tu jedna parta, ať jsme veselé a nebo smutné........vždycky nás tu najdeš!

A taky u nás vítám další smutnou dušičku...........ach jo......ten podzim je opravdu nějakej prokletej, či co :frowning2:
5. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Kopi.......tak to ti teda musím říct, že když jsem teď podruhý otěhotněla a ještě jsem o tom nevěděla, tak se mï o tom taky zdálo.........dokonce i to, že jsem čekala holčičku :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
kerrie :dizzy_face: :dizzy_face: jé že by se mi ten sen vyplnil??? :dizzy_face: :dizzy_face: To by byla nádhera :dizzy_face:
5. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
nechci si nic namlouvat,páč pak by byla depka jako s...
5. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
holky tabulku udělám za chvilku :wink: mám ted polední pauzu,tak u ní poobědvám.
Jinak máme zítra v práci mejdlo :grinning: :grinning: budeme tu mít ochutnávku vína :grinning: tak to bude mazec :grinning:
5. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.