• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
aronek v těhu proti chřipce :confused: :confused: já jsme chtěla a mě to řekli že to není vhodné :astonished: :astonished:
7. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Mury.........neneee, nic se s Terci dít nemělo............nebooooj :wink:

aronek......ahojda :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
mury, nesmí se jen v prvním trimestru, pak to doporučují. Ještě kvůli tomu volala na nějakou hygienickou stanici
7. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
aronek tak u nás je to asi jiný :sweat_smile: :confused: ......
7. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
mě řekli až po těhu....
7. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
mury a nebyla jsi třeba v tom prvním trimestru? Já jsem hlavně mezi odsouzenýma, teď jich máme přes 650 a pořád frflají, takže to od nich každý rok chytnu a pak to přecházím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , což tentokrát nechci riskovat :wink:
7. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
aronek jasně ne ne chtěla jsme ted nedávno ale to je jedno :wink: :wink: já jsme doma takže to nepotřebuji :wink: u tebe je to něco jiného....
7. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Aronek.........už jsi byla na Tripplech? :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
kerrie, byla minulý týden. Výsledky mají být víc jak za týden a mají mi volat pouze v případě, že bude něco špatně. Takže je to supr, bojím se každého telefonu :confounded:
7. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Aronku.......tak držím palce, ať je všechno v pořádku..........ještě pár dní a bude po nervech, nebooooj :slight_smile:
7. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:
Tak nakukuju co nového.

Paajaa chápu, že sis potřebovala odpočinout :wink:

Markee to by byla fajn práce ty kalendáře:slight_smile: měla bys nějakou kačku navíc, míň času na přemýšlení o blbostech a jiné lidi kolem sebe:slight_smile:
7. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
tak já pomalu balím a za chvilku razím z práce :grinning: večer ještě juknu :wink:
7. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj!! :slight_smile:
jsem tu!!! :dizzy_face:
co u vás novýho??
šarlot něco málo jsem dočítala a koukala jsem, že ty se v nové prácio taky nenudíš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
holky, jako todle má bejt co ?!!! :fearful: :fearful:
já si přijdu po tolika dnech konečně pokecat a tady jako nikdo !!! :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
jůůů, že vy mne jako zkoušíte :grinning:
jste někde schovaný a jen koukáte co se bude dít a za chvilku vyskočíte a zakřičíte "překvapeníííí! !!! "
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
hele tak todle už vopravdu není sranda :cry: :cry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Farmy,ahojky.
Já pracuju v kuchyni,načuhuju na Primu a i sem. Mám teď fofrrrrr :grinning:
7. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
zas budete prokecávat deset stránek, když já budu cedit krev v práci :angry: :angry:
7. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
farmi ty tvé monology mě baví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je super že se snažíte :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost brzo budeš těhule :dizzy_face: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
překvapenííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
Já měla doma prácičku :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :astonished:
7. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
a farminka zmizela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
překvapeníííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:

holky mám radost! konečně jsem se tu s někým po dlouhé době sešla :dizzy_face: :dizzy_face:

se mi normálně po kóňoj stejskalo :cry:
7. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
a já jdu na přešlapy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
já nejdu nikam,krmím fretaka :grinning:
7. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
mury kéž by to tak bylo :sweat_smile: bo jestli neotěhu, tak mne vážně odvezou! :angry: přímo od pultu, nohama dopředu a nebo ve svěrací kazajce, rovnou na uzavřený ke Katynce, bo je tam budu chtít všechny povraždit :grinning: :grinning:

kopi ty nymfomanko a jakoupak prácičku jsi doma měla? :wink: :grinning: nech mne hádat .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Eelisko moc mě mrzí,že mrcha jedna hnusná dorazila :angry: :zipper_mouth:
Je to tady zase samí mrcho bacil :pensive:
autor
:sweat_smile: Farmí přítel mě obskakoval celý dny a několikrát,ted mu to oplácím já pusinkou :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: jsem prý šikovná :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
jejda kopi, jen abychom se taky nenakazily! :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
no Farmí já sem radši nebudu od příštího týdne chodit :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
no taky přemejšlím, že si udělám pauzu :sweat_smile: :sweat_smile: ale co potom s tím absťákem , co budu mít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.