• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Nicol, domeček je krásný. Koupelna se mi líbí, vážně nepotřebuje předělat. Taky máme obývák s kuchyní propojený a je to bezva. Zahrada je veliká, to mi máme u řadovky jen 17x7 metrů, ale čoklíkovi to stačí. A nám taky.
9. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
nicol, moc pěkný domeček :grinning:
9. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Nicoll,pěkný domeček. Už jen se nastěhovat,co :wink:
9. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
markee jojo už se to táhne ... ale i blíží :D
9. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky, kde má farmi to album? Jestli ho třeba admini rovnou nezrušili, potom co tam dala tu svou sexy fotku :grinning:
9. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
aji, asi zrušili celou farmi, taky se tu neukázala :grinning:
9. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ježiš, to je nadělení! Heeej, vraťte nám farminku!!! :grinning:
9. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
třeba jí úplně zakázali, protože jí závidí prádélko a úspěchy doma :grinning: :grinning: Kdyžtak vyhlásíme stávku :wink: za navrácení farmi
9. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
No jo, závistivci. My chceme farmi zpět. Tak nám ji koukejte vrátit :grinning:
9. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
já se připojuji, ale nedojí farminka ? :D
9. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Holky vždyt psala Farminka,že si jde doma udělat taky něco a pak nakoukne :sweat_smile:
Kdyby jí blokli,tak nemůže psát už ze stejné IP adresy. :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Nici domeček je moc pěknej a nejvíc se mi líbí ta kuchyn propojena s obývákem. :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
No jo, ale je divný, že nemá albíčko! My chtěli vidět tu sexy fotku!
9. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
autor
Aji to by jí nesmázli...Měla na té fotce jen kousek ruky a na tom ten sexy obleček a druhá fotka byl jen ten obleček... :grinning:
9. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak si album smázla sama :angry: Otázka je, jestli náhodou, nebo v tom byl úmysl :angry: Nechce abychom záviděly :grinning:
9. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Aha, no tak snad ji to album zas naskočí.
9. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj holky, nevím jestli mne blokli :confused: :confused: :fearful: ale zatím co jsem tu nebyla mi vymazali fotky!!! :fearful: :fearful: :cry: :cry:
holky co se jim na tom nelíbilo?? :frowning2: vím, že pohled na mne nic moc, :sweat_smile: ale že až tak, že by mne hned museli smáznout :sweat_smile: :sweat_smile: no to asi aby se nově příchozí nevyděsili :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
neblokli :slight_smile: můžu k vám :dizzy_face: alspon něco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele ale proč mi ho smazali :cry: :cry: :cry:
9. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
no nic, ted to řešit nebudu, jdu smažit řízky, manžoj za odměnu :wink: :grinning: a později tam ty všechny fotky zkusím zase naflákat :grinning:
doufám, že mne nezatnou tipec uplně :sweat_smile: :sweat_smile: bo co bych si bez vás počala :wink: :grinning:
9. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky, co se to tu zas deje, nez sem vas docetla tak farmince vyhodili fota, minule markee detskou zaclonku a vo co de??? ja to nechapu, sak podle toho co popisujete tam farmi nic" neetickeho" nemela :angry: . ja uz tomu nerozumim. :confused:
9. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Farmy,ty žiješ,neblokli tě úplně? :sweat_smile: To je fajn :grinning:
9. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
farmi, tak vkládej pomalu, vždy po jedné aby to nebylo nápadné :grinning:
jinak jsem ráda, že tě nezrušili úplně, co bychom tu bez tebe dělali :wink:
9. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
az sem vzteky zapomela co sem vam vsem chtela napsat, takze cteni bylo zbytecne, :unamused:
9. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Tak se hlásím z dnešní kontroly. Vše O.K. a potrvrzen Mikulášek :grinning: Jinak je to pěkný cvalík už má 2,4 kg :wink: Jinak ode dneška jsem už na MD, takže žádný marod :grinning: Jinak vás všechny zdravím a myslím na vás, moc na koně nechodím, protože mě poslední dobou stresovaly ty hororové příběhy :angry: FARMI mě fakt mrzí, že jsem to tvoje foto propásla :grinning: ale doufám že jste si to s manžou užili :grinning:
9. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Holky, já nechápu proč ty fotky mažou. Prý když to nesouvisí s miminkem, tak to smáznou. Mě na beremese smazali fotku pejsana, protože to nesouviselo se svatbou. No hrůza, přitom když si tu takhle povídáme tak si chceme něco ukázat a tak a oni to nedovolej!!!
9. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Martina,týjo, už na mateřský. To to letí. No užívej si to s Mikuláškem hezky doma.
9. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Marti, gratuluju k pozitivní kontrole! Mikulášek je teda cvalík, pěkně si to doma užívej, dokum máš ještě klid :wink:
9. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Holky, loučím se s Vámi, přijdu zas v pondělí! Přeji všem krásný víkend a v pondělí se těším na novinky!!!Snad přibydou zase nějaké //! :wink:
9. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
No já když jsem ještě nechodila na koníka a měla jsem album jen na beremku,tak jsem tam dala Johanku.Smazali mi jí,pže to nesouvisí se svatbou.Tak jsem to tam dala znova a napsala,že je to družička a už to tam nechali :grinning: Prostě jen nápis byl navíc,ale slovo družička je svatební. Jsou to paka :grinning:
9. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Marti gratuluji k úspešné kontrole, máte to už za pár, tak se držte :wink: Myšleno ty i Mikulášek :grinning:
9. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.