• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
tak já jdu čumendit na Ulici :slight_smile:
9. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
kopísi a kdepak jsi dnes ty? :confused: že vy se zase páříte :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
9. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
farmi, oni ti to zas zlikvidovali? a co sis s nima psala? :angry:
9. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile:

Tak dneska byl zvláštní den... volali mi z nové práce, že mě neberou :frowning2: což mě teda doooost mrzí... ale tak do ledna mám čas najít něco jiného :wink:
No a pak už jen samé dobré zprávičky :sunglasses: našli se klíče od auta :grinning: a řídila jsem dneska poprvé malý náklaďák:slight_smile:))) a super :slight_smile: V práci nám možná přidají... teda ještě nevím jestli práce nebo peněz :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
ahoooooj sarlotko :slight_smile:
tak já to tak vidím spíš na tu práci :grinning: :grinning: tak to z tebe bude třeba za chvíli i kamioňák vid :grinning: :grinning:
s tou novou prací mne to mrzí :cry: ale říkej si, že je to prostě osud a má to naplánovaný uplně jinak, že třeba s tebou má jiné plány..třeba ten mimís v bříšku :wink: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
tak mne se konecne vraci milacek z prace, musime jit jeste nakoupit na tu zitrejsi oslavu. tak pa holky
9. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Farmíku já jsem vařila a pak koukala na kriminálku a spinkala jsem naka zničená :unamused:
9. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Kde je Tercík?že se ani neobjevíí???Oni jsou u ni ty rodiče? :confused: :confused:
9. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Zlababi jen přijd mezi nás :wink: Furt na tebe myslím :pensive: Já jsem depčila zase včera.jsem tak brečela,že mi ej dnesk lépe.No začla jsem přemýšelt co by bylo a nebylo.... :pensive:
9. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Farminko,to si děláš srandu,že to smázli. Opět?!!!!! :angry: No jsou normální? Já vím,že spousta holek má v albíčkách podobné obrázky a nesmázli jim je.To není možný :angry:
No my byli s psíčkem. Tak nám dal prášky na bolest,kdyby ho nožička začla bolet.Ale jinak prý mu na nožičce roste výrůstek a nebude s tím nic dělat,pže je starý a když mu to nijak nevadí,tak prý to nemá cenu(ještě by nám chcípnul na oper.stole). Chudinka pejsek náš. No a prý kdyby se to začlo zvětšovat,tak je to určo rakovina :frowning2:
9. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Farmi díky:slight_smile:)) to jooo to by bylo fajn... ale víš jak, bojím se kdyby to nevyšlo, abych měla práci :unamused: nechci pak doma čumět do zdi.
9. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Markee to mě mrzí, kolik má pejsek ?
9. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
hele ta fotka mě ale utekla :angry: :grinning:
9. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
holky a já tam měla fretky a ty mi nesmázli :sweat_smile:

Markee chudák psík :frowning2: ale ne vždy výrustek může znamanet rakovinu...Fretak měl taky na zádíčka takovou jakoby bradavici jednou mu to vyřezal a po roce to zase narostlo zpět :sweat_smile: Tak mu to zase vyřízl a už je to v pohodě.
9. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
no kde steeeeeeeeeee :astonished: :grinning:
9. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky Kopi :wink:
9. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky já jsem fakt dneska zklamaná, sakra... já už se tam těšila... a ono nif :angry:
9. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Ahoj Sarlott :dizzy_face:
a kam jsi se těšila? :sweat_smile:
9. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
farmi, koukám, že moc nevydrželo :grinning:
Já se pokouším zazimovat kytky z balkóna jen jsem je nanosila, tak jsem utahaná jako bych skládala 10 metráků uhlí :angry:
9. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
sarlott už jsem to dočetla :frowning2: neboj určitě najdeš něco jiného a lepšího :wink:
9. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Já šla umýt nádobí.
Sarlott,my ani nevíme kolik mu je.Ale odhadem 12let-je to velké plemeno-černý ruský teriér.
My jsme třetí majitelé. Měl určo nějaké páníčka,ale se svou ségrou zdrhli(cca ve 3 letech),našli je městský policajti,těm utekla ta ségra a zůstal jen on. Tak si ho jeden vzal domů,ke strýčkovi(měl ho tak 4roky).Když musel do pečovateláku,tak jsme se ho ujali my,aby nemusel do útulku. Máme ho určo 5 až 6 let.
Jinak mu doktor dělal před 3 týdny rentgen a prý prostě buď výrůstek,nebo zhojená zlomenina a nebo rakovina :frowning2: On na to šlape,málo,ale šlape. Dnes mu to prohmatal a ani nekníknul. Prý prostě když si nijak "nestěžuje",tak se to radši. Nechá.No snad se to nerozjede v tu rakovinu :frowning2:
9. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Sarlott,je mi to líto,že práce od ledna nevyšla. Je to fakt děs :angry:
9. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
jak se máme??
co Tercík, dlouho sem jí neviděla :confused:
9. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
holky taky myslím na Tercíka, jak to má asi ted doma :confused: doufám, že se to u nich nějak uklidnilo :pensive:
jinak holky, dneska máme suprstár !!! :dizzy_face: tak já jdu udělat čajdu a pak koukat :wink:
kopi tak tebe postihla těhuunava :wink: :grinning:
holčičky, tak já se loučímmm :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
farmi, co pak se u nich stalo???? :astonished:
9. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
člověk chvilku pracuje a tady nikdo, tak jdu taky do hajan :grinning:
9. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
Přeji dobré ráno :grinning: víkendové :grinning: :grinning:
Tedy. večer nitdo, ráno nikdo :frowning2:
Já vypravila miláčka do školy, hodím pračku a ještě na chvilku lehnu. Včera jsem na něj čekala do půl jedné a mám spánkový deficit :wink:
10. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno.
No já včera byla zaneprázdněna,sice věcma na netu,ale nestíhala jsem načuhovat sem.Pak mi stejnak net spadl a měla jsem po hehe :grinning:
Já snad dnes pojedu ke svému tátovi,teda jestli se mi ozve,že je doma. A jinak nevim co vařit,opět :confounded:
10. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky tak tady dnešní grafík ... ach jo proč to nebylo o den dřív :( Ale určitě ta ovule proběhla, brní mi pořád bradavky, sice prsa nebolí, ale když jsem v klidu tak citím bradavky jakoby páleli trochu, pořád divné bolesti v břichu a pálí mě žáha. Jen kdyby byl ještě jeden sexík blíž k ovuli, jestli teda byla v ten den přeci jen není to pevná celá čára ..
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3386701&vReferer=

a jdu dočíst trošku..
10. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky

tak já zase dneska měla sen že jsem zase testila a byli // :sweat_smile: tak jsem se probudila,v pět hodin ráno šla čůrnout a na testu nic :pensive: Já vím je brzy když ovule byla kolem 16DC,ale...je mi z toho smutno.Počítám že mrcha příjde :pensive: :zipper_mouth: V prsa mě trošku pálí,břicho furt bolí.Měla jsem trošku žlutého hleníku...No každopádně depka je tu zase :pensive:
10. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.