• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
já dnes dělala k obědu obalovaný žampiony a hranolky, ale než jsem ty svině mrňavé obalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: není nad to kydnout jen něco do trouby :grinning:
10. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
bůček :grinning: :grinning: :grinning:
farmi to asi ne, sex byl pozde a i kdyby nevim, já to mivam po ovu .. to me vzdy pálí bradavky pak me začnou bolet prsa no a pak uz mrcha ... porad tajne doufam ale neverim
Nicolko,to si nepamatuju jak se mi změnil hleník po otěhu. Já vím,že pak než jsem ukončovala byl docela hustý,takový hrozný,ale to je prý v těhu normální. Měla jsem to i u Johanky.
nikol já měla v těhu, tohle co píšeš ! :slight_smile: sem si pak i normálně brala slipovku :sweat_smile:
10. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
holky musím jít poklidit kuchyň. Do ted jsme se po obědě váleli u telky :sweat_smile: synek kouka na tv a rodiče jen prvních 10minut, zbytek filmu jsme prospali :grinning: :sunglasses:
10. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
farmi no ja si dnes nakoupila si připadám jako bych si ucvrkávala :D i sem unavená za chvilku jdu na sraz s holkama a detma, uz sme se dlouho nevideli- spoluzacky. Tak se tesim ale nadruhou stranu bych radeji lehla a spala :D a na vino nemam vubec chut, jsem milovnice piva to sem si dala vcera a jak mi bylo zle :D asi PMS
10. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Farmíku jaktože nejsi v práci??? :sweat_smile: :confused: Ty jsi hodila marod? :confused:
10. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
já jdu za chvilku dělat žemlovku,chtěla jsem upéct koláčky,ale jsem líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc jsem zase před chvilkou spala :sweat_smile:
10. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
kopísku si představ že mne chytla záda! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
jo chytla záda a z čeho? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: no a co jsi řekla v práci? :sunglasses:
10. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
ale kopis zasloužím si pochvalu, jsem tam pracovala skoro tejden!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
no farmi teda ty jsi šikula,šikula,šikulaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
kopi díky :dizzy_face: :dizzy_face: jinak já taky spala :sweat_smile: :sweat_smile: jestli my dvě nebudeme těhule, tak už vážně nevím ! :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Farmí když nebudem těhule,tak budeme medvědi ty furt taky spí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Já osobně si myslím, že spaní je určitě těhotenský příznak, já spím pořád :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
no jo, ted si na to kápla! i tu figuru s nima mám hodně podobnou! tak já jsem mědvě :dizzy_face: to ted mnohé vysvětluje :grinning: i ty zásoby co si teď dělám na zimu :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
aron, kdyby jsi byla blíž, hned ti dám pusu ! :grinning:
10. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
no jo Farmi my jsme dobrá tlupa medvědůůůůůů :grinning: Figura tak je :grinning:
10. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
já ani nemám dneska náladu na straýho :grinning: :rolling_eyes:
10. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
starýho mělo být...
10. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Ježiš,tak já než udělám margotkovou buchtu,tak vy tu zas toho tolik nakecáte :grinning: Se odpoledne nutí,co? Šup jděte dělat děti,honem :sweat_smile:
10. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Holky,já teda nevim,ale já poslední dobou spím jak medvěd,prostě pořád a těhu teda nejsem :confounded:
Ale vám to určo přeju,všechny těhotenský příznaky a za pár dní i // :wink:
10. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
markee my už máme zaděláno :grinning: ted jen čekáme co se z toho vyvrbí :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
markee jo jo to příznaky by byly, skoro každej měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen ty čárky na testech to pořád nechtěj pochopit :angry: :grinning:
10. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
holky, jdu uklidit, pak nakrmit a večer sem ještě najuknu :wink:
10. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Farminko,nojo vzali jste to z gruntu,to je dobře. Určo se povede,neboj :wink:
10. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojky holky,
KOpi jak to vypadá? Nevím zatím bledě. MS zatím nic, ani špinění a testík jsem nedělala, protože by mi zkazil určo náladu / . A podle mých propočtů mám ještě na MS čas, počítám že dorazí takový 34DC nebo 35DC, protože ovule byla až 19DC. Když mívám ovu 16DC, MS dochází mezi 29-31DC, takže teď to rozmezí bude posunuté o tři dny.
No já jdu udělat něco dobrého na mls, asi pudink a ozdobím ho zavařenýma jahodama. jinak my před chvílí vylezli z pelíšku, tak se musíme posilnit a doplnit kalorie. :grinning:
10. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Jo a co je tento měsíc zvláštní, já nemám příznaky ani na těhu ani na MS.
10. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky Kopreti.
Téda,všichni asi plodí či co :sweat_smile:
Jé já chci,taky. Ale u nás je to na bodě mrazu.Já bych chtěla,ale když Míša je proti té mé váze,tak se o nic nesnažim. Sice mi to chybí,ale co můžu dělat. Jestli ho to ještě za pár dní nepustí,tak mu navrhnu,že jdem od sebe. Jsem zvědavá co mi na to řekne frajer. :angry:
10. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.