Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
10. říj 2009

já dnes dělala k obědu obalovaný žampiony a hranolky, ale než jsem ty svině mrňavé obalila 😝 není nad to kydnout jen něco do trouby 😀

farmarska
10. říj 2009

bůček 😀 😀 😀

nicollka
10. říj 2009

farmi to asi ne, sex byl pozde a i kdyby nevim, já to mivam po ovu .. to me vzdy pálí bradavky pak me začnou bolet prsa no a pak uz mrcha ... porad tajne doufam ale neverim

markee
10. říj 2009

Nicolko,to si nepamatuju jak se mi změnil hleník po otěhu. Já vím,že pak než jsem ukončovala byl docela hustý,takový hrozný,ale to je prý v těhu normální. Měla jsem to i u Johanky.

farmarska
10. říj 2009

nikol já měla v těhu, tohle co píšeš ! 🙂 sem si pak i normálně brala slipovku 😅

farmarska
10. říj 2009

holky musím jít poklidit kuchyň. Do ted jsme se po obědě váleli u telky 😅 synek kouka na tv a rodiče jen prvních 10minut, zbytek filmu jsme prospali 😀 😎

nicollka
10. říj 2009

farmi no ja si dnes nakoupila si připadám jako bych si ucvrkávala :D i sem unavená za chvilku jdu na sraz s holkama a detma, uz sme se dlouho nevideli- spoluzacky. Tak se tesim ale nadruhou stranu bych radeji lehla a spala :D a na vino nemam vubec chut, jsem milovnice piva to sem si dala vcera a jak mi bylo zle :D asi PMS

kopa
autor
10. říj 2009

Farmíku jaktože nejsi v práci??? 😅 😕 Ty jsi hodila marod? 😕

kopa
autor
10. říj 2009

já jdu za chvilku dělat žemlovku,chtěla jsem upéct koláčky,ale jsem líná 😝 a navíc jsem zase před chvilkou spala 😅

farmarska
10. říj 2009

kopísku si představ že mne chytla záda! 😉 😀 😀 😀

kopa
autor
10. říj 2009

jo chytla záda a z čeho? 😀 😀 😀 😎 no a co jsi řekla v práci? 😎

farmarska
10. říj 2009

ale kopis zasloužím si pochvalu, jsem tam pracovala skoro tejden!! 😎 😎 😎 😎

kopa
autor
10. říj 2009

no farmi teda ty jsi šikula,šikula,šikulaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

farmarska
10. říj 2009

kopi díky 😵 😵 jinak já taky spala 😅 😅 jestli my dvě nebudeme těhule, tak už vážně nevím ! 😀 😀

kopa
autor
10. říj 2009

Farmí když nebudem těhule,tak budeme medvědi ty furt taky spí 😀 😀 😝

aronek
10. říj 2009

Já osobně si myslím, že spaní je určitě těhotenský příznak, já spím pořád 😀 😀 😀

farmarska
10. říj 2009

no jo, ted si na to kápla! i tu figuru s nima mám hodně podobnou! tak já jsem mědvě 😵 to ted mnohé vysvětluje 😀 i ty zásoby co si teď dělám na zimu 😀 😀 😀

farmarska
10. říj 2009

aron, kdyby jsi byla blíž, hned ti dám pusu ! 😀

kopa
autor
10. říj 2009

no jo Farmi my jsme dobrá tlupa medvědůůůůůů 😀 Figura tak je 😀

kopa
autor
10. říj 2009

já ani nemám dneska náladu na straýho 😀 🙄

kopa
autor
10. říj 2009

starýho mělo být...

markee
10. říj 2009

Ježiš,tak já než udělám margotkovou buchtu,tak vy tu zas toho tolik nakecáte 😀 Se odpoledne nutí,co? Šup jděte dělat děti,honem 😅

markee
10. říj 2009

Holky,já teda nevim,ale já poslední dobou spím jak medvěd,prostě pořád a těhu teda nejsem 😖
Ale vám to určo přeju,všechny těhotenský příznaky a za pár dní i // 😉

farmarska
10. říj 2009

markee my už máme zaděláno 😀 ted jen čekáme co se z toho vyvrbí 😀 😀 😀

farmarska
10. říj 2009

markee jo jo to příznaky by byly, skoro každej měsíc 😝 jen ty čárky na testech to pořád nechtěj pochopit 😠 😀

farmarska
10. říj 2009

holky, jdu uklidit, pak nakrmit a večer sem ještě najuknu 😉

markee
10. říj 2009

Farminko,nojo vzali jste to z gruntu,to je dobře. Určo se povede,neboj 😉

ikopretinka
10. říj 2009

Ahojky holky,
KOpi jak to vypadá? Nevím zatím bledě. MS zatím nic, ani špinění a testík jsem nedělala, protože by mi zkazil určo náladu / . A podle mých propočtů mám ještě na MS čas, počítám že dorazí takový 34DC nebo 35DC, protože ovule byla až 19DC. Když mívám ovu 16DC, MS dochází mezi 29-31DC, takže teď to rozmezí bude posunuté o tři dny.
No já jdu udělat něco dobrého na mls, asi pudink a ozdobím ho zavařenýma jahodama. jinak my před chvílí vylezli z pelíšku, tak se musíme posilnit a doplnit kalorie. 😀

ikopretinka
10. říj 2009

Jo a co je tento měsíc zvláštní, já nemám příznaky ani na těhu ani na MS.

markee
10. říj 2009

Ahojky Kopreti.
Téda,všichni asi plodí či co 😅
Jé já chci,taky. Ale u nás je to na bodě mrazu.Já bych chtěla,ale když Míša je proti té mé váze,tak se o nic nesnažim. Sice mi to chybí,ale co můžu dělat. Jestli ho to ještě za pár dní nepustí,tak mu navrhnu,že jdem od sebe. Jsem zvědavá co mi na to řekne frajer. 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru