• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Farmi, ty budeš testit v pátek? Tak držím pěstičky! Kéž by se to povedlo, abys nemusela do práce, viď? :wink:
12. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak to vypadá na velký testovací pátek :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Aronku to jóo :grinning: ale kdyby mě nebolelo to břicho :pensive:
12. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky. Kopi, mě v těhotenství taky bolelo břicho. Pořád jsem chodila na záchod a nic. Hodně štěstí tobě i farmince.
12. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jo, holky, držím Vám pěsti! Už byste si ty dvě čárečky zasloužily! Tak hodně štěstí! :wink:
12. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Angeles ahojky :slight_smile:
Jak se máš?

Holky díkes,ale začínám o tom dost pochybovat :pensive:
12. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jéé testovácí pátek- doufám, že budete obě holky shásit //. Už tu dlouho žádné nebyli.

Kopi: nepochybuj a neházej // do žita. Vždyť to štěstí už se musí unavit a sednout na tebe. :wink: :wink:
12. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Holky, vy tu nikdo nejste. Kde se flákáte?
12. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
aji, já se flákám v práci, ale jen do tří, pak domů, na nákup, uvařit a večer doučuju matiku a do toho všeho mně bolí pořád ještě ta hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak já balím a vyrážím k domovu :slight_smile: Jestli to vyjde, tak ještě juknu, kdyžtak až ráno :wink:
12. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
tak já mám uklizeno, uvařeno a manže nikde :angry:
aron pane ty jsi vytížená!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky mě bylo celou dobu uklízení a vaření pěkně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám mořskou nemoc a cejtím se nějak nafoukle :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi dobře jen když ležím :sweat_smile:
jestli je to tím, že jsem fakt těhu tak supr :slight_smile: to to přečkám :wink: ale jestli to je zase nějakej příznak toho mého debilního syndromu, tak to mám teda pěknej vztek :angry: bo trpět a ještě netěhulit, to už by bylo moc! :angry: :rolling_eyes:
hele a taky jsem ted dělala kafíčko, ten můj rád, když přijede a má ho na stole :wink: , a normálně mi nějak divně smrdělo, až se mi z tý "vůně" udělalo šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...že by další příznak!!! :grinning: :grinning: :wink: :wink:
12. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
holky ale při čištění zubů mi nic není :cry: :cry:
12. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
tý jo tady je prázdno!! :confused: že já se tu začnu bát! :grinning:
12. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
ahojky holky.Tak mi před hodinou a půl přijeli z té Příbrami a fakt toho máme až nad hlavu. Koupila jsem Johance botičky na zimu a nakonec za 500Kč,takže taky dobrý. Pak jsme prošli Tesco a LIDOVKU.Když přišel Míša od doktorů,tak jsme šli do Hervisu kouknout na přaskáče pro Míšu a na lyžařské kalhoty. No měli výprodej a Míšovi byli botky malé :frowning2: ,takže počkáme na výprodeje po Vánocích. Jen mi vysvětlete jak si kupujou hubený a vysoký chlapy lyžařské kalhoty,když mi všechny přijdou děsně šíroký. Až se mi to samotné nelíbí :frowning2: . Měli tam teda vel.M od Hannahu,ale neměla po stranách stahování,takže kdyby mu byli širší,tak prostě si musí pořídit pásek nebo co :angry: No sejří mě to.
Jo a ještě jsme dojeli koupit dárek Johance ke 3 narozeninám-chtěli jsme kazeťáček-na CD s rádiem. Nakonec má mikrověž :sweat_smile: no netroškaříme. Ale tak ona je šetrná,nesmí se k tomu dostat její sestřenice,jinak by to nepřežilo,ale určo Johanku to vydrží.Míšovi učarovalo,že má ta mikrověž připojení na DVD přehrávač a tak. No stejnak časem dostane i TV,takže jí nemusíme extra kupovat DVD přehrávač :grinning: No prdlouši. Máme jedno dítko,tak jí dopřáváme no.
Jinak jsem se dnes objednala na pátek na 9 hodinu ranní k té psycholožce. Holky já i při objednávání brečela :frowning2:

Nevim zda stihnu dočíst,pže jsem táááák unavená a mám tolik práce.Ale nic se mi nechce,ani dočítat :frowning2:
12. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
ahojky holky nedočítám nemám na to :frowning2: :sweat_smile: omlouvám se jen jsme postřehla že

farmi nemá žádné příznaky ale nic to neznamená kočko :wink: .......

leni mě také bolelo bříško na MS a ta nedorazila :wink:

paajo tak spotřebiče dorazí ve středu :wink: ...tak jsem ráda příští úterý budou montovat kuchyni :slight_smile:

a ložnice je hotová :dizzy_face: už jsme tam nalepili i tu borduru a je to moc krásnééé :dizzy_face: :dizzy_face: malá se má :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Markét ahojky :slight_smile:
No vidíš jak všechno v baráčku stíháte :slight_smile:
Jinak já nemám taky příznaky :frowning2:
12. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
kopi urcite se dockas neboj.... :wink:
12. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
leni ahojky prosím tě kašli na příznaky :wink: někdo jich má milion a stejně MS dorazí....já tomu věřím že jsi těhulka :dizzy_face: :dizzy_face:

no zvládáme :sweat_smile: jak se to vezme ale začíná se to rýsovat :grinning: :grinning: :grinning:
Murynko ty jsi pilna vcelicka :dizzy_face:
hana jo včelička prdku :grinning: :grinning: jsme jak stará babka :frowning2: záda mě bolí nezvládám ale musím...

co ty a ta chřipka??? :confused: :confused: :confused: :confused:
12. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Holky a nedočkám :angry: :angry: :angry: :cry:
12. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
já to prostě cejtím,že příjde ta hnusná mrcha...
12. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Kopy,neboj budeš těhulka :wink:
12. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
tak chripka to asi nebyla jen dva dny a pouze mirne teplotky a dneska jsem ok, takze nevim co to bylo .... :grinning:
12. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
leni :angry: :angry: :angry: :angry:

hani :grinning: :grinning: :grinning: to je dobře že je to ok :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Holkyyyyy ahooooooooj!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

Jdu fofrem dočíst!!!! a hned jsem tu zpátky...
12. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojík holčinky:slight_smile:
Tak jsem doma z práce... a za chvilku letím tancovat... co pa je nového ? :sunglasses:
12. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
farmi tak Ty máš neschopenku... kua to je nápad:slight_smile:))) taky mám chuť se hodit marod ... zvlášť v tomhle počasí -- -brrr.
12. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
hlásím dočteno... a nikdo nikde... už koukám na druhej díl básníků, nějak mám dneska náladičku...
12. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Tercinko a Sarlott,ahojky.
Já pracuji. Poklízím a tak,no děsně mě to baví :angry: ale v bordelu umřít fakt nechci :grinning:
12. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.