Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
13. říj 2009

dobrou noc a hezké sny 🙂

tercie
13. říj 2009

Holkyyyy já dočítala, do toho psala se dvouma kámoškama na icq a ještš dělala večeři 😀 Ale už to mám, no a než se sem dostanu tak už jste všechny fuč. Vážně by mě zajímalo, kdy já se sem dostanu v nějakej normální čas 😀
Jinak tak nějak co jsem postřehla...

Katy obrooooooooovská gratulace ke // ať sílí a prcek ať se drží zuby nehty!!!
Murynko taky úspěšná kontrola, ještě kousek a máš Sofi v náruči 😉 a v tom krásným koutečku 🙂
Mirax tobě ty týdny taky letííííííí... a švestku od Bernarda jsem ochutnala o víkendu a taky mi moc chutnala, je to takový netradiční, ale zajímavej nápad!!!
Aji ať se toho polypu brzy zbavíš a můžeš těhulkovat!!!
Markee nebuď smutná, je dobře, že dovedete spolu komunikovat a tohle jste si řekli, miminka se dočkáš, neboj nic, moc držím palečky!!!

Snad jsem na nic důležitýho nezapomněla...

Na 3D my půjdeme v 21 týdnu, prý to dělají při jedný návštěvě, tak už se moc těšíme 😵 Ještě se musím mrknout, na jaký datum to vycház...

tercie
13. říj 2009

No a holky, nejvíc úplně ze všeho budu držet palce na Velkej Pátek!!!! Testovací 😉

tercie
13. říj 2009

Jo Kopinko prosím, až budeš dělat tabulku, dej mi tam:
9.11.KO
12.11.KO genetika

Děkujuuu

Jdu do hajan, dobrou noc všem!!!!! 😵

aja.83
14. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem tu dnes první! Už máme středu, blíží se nám testovací pátek, už se těším! 😉

katyna6
14. říj 2009

dobré ránko aji 🙂

katyna6
14. říj 2009

tak jsem dočetla-sarlotko,muri,tercie-všem vám holky moc děkuji a snad ta čárečka bude pořád víc a víc vidět

farminko-díky,že jsi myšlenkama u mě,já ti to v pátek zase ráda oplatím 😉

sirella
14. říj 2009

Ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout...Po 10 mi držte palce...prosíííím....mám pohovor a bylo by fajn kdyby to vyšlo.Čekání by líp uteklo...

Markee:Ahojky...já tě tu snad nepotkám ☹ ...Je mi líto že jsi se včera necítila zrovna nejlíp...ale tvoje princeznička Johanka ti to vynahradí.Je to šikulka šikovná.Moc gratuluju k prohlídce co dopadla dobře 🙂

katyna6
14. říj 2009

sirellko-ahoj,no samo,že na tebe budeme myslet! 😉 .Jak ti dneska je,už líp?

nicollka
14. říj 2009

Ahoj holky tak ještě jsem vše nedočetla, neni zaplacený O2, takže včera bez netu a večer sem si jela koupit Vodafone modem a už jsem zase mezi vámi, ale bylo to utrpení :D

Takže dnešní teplotka : https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

na testování mám ještě čas nejdřív v neděli a to bude pořád brzy, pokud nedojde mrcha, bolí mě pořád mrchovsky břicho, začali bolet prsa ale jinak nic. i ten žaludek už se zklidnil. Duphaston beru ráno-večer, tak uvidím.

paajaa
14. říj 2009

Ahoj holky,
tak hlásím 2DC - včera dorazila MS ( byla jsem trochu smutná) - takže cyklus byl 28dní a v plodných dnech sex byl. Takže nevím co se to děje. Říkám si, že je to opravdu možná ta psychika, ale tenhle měsíc jsem byla úplně v pohodě a hodila to za hlavu. Pak zas přemýšlím, jestli není někde problém, aby jsme nečekali na mimi do nekonečna. No nic uvidíme, co bude dál.

Zatím se tu mějte, já musím pracovat. Pááá

sirella
14. říj 2009

katy:Je to děs...mám sice už jen ucpaný nos ,ale ten fakt stojí za to.Zkoušela jsem to vypotit včera s manželem zdálo se že to bude ok ale čím je víc hodin tak je to horší ☹ ...kurnik... mě to štve.Po dlouhé době místo co by stálo za to a teď toto.Posílala jsem životopis v pondělí ve 13 a kolem 14 už jsem měla odpověď ve schránce.Chtěla bych už mezi lidi...

Ale teda musím říct že jsi mi včera udělala strašnou radost se // Já ti to moc přála 😉 Jsem ráda že ti to vyšlo...ukazovala jsem fotečku kamošce a ta taky říkala,že čárečku vidí 🙂 No prostě je tam a ty jsi těhulka...Paráááda 🙂 ...Snad se brzo přidám...Já občas zapochybuju jestli do toho jít a nebo ne,ale v tomto když si vzpomenu na tebe tak do toho půjdu...i manžel říká že čekat nebudem.Říkal že by čekal pouze pokud bych měla nějaké zdrav.problémy ale že takto to prubnem 😉

sirella
14. říj 2009

Musím se jít "šlechtit" ...mějte se tu krásně a přijdu nakouknout odpolčo...Ahojky

nicollka
14. říj 2009

Paji a sledovala jsi ovulku? podívej jaki mě lítá, jednou 11dc, pak 16dc a ted 21dc .. 😠

nicollka
14. říj 2009

sirella držím palce at to vyjde, já jestli dojde mrcha tak taky začnu rozesílat životopisy.
katy gratulace ;) moc moc zdravíčka a síly mrnouskovi

katyna6
14. říj 2009

sirellka-moc díky,hrozně doufám,že to dopadne dobře!Já jsem se před měsícem hrozně dlouho a pořád dokola rozmýšlela,jestli jít do toho,ale říkala jsem si,když to nebyl spont.potrat,tak to zkusím.Pokud to byla jen náhoda,tak to teď už vyjde a jestki ne,aspoň dřív začnou zjišťovat co a jak a proč.Ale nemyslela jsem si,že to bude tak rychlý,to fakt ne.

aronek
14. říj 2009

Ahojky, přeji dobré ráno 😀
Tak pořád tiše umírám na chřipku, dám se trochu dohrpmady a letím k té doktorce.

Katy, nezkoušela jsi dnes zase testík? Jen jestli je silnější čárka? 😎

katyna6
14. říj 2009

aronek-ahojky marode.To mě mrzí,že je ti pořád blbě!Chřipajzna jedna hnusná 😠 .nezkoušlea jsem a budu asi až o víkendu.Ani jsem si pro jistotu nekoupila test,byla bych na tom wecku pořád 😀 😀

aronek
14. říj 2009

Já tedy zkoušela obden a bylo moc hezké jak sílily 😀 Víkend je za dlouho, co zkusit zítra? 😉 Já mám z tvých čárek takovou radost 😀

katyna6
14. říj 2009

aronku-ty pokušitelko jedna 😀 😀 😀 😀 😀

ikopretinka
14. říj 2009

Ahojky a dobré ráno,

hlásím 2DC, včera dorazila MS.

aronek
14. říj 2009

ikopretinko, to je mi líto 😢
Katy, v pátek bude plno testovacích, zítra bys byla jedinná 😉

nicollka
14. říj 2009

katy já bych teda taky testla :D já totiž testuju uplně zbytečně vždycky, mě to prostě nedá. Už pokukuji jak tu ted nevím kdo, paaja? posilala odkaz na ten test který to odhalí 3 dny po uhnízdění :D

Kopreti???? to snad né... Tak to i já budu mít zase mrchu, už to cítím v kostech a podovný grafík jako ty :( Ach jo holky..to snad není možný už.

aja.83
14. říj 2009

Kopreti, ach jo, to je teda vopruz, co? Tak zas další cyklus snažení. Ale brzy to snad vyjde, neboj! 😉

aja.83
14. říj 2009

Pájinko, koukám že ty taky ms! Tak držím pěsti do dalšího cyklu! 😉

aronek
14. říj 2009

TAk já jdu k té doktorce, já tak nemám ráda, když jsem nemocná 😠 Pak dám vědět jak to dopadlo

ikopretinka
14. říj 2009

HOlky díky moc 😉
Nikol nezoufej, ten tvůj se ted drží docela nahoře, mě vyšplhal jen jeden den na 37,0 a pak se držel pod pořád, ten tvůj grafík vypadá slibně. 😉 Strašně moc držím palečky na // i vám ostatním na pátek Kopi a Farmi a Katynce ať sílí // 😉

katyna6
14. říj 2009

nicollka-tak jo holky,ukecaly jste mě,zkusím to asi zítra ráno 😉 .možná 😀

aronek-tak se drž kočko a hlavně se co nejdřív uzdrav!!!!

kopreti-sááákryš,to mě mrzí 😒 ,já se těšila,že zas někdo přibude

aja.83
14. říj 2009

Katy, tak to jsem zvědavá, určitě hned vyfoť, to budou dálnice! 😉

katyna6
14. říj 2009

teď se rozloučím koníkovky,jdu chvilku do pelíšku,bo jsem po noční.Tak zatím pa

aji-no to doufám.Ale nechci zažít to zklamání,když tam už nebude nic ☹ ,papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru