Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
15. říj 2009

ahoj holky sem konecne docetla, tada ja tu tabulku tahnu co ☹ sakra kdyby aspon ta mrch uz prisla, to je strasny tolikaty DC jinak je mi moc lito ze prisla mrcha kopreti a paji, kopiku a farminko vy jeste nezoufejte. tercinko zas te trapi tan tvuj opicak,to je strasne,bych mu hned dala do drzky, no budes si muset sama nejlip rozmyslet jak to vyresit, ja osobne bych si zila svuj zivot, delala bych ze ho mam na haku a kdyby to s nim nepohlo tak bych asi sla odneho ale mne se to rika, stejne kazdy udelame neo jinyho co pred tim rikame, hlavne se nenervuj a mysli hlavne na sebe a na mimi 🙂 ju. myslim porad ne tebe.jinak gratulace k dobrym vysledkum 🙂 Vitam novou dusicku a opakovala bych se kdyby sem cokoli psala,vsechno uz ti holky napsali,jednou bude lip,jen to chce trpelivost a cas.snad sem na nikoho nezapomela. jestli ano tak se omlouvam. jo ajusko drzim palecky aby si nemela problemy s cistama nebo co to tam za potvoru mas a at tchyne dobre dopadne

aronek
15. říj 2009

markee, ale i malé úspěchy se počítají 😉 Blíží se ti genetika, tak třeba budou dobré zprávy a začnete myslet na další snažení 😀

mari111
15. říj 2009

ahoj markee ty uz si statecna,ze jo. uz venku nebulis a doma si aj ja obcas pobrecim. ale uz si myslim ze ti je lip kdyz uz takhle rikaz ze chces mimi, neboj taky se dockas, jen to chce trochu casu,. jo a holky ja budu mit asi na 99 procent praci, 😎 😎 sice jan na polovicni uvazek ale aj tak sem rada, 😠 ale doufam ze se tam neutrapim,je to detskej sekos v sobotu se du domluvit co a jak ale asi jeden tejden rano na 4hodky a druhej tejden odpoledne na 4 hodky, se docela tesim 😅 😅

markee
15. říj 2009

Mari,tak to ti přeju. Aspoň poloviční úvazek. Týjo,to bych brala taky,pracovat v sekáčku. Bych si nakupovala 😀 Nojo,jsem blázen. 😉
Zítra jdu k té psycholožce,jsem na to zvědavá 😅

aronek
15. říj 2009

mari gratuluji a kde ta práce je? Třeba bychom tam mohli něco nakoupit 😀 😀 😀

markee
15. říj 2009

Aronek,no třeba jo. Já bych ráda a hrozně ráda bych šla rovnou do asist.reprodukce.Měla bych to za sebou a prostě splníno-co se týká dětí. A hlavně bych se nenervila s tím,že nemám práci. Třeba by se to za pár let zlepšilo a práce by byla líp k sehnání. No nevim no.

mari111
15. říj 2009

holky dik, marke ja se taky obavam ze kdyz tam bude neco pekne tak tam necham vyplatu a ona tam ma fakt pekne veci z anglie aj znackove. uz sem se tam byla jednou podivat,patri to kamozce co ke mne chodi na solarko. tak doufam ze jako sefova bude v pohode. Aronku to by si mela daleko na nakup, ale klidne se stav 😀 ja bydlim ve Šluknove, nejsevernejsi ceske mesto 😉

mari111
15. říj 2009

marke budu na tebe zitra myslet,pak hned napis co a jak, ju. muj pritelak si zitra veme volno,prej si udelame hezkej den tak se na zitra tesim, jeste kdyby tady nekdo nahlasil dve

tercie
15. říj 2009

Holky já tu vytuhla, s noťasem na klíně, aspoň mě pěkně hřál 😀
Měla bych trochu poklidit, ale mě se táááááák nechce, jsem lenora líná, fuj. A asi mi načichly vlasy v tý hospodě, cítím furt to smažený, fuj 😖

mari111
15. říj 2009

marke to myslis jake ze by ti dali cizi spermose?na ty asist.reprodukci,

aronek
15. říj 2009

mari, tak to mám fakt trochu z ruky 😀

mari111
15. říj 2009

aronku no, trochu vic z ruky ale muzes u nes prespat,kdyby sis chtela odpocinout po a pred cestou z nakupu 😀 😀 😀 😉

mari111
15. říj 2009

terci tak nic nedelej, prace neni zajic, ta neutece, jen odpocivej a rozmazluj se 😉

tercie
15. říj 2009

Já to mám teda mari taky z ruky, ale třeba jí navrhni, že by mohla udělat k tomu i e-shop 😀 A my u vás budem nakupovat 😉
Markee držím palce taky k tý psycholožce 😉 Jsem zvěavá, s jakým dojmem přijdeš 🙂
Mari cizíspermoše asi ne, ale vybrali by z těch manžovo takovou, která by měla správnou genetickou výbavu, a nebo by oplodnili vajíčka, a zavedli by ty embryjla, který by měly ty chromosomy správně poskládaný...žejo markee, nebo kecám?

markee
15. říj 2009

Mari,ne to ne. Prostě by vyšetřili ty embryjka a zavedli mi jen ty s dobrými chromozomy. to je to PGD.

tercie
15. říj 2009

Mari právě že ale musím, večer mi přijede pojišťovačka 😀

aronek
15. říj 2009

to by mohla mít markee třeba dvojčata 😀 😀

mari111
15. říj 2009

aha holky tak to jo no a proc teda premyslis nad necim jinym, ja bych do toho sla hned takhle,ja si myslim ze je zbytecne ryskovat,sice se to s johankou povedlo ale urcite bych uz neryskovala a sla bych na tu asistovanu a mas o jednu starost min. plati se za to nejam moc? jestli ne, nebo na to mate tak do toho urcite di marke

mari111
15. říj 2009

pojistovacka at pojistuje a necumi jak mas doma uklizeno, a jestli by se ji to nelibilo tak ti muze klidne uklidit 😉 😝 je dvojcatka, to by bylo pekny ale asi narocny 😉

aronek
15. říj 2009

zase našli čerstvě narozenou holčičku pohozenou v tašce 😠 😠 Zase nějaká blbka co neví na co jsou bejby boxi 😠 Naštěstí přežila 🙂

tercie
15. říj 2009

Mari ona je to kamarádka, tak byc se asi styděla víš 😀

Aronku slyšela jsem to v rádiu. Zas nějaká kráva, to by člověk fakt řval, fakt. Kdyby jí nabídla k adopci nebo tak, takhle akorát půjde sedět, nána blbá. A dobře jí tak.

markee
15. říj 2009

Tercie,napsalas to správně 😉
Mari,on manža nechce do toho jít rovnou. Věří,že když šla Johanka,tak určo půjde i další. Chci tomu věřit,ale bojim se nezdaru. Levný to není. Psala mi holčina z jiné diskuse,kam jsem hodně chodívala taky,ale teď jsem netěhu,tak prostě tam jen načuhuju,že na tom PGD byla její kamarádka a snad platili kolem 50 nebo 70tisíc Kč ☹
Ale snad,že VZP už snad na to bude přispívat víc. My máme pojišťovnu MV,tak nevim jak u nich,ale určo by jsme to pak zjistili. Nebo by nám to řekli v těch nemocnicích.
No počkáme si na genetiku,co nám doporučí a uvidíme.
Aronek,to mi psala kamarádka o té holčičce,před chvilkou. Je to fakt hnus. Co já bych za to dala mít,tu svou holčičku u sebe ☹

mari111
15. říj 2009

teda to byla krava, ja to nechapu, vim ze na to muzou mit nektere zeny vazny duvod ale to ji nemohla dat do bejbyboxu nebo odnyst do nemocnice nebo tak nejak, takhle ji akorat ohrozila na zivote a pude sedet krava jedna pitoma, co my by sme za mimi dali a ona to jen tak odhodi, fuj to je strasny 😠

mari111
15. říj 2009

ja vim marke ze manzovi se do toho moc nechce, no uvidite co vam reknou k tem vysledkum ale asi by sem neriskovala, manza to musi pochopit, sak to bude jeho a tvoje tak proc to neudelat takhle na jistotu no ale to je vase rozhodnuti a tohle je jen muj nazor ale ja bych sla urcite do jistoty

markee
15. říj 2009

Holky a to ty baby boxy jsou už skoro na každém kroku - obrazně rečeno. Nedavno ho dali i do Benešova. V Příbrami je,takže od nás 30km na pravo i nalevo je maj. No nechápu to,proč to ty krááááávy nebeský dělaj,dát do igelitky někam a nechat umřít 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ Ještěže to mimčo přežilo.

mari111
15. říj 2009

tercinko uz uklizis 🙂

markee
15. říj 2009

Mari,já sama taky nevím co a jak bude. Bojím se to zkoušet přirozeně,ale zas na to PGD zatím finance nejsou. Já si počkám na genetiku a pak uvidíme co řeknou.

mari111
15. říj 2009

kdy uz budes vedet co a jak s ty genetiky? vy tam teprve pudete,ze?

tercie
15. říj 2009

Markke když ono se to chlapům lehko řekne, viď. Oni pak potrácet nemusejí ☹ To bych taky asi radši dala ty peníze. Uvidíš co na tý genetice, třeba vám řeknou, jaký jsou pravděpodobnosti a tak, možná to s nima ještě nějak vyšpekulujete 😉.

mari111
15. říj 2009

to je fakt terci, oni potracet nemusej, kdyby museli tak to dou rovno do adopce nebo sou bezdetny. oni to nezazili na vlastni kuzu tak to tak neberou,v prvni rade se musi rozhodnou zena jestli jeste do toho pude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru