• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
prkýnko máme ale nemáme držák na toaletak :grinning: a občas tě něco sem tam kousne do nohy.... :grinning:
1. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
mury, určitě ne, jen se začíná víc ozývat :wink: na tv se vykašli, buď u s náma :dizzy_face:

kopy, copak to tam máte za breberky kousací?? :astonished: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jitie máme fretky :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
já nevim co je u nás, páč jsem jinde :grinning: U sousedů přes chodbu, v rodinným baráku, dobrý ne? :grinning: Ale čekám, že mě vyženou až půjde spát malá...

kopi my držák taky ještě nemáme, ale už máme štětku na hajzlík, provizorní, z jysku za 19Kč :grinning: Jo a jako jestli tam máte pavouky tak vám půjdu čůrat na zahradu :grinning:
1. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Mury počkej dýl, až se ti bude snažit prokopnout břicho a nebo šoupnout žebra vejš :grinning: TO teprv bude spartakiáda :grinning:
1. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
terci, jaktože nesedíš na výboře na netu?? :grinning:
1. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
kopi, fretky..a nesmrdí :sweat_smile: já vždycky myslela, že smrděj, proto sem se jim vyhýbala..
1. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Vejbor je daleko, tady to mám u švagrový přes chodbu a zadáčo :grinning:
1. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
to já zatím cítím rozbouření střev, tak nevim co si pod tím představit.. :confused: :grinning:
Kopi já myslela že vám tam kousaj pavouci, na fretky jsem ani nevzdychla :sweat_smile: :grinning:
autor
Smrdí jako tchoři,ne nesmrdí jen trošičku smrdí Kubík :grinning:
1. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jiti - to vypadá na průjem, ne? :grinning:
autor
Tercie néné,ale jestli chceš mohu ti sehnat šváby a štěnice :grinning: :grinning:
tak to jo, proč platit,když se můžeš přiživit u jiných :grinning:
kopi fuj to si nech, s takovou havětí já se nekaramádim, jak to má víc jak 4 nohy tak to nejni nic pro mě :grinning:
1. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
kopy, aha, tak to bych doma mít nemohla, kort teď když mi vadí každý puch :grinning:
terci, no občas to tak vypadá, ale nic z toho :grinning:
1. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jojo, ještě že už se za příživnictví nestíhá :grinning: Když já bych měla mít svůj, už čekám měsíc, od kámošky, dělá v marketu kde maj hodit noťasy do akce, tak se mi nechce platit víc, tak čekám až je zlevní :grinning:
1. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
:grinning: Tak jsem dorazila z práce a koukám, jak je tady veselo :grinning:
Ahoj jitie, koukám jak jsi to tu rozesmála :grinning:
1. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
měla sis skočit do mountfieldu, když tam byla akce notebook k některým věcem..my ho hned museli mít, tchán si tam šel pro zahrdní nábytek a hned si ho vzal, ani neví jak se pouští, je tady asi měsíc a ještě nebyl ani zaplej :grinning: on s tim neumí :grinning:
1. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jiti nic myslíš jako nic, a nebo to druhý co myslim já - to sem nechci psát páč nejsem žádný prase (myslim jako hovno:grinning:)
autor
no on smrdí jen Kubík,to víš taky značkuje a když pigluje jarmilu a ona nechce to jsou puchy to větrám půl dne :grinning:
míšo nic jako že vůbec nic, tak si říkám, že by to mohli být ty bublinky, jak popisujou holky :grinning:
aronku, ahoj, to víš, kde jsem já a míša, tam je veselo :grinning:
1. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
jaký hovno kde se tu vzalo??? :confused: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak to je dobrej, ale může se chlubit že ho má, ne? :grinning: Akorátže tam dávali jen nějaký to prtě ne? Já to úplný mrně nechci, ani nic přehnaně velkýho, nějakej takovej zlatej střed...
autor
aronku a co ty jsi dnes dělala? :slight_smile:
kopi,tak teď jsem si pro změnu poprskala monitor já :grinning: pigluje Jarmilu :grinning:
autor
Aha tady se řeší POHYBY :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
to jo, ale to nebolí ani to není nějaký nepříjemný... no ale třeba už to brzo bude :slight_smile:
je to supr, alespoň se člověk odreguje :grinning: a smích léčí :wink:
autor
Pigluje jarmilu a pak si před Jarmilou honí vrabce :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.