• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
if tak dobrou a at je mala do rana zdrava, pa
18. říj 2009 v 00:21  • Odpověz
no Terci, ve čtvrtek jsem si ji z družiny vyzvedla s teplotou a v pátek jsem ji radši nechala doma...
18. říj 2009 v 00:21  • Odpověz
holky ja bych potrebovala delsi snuru na net, my sme jak pocitacovi manijaci, pritelak v pokojicku na pc ,ja v obyvaku na notasu a jeste bych potrebovala to nejak dostat do loznice :unamused:
18. říj 2009 v 00:23  • Odpověz
Ajééé if, ty děti fakt v tý škole nechytí nic dobrýho viď? :slight_smile:
18. říj 2009 v 00:23  • Odpověz
tercinko uz nam to zacina
18. říj 2009 v 00:24  • Odpověz
ivčo tak dobrou ať je malá brzy fit :slight_smile:
holky a já jdu taky dohajan, jdu si usnout u reqiemu :wink: jsem už totálně kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak dobrou a taky dlouho neponocujte, bo zítra budete mít kruhy pod očima a nebudete se líbit svým protějškům :grinning:
tak teď přišel manžel z "návštěvy" u svého bratra :slight_smile: , odjel ve 3...no nic, jdu spinkat /nebo aspoň hajat/. Requiem vám začíná...
vyjímku mají ty co mají ty své drahé na služebkách :wink:
18. říj 2009 v 00:25  • Odpověz
FArmí, If tak dobrou noc, holky :slight_smile:

Mari a my budem strašit samy, nebo to taky balíš a jdeš koukat?
18. říj 2009 v 00:25  • Odpověz
Jo Mari ty nejsi sama doma, vy jste každej v jednom koutě jo? :grinning:
Ještě že ten můj nepočítačuje, to bych se užárlila už totálně...
18. říj 2009 v 00:26  • Odpověz
tak pa farminko, ja du taky cucet do loznice,uz mne boli zadek jak tady dlouho sedim na gauci u notase a u bedny. musim to jit vylezet :grinning: ,no ted ale musim pockat na reklamu nez se odstehuju nahoru.
18. říj 2009 v 00:27  • Odpověz
Holky já mám z toho flmu vždycky husí kůži, ten Měděnec, kde se to stalo, je tady kousek od nás... fuj
18. říj 2009 v 00:28  • Odpověz
holky ...on to mě že prej vyjímečně...ale šéfovi se zdalo že objeli jen málo lidí a že by se měl"prezentovat" na víc místech.To že na služebky bude muset mi říkal už ccca 2 měs. před potratem až teď se to sešlo....služebky...prac.florbal...ryby s kamošem(ale na ty jsem zvaná....asi jako kuchařka :rolling_eyes: ) Apod...jde mi jen o to jestli an mě kašle...jsem asi fakt jak pipka :angry:
18. říj 2009 v 00:28  • Odpověz
sak ja ho taky odhanim od pc ale ted radime oba tak at si to uzije,zas ho tam dlouho nepustim, on hraje takovou divnou hru. je jak dite :angry:
18. říj 2009 v 00:29  • Odpověz
sirell asi fakt pitomá náhoda, že se to tak sešlo... hele kdyby měl ženskou, tak to zaručeně poznáš, schovával by se s mobilem a furt by na něm visel, a tak... Na to my ženský máme šestej smysl... kdyby něco, tak to přijde samo, fakt, já to tak vždycky mám...
18. říj 2009 v 00:31  • Odpověz
Mari tak když hraje hry, tak to buď klidná :grinning:
18. říj 2009 v 00:32  • Odpověz
Holky já dostávám hlad, já si snad budu muset jít lehnout, a zaspat to, nebo co, přece se teď nebudu cpát :grinning:
18. říj 2009 v 00:34  • Odpověz
sirelko ten muj byl taky nejdriv jen doma u pc a ted obcaj jede s klukama na bovling nebo maj neco z prace ale zatim mi to neva, zatim nemam duvod(snad)ho podezrivat. ja sem taky kolik krat trajdala s holkama,ze si mohl myslet ze se nekde pipčim ale ja sem se fakt jen bavila s holkama,sice aj kluci tam boli ale nepodvedla sem ho nikdy ani jen libackou
18. říj 2009 v 00:34  • Odpověz
tercinko ja sem pred chvili zdlabla kus syru,mnam,dej si taky.
18. říj 2009 v 00:36  • Odpověz
tercie:jenže mě se stalo že se mi z "ožíračky "vrátil na šrot...a přísahal na Filipa(syna) že slipy si dal naruby už ráno...já mu nevěřím a od té doby to jde u nás do kytek...Ségra mi řekla že jsem krááááva...že manža by to neudělal.Já...tápu....A kdyby něco víííš co myslím.Jsem k dispoziici kdykoliv ...cokoliv apod....
18. říj 2009 v 00:36  • Odpověz
farmiku kruhpod ocima s dnesniho ponocovani mit nebudu,ty uz mam davno :slight_smile:
18. říj 2009 v 00:38  • Odpověz
sirelko snad by neprisahal na synka kdyby neco,ne? :confused:
18. říj 2009 v 00:40  • Odpověz
holky mě přijde že ani na babu nebude mít čas...už včera dostal"kartáč"od Filipa (syna)Jakože kde tak dlouho je....no ...mě by to zajímalo taky
18. říj 2009 v 00:40  • Odpověz
sirell já tom u mýmu taky nikdy neodepřela sex, může ho mít kolik chce a na jakejkoliv způsob, nebráním se ničemu, takže nechápu, co hledá jinde, co mu se mnou chybí...
Víš, dokud nemáš nějakej hmatatelnej důkaz, tak se budeš akorát užírat, a třeba úplně zbytečně. Netrap se beruško, i když vím, jak ti asi je, ale řeš to opravdu až kdyby se něco provalilo...
18. říj 2009 v 00:42  • Odpověz
mari:na to spolíhám taky...myslím si že až tak otrlý by nebyl...On je vážně hodný ale po tom všem co člověk všude čet tak už zaváhá.On si ale za to může sám :frowning2:
18. říj 2009 v 00:44  • Odpověz
sirell no vidíš :slight_smile:
18. říj 2009 v 00:44  • Odpověz
no a ty se ho takhle neptas kde byl a tak?
18. říj 2009 v 00:45  • Odpověz
Víš fakt nemůžeš brát vážně všechno co čteš, a když to dělá jinej, že to ten tvůj musí dělat taky:slight_smile:
A nebo mu řekni, co si myslíš, jak na to zareaguje, jestli tě bude přesvědčovat, nebo tě pošle do háje...
18. říj 2009 v 00:46  • Odpověz
no sirelko ja ti nevim ale zatim si asi tak myslim ze si delas zbytecne vrasky :frowning2:
18. říj 2009 v 00:47  • Odpověz
je tercinko koukas na tu sikanu,to je strasne co
18. říj 2009 v 00:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.