• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no jo to je nejhorsi kdyz jeden doktor rekno to a druhej ono :angry:
18. říj 2009 v 01:45  • Odpověz
Teď koukám do mapy, je to u Rozvadova... než přijedou na Božák a pak ještě domů, bude toho mít asi fakt plný brejle... no už neodepisuje, asi řídí, nadělám stejně prd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 01:46  • Odpověz
mari:na karty....po dlouhé době...minulý víkend jen se mnou do kina a ten jeho kááááááámoš mu musel psat ccca ř SMS jako styl Dojdeš....nedojdu....proč...jdu s manželkou do kina....ááá pán je romantik....atd.atd...Do pr....ten mě tak nasra.... že jsem se chtěla na tp vyprd....ale ne
18. říj 2009 v 01:46  • Odpověz
je to i s cestou domů přes 120 km...
18. říj 2009 v 01:49  • Odpověz
ach jo terci tak snad bude fakt v praci,to uz by se mu asi fakt nic nechtelo. sirel,to je nejhorsi ze se chlapi takhle posmivaj ale kdyz oni sou se svoji tak taky delaj romantika a pak machrujou ze ne,to taky znam takove typky
18. říj 2009 v 01:51  • Odpověz
tercie::Je mi to líto že to zažíváš....mě prostě mozek nebere že tě manža tak trápí....já k k tomu nemám co dál říct tak si kecy nechám stranou....Každá máme něco....Mě vozili manžu opilého a pod.Jenže až uviděl F.Tak byl na měkko a vzal si dovču apod apod.staral se a je z něj vzorný taťouš :wink:
18. říj 2009 v 01:52  • Odpověz
sirell to jsi nám tu vůbec nepsala, o tom myomu, nebo jo? A máš ho tedy jistě, potvrdila to ta doktorka nebo ne? Je to možný, že může způsobit potrat...
18. říj 2009 v 01:53  • Odpověz
tak sem aj slzicku hodila u filmu ted.
18. říj 2009 v 01:57  • Odpověz
terci:U nás se takovým chlapům říká dacani...Nechápu proč tě zbytečně trápí...ale sorry...nebudu ti radit ať odejdeš a podobné věci....na tvém místě počkám a uvidím co a jak.Ono se to vytříbí....a ty budeš mít mi míska :slight_smile:
18. říj 2009 v 01:58  • Odpověz
holky tak uz namyslete na spatny veci a nestraste tu uz dlouho,ja du haji tak pa pa a dobrou noc bez starosti
18. říj 2009 v 01:58  • Odpověz
Sirellko v to taky v skrytu duše doufám, že ho dítě změní... do tý doby musím ještě vydržet, ale jak...
18. říj 2009 ve 02:00  • Odpověz
neboj terci vydrzis,si prece statecna holka
18. říj 2009 ve 02:01  • Odpověz
No holky mám dojem že půjdem do hajan asi všechny ne? Film skončil, já tentokrát ani neřvala, no mám hlavu jinde. Stejně to teď nevyřešíme, jestli vůbec kdy... :wink:
18. říj 2009 ve 02:02  • Odpověz
Mari co mi zbejvá? :wink:
Berušky jdu hají, bolí mě už z monitoru hlava, tak papa a dobrou noc:slight_smile:
18. říj 2009 ve 02:04  • Odpověz
terci:Jsem zmatená...cca loni záři(možná říjen) miu moje gydr.řekla že mám velkou dělohu...O týden pozděj UTVZ že prý nic a tak jsem do mimča šli... tak jsem si těhulila a na jiné diskuzi zjistlila že to může být ale fakt k kurnik problééém
18. říj 2009 ve 02:04  • Odpověz
sirel tak si to nech radši zjistit, ať máš jistotu...

A já už vážně jdu, už nevidím... Páááááá
18. říj 2009 ve 02:08  • Odpověz
holky....gooood night všem...vyspěte se hezky :slight_smile: a mě držtě palce ...manža se ještě nevrátil :frowning2:

Tercie:U nás to bylo i tak že já kvůli vyvolávanému dlouhému atd.atd porodu jsem našeho prcka viiděla jako druhá....první byl manža...a kurnik....to byla celkově změna...to bude tak i u vás...
18. říj 2009 ve 02:10  • Odpověz
tercie:a hlavně jak uvidíš že neví jak mimíska správně vzít do ruk...to je sranda :slight_smile: Jenomže jako tatínek si způsob brzo najde.A to je moc dobře.Mě to prostě jen pobavilo...a bylo úžasné jak jsou chlapi schopní fungovat když jim o něco jde...a moc dobře ví že mísek je prvořadý
18. říj 2009 ve 02:17  • Odpověz
jůůů vy jste to tu táhly teda ale pěkně dlouho! :fearful: :confused: :wink:
to byly určitě výživný debaty takhle v noci :grinning: jdu vás dočííst :wink:
18. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
jo a jinak hezké nedělní ráno přeju :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
teeeda holky do 2 do rána? To já už měla půlnoc :D

Dobré ráno všem, opět zataženo a zima :(

Můj dnešní grafík: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3421839&vReferer= a špinění zatím uvidím jak jsem na tom, ted sem se probrala a to je vždy jak se trošku už projdu a zatížím tělo :D
18. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
dobré ráno,
vy jste teda v noci pěkně kecali :sweat_smile: No dočítat nebudu,pže nějak nemám čas. Musím udělat oběd a po o pojedeme na posvícení k babi.

KOPYNKO prosím tě dej mi do tabulky 1DC :grinning: Dnes během noci se mi konečně mrcha dostavila.Sice to je zatím taková slabota,ale krev to jes Snad už 40 den po potratu by se jako dostavit mohla :angry:
18. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
holky :astonished: :astonished: vy jste kecali tak dlouho :grinning: :grinning: :grinning:

elektrikář je tady :dizzy_face: :dizzy_face: přijel hned před 8 a už maká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

markee gratuluji k první mrše :wink:
18. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Murynko,no vidiš,já to říkala,že se mu třeba udělá lépe a přijede. Tak to bude v úterý kuchyně,jupííí :wink:
Jo za mrchu jsem ráda,fakt že jo. I když vím,že prostě plodit nebudeme,ale aspoň funguju. Po únorové revizi po 32 dnech přišla první a teď po 40. I tak už jsem se bála,že nedorazí.
18. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno :grinning: Noční kecalky ani nebudu komentovat :fearful:
Maree, moc gratuluji k mrše :wink:
mury, tak to začíná vypadat, že to stihnete :wink: :grinning:
farmi, testuješ???
18. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
ach jo holky tak se testla to byla osudová chyba ... mě je tak smutno :(
Citlivost 10 je tam stínek, jenže kdyz jdu na záchod tak není špinění, ale čistá krev, takže vím že možná se něco děje ale stejně to odejde :( Už podruhé, to mě asi zničí toto, že já idiot na ty testy šahám, že je vůbec kupuju. Ten dnešní vzestup teploty, to je určitě příprava jen na ten velký pád :(
18. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
nocol, hlevně klid, teď s tím už stejně nic neuděláš :frowning2: Vyjde to příště :wink:
18. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
nicol, hlavně - tam mělo být :confounded:
18. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
dobré ráno,
NIkol mě vyšel v loni stínek na 10 testu a špinila jsem taky, a vzestup teploty nevypadá na mrchu!!! Šetři se a uvidíš!!!
18. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Ja, penis, žádám tímto dopisem zvýšení platu z následujících důvodu:

Pracuji tělesně.

Pracuji ve velkých hloubkách.

Při své práci se vrhám hlavou

dopředu

Přes víkendy a svátky nemám

volno.

Pracuji ve vlhkém prostředí.

Přesčasy sa neproplácejí.

Pracuji na tmavém

pracovišti,které není větrané.

Pracuji při vysokých

teplotách.

Jsem vystavený riziku

nakažlivých chorob.

Z těchto všech důvodů požaduji zvýšení platu.

S úctou

Váš Penis

Milý Penis,
po důkladném zvážení

Vaší žádosti jsme došli

k závěru, že Vaší žádost

musíme zamítnout

z následujících důvodů:

Nepracujete 8 hodin v kuse.

Po krátké pracovní době

ochabnete a usnete.

Ne vždy se držíte pokynů

menagmentu.

Nepracujete vždy tam,

kde máte,

ale často se zdržujete

i v jiných prostorech. Máme

informace, že máte i časté

zástoje mimo své hlavní

pracoviště

Nepřebíráte iniciativu,

musíte být vystavený nejdříve

tlaku a musí se s Vámi

zacházet velmi mile, než

vůbec začnete pracovať.

Mnohdy Vám musí být

zákazníkem poskytnuto i

umělé dýchání

Zanechávate svoje pracoviště

znečištěné, když ho opouštíte.

Nedodržujete vždy

bezpečnostné pokyny,

např. nošení ochranného

oděvu.

Jdete do důchodu o hodně

dříve, jak v 65 letech a vaše

pracovní aktivita silně klesá.

Nejste schopen pracovat na

dvě směny. Někdy opouštíte

Vám přidělené pracoviště

dříve, než svoji práci vůbec

dokončíte.

A aby toho ještě nebylo dost,

viděli jsme Vás opouštět

pracoviště s velmi podezřelým

vakem.

Z těchto důvodů nemůžeme vyhovět Vaší žádosti.

Menagment
18. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.