Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
19. říj 2009

tercíku já si ted ležím v posteli a vůbec se mi čůrat nece 😅
ale zítra ráno testnu a nafotím pro vás ju? 😉

sarlotta
19. říj 2009

Katyna🙂 to je dobře, že se Ms rozjela- špinění v těhu není dobré- tak tělíko TI funguje dobře a příští měsíc se vajucho zahnízdí kde má 😉 😎 určo. 😀

tercie
19. říj 2009

Mě se manža neptá na nic, kromě toho co bude k jídu a jestli jsem venčila psy. Nezeptá se jestli něco nepotřebuju, jestli mi není špatně, jestli už necítím mimčo, jak roste ani v kterým jsem týdnu,nezajímá ho to...asi... a nebo si to počítá sám, Nevím.

Flair a jakej má názor jak chlap, na toho mýho?

mari111
19. říj 2009

katy a ten utros ti dal jako na podporu vajicek aby se vytvareli nebo jak a jak si ho brala, ja nejakej jeste mam,bych to skusila, jastli ta mrcha vubec dorazi,jestli fakt nebudu muset na gyndu a treba mi neco da sam , ach jo ja uz bych aj h...o snedla kdyby mi nekdo zarucil ze po tom otehu. boze kdyby sem mela mrchu normalni uz mohlo probihat nove snazeni 😠

martinkal
19. říj 2009

Ahoj Šarlotko 🙂

Flair, no já mu taky říkala, co Tercinka prožívá s manželem a můj manžel mi řekl toto: Nechtěl bych být v kůži chudáka holky, ale ani v kůži jejího manžela, protože bych se nad sebou pozvracel. Manžel totiž nevěru neuznává. Říká, že si má člověk užít jako svobodnej, nebo se vůbec neženit, když nevydrží s jednou ženou. Miluju ho 😀

sarlotta
19. říj 2009

Aron no toto? 😀 😀 Tak ho pozdravuj🙂)))) žárlíka.

Tercinko vykašli se na nějaká řešení-ono si to sedne samo ... odjeď a nech to na něm ... Ty máš mimíska a chlapů běhá po světě spousta... i takových, kteří Tě budou na rukou nosit ... a tomu věř.

tercie
19. říj 2009

Martinko tak tvýho chlapa ti upřímně závidím... 😔

martinkal
19. říj 2009

Terci názor mého muže jsem napsala flair.

flair
19. říj 2009

Terci, já byla takto závislá citově na bývalém manželovi a byl to hajzl k pohledání. Psychycky mě týral, několikrát mě zbil a to jen proto, že jsem mu přišla na nějakou jeho lež! A já blbec jsem si nechala namluvit, že za vše můžu já!!!! Nechápu, kde jsem sebrala tu sílu, ale 10 měsíců po svatbě jsem ho vyhodila z bytu... Strašně to bolelo, trvalo mi asi 3 roky, než jsem se s tím úplně vyrovnala. Dnes mám toho nejbáječnějšího manžela na světě, nosí mě na rukách, když hystericky bezdůvodně žárlím, vezme mě do náruče, vše vysvětlí, uklidní mě, nikdy na mě nekřičí. Ukázal mi jeho hesla do icq, mailu, telefon mi nechává doma atd. Na babu se ani nepodívá. Jen já jsem paranoidní, nesnáším jeho bývalky - a to jich měl malinko, narozdíl ode mě 😅 , nesnáším holky, co po něm slintají a těch je dost, bo je to hezký chlap, pilot, což baby bere. Ale jsem prostě taková, že žárlím. Řekl mi, že je to se mnou někdy těžké, ale že mu tohle vše milionkrát vynahrazuju tím, jaká jsem, jak jsem prý báječná žena. Nikdo nejsme dokonalý, máme chyby. Takže není fér, že tě tvůj manžel nerespektuje, podněcuje tvou nedůvěru a chová se k tobě jak hovado, jak jsem už psala...

martinkal
19. říj 2009

Tercinko to je můj druhý manžel. První byl něco podobnýho jako tvůj, navíc mě fyz. napadl. ☹

mari111
19. říj 2009

murynko a kdy si deta mela ovulku kdyz si mela tak dlouhe dc ? tercinko taky sem za to aby si jela a skusila to vydrzet a cekat az se ozve on a sarlotka ma pravdu ze po svete chodi hodne chlapu co by boli stastny za taku jak si ty

murynka
19. říj 2009

tercinko ☹ ☹ tak seber odvahu a odejdi!!!!!!

také jsme si nechala dlouo sr..t na hlavu ☹ ale mi nebyli manželé....ale snášela jsme to dlouho a ted mám báječného muže kterého bych nevyměnila za nic na světě a nechápu jak jsme mohla žít s tím minulým 😔 😔
já tě fakt obdivuju já bych ho zabila 😠 😠 😠

martinkal
19. říj 2009

Flai já to mám úplně stejné jako ty. V prvním manželství jsem vydržela přesně rok. Teď jsem nejšťastnější člověk na světě 🙂

murynka
19. říj 2009

mari při prvním těhu jsme otěhu 23DC...a ted se Sofinkou 25DC-27DC

martinkal
19. říj 2009

Jediná chyba mého manžela je, že je nepořádník 😀 😀 😀 😀 😀

kerrie
19. říj 2009

Terci, přiznám se, že jsem se manži taky ptala na jeho názor...............a říkal, že nechápe, jak může být někdo tak blbej a riskovat, že přijde o svoji rodinu. 😔

tercie
19. říj 2009

Holky kdyby to tak šlo, mávnout nějakým proutkem, aby byl taky hodnej... on je, milej, pozornej, něžnej................................ale když o ničem co dělá nevím a neobviňuju ho...

farmarska
19. říj 2009

tercí to je hrozný, vy si vůbec nepovídáte 😕 😕 😕 to je děs, to já bych nezvládla 😢 já jsem komunikativní tvor a s manžou si povídáme teda o všem možným a já moc ráda 🙂

sarlotta
19. říj 2009

Tercií tak to se budeš muset rozhodnout- buď si najdeš lepšího chlapa a nebo na něj přestaneš žárlit a najdeš si svoje koníčky a svoje přátele a budete mít takový volný vztah... mimochodem co on by řekl na to, kdyby sis s někým začla, nebo chodila s kamarádem na kafe a psala mu smsky typu.. Miláčku stýská se mi po Tobě ??? Je tolerantní ?

mari111
19. říj 2009

a moje kamoska chodila s debilem a az kdyz byla v druhem mesici tehu tak si uvedomila ze ho nechce jako chlapa pro sebe a uz vubec ne jako tatu pro svoje dite a potkala hodneho chlapa ktery ji chtel aj tehotnou a aj
''jejich''holcicku miluje jak svoji, vzdy rika ze dodelaval nozicky a rucicky tak je jeho a ted uz sou manzele a snazej se o druhe mimi a sou myslim moc stastny , tim nechci rict ze se mas hned rozvadet ale mela by si neco s tim vasim vztahem udelat.

flair
19. říj 2009

Martinko, něco podobnýho řekl o manželovi Tercinky můj manžel.
Terci, můj manžel vykulil oči, když jsem mu pověděla tvůj příběh... Měl husí kůži 😔 Ta slova, co řekl, se snad nedají ani publikovat... Řekl mimo jiné, že je to prase, hovado, sebestřednej blbec. Že tě to musí neskutečně bolet, že si to ani neumí představit. Že ti lže a dělá z tebe blbce. A to, že na něj žárlivě vyjíždíš prý je naprosto pochopitelné. Ale že ti na to očividně kašle a ještě to používá proti tobě. Že si to nezasloužíš... Že to, že nosíš pod srdíčkem vytoužené miminko, by měl tvůj manžel mít na prvním místě v celém svém žebříčku současných hodnot a zájmů. Kdyby prý měl čisté svědomí, mluvil by s tebou. Měl by starost o tebe i těhotenství. Takhle se chová milující muž...

katyna6
19. říj 2009

sarlotka-díky a snad holka budeš mít pravdu 😵

mari-já ho měla brát 16-25 DC.Ale k čemu přesně,to ti teď neřeknu.Ale nevím,jestli ovlivňuje vznik a vyvoj vajíček,nebo spíš jen pak podporu těhotenství.Ale my se teď o mimi snažili od ledna a v únoru jsem ten starý utroš taky vyhrabala a jedla ho takhle a v červenci se zadařiloA jestli to může být tím,to fakt nevím.Třeba se v tom tady někdo vyzná víc.Ale kdyby jste holky měly některá Utrogestan navíc,tak se prosím ozvěte. 😉 😉 😉

kerrie
19. říj 2009

Terci, zlobí se, protože jsi mu na ty jeho rejdy přišla 😠

samsa
19. říj 2009

Holky, kuk 🙂
Taková krásná zpráva, Farminko, veliká gratulace, to je čára jak vyšitá 😵 😵 😵 , teda vy jste plodní 😀 . Strašně moc gratuluju a vím, že teďka už bude všechno ok. Udělalas mi strašnou radost.
U nás vše snad ok, další kontrola 9.11. Strašně se mi to těhu vleče.
tak já zase pádím a doufám, že až nakouknu příště bude spousta nových //. 😵

mari111
19. říj 2009

no murynko tak to sme teda prosvihli, ☹ bo my sme se snazilkovali jen do 22 dc, bo ja krava blahova sem si najivne myslela ze to klaplo ☹ ,a pak uz sem moc nechtela sexovat lebo sem se bala aby se tam nahodou neco nestalo, tak priste, jen at uz ta mrcha konecne dorazi 😠 ach jo sem kravka

flair
19. říj 2009

Tak ted to Šarlotka napsala dobře. Bud budete mít volnej vztah a nebo od něj odejdeš. A přesně, co by dělal, kdybys měla v mobilu fotky penisů svých kamarádů? Chodila za nima domů a do svého domova chodila pozdě, nebo vůbec, že... Jenže ty jsi těhotná a zamilovaná a tak na jinýho chlapa nemáš pomyšlení, že... To je jasné, já to měla stejně... Ale představa, že se takhle trápím do konce života, to neeeeeeeeee. Žijeme jen jednou a tohle je přespříliš...

murynka
19. říj 2009

mari ☹ ☹ my to právě také napoprvé prošvihli nebot jsme měla ten 26DC boleti jako na MS a ona to byla bolest na ovu 😒 ....pak jsme to vychytala a další měsíc to klaplo 😉
ale chtěla jsme začít užívat ten femigard prý je zázračný 😅 😅

kerrie
19. říj 2009

Oni totiž takovýhle chlapi dovedou v nás vyvolat pocit, že bez nich jsme nemožný a těma kecama srážej sebevědomí. Já si taky nechala dělat na hlavu, až mi došla trpělivost a šla jsem..........a ejhle poradila jsem si i sama...........no a pak jsem poznala manžu a jsem naprosto spokojenej človíček 😉

markee
19. říj 2009

Týjo dočítám a musím s holkama souhlasit. A je mi holky líto,čím jste si některé prošlli-ve vztazích ☹ Hlavně,že už teď máte skvělé vztahy,chlapy. 😉

mari111
19. říj 2009

sakra mury a vis ze mne taky takhle bolelo bricho a ja sem taky myslela ze pride mrcha, ta druha po revizi prisla hodne brzo tak sem myslela ze to tak bude aj ted, nojo,tak ted mo mrse budeme delat az do treba 40tyho dc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru