Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
21. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 39tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 37tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 36tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 36tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 35t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 34tt..........27.10.KO,16.10. nástup na mateřskou...............čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 31tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 30tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 27tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 19tt.........................
Tercie 15tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 7tt..............................3.11.KO
Farmarska 5tt
Mari111 42DC
Nicollka 36DC
Handm 23DC
Hanana 21DC
Aja 83 20DC
Sarlotta 20DC
Eeliska 15DC
Maarrtina 12DC
Ikopretinka 9DC
Paajaa 9DC
Kopa 7DC........................................21.10.KO prevence
Markee 4DC.....................................21.10. genetika
Maendy 3DC
Katyna6 3DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

mabe
21. říj 2009

ahoj kopi, pro doplneni ko 22.10. 😉

flair
21. říj 2009

Kopinko, děkujeme za tabulku 😵

kopa
autor
21. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 39tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 37tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 36tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 36tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 35t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 34tt..........27.10.KO,......................................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 31tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 30tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 27tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 19tt.........................22.10.KO
Tercie 15tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 7tt..............................3.11.KO
Farmarska 5tt
Mari111 42DC
Nicollka 36DC
Handm 23DC
Hanana 21DC
Aja 83 20DC
Sarlotta 20DC
Eeliska 15DC
Maarrtina 12DC
Ikopretinka 9DC
Paajaa 9DC
Kopa 7DC........................................21.10.KO prevence
Markee 4DC.....................................21.10. genetika
Maendy 3DC
Katyna6 3DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

venuska
21. říj 2009

Ahoj holky,

Koukám, že Farminka už má v pase týdny, to je krááásný 🙂 Moc gratuluji 🙂
Kopi, hodně štěstí na kontrole a děkuji za tabulku 🙂
Marke, hodně štěstí na genetice.

Dneska mi přišel ten kojící polštář, je krásný, mam z něj velkou radost. TAky zimní bundička, box na ubrousky a háčkovaná čepička. Tak už je zase něco doma.

Jinak k dnešnímu dni mam vše vyprané a vyžehlené...je to úleva, ale můžu říct, že to byla šichta.Uffff. Ale věcičky stále narůstají, takže žehlení a praní bude dál. Jen ty pleny, to nikomu nezávidím. Když si uvědomím, jak to bylo dřív, a ještě to vyvářet....tak klobouk dolu.

Včera konečně dorazil pán na zaměření pro zaklení lodžie, a za měsíc to přijedou montovat, hurá.
Alespoň, když budou mrazy, šoupnu malou nachvilkou na balkon-zasklený, aby byla chvilku na vzduchu.

venuska
21. říj 2009

Jinak jsem přidala do alba bříško ve 30tt, nevím kam ještě porosteme... 😅 😅

kopa
autor
21. říj 2009

mabe díky 😉

Markee držím palečky,abyste měli dobré výsledky z genetiky 😉 a ty mohla mít brzy zase v bříšku mimíska 😵

Kerrie a na tebe taky myslím,ty máš dneska poradnu 🙂 tak at je vše v pořádku. 😉

kopa
autor
21. říj 2009

tak ještě jednou 😅

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 39tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 37tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 36tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 36tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 35t ................................................................................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 34tt..........27.10.KO,......................................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 34tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 31tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 28tt.........................21.10.poradna......................................čeká holčičku........... Emu
Květinka 27tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 25tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 23t........................
Wergina 23t......................2.11.KO
Martinkal 21tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 19tt........................29.10 velký UTZ,..5.11.KO
Mabe 19tt.........................22.10.KO
Tercie 15tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Markytaj 14tt......................
Flair 7tt..............................3.11.KO
Farmarska 5tt
Mari111 42DC
Nicollka 36DC
Handm 23DC
Hanana 21DC
Aja 83 20DC
Sarlotta 20DC
Eeliska 15DC
Maarrtina 12DC
Ikopretinka 9DC
Paajaa 9DC
Kopa 7DC........................................21.10.KO prevence
Markee 4DC.....................................21.10. genetika
Maendy 3DC
Katyna6 3DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

venuska
21. říj 2009

Martinka: gratuluji ke krásným 20 cm a 331g 🙂

murynka
21. říj 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

kdo chcete jukněte na kuchyn 😵 😵 😵 není to dodělané ale to už jsou detaily 😉

murynka
21. říj 2009

leni tak držím ty pěsti na tu kontrolu 🙂

markee co ty??už jste byli snad se ozveš 😕 😕 myslím na tebe!!!

venuska
21. říj 2009

Markét, musím pochválit kuchyň, je moc hezká 🙂 A opravdu se tam moc hodí. Jak tam máte to okno, tak to hezky prosvětlí. 🙂 To se bude hezky vařit 🙂 🙂 🙂

murynka
21. říj 2009

vendul děkuju 😵 😵 😵

ty máš hezké bříško 😵 😵

sirella
21. říj 2009

Ahojky holky...přišla jsem jen nakouknout...dneska mi manža dává zabrat a tak mám moc práce.

Mury:Ta kuchyň je kráááásná 🙂 My budem dělat novou asi příští rok a máme to situované podobně jako vy.Máme velké okno uprostřed.Nějaké návrhy jsme už viděli(ale to byly PC animace) Takto hotovou vidím první.Vypadá to fakt moc hezky...asi se necháme trošku inspirovat 😉

murynka
21. říj 2009

sir a já na to okno nadávala a každý ho chválí 😀 😀 😀
my původně chtěli zbourat tu příčku a udělat bar al nešla právě nikam lednice ☹ musela by být lednice a na to navazovat bar a to se nám zdálo fuj 😅 tak jsme tam zed nechali a i toto vypadá dobře 😵 😵
jsme spokojená 😎
dělali to včéra od 9 do 4 a dnes od 9 do 11 šikulové

klidně se inspiruj 😎

sirella
21. říj 2009

mury:Já zas to okno chtěla nechat už rovnou(máme předělávaný starý barák) Mě se to líbilo že je tam hodně světla.Máme tu kuchyň takovou prosvětlenou a je tam pořád v zimě teplunko,protože nám tam svítí skoro celý den slunko.Viděla jsem pár animací na PC (to mi ukazoval známý co nám dělal stavební dozor) a byla jsem fakt spokojená...musela jsem si i pár obr.vytisknout 😅 abych pak až se bude dělat nová abysme neváhali co a jak.Než jsme se stěhovali kupovali jsme jen provizorní linku a loni nový sporák.Příští rok to půjde všechno na chatu a my budem zařizovat znovu.Tehdy jsme neměli moc peněz a tak jsme byli rádi i za provizorní....ách jo...už se těším 🙂

murynka
21. říj 2009

sir no vidíš 😀 😀 a mě štvalo že jsme ho nezmenšili při výměně oken 😅 ale ted jsem za něj ráda 😵 😵
jak píšeš to světlo sluníčko nám půjde sice do ložnice a obýváku ale navečer i do jídelny a kuchyně 😵
ty PC animace jsou fakt super já mám v albu také návrh udělaný a je to přesně dle něho.....
máš se na co těšit já z ní mám takovou radost 😀 😀 😀

markee
21. říj 2009

ahojky,takže holky nic nového není. Výsledky z krve šváry a tchýně ještě nejsou(odběr byl před 15dny a prostě to ještě není). Výsledky z pitvy doktorka taky nemá-nevím proč. Jen se ptala jak nám je a zda jsem gynekologicky v pořádku. A pak se ptala kdy bychom chtěli to miminko. A nabrali mi krev,pže mojí krev měli jen z doby těhu,takže teď chtěli i tu "netěhu" krev. Další KO 2.12. Probírat jak počít mimi(zda přirozeně či IVF)jaká jsou rizika a tak chce,až bude mít veškeré výsledky. Takže opravdu jsem tam v podstatě jela dát jen krev,ale i kdybych tam volala a řekla zda máme přijet,tak by mi určo řekli,ať tu krev přijedu dát.Takže jsme si udělali výlet. Já pak po cestě dom koupila v Sedlčanech Johance oteplené šusťáky z pevného materiálu(ty samé měla vloni a fakt vydrželi hodně)za 130Kč.

kvetinka7
21. říj 2009

Ahoj vsichni tady! 🙂
koukam,ze tu ted mame obdobi klidu, s novym tehotenstvim[ dalsi jiste pribudou], dokoncenych vybavicek a kuchyni.. 😀
Farmule jede jako drak.. kdybysme ji secetly delku vsech jejich tehotenstvich v tydnech, tak bysme byly nekde u 72tt 😀
Farmi, delali ti testy na toxoplasmosu a na aktivitu protilatek na toxoplasmosu? Co nejvice se ted zviratkum vyhybej a hezky si mej ruce 😉 🙂

markee
21. říj 2009

Murynko,kuchyně je moc krásná. To se tam bude náááádherně vařit. 😉

murynka
21. říj 2009

markee 😒 tak to je tedy nějaký divný ještě nemají výsledky z pitvy 😕 takže budete čekat až do 2.12 🙄 🙄
to je docela síla tedy 😠 😠 tak alespon si dala tu krev a nejeli jste tam zbytečně 😉

markee
21. říj 2009

Murynko,já právě myslela,že ty výsledky z pitvy tam budou ☹ Abychom věděli co by "tomu" bylo.
No,zvou nás tak dlouho,pže teď toho maj hrozně moc,prý to každý chce do konce roku mít vyřešené,ale to říkala sama,že se nedivý. Rozbory dělaj v Praze,takže čekaj na ně. Ale tu pitvu fakt nechápu. Kam to teda poslali,když tvrdili v nemocnici,že výsledky budou za 14dní 😖

murynka
21. říj 2009

markee no právě ta pitva mě zarazila 😒 ...ach joooo takhle vás nervovat 😠
tohle zdravotnitví a vůbec vše ☹ mě děsně točí 😖 😲 😲

markee
21. říj 2009

No čekala jsem od toho víc. Je to přesně a opět 6 týdnů čekání. ☹

murynka
21. říj 2009

markét to se nedivím 😔 😔 to mě fakt mrzí a co tvoje dr ta by ty výsledky třeba vytelefonovat nemohla 😕

aronek
21. říj 2009

Ahoj, koukám, že buď si povídám sama, nebo tu nejsem a nakecáte toho plno 😠

aronek
21. říj 2009

mury, moc hezká kuchyň 😀
markee, taky se s tím pěkně toulají ☹ Řekli kdy ty výsledky nějaké budou?

markee
21. říj 2009

Aronek,to neřekli. Jen se ptala,zda to chceme mít vyřešeno ještě letos,jako vše ohledně toho co se stalo a to co bude do budoucna. Tak jsme říkali,že ještě letos. Tak jsme se měli u sestřičky objednat na ten prosinec. Vzali nás naštěstí tak brzo-2.12. v 9:3O hodin.
Švára s tchýní tam jdou 13.11. ráno,pro své výsledky a podle nich se uvidí zda se bude dál chtít od někoho krev nebo ne. Ale mě nějak švára a tchýně nezajímaj. Já chci výsledky co tomu mimču bylo a co prostě se může stát dál,pak co nás čeká až otěhu(jestlil budu chtít přirozeně)a taky jaké jsou možnosti toho IVF.Pak kam by nás poslala-jako do jakého centra,atd.,atd.,atd.Je toho hodně co mě zajímá a prostě ona říkala,že to nechce řešit,když to nemá scelené,když nemá výsledky. No nechápu prostě,kde jsou ty výsledky z pitvy. Jsem myslela,že automaticky to pošlou na genetiku.
No počkám si,co jiného taky zbývá.

aronek
21. říj 2009

markee, to je k naštvání, takže nevíte nic ani možnosti nějak dopordobna, myslím jako možná rizika 😠 Přispívá alespoň pojišťovna na to IVF, když tam je zdravotní důvod?

markee
21. říj 2009

Aronek, to budeme řešit až příště. Zas chápu,že ona nechce dělat závěry,když to nemá ještě prostudované.
Víš jak mrzí mě,že to ještě nemaj. Ale ona je fakt dobrá a má toho opravdu hodně. Ona je pediatr a genetik. Jelikož je dobrá,tak prostě je u ní pořád narváno. To jí omlouvá,jsem ráda,že jsme v dobrých rukou. Jen jsem myslela,že nám dají výsledky z pitvy a já se pak budu ptát. Jenže výsledky nejsou a ptát se zatím nemá smysl. Jen řekla,že prostě tam riziko je 10%,což nám říkala už před tím ukončením. A že PGD je sice možnost,ale zas prostě hormonální léčba a vše s tím spojené,také není 100%. Takže zatím to bylo tak okrajově. Snad mi to do toho druhého prosince uteče rychle.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru