• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ale chtěla bych mít její rychlý porod :wink: ve 20,00 jí odvezli a ve 3 ráno jsem byla na světě :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Murynko,moje mamka,když mě počala tak měla 42kg,se mnou nabrala 25kg a půl roku po porodu byla na svých 42kg :grinning: Ale má pravdu v tom,že se dřív tahali minerálky ve skle a né v petkách. Mamči chodili ve vysokých podpatcích a né v teniskách,prostě jiná doba no. :wink:
21. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Aronku já chodím do poradny jednou za 3 týdny a vždy mi dělá dr. UZ :slight_smile: , tady je to tak zvykem. Ale teď už jsem fakt docela v klidu, protože malá začíná kopat silně, včera manžu kopla to ruky, to bylo zase radosti :grinning: :grinning: :grinning:

Murynko už se ti to blíží, závidím :wink:

Jinak perlička:
Manžel mě v noci budí, abych neležela na zádech, není to v těhu dobrý :grinning: :grinning: :grinning: , čekám, kdy mě začne sám otáčet :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
taj se otevřela očičko a z odpočinutí na chvilku bylo celé odpoledne :wink:
21. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
mně se dnes zamotala hlava a složila jsem se, byl u toho přítel tak jsem dostala vynadáno a prý že se mnou bude doma :angry: že mně bude chytat :grinning: Asi je dnes nízký tlak.
21. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Tak my byli venku. Míša řezal dřevo a já s Johankou jsme nakládali na kolečko a vozili ho skládat k baráku. Nejsem unavená,pže toho nebylo moc. Předtím jsem odbobkovala zahradu :grinning: a malá se projela na odrážedle-jezdí na něm radši než na tříkolce,pže nemusí šlapat :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojda holčinky :slight_smile:
Hlásím, že v poradně jsme dopadli dobře. Všechno je v pořádku a poslouchali jsme i srdeční ozvy.....srdíčko Emičce tluče jako zvon :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
kerrie, gratuluji k úspěšné kontrole :grinning:
21. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Markee........už jsem dočetla a koukám, že vám na genetice neřekli nic novýho........to mě mrzí. Já vím, že už jsi to chtěla sama v sobě uzavřít a koukat dopředu.........ale zase je dobře, že všechny výsledky svědomitě zhodnotěj a ta genetička vám pak podá kompletní informace. :wink:
21. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Kopinka šla v 19.00 na tu prevenci, že jo? Snad jí to dobře dopadne........ :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
holky mě přišel mega balíček 17 věcí pro malou za 280kč :grinning: :grinning: holčina mi poslala věci navíc :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
je to v albu a jsou krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jedna věc za 16kč :grinning: :grinning: :grinning: ne nekupte to :sunglasses:

manžel prý že to stálo litr :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
ker moc gratuluji ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Mury.......věcičky jsou krááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já taky nejradši nakupuju tímhle způsobem :wink:
21. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Kerrie,právě.Já chtěla vědět už co a jak a prostě dát nějakou naději do života nebo naopak,aby nám dali ránu. Ale věděli by jsme na čem opravdu jsme. To čekání je děsné.

Murynko, krááásné oblečky :wink:
21. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
mury, moc hezké oblečky a krásná cena :wink:
21. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holčindy :wink: tak jsem vás dočetla, dnes toho věru nebylo mnoho :wink: :grinning:
my byli u těch našich a když jsem přijela domů, obstarala jsem zvířata lehla si a spala jak dudek :sweat_smile:

Aron tý brďo ty prosím tě už do žádný práce nechod, ještě tam sebou někde švihneš :angry: hezky se vykurýruj z nemoce a pak dadej dál a odpočívej!! :wink:
markee to mne teda štve jak jste blbě pochodili :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase tě čeká čekání a čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ti snad jen popřeju, ať ti to rychle utíká! :sweat_smile: :wink:

kopi jsem zvědavá jak jsi dopadla :wink:
21. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
mury pěknej kauf! :wink: sofi bude tada zásobená :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jak se mi zamotala hlava,tak jsem se hrdě složila úplně :frowning2: Naštěstí se kolem mně motali psi, takže jsem spadla na toho jednoho, naštěstí většího, takže přežil. :grinning: Pak pojali, že mně proberou, takže jsem byla celá oslintaná :grinning: Nejhůř to odnesl přítel, který se pak složil málem taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: je nějakej citlivka :grinning:
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
aronek pozor na to :unamused:

farmi jak je?? :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
aron jak citlivej! :fearful: jsi těhotná, po antb. má strach, to je normální!! :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
jenže on byl zelenější než já :grinning: nakonec ho čuba olízala taky :wink:
21. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Farmy,no moc mě to nepotěšilo.Ale chápu,že tohle není sranda a určo to chtěj pořádně vše vyšetřit. Jen doufám,že prostě ty výsledky z pitvy budou. Pže jestli se ztratili nebo to neposlali,tak mě to bude pěkně sejřit.
21. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
aronku..........buď opatrná.........a na práci se vyprdni, mimísek je nejdůležitější........ :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Aronku co to vyvádíš? :confused: jsi těhotná, dávej na sebe pozor, navíc máš chřipku!!!! :fearful:

Kerrie gratuluju k prohídce a zdravému srdíčku :slight_smile:

Mury a kde to kupuješ ty oblečky?
21. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
kerrie, největší radost z toho měli psi, váleli jsme se po dvoře a oni nás střídavě olizovali :grinning: Já si myslím, že jsem prostě nějaká oslabená tou chřipkou :frowning2: Do práce nejdu dřív než budu úplně v pořádku :grinning:
21. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
To určitě bude tou chřipajznou a navíc těhu, to je pro tělo taky záběr.......tak to víš, ta regenerace je o něco delší..........tak buď na sebe opatrná :wink:
21. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Holky už jsem tady.
Takže nemám myslet na to že chci otěhu,nemám se nervovat a stresovat :sweat_smile: na tom hodně záleží...
Potom jsem byla pochválená,že beru Femibion.Dále se mám vyhýbat nemocem a omezovat styk s lidmi co jsou nastydlý,prý tyhle viry hodně způsobují ZP :confused: Tak a čípek mám perfektní,vnitřek taky ukázkovej.Sliznice krásně roste,myslím že jsem ted měla 4mm :confused: Takže jsem zdravá.Doktorka mi doporučila chodit cvičit jógu,pilates,aquaarobic.
No a dostala jsem dvě balení Dupgastonu :dizzy_face: Mám ho brát od 14DC do 25DC a za dva měsíce jdu na kontrolu.
Doktorka říkala,že věří tomu,že to ted výjde,že jsem mladounká :grinning:
No krásně mi povídala,že jsem z toho uplně vedle :sweat_smile: :grinning: dost mě uklidnila.
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
až jsem z toho na měkko :grinning: :sweat_smile: :wink:
21. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kopi, tak hurááááá..........mám z Tebe radost :dizzy_face: Teď budeš nabitá pozitivní energií, tak to určitě klapne :slight_smile: :wink:
21. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
kopi, takže dobré zprávy :grinning:
21. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.