• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mabuš koukala jsem na tvý bříško v albíčku..je krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
ted jsem četla co tě potkalo, ale i já už o těhle triplech četla, že strašně moc vycházejí špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně když ti ten screening vyšel dobrý!! :dizzy_face: a že je mimi i srdíčko v pořádku :dizzy_face:
myslím že to u tebe bude vše jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak se tím snaž netrápit! :wink:
22. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mabe, to mě mrzí, že triple testy nedopadly nejlíp. Ale neboj, vážně vychází hodně často falešně, tak snad to bude dobrý :wink:
22. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Farmi: to je dobře, že jsi dostala práčky, které mohou těhulky. Hlavně ať jsi brzo fit. Na tu genetiku je asi budeš muset uhánět jako já. Jsem ráda, že jsis tam brnkla a nečekala na Dr.

Kopi: je super, že tě tvoje Dr., takhle hezky nakopla a ty se cítíš fajn. Já bych se možná taky cítíila líp, kdyby měl na mě manža čas. Takhle si všechno beru a je mi všechno líto ( když mi něco řekne). :cry: Prostě nervy na pochodu.

mabe: jak se máš. Koukám, že jsi za chvilku v půlce. To je super :wink:

Venus: ty vlásky jistě navadí. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
holky, dekuju moc za podporu. verim, ze to bude ok. vsak jdu na genetiku v pondeli, to je za chvilku. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Farmy,téda no vidiš,ještě bys zanedbala angínu.Ještě že jsi tam šla a má prášky,které těhulky můžou. Jen hajej.
Mabe,to je mi líto,že to vyšlo špatně,ale určo tě pošlou na pořádný utz a třeba znova naberou krev. Já chtěla rovnou plodovku,ale jestli ti dobře dopadl první screening,tak bych se nebála,že teď je něco špatně.
My za tak za hoďku jedeme k Míšovo babče. Tam mě uvidí od toho potratu prvně,tak se bojím jak i já budu reagovat. No snad nebudu bulet,babičku by to moc bolelo. Prožila si taky své. Míšův táta byl z dvojčat,ale jeho bratříček se narodil mrtvý. A krom toho Míšův taťka umřel před 13lety :frowning2: Zbyla jí dcera. Nechci před ní brečet,pže ona by si vzpomněla na sebe a to fakt nechci. Už je stará,tak aby se nedej bože něco nestalo. :frowning2:
22. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak si tak brouzdám po netu a samozřejmě jsem zabrzdila na stránkách výpočtu porodu podle MS :sweat_smile: Nojo,tak jestli to vše přijde tak jak má,tak v lednu bych to dostala 11.1.2010 a TP by byl 18.10.2010- 9 dní před čtvrtými narozeninami Johanky. Jo hezké plány,ale fakt plánovat nebudu. Nechci.
Tak já nás jdu balit a pak pojedeme za babičkou. Možná tu bude večer. Pa.
22. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
markee, to by vyšlo mmoc hezky :wink:
22. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Markee, to by fakt byl dobrej datum. Uvidíš, nech to osudu. Každej už to má předem nalajnovaný. Mně štve, že se tak snažílkujeme, s manžou fakt co 2-3 dny sexujeme a pak různě podkládáme zadek, prstíčková metoda a tak, no a jestli vůbec nemám ovulaci, tak je to na nic a ani se tento měsíc nebude konat testovací mánie. No jo, tak snad už se mnou aspoň gyndař něco začne dělat, abych aspoň měla tu ovulku.
22. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
kdepak se všecjny touláte :frowning2:
22. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj aronku :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
ahoj mabe, jak je? Koukala jsem na tvoje triply, ale fakt jsou často pozitivní :wink:
22. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
aronku, ja tomu verim, co jinyho me zbyva. tedka hodne o tom ctu na netu. dokonce jsem cetla, ze kdyz jedna hodnota ze 3 je zvysena nebo snizena, tak hned udavaji vysledek za pozitivni. snad to bude ok.
22. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
mabe nám stačí málo a jsme vystresované, naštěstí nebudeš čekat dlouho pondělí je za chvilku :wink:
22. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
aronku, jojo, v pondeli. cetla jsem, ze 95% je falesne pozitivnich triplle testu.
22. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
mabe, akorát by mně zajímalo, proč je dělají, když vychází tolik falešně pozitivně a zbytečně to stresuje :angry:
22. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
nevim, ale kdybych poslechla svou dr., tak na to nejdu. jsu blba :unamused: ale tedka co uz. rikam si, ze riziko 1:320 je vysoky. i kdyz podle nich na muj vek mensi.
22. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
mabe, já na ně musela kvůli vysokému NT a snad dobré, říkali, že pokud bude něco špatně tak se ozvou a neozvali :wink:
22. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
aronku, tak to jsem rada za tebe, ja to mam teda naopak.
22. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
kdepak se toulá farmi? dle rozpisu právě naktmila manžela a uspává ho :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
farmi psala, že o půl páté manžel usne a bude si povídat a ono nic :frowning2:
22. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
ahojík holčinky, tak se hlásím, opět utahaná jako kotě - dneska jsem se naházela lopatou a najezdila s kolečkama :astonished: :sweat_smile: ... ufff... doufám, že zítra už žádné nové zboží nepřijde :sunglasses: ale musím do práce i v sobotu a v nedělu.... ale co, říjen už se blíží ke konci :wink: docela mi to pěkně utíká. :grinning:

mabe- na tripply se vykašli- NT je zásadní a důležitý-ten máš ok, takže se není čeho bát :wink:
22. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky
manža sice o půl 5 už spal jako dudek, ale já se snažila od půl 4srazit si teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako vždy my sviňule vyskočila a když jsem se ve tři vzbudila, měla jsem 38,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak rychle paralen, ale ten mi tu teplotu vůbec nesrazil, tak jsem po hodině volala na gyndu a popsala mu situaci a on, že ty ant. můžu, jen s tím paralenem opatrně, že spíš mín než víc a že by měly bejt tak dva denně a aŤ zkusím zábaly.
Takže jsem si dala z posledních sil chladnou sprchu, a pak octový zábaly a octový ponožky na sebe a pak jsem si vzpoměla, že ještě jogurt má snad srazit horečku, tak i když na jídlo nemám ani pomyšlení, nasoukala jsem do sebe jogurta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted mi to konečně kleslo, na 37,5, mám mohrej hadr na palici a modlím se aby v noci nebylo ještě hůř :cry:
holky já se tak bojím o mimi :pensive: :pensive: vím že todle mu vůbec nesvětší :pensive: :pensive: :pensive:
furt si říkám, co jsem komu udělala, že nemůžu bejt chvíli v klidu :frowning2:

holky nevíte ještě nějaký tipy na nížení horečky?? :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Farmi vlažnou sprchu, natírat si dlaně a chodidla citronem, nebo si normal udělej zábal- do lavoru vlažnou vodu-1dcl octa - namočit slabší ručník - obalit si hrudník a pak se zabalit do suchého ručníku přes to a do deky a pod peřinu a vydržet v tom - sníží Ti až o půl stupně.

Ale pokud Ti to neleze přes 38 tak se zase tolik neděje - zvýšená teplota je známka že organismus bojuje s infekcí, což je dobře.

Tu sprchu si klidně dávej co hodinu.
22. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
hmm tak zpět, už mám zase 38 :cry: :cry: :cry:
22. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
ještě poradím kuřecí vývar a čajík z lipového květu spolu s černým bezem... škoda, že nejsi blíž hned bych Ti donesla - mám nasbíraný :wink:
nebo zkus šípkový je plný vit. C
22. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
šarlotko díky :slight_smile: s kuřecím vývarem se ted dělat nebudu, to bych asi nedala a bez letos taky nemám, ale lipovej květ jo, tak zkusím to :confused: a asi zkusím ještě jeden ten paralen :pensive: snad to bude menší zlo, než si uvařit mimíska :frowning2: :frowning2:
22. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
farmi, hodně vyvětrej, uvař čajík a vlez pod peřinu, čajík pij pomalu a vdechuj i páru z něho a pak zkus spát.
Doufám, že Ti bude už zítra líp- mělo by- antibiotika zaberou a bude dobře uvidíš :wink:
22. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
farmi, některé v tvém stupni ani neví, že jsou těhotné a ládujou se vším :frowning2: Držím palečky, aby jste to ustály oba :wink:
22. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
holky tak jsem pročítala něco o tom Duphastonu na diskuzi.A každý to bere jinak :confused: Tak asi to má více charakterů :sweat_smile:
já to mám tady na to:Infertilita z luteální insuficience: 10 mg (1 tableta) denně od 14. do 25. dne cyklu.No ale co to znamená?
Infertilita je něco s neplodností. :sweat_smile:

Farminko tobě je ještě hůře :pensive: snad ti ty prášky zaberou.
22. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
holky jdu ležet k tv, dneska jsem dodělaná :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.