Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
23. říj 2009

aji a zkousela jsi merit? to by se poznalo jestli ovu mas ci ne, me ovu test ukazuje + az tak 19-20 DC, ted merim druhy mesic a teplota a ovu test ovulku nahlasily na 20 DC, snad se ti ta sliznice umoudri

kelly1983
23. říj 2009

A co ty jak se máš aronku?

aja.83
23. říj 2009

Holky, tak já se s vámi pomalu loučím, za chvíli jedu z práce, už se těším na víkend. Tak marodi ať se brzy uzdraví, užijte si oslavy, výlety a snaženíčko a v pondělí se zase přihlásím!

markee
23. říj 2009

Kelly neblbni,stačí to toho 27.1O.,aby se narodila, netrhej partu 😉 Víš přece,že jsem měla stejný TP jak ty 😉
Tak jdu zas na dortík

hanana
23. říj 2009

Markee tak poprej Johance i za nas 😵

aronek
23. říj 2009

kelly, zatím jsem na neschopence kvůli chřipce, na kontrolu jdu v úterý a ráda bych ještě do práce, ale uvidím 😉 Dnes má přítelovy maminky manžel 70, tak jdem na oslavu 😀

kelly1983
23. říj 2009

marke dobře počkám do úterý ale pak už ani rana 😀 😀 ty a jaká je malá když je ve znamení štíra? Já právě moc štíra nechci. A co ti říkali dr. že to bude dřív a nebo toho 4.11?

kelly1983
23. říj 2009

aronek tak si užij oslavu a moc se neopi 😉

aronek
23. říj 2009

kelly, vzhledemk tomu, že nepiju ani normálně, tak to přečkám i tentokrát 😉 Ale chtějí i tančit a to fakt nevím 😀

kelly1983
23. říj 2009

no tak ty ale radši moc netanči, jen se koukej 🙂

aronek
23. říj 2009

mám to v plánu 😉 ale oslavenec se na mně už chystá s lambádou 😀 😀 😀

markee
23. říj 2009

Kelly,já se od 32tt otvírala,takže mohla být klidně o něco dřív. Ale pak se to ležením s podloženým zadkem zlepšilo. Na poslední kontrole mi doktor řekl,že musím buď porodit nebo prasknout 😀 na mou postavu jsem měla veliké břicho. Jenže on nevěděl,že je to poslední kontrola(byla 24.10.),jen řekl,že je to vše připraveno a můžu kdykoliv porodit a že kdybych neporodila,tak se uvidíme další úterý. No a já v pondělí volala,že jako nepřijdu,pže mám holčičku 😀 (já pořád povídala,že to bude stejně kluk,takže sestřička byla překvapená 😅 )

kelly1983
23. říj 2009

marke no já se otvírala v 18tt byla jsem týden na kapačkách, vypadalo to že to ani dobře nedopadne a teď se bobkovi nechce ven....já jsem byla včera u dr. a říkal,že jsme na půl cesty....mám dojít zase ve čtvrtek když se nic nebude dít.No tak uvidíme no.

katyna6
23. říj 2009

ahoj holky
teď jsem příšla z práce,tak jen mrknu,co je nového a zas poběžím

farminko-to je skvělá zprávička,že už je ti mnohem líp! 🙂

markee,aronek-pěkně si to slavení užijte! 😉

kelly-krásně se ti to krátí,závidím 😵 😵

kelly1983
23. říj 2009

katyna 🙂

markee
23. říj 2009

Kelly neboj porodíš,dřív nebo později to bude 😉
Tak peču ten dort,nádobí umyto,brambory v papiňáku,vajíčka a zelenina taky uvařena. Teď ještě začít poklízet,ať na zítra mám jen přípravu chlebíčků a vytírání.

farmarska
23. říj 2009

aron kokej ve tvém stavu a po chřipjzně na nějakou lambádu, či jíné nemravné tance zapomenout 😀 se divím taky tomu pánovi, že si to ještě ve svejch letech riskne,v jeho letech, bych se bála, že mne z tolika pohybu klepne 😅 😅 🤐
aron co ti pomohlo na ty zalehlé uši?? Já je mám už taky, ale nejde mi smrkat, mám tu rýmu asi nějakou zaraženou. Normálně bych vlezla do horký vany a ono by to asi povolilo, ale to si tedka nerisknu, tak zkusím asi nějakou napářku nad teplým hrncem 😅 snad to brzy povolí 😅
jinak teplota je pořád dole a ted si jdu udělat zázvorovej čaj, na ten můj bó krk 🙄

katy já jsem tak zvědavá kdy to na tebe nakonec přijde 😀 hele a nemáš doma ten nafukovací míč, že by jsi si zkusila poskákat na něm 😉 😀

markee ty jsi teda ďábel, jen to slyším, co všechno děláš a už jsem z toho unavená! 😀 😀
hezky si užijte oslavu a pozdravuj Johanku od tety koníkovky 😉 🙂

katy jako kam zase poběžíš?? 😕

aronek
23. říj 2009

farmi, na zalehlé uši je dobré žvýkat žvýkačku, našla mi to mamka v nějakých babských radách 😀 Jenže mně tahají blomby 😉

markee
23. říj 2009

Farmy,no mám toho dost. Jsem se nejspíš celý týden flákala,že toho teď je tolik 😅 No neflákala,ale bohužel jsem si vymyslela tolik věcí a nechci slevit 😀 Spala bych,holky jááááá bych tak spala.

aronek
23. říj 2009

markee, já bych taky spala, jenže naše oslava je dnes 😠

farmarska
23. říj 2009

holky tak vy si budete slavit a já vás snad ještě budu litovat 😀 😀 😀 😀
já si ted uvařila zázvorovej čaj a čekám až se mi kluci vrátí z nákupu s medíkem 🙂 si připadám jak medvídek Pů, jak pořád pasu po tom medu, manža mi tendle měsíc kupuje snad už třetí 😅 no ale lepčí Pů než bejt octová okurka jako včera že 😀 😀

farmarska
23. říj 2009

jůůů ted jsem koukala na zpraávy a potvrdili tam tu čuníkovskou chřipku, na kterou ta paní umřela 😕 🙄 a ted lečí toho chlapa a prej kašle i spousta zdravotního presonálu, co s nima přišli do styku 😝
Tercíku a co ty nefrkáš??? 😕 😕 😕 😀

katyna6
23. říj 2009

farmi-co má na mně přijít?Jak ti je?Já si asi taky půjdu uvařit čajík,je mi pořád nějaká zzzzzima 😒

farmarska
23. říj 2009

holkýý jako to si tu zase budu povídat sama nebo jako co?? 😀

tý jo já bych si dala svíčkovou 😵 😵 😵 jenže dělat se mi s ní teda nece 😝 ale chuť na ní mám jako blázen!! nechcete mi jí některá přijít uvařit ?? 😀 co kopísku? 😉 😀 😀 uvaříš, budeš mi dělat chvilku společnost, abych se vtý posteli nenudila a pak si zase jeď za příteláčkem a freťáčkama 😀 😎

farmarska
23. říj 2009

kopi mašo mám, jen smetanu kup cestou 😉 😀 😀

aronek
23. říj 2009

farmi a to nemáte někoho, že by jste si od něj koupili domácí med? Já nějak těm z obchodu nevěřím ☹ Slíbila jsi taky změnit foto, když budeš těhu 😉 Ale máš omluveno, než ti bude líp 😀

aronek
23. říj 2009

Tak já razím křepčit 😀 mějte se tu hezky a moc toho nanakecejte 😉

farmarska
23. říj 2009

aron no jo mě taky nesmíš všechno věřit 😀 😀
ne né, foto změním jen co mi opravdu bude trošku líp 😉 No pávě že já nikoho neznám kdo by prodával domácí..dřív jeden měl, ale ten musel chov zlikvidovat kuli tomu moru 😝 a jinak o nikom nevím 😨 takže jsem vděčná i za ten krámskej, ale to víš, že domácí je domácí 😉

farmarska
23. říj 2009

japak to že ještě neslavíš??? 😕

kopa
autor
23. říj 2009

Farmí už jedu 😀 😀 já jsem akorát dodělala houskovej knedlík 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru