Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
25. říj 2009

Mury..........ahojík 🙂 Pane jo, vám to jde od ruky..........za chvilku bydlíte 😵

Jůůů, já taky ráda "nasávám" vánoční atmošku............každý rok vymetám všechny možný adventní trhy a akce a nebo jen tak čmuchám po obchodech a prohlížím vánoční výzdobu 🙂 😵 😵
Akorát mě vždycky dorazí tchýně...........ta akorát pronáší: ani mi nemluv o Vánocích, mě je z toho zle 😀 😀 ☹

katyna6
25. říj 2009

Holky moc vám všem děkuji za to,jak na mě myslíte.S přítelem dnes volám,píšu,je to docela v klidu,ale cítí se prý hrozně mizerně-po psych.stránce.tak doufám,že brzo dorazí,všechno proberem a budu moudřejší.Tak já zas jdu,ach jo... 😠

murynka
25. říj 2009

aronek nevím až bude obývák pak jídelna 🙂 počítám nejpozději do 14 dnů 😎

ker jo jo to znám 😀 😀 😀 ty tchýně co 😠

jak je těhulky??

aronek
25. říj 2009

mury, takže po nervech stíháte a Sofinka půjde do nového 😀 supr 😉
Já dělala včera celý den na zahradě a dnes jsem se nezastavila, tak jsem pěkně zmlácená a bolí mně záda, ale zítra mám ještě volno, tak to vylenoším 😉

markee
25. říj 2009

ahojky,
díky všem za pochvalu dortíku a Johanky 😀
Oboje mi dalo fakt zabrat-hlavně ta tvorba 😀 😀 😀
Venus,krásné bříško.
Murynko,téda ty tak dřeš s bříškem? To zvládáš? To jsi dobrá.
Katyna,je mi líto,že přítel ještě nepřišel a neumoudřil se ☹
Já jsem tááák unavená. Míša taky,ale ten to má z chlastu-dobře mu tak,lumpovi 😅

murynka
25. říj 2009

markee co mi zbývá 😅 😅 ale mě je lépe když něco dělám než když sedím 😉 😀

eleanthis
25. říj 2009

uf teda vy ste mi dali nez jsem vas nasla 🙂 - trikrat nova diskuze...

tak tedy - ahoj vsechny vas zdravim, jsem tu "nova"

v dubnu jsem si prodelala mimodelozni tehu a v srpnu jsme stastne otehotetneli, ted jsem 2. den po revizi :( - zamlkly potrat v 10tt

holky poradte mi, jak je to s dalsim tehu, jak mam dlouho cekat, vazne pul roku? jak ste se do ty doby chranili? co dalsi tehu, jak probihalo a no proste vsechno, co vas napadne, at mam moznost najit nejakou novou cestu, jak z toho kola ven

diky

kerrie
25. říj 2009

Markee.......ten dortík je opravdu nádhernej............já jsem na tyhlety věci úplně levá, něco tak krásnýho bych nikdy nevytvořila 😵 😵

Holky, já nevím, ale jak mi roste pupík, tak se mi asi přiskřípnul nějakej prdelní nerv a mě píchá celá pravá půlka zadku a kulhám jak čertova babička 😅 😀

aronek
25. říj 2009

aleanthis vítám tě v tomto smutném témátku ☹ , které tedy není pořád smutné 😉
Myslím, že s tím čekáním je to jak u koho. Jak se cítíš spíš po psychické stránce, tělo se většinou hojí rychleji než dušička. Jinak mi nečekali vůbec a dorazily jen dvě mrchy 😀

aronek
25. říj 2009

kerrie, já jsem dnes taky jak důchodce co čeká na důchod 😀 myslím, že dnes jsem už dopracovala 😉 záda bolí jak čert 😝

venuska
25. říj 2009

Kerrie: přesně tak. Obléknout do toho ty naše zlatíčka třeba v den svátku či narozenin manžela 🙂 Asi do toho půjdu a těch necelých 300,- Kč do toho vrazím, stojí to přece za to. Co by jsme pro ty naše prďolky neudělali, že??? 🙂 🙂
Tak to jsem ráda, že jsi měla stejný nápad. A jak se jinak máš? Co Emička, jak řádí v bříšku??? 🙂

Farminko: děkuji za pochvalu, jen nevím kam to bříško ještě poroste, a to mam před sebou ještě 2 měsíce.Uffff 😝 😝
Tu soupravu do postýlky jsem objednala zde:
http://www.ebutik.cz/index.php?men0=4&men1=48&l...
Mají tam moc hezké povlečení. Taky se mi líbila, že je taková nenápadná až slaďoučká... 🙂
Ty spací pytle mají v různých velikostech. Já jsem koupila ten růžový ve velikosti 0-3 měsíce a pak ten s tím méďou je cca do roka...
Tak to mě mrzí, že ta nemoc se tě stále drží, potvora jedna 😝 Tak si hezky zalez pod peřinu a pij čajíky s medem a citronem, aby tě to brzy opustilo.

kerrie
25. říj 2009

Eleanthis........zdravím a vítám Tě v našem témátku.I když se přiznám, že raděj bych se s Tebou potkala za veselejších okolností..........Je dobře, že jsi nás našla........víc hlav víc ví a je fajn mít si s kým popovídat o všech bolístkách.
Jinak já jsem otěhotněla půl roku po ZP......ale ne že bych tak dlouho chtěla čekat.........my jsme měli svatbu, pak sv. cestu, tak proto jsme se začali snažit až po takové době.........a klaplo to pak na první pokus. Myslím, že to bylo i tím, že jsem se dala pořádně fyzicky a taky psychicky do pořádku. Ale u každýho je to jinak. Máme tu i holčiny, který otěhotněly po 1 MS od ZP a už mají zdravý krásný miminko 😵 😵 Takže hlavu vzhůru.

eleanthis
25. říj 2009

no u mne je to horsi zatim po te fyzicke nez po te psychicke... pobrecela jsem si ten silenej ctvrtek, kdy jsem to na ultrazvuku videla.. mela jsem ale divny tuseni uz nekolik dnu ne-li dele... nebylo mi vubec zle, spis podezrele dobre a tak jsem to asi uvnitr uz trochu zpracovavala... pak samozrejme v nemocnici a vcera, kdyz uz jsem byla doma tak jsem mela takovy dost spatny den a rozbrecelo me fakt vsechno... dneska uz je to lepsi. je to ale i tim, ze jsem mela pred pul rokem to mimodelozni, to jsem si orvala silene v prubehu asi 4 tydnu. ted uz to nejak clovek nese lip.

tak jsem chtela vedet, co vam rekli doktori, jak se tvarili na drivejsi tehu nez za treba pul roku a tak. me doktorka rekla 3 mesice, pul roku klid... ted mi to neprijde dlouho, je je mi jasny, ze jak prvni ms dorazi, dlouhy mi to zacne byt 🙂

zjistila jste nektera, proc doslo k potratu? da se to vubec nejak zjistit?

kerrie
25. říj 2009

Aronku.......myslím, že všichni důchodci čekající na důchod nebo rvoucí se do MHD jsou možná v lepší kondici, než my s těma pupkama 😀 😀 😀

sirella
25. říj 2009

eleanthis:taky tě tu vítám...Já měla revizi 24.9 a čekám na první porevizní mrchu a pak do toho jdu hned znovu...ze začátku jsem na tom byla hodně zle ale pokecání s holkama tady mě hodně pomohlo.Taky jsem celé dny...a noci ☹ seděla na netu a sháněla všemožné informace co jsem potřebovala.Pokud to znovu nevyjde tak už vím co asi tak čekat a vím že se bude zjišťovat příčina toho všeho.

kerrie
25. říj 2009

Venus.......asi to taky objednám a dám tam napsat: Já i maminka milujeme tatínka 😀 😀
Jinak Emička mě okopává čím dál víc a já jsem ráda.........aspoň o ní vím a jsem klidná, že je v pořádku 🙂 😵

Eleanthis.........mě nikdo důvod ZP neřekl........MUDr. mi řekla, že se to stává hodně často a příroda tak vyloučila těhotenství, které nebylo v pořádku a nedopadlo by třeba ani dobře.....

sirella
25. říj 2009

eleanthis:Mě mudr.řekl že nejlepší je čekat 2-6 měsíců ale že on je pro zlatý střed.Na netu se názory různí...a k tomu pocitu co jsi popisovala...já to měla taky tak.Na zač.těhu mi bylo zle a byla jsem unavená a pak to přešlo.Celé týdny jako bych něco tušila...že je něco zle.Při prvním mimču jsem byla v pohodě pořád a absolutně by mě nenapadlo že se může něco stát

markee
25. říj 2009

Kerrie,ono tě to tvoření dortíků třeba pak chytne samo. Já předtím dorty nedělala,až od doby co mám Johanku 😉
eleanthis, vítám tě v našem témátku a je mi líto co se ti vše stalo. My po první revizi počkali 2MS a pak se povedlo hned na poprvé. Sice už zas těhu nejsem,ale to z důvodu přerušení těhu z genetických důvodů ☹ Teď kdyby manža neměl to co má,tak bych se začla snažit po 3 MS,ale nevím. Určo počkáme déle.Chci se dát do kupy pořádně psychicky. Koupila jsem si femibion 8OO,piju kontryhel a prostě budu doufat v další zázrak jako je naše Johanka.

aronek
25. říj 2009

kerrie, u nás jen sedí a pomluvají všechny a všechno a rozebírají koho co bolí a co má za choroby 😠 Ale dnes jsou na tom určitě lépe 😝

aronek
25. říj 2009

eleanthis, mně řekl i doktor, že snažit se můžeme klidně hned 😀 , ale důvod proč se to stalo nevím ☹

sirella
25. říj 2009

eleanthis:Já jdu na porevizní kontrolu zítra a chci se zeptat na důvod,ale podle toho co jsem zjistila na netu nečekám že se něco dozvím

markee
25. říj 2009

Elanthis,jinak proč se ZP stalo,to mi neřekli,jen,že se to občas stane. A snažení mi v podstatě 3 doktoři ze 4 řekli,že po třech měsících. Ale určo bych jednala podle toho jak se budeš cítit. 😉

murynka
25. říj 2009

ele vítám tě u nás ☹ ☹ i když bych tě raději potkala jinde.....myslím že půl roku čekat nemusíte 😉
máme tu holčiny o otěhu hned a už jsou maminky 🙂 já jsme otěhu 4m. po revizi a také vše o.k 😵 😵
a důvod asi nikomu neřekli 😔 😔 prý se to stává a má to hodně těhulek..prostě spojení špatného vajíčka a spermie a příroda to vyřeší za nás 😖 ☹ drž se!!!!

vendul a jak je tobě?? 🙂 mě už zase chytají záda a to sedím chvíli ☹ ☹ asi půjdu malovat nebo něco 😀

sarlotta
25. říj 2009

Ahojík holčinky🙂
eleanthis je mi to moc líto sluníčko☹( Zamlklé těhotenství ,má většinou jedinou příčinu - špatné spojení chromozomů a tudíž vadu neslučitelnou se životem. Příroda pak zařídí zbytek. Je smutné, že se to stává až ke konci 3měs těhu☹
Já po první revizi po zamlklém těhu v 13tt čekala 2MS a otěhu jsem hned -ale vydrželo to 10dní..byla jsem 5tt+3dny když jsem začla krvácet - takže tělíčko asi ještě nebylo ok ☹ ... tak jsem se na to vyprdla a teď už mám za sebou 5MS od revize a můžu říct, že jsme docela srovnanná psychicky a začínám se těšit na snažení. Po té první revizi to bylo takové honem honem miminko do bříška ... slepě hlavou proti zdi a nebyl asi ten správný čas.

Poradila bych Ti zařídit si život tak jako bys neplánovala otěhu ... naplánovat dovolenou, užít si Vánoce a Sylvestra někde na chatě a pořádně to zapít🙂 a taky v práci plánovat jako netěhulka .... a ono to pak půjde samo.... když otěhotníš dřív než za půl roku nikdo Ti hlavu neutrhne... určitě doporučuju Femibion 800 a nebo kys.listovou 10mg od gynekoložky. Možná prober hormonální podporu utrogestanem/duphastonem v začátku těhu. Nenech se ukolébat kecama, že se to podruhé nestane. Nemusí... ale...

aronek
25. říj 2009

pravda je, že já po ZT objednala dovolenou a než k ní došlo, tak jsem už jela těhotná 😀

markee
25. říj 2009

Holky já bych taky objednala dovču,ale nevím za co ☹ Nebo teď by bylo,ale zas jsou to naše společné penízky a jestli neseženu práci,tak ty penízky budou na uhlí a provoz baráku na příští rok 😖

sirella
25. říj 2009

Já bych jela taky...jenže prázdniny jsou daleko ☹ Zatím plánujem na volno co bude teď bowling a výlet...už se těším 🙂

venuska
25. říj 2009

Markét, je mi dobře, malá kope jak o závod....tak jsem ráda, alespoň vím, že je v pořádku.
Ale občas mi bolí dost záda, asi jako tobě...je to někdy dost nepříjemné.

venuska
25. říj 2009

Markét, jen to s tou prací moc nepřehánej. 😕
Kerrie: Tak to je taky moc hezký 🙂 " Já i maminka milujeme tatínka" 🙂 🙂 Jen ať hezky kope, alespoň o těch prďolkách víme. I když někdy ty kopance dost bolí....ale to k tomu prostě patří.

Eleanthis: vítám tě mezi námi. I když v takové situaci. Ale neboj, brzy bude lépe a ty budeš mít nového crvčka v bříšku a budeš se na něj těšit. Neslyšela jsem, že by někdy zjistili, proč ZP nastal. Nyní se to hodně děje, takže asi je to normální...i když pro nás to normální není. Asi je to i tou dobou, nebo nevím. Ale příroda to jednou tak zařídila. Bohužel....

venuska
25. říj 2009

Jdu koukat na TV...mějte se hezky a opatrujte se.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru