• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Ahoj Handm,
to škoda,že mrcha došla :pensive: :pensive: A jak bylo na dovče??

Venusko pokud chceš zmenšit jen fotku,tak to ti jde i normálně v pc bez programu. :confused:
26. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky...prosím vás nevíte některá jak je to s HA Lunafem???Mě ji dneska dr.předepsala a na netu jsem si našla že se po tom často přibýrá...to teda fakt nepotřebuju...ví někdo něco??? :confused: Já váhám jestli brát nebo nebrat
26. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Kopi, já jsem to právě zkoušela a nějak mi to nejde :(
26. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
teda přibírá...jsem fakt děsná...toto napsat :grinning:
26. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Díky za přivítání holky, i za útěchu... bylil jsme na Kypru, fakt krásný, 30-33 stupnu, ne jako tady kosa jak blázen.. manžel z toho normálně chytil rýmu hned na letišti... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chlapi, no :grinning: :grinning: :grinning:

Markee, Kopi, taky doufám, že už nedorazí... je ale fakt děsně divná.. krvácela jsem vlastně jen jeden den, pak už jen trochu špinění... jsem z toho trochu nesvá...
a uplně mi to návrat z dovči zkazilo, celý víkend sjem byla jak přejetá parníkem...

KOpíku, tobě taky přišla, nebo si netestila?? Měli jste přece měsíc plný snaženíčka!! :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
Handm minulý měsíc mi to nevyšlo,sice sexík byl každý den.Ale já měla blbé období nervů a stresu...
26. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
sirel, já se v antikoncepci moc nevyznám, několik let ji neberu a předtím jsem jí měla deset let stejnou. Ale v každé jsou nějaké hormony, myslíš že byjste se nezvládli chránit jinak, když pak chcete miminko?
26. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Sir, Aja, super, že kontroly dopadly na 1 :slight_smile: Sir, já po revizi taky brala antikoncepci 2 měsíce, ale znovu bych to neudělala. Měla jsem pocit, že to mé tělo spíš rozhodilo :angry: Já bych to nechala na přírodě. Po první MS bych se nechránila.
Nové dušičky zdravím, mrzí mě to. Ale bude zase dobře a tady bývá opravdu legrace :sweat_smile:
Venus já zmenšuju a upravuju fotky v Microsoft Office Picture Manager.
Handm, té mrchy hnusné je mi u tebe líto :pensive: :angry:
26. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Kopi, aha.. to je mi taky líto.. :frowning2: si dělaj ty těla co chtěj...

u nás byl právě sexík taky skoro každej den, tak jsem se těšila, že bude úspěch, když se nám to poprvé povedlo vlastně hned napoprvé... a o to je to vždycky větší zklamání....

Sirella, bohužel, tuhle neznám.. já brala Logest...
26. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Sir,ty chceš brát HA?
26. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
Venusko aha,mě to šlo vždycky zmenšit :sweat_smile: Normálně si najedeš na Obrázky,fotku,a dáš si buď úoravy,nebo veliskost a ořízneš to.
Nebo si stáhni na netu zdarme Zoner photostudio
handm, já taky logest :grinning:
aronek:Právě že tak jsem to měla namyšlené...že prášky nechci a hotovo.Já prášky vysadila už v dubnu nebo v květnu a pak byla těhu a říkala jsem si že než bude mimčo tak už nic nechci.A chránit se zvládnem i jinak...v tom problém nevidím...Toto má prý malou dávku hormonů.Dr.se mě ptala jestli u nás někdo neměl mrtvici např.v 50 a na netu jsem si v příbal.letáku našla že užívání může způsobovat trombózy a mrtvice a pod.A taky že se po ní moc přibývá na váze.To ale fakt nechci...spíš bych potřebovala opak :slight_smile: Tak fakt váhám.Říkala mi že se snažením počkat 3 měs...no a jeden už mám za sebou :slight_smile: tak teď váhám jestli to do sebe mám valit
26. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Sir, neber to. Máš už měsíc za sebou a je zbytečné se ládovat HA, když chcete mimčo :wink:
26. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
sirel, já bych to nebrala, ale samozdřejmě je to na tobě. Chceš za dva měsíce otěhotnět a chceš do sebe dávat nějaké hormony? Dva měsíce se zvládnete chránit i jinak a když ne, tak měsíc máš už za sebou :wink:
26. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky já toho brala mraky,pže mě moc nevyhovovali. A když jsem chtěla Logest,že jako se prý po něm nepřibýrá-zkušenost kamarádek,tak mi doktor řelů.že je to pro ženy nad 3O nebo 35 let(už si nepamatuju)a že mi je nenapíše.
Já měla Tri-regol,pak Marvelon(po něm mi bylo špatně),pak Stediril(po tom jsem byla samý bedís-na obličeji,dekolu a zádech-fuj).Dostala jsem Diane 35-právě na srovnání té pleti, pak Jeanine(že je nízkodávková).Pak nic a po Johance na rok a něco jsem měla Chloe-taky kvůli pleti. No fakt jsem toho prošla dost :grinning:
Sirell, já bych asi HA nebrala. Uvidíš, zda to půjde samo, po HA se ti zase tělo rozharaší. No jak myslíš.
Jo, holky, jen chci poopravit, že u mě teda neplatí pravidlo, že po potratu to jde jak po másle! Povídali, že mu hráli!!! Třetí měsíc za námi a prd! Nejlepší bylo, když se mě dnes gynda ptal, jestli už se snažíme, tak říkám, jasně, už skoro 2 měsíce, ten koukal!! :grinning:
markee, to je divné, já měla logest od 17 :confounded:
26. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
markee:Váhám...ona mi napsala recept s tím že si to rozmyslím.Mě se do toho nechce.Manžel se taky divil když jsem došla s receptem.Když jsme se o tom bavili tak říkal že by bylo asi lepší nic do sebe nevalit a jak psala Flair nechat to na přirodě.Asi na to kašlu...Budem se chránit jinak.Prášky nejsou jediné řešení.

Holky...všem moc dík za odpovědi a názory...na prášky kašlu a nebudu brat nic...a hotovka
26. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
sirel, já si myslí, že dobré rozhodnutí :wink: Já se tedy nechránila vůbec a mimčo chtěla hned a po dvou MS to vyšlo
26. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Sir nic neber.
Já taky nic brát nebudu a to víme,že do konce roku už snažilkovat nebudeme a v příštím roce se uvidí. Prostě buď a nebo :grinning:
26. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Kopi, už se mi to povedlo, díky moc za radu :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Flair, děkuji za radu, přesně tenhle program jsem si našla v PC, díky moc :slight_smile: Jste hodný holky.
26. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
recept už jsem roztrhala a je to...už je po váhání :slight_smile: Mě se to zdálo být divné ale dost do mě hučela a já abych měla pokoj tak jsem řekla že si to ještě rozmyslím.No a to se zrovna stalo...manža souhlasí tak je to v poho

markee:Budu držet palůše aby se vidělo až budete chtít :slight_smile: My se asi začnem kolem Vánoc snažit.Manža by klidně hned ale říkal že to nechá na mě jak se budu cítit.Taky se mu chudákovi ulevilo že ko dopadla dobře :slight_smile: Prý jsem ráno vypadala jak kdybych šla na popravu a jak jsem vylezla z polikliniky ven tak jsem byla vyloženě vysmátá tak že prý už hned poznal že je všechno ok
26. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Sir, mě taky moje doktorka řekla, ať po revizi určo HA neberu, ať nechám tělo bez chemie... !!
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Jo Flair! Gratuluju, koukám, že tam máš krásný 8TT !!! :slight_smile:
to jsou krásný zprávy pak.. člověk má radost, že se někomu povede!!!

Aji, u mě to taky evidentně neplatí :frowning2:(( že je po MA a revizi pohnojíno... uplně jak u vás.. na revizi jsem byla 5/8 a teď je konec října a ani prd...
26. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
handm:super zprávička :slight_smile: Díky moc...Já jsem takové trdlo ovlivnitelné.Ona fakt hučela a hučela.Ale udělám to tak jak jsem měla v plánu.Prostě prášky ne a ne a je to...Já zas tohle nechtěla rozhodovat sama tak jsem dala i na manžela.Na dva měs.je to fakt zbytečné
26. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
holky...jede vám ICQ????Mě se od rána nedaří :confused: Je to jen u mě nebo u vás taky???
26. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Sir, za prve asi zbytecne, za druhe ta chemie.. a podivej na nas s ajou.. tři měsíce po revizi, snažení a stejně nic, ať HA mame nebo ne...
:frowning2:(

jinak icq mě jde, ale já jedu přes meebo.com.. mám jen online verzi v práci, nemůžu instalovat
26. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Sir, ICQ mi funguje.
26. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.