Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
26. říj 2009

Ahoj Handm,
to škoda,že mrcha došla 😔 😔 A jak bylo na dovče??

Venusko pokud chceš zmenšit jen fotku,tak to ti jde i normálně v pc bez programu. 😕

sirella
26. říj 2009

Holky...prosím vás nevíte některá jak je to s HA Lunafem???Mě ji dneska dr.předepsala a na netu jsem si našla že se po tom často přibýrá...to teda fakt nepotřebuju...ví někdo něco??? 😕 Já váhám jestli brát nebo nebrat

venuska
26. říj 2009

Kopi, já jsem to právě zkoušela a nějak mi to nejde :(

sirella
26. říj 2009

teda přibírá...jsem fakt děsná...toto napsat 😀

handm
26. říj 2009

Díky za přivítání holky, i za útěchu... bylil jsme na Kypru, fakt krásný, 30-33 stupnu, ne jako tady kosa jak blázen.. manžel z toho normálně chytil rýmu hned na letišti... 😅 😅 😅 chlapi, no 😀 😀 😀

Markee, Kopi, taky doufám, že už nedorazí... je ale fakt děsně divná.. krvácela jsem vlastně jen jeden den, pak už jen trochu špinění... jsem z toho trochu nesvá...
a uplně mi to návrat z dovči zkazilo, celý víkend sjem byla jak přejetá parníkem...

KOpíku, tobě taky přišla, nebo si netestila?? Měli jste přece měsíc plný snaženíčka!! 🙂

kopa
autor
26. říj 2009

Handm minulý měsíc mi to nevyšlo,sice sexík byl každý den.Ale já měla blbé období nervů a stresu...

aronek
26. říj 2009

sirel, já se v antikoncepci moc nevyznám, několik let ji neberu a předtím jsem jí měla deset let stejnou. Ale v každé jsou nějaké hormony, myslíš že byjste se nezvládli chránit jinak, když pak chcete miminko?

flair
26. říj 2009

Sir, Aja, super, že kontroly dopadly na 1 🙂 Sir, já po revizi taky brala antikoncepci 2 měsíce, ale znovu bych to neudělala. Měla jsem pocit, že to mé tělo spíš rozhodilo 😠 Já bych to nechala na přírodě. Po první MS bych se nechránila.
Nové dušičky zdravím, mrzí mě to. Ale bude zase dobře a tady bývá opravdu legrace 😅
Venus já zmenšuju a upravuju fotky v Microsoft Office Picture Manager.
Handm, té mrchy hnusné je mi u tebe líto 😔 😠

handm
26. říj 2009

Kopi, aha.. to je mi taky líto.. ☹ si dělaj ty těla co chtěj...

u nás byl právě sexík taky skoro každej den, tak jsem se těšila, že bude úspěch, když se nám to poprvé povedlo vlastně hned napoprvé... a o to je to vždycky větší zklamání....

Sirella, bohužel, tuhle neznám.. já brala Logest...

markee
26. říj 2009

Sir,ty chceš brát HA?

kopa
autor
26. říj 2009

Venusko aha,mě to šlo vždycky zmenšit 😅 Normálně si najedeš na Obrázky,fotku,a dáš si buď úoravy,nebo veliskost a ořízneš to.
Nebo si stáhni na netu zdarme Zoner photostudio

aronek
26. říj 2009

handm, já taky logest 😀

sirella
26. říj 2009

aronek:Právě že tak jsem to měla namyšlené...že prášky nechci a hotovo.Já prášky vysadila už v dubnu nebo v květnu a pak byla těhu a říkala jsem si že než bude mimčo tak už nic nechci.A chránit se zvládnem i jinak...v tom problém nevidím...Toto má prý malou dávku hormonů.Dr.se mě ptala jestli u nás někdo neměl mrtvici např.v 50 a na netu jsem si v příbal.letáku našla že užívání může způsobovat trombózy a mrtvice a pod.A taky že se po ní moc přibývá na váze.To ale fakt nechci...spíš bych potřebovala opak 🙂 Tak fakt váhám.Říkala mi že se snažením počkat 3 měs...no a jeden už mám za sebou 🙂 tak teď váhám jestli to do sebe mám valit

flair
26. říj 2009

Sir, neber to. Máš už měsíc za sebou a je zbytečné se ládovat HA, když chcete mimčo 😉

aronek
26. říj 2009

sirel, já bych to nebrala, ale samozdřejmě je to na tobě. Chceš za dva měsíce otěhotnět a chceš do sebe dávat nějaké hormony? Dva měsíce se zvládnete chránit i jinak a když ne, tak měsíc máš už za sebou 😉

markee
26. říj 2009

Holky já toho brala mraky,pže mě moc nevyhovovali. A když jsem chtěla Logest,že jako se prý po něm nepřibýrá-zkušenost kamarádek,tak mi doktor řelů.že je to pro ženy nad 3O nebo 35 let(už si nepamatuju)a že mi je nenapíše.
Já měla Tri-regol,pak Marvelon(po něm mi bylo špatně),pak Stediril(po tom jsem byla samý bedís-na obličeji,dekolu a zádech-fuj).Dostala jsem Diane 35-právě na srovnání té pleti, pak Jeanine(že je nízkodávková).Pak nic a po Johance na rok a něco jsem měla Chloe-taky kvůli pleti. No fakt jsem toho prošla dost 😀

aja.83
26. říj 2009

Sirell, já bych asi HA nebrala. Uvidíš, zda to půjde samo, po HA se ti zase tělo rozharaší. No jak myslíš.
Jo, holky, jen chci poopravit, že u mě teda neplatí pravidlo, že po potratu to jde jak po másle! Povídali, že mu hráli!!! Třetí měsíc za námi a prd! Nejlepší bylo, když se mě dnes gynda ptal, jestli už se snažíme, tak říkám, jasně, už skoro 2 měsíce, ten koukal!! 😀

aronek
26. říj 2009

markee, to je divné, já měla logest od 17 😖

sirella
26. říj 2009

markee:Váhám...ona mi napsala recept s tím že si to rozmyslím.Mě se do toho nechce.Manžel se taky divil když jsem došla s receptem.Když jsme se o tom bavili tak říkal že by bylo asi lepší nic do sebe nevalit a jak psala Flair nechat to na přirodě.Asi na to kašlu...Budem se chránit jinak.Prášky nejsou jediné řešení.

Holky...všem moc dík za odpovědi a názory...na prášky kašlu a nebudu brat nic...a hotovka

aronek
26. říj 2009

sirel, já si myslí, že dobré rozhodnutí 😉 Já se tedy nechránila vůbec a mimčo chtěla hned a po dvou MS to vyšlo

markee
26. říj 2009

Sir nic neber.
Já taky nic brát nebudu a to víme,že do konce roku už snažilkovat nebudeme a v příštím roce se uvidí. Prostě buď a nebo 😀

venuska
26. říj 2009

Kopi, už se mi to povedlo, díky moc za radu 🙂

venuska
26. říj 2009

Flair, děkuji za radu, přesně tenhle program jsem si našla v PC, díky moc 🙂 Jste hodný holky.

sirella
26. říj 2009

recept už jsem roztrhala a je to...už je po váhání 🙂 Mě se to zdálo být divné ale dost do mě hučela a já abych měla pokoj tak jsem řekla že si to ještě rozmyslím.No a to se zrovna stalo...manža souhlasí tak je to v poho

markee:Budu držet palůše aby se vidělo až budete chtít 🙂 My se asi začnem kolem Vánoc snažit.Manža by klidně hned ale říkal že to nechá na mě jak se budu cítit.Taky se mu chudákovi ulevilo že ko dopadla dobře 🙂 Prý jsem ráno vypadala jak kdybych šla na popravu a jak jsem vylezla z polikliniky ven tak jsem byla vyloženě vysmátá tak že prý už hned poznal že je všechno ok

handm
26. říj 2009

Sir, mě taky moje doktorka řekla, ať po revizi určo HA neberu, ať nechám tělo bez chemie... !!

handm
26. říj 2009

Jo Flair! Gratuluju, koukám, že tam máš krásný 8TT !!! 🙂
to jsou krásný zprávy pak.. člověk má radost, že se někomu povede!!!

Aji, u mě to taky evidentně neplatí ☹(( že je po MA a revizi pohnojíno... uplně jak u vás.. na revizi jsem byla 5/8 a teď je konec října a ani prd...

sirella
26. říj 2009

handm:super zprávička 🙂 Díky moc...Já jsem takové trdlo ovlivnitelné.Ona fakt hučela a hučela.Ale udělám to tak jak jsem měla v plánu.Prostě prášky ne a ne a je to...Já zas tohle nechtěla rozhodovat sama tak jsem dala i na manžela.Na dva měs.je to fakt zbytečné

sirella
26. říj 2009

holky...jede vám ICQ????Mě se od rána nedaří 😕 Je to jen u mě nebo u vás taky???

handm
26. říj 2009

Sir, za prve asi zbytecne, za druhe ta chemie.. a podivej na nas s ajou.. tři měsíce po revizi, snažení a stejně nic, ať HA mame nebo ne...
☹(

jinak icq mě jde, ale já jedu přes meebo.com.. mám jen online verzi v práci, nemůžu instalovat

markee
26. říj 2009

Sir, ICQ mi funguje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru