• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
farmi, tak to máš hodnou maminku. Hlavně lež a v klidu. Kdy jdeš na tu gyndu?
26. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
farmicko hanicko nase hlavne hodne sil, to zvladnes pekne odpocivej at se brzy uzdravis,
Murynko domecek je krasnej....
26. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
murynko,sedacku kterou mate jsme kupovali jak jsem byla v 8 mesici.Musim ti rict ze je suprova.
26. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Tedy Farmi, to je peklo!!! Snad to dopadne dobře, nějak to přetrpíš a mimi to zvládne!! Myslíme na tebe všechny!!!!
26. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
tak jsem vás konečně dočetla :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem tu nebyla, tak se tu kecalo o stopéro! :grinning: :grinning:
musím říct, že jen co jsem vás dočetla je mi líp :wink: zase jste mi dodaly novou dávku optimismu a tak celkově, tady vládne nějaká pozitivní enrgie..asi :wink: :dizzy_face:
aron na gyndu mám jít 3.11.
uf si jdu uvařit další čaj..normálně jsem už stihla za dobu marodění vypít 3kg citónů a zítra mi manža bude muset koupit už třetí sklenici medu :sweat_smile: tak doufám, žee už se to kruci někde projeví a bude mi líp :wink:
26. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
jo a ještě než zapomenu...
všem co měly kontroly, moc gratuluju k uspěšným kontrolám! :dizzy_face:
sir s antik. jsi se dobře rozhodla :wink: štři tělo pro mimíska :wink:

a všechny nově příchozí (dvě během včerejška, to je strašné :pensive: ) tady moc vítám! Myslím, že vám tu holky s náma bude dobře :slight_smile: Napsala bych vám toho holky víc, o tom jak je život nespravdlivej a jak musíte vydržet, že čas je milosrdnej, ale nějak mi ted není do psaní, navíc vy už to stejně všechno víte od holek :wink: tak pokecáme jindy :wink: držte se! :wink:
26. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
hadm tak ta bestie dorazila :angry: má kliku že jsem marod, jinak bych tam na ní k tobě vlítla :sunglasses: no nic, držím palce, aby další už nepřišla :wink: a hlavně že jsi si užila dovolenou a přišla na jiný myšlenky :slight_smile: ty vedra ti závidím! já miluju léto! :dizzy_face:
26. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Hani a ty si z toho bílýho testu nic nedělej! :wink: je opravdu ještě moc brzy :wink: já sice stínek nebo náznak stínu viděla brzy, ale taky jsem ho viděla jen já sama :grinning: manža mi tvrdil, že jsem mišung a že tam nic není, že jen hypnotizuju test :grinning: No at to bylo, jak to bylo, o pár dní pozdějc, musel uznat, že ho tam fakt vidí i on, ten stín :wink: Jo a dobře viditelnou čáru jsem měla až v den nepřijité menstr. což u mne je tak 32DC :slight_smile:
No prostě dokud nedorazí mrcha, neztrácej naději :wink: :wink: držím palce! :dizzy_face:
26. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojík holčičky, nakukuju a dočtu až večer... letím tancovat:slight_smile:

Farminko myslím na Tebe. :wink:
26. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
farmi, takže na gyndu jdeš za chvilku a to už možná bude i srdíčko :wink:
26. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
aron moc se bojím toho co tam bude nebo nebude, kór po tom, čím ted procházím a co jím :pensive:
holky jste hodný :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
farmi hezky se kulíruj a mysli pozitivně :wink: Děti potřebují klidnou a zdravou mámu :grinning:
26. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
no tak zdravá nejsem, tak že bych to doháněla tím klidem? :grinning: :grinning: zkusím to :wink:
26. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
a ty už jsi zdravá?
26. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
zítra jdu na kontrolu, tak uvidím. Mám ještě rýmu a hrozně se zadýchávám, ale jinak v poho :wink:
26. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
to je dobře :slight_smile: to zadýchávání já mám vždycky po nějaký nemoci, asi ještě tak 10dní po dobrání prášku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale určitě s tím nechod ještě do práce a seď doma a čekej než budeš na 100procent fit :wink: :sunglasses:
26. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
zítra dám vědět jak jsem dopadla, já to taky vidím ještě na týden doma :wink:
26. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
holky moc děkuju všem :dizzy_face: :dizzy_face:

bobinko to jsem ráda že máš na ní kladné recenze :wink: a co ty mamino co vojtíšek?? :dizzy_face: :dizzy_face:

handm my spotřebiče brali přes net a ušetřili jsme opravdu dost :sunglasses: navíc to dovezli až domů :grinning: super co víc si přát :sunglasses: vím co je stavět a předělávat děláme to od jara ale ten výsledek stojí za to tak vydrž čekatelko :sweat_smile: !!

farmi to je mi líto :frowning2: :frowning2: koukej ležet zapomen na kozy atd :sunglasses: jasný??
26. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
aronek držím pěsti na kontrolu já jdu také jsme zvědavá zda se chýlíme k porodu či co :sweat_smile: :grinning:
26. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
mury jo kozy a ostatek zvířat jsou zařízený, maminka vypomůže :slight_smile: takže já ležím , ležím, ležím a snažím se myslet pozitivně :wink:
tobě držím palce na zítřejší kontrolu!a dej hned vědět novinky :wink: :dizzy_face: jo a gratuluju k tomu, jak vám to pěkně jde na baráčku :dizzy_face: jste mooooooc šikovní! :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
farmi to je dobře že vypomůžou :slight_smile:

já už ted pomáhat nechci ale taška fakt sbalená když jsem lezla po tich oknech jsme si říkala zda nepojedeme :sweat_smile:

mysli POZITIVNĚ!!! :wink: to je správný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dám vám vědět jen co se dostanu ke kompu :slight_smile:

a děkuu musíme makat :grinning: :grinning: už moc času není :sunglasses:
26. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
farmi, mamka už ví, že jsi těhu?
26. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Čau hokoy tak už jsem tu zas, odpo přišla ségra s malou tak jsem vám utekla :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
píšu jak magor, hokoy :grinning: jestli jste to náhodou nepoznaly, tak je to japonsky, jo? .-D
26. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Míšo, o víkendu jedeme na chalupu, ale nebudu mít k dispozici auto :unamused:
26. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Jitiiii ahoj, nooooo teoreticky už bych ho snad měla mít já :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
jéé, to bys mě mohla přijet navštívit, teda jestli se ti chce :wink:
jak se jinak máš????
26. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Měli přijet na víkend naši, dělat na baráku, venku dělat podklad pod fasádu, ale nesmí se to dělat když je zima, a ta má bejt, tak uvidíme, jak se to vyvine, a jestli přijedou nebo ne. Ale kdyby nepřijeli, tak přijedu ráda, aspoň se ještě uvidíme, pak už to moc nehrozí asi, co? :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
mě zlobí koník, nechce se mi načíst :unamused:
uvidíš, jak budeš moct, pak se uvidíme až jedině na jaře a nebo až po tvém porodu :wink:
26. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jiti zatím teda neslibuju, dáme si ještě vědět, jo? Nevím co a jak se vyvrbí, a aby ještě nenapad sníh, já mám ještě letňáky :grinning: uvidíme, ale doufám, že to vyjde :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.