Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
29. říj 2009

Hana,no budeme čekat,pže třetí neúspěch v jednom roce fakt bych neunesla. neříkám,že příští rok bud tvrďák,ale prostě teď fakt ne no.

hanana
29. říj 2009

chapu, a pristi rok to urco vsechno dopadne na jednicku 😵

markee
29. říj 2009

Hani,kéž by. Přála bych si to.Teď musím zhubnout a to fakt. Nesmím už couvnout,pže začínat těhu s takovými kily to bych vypadala na konci teda-opravdu bych měla skoro 90kg. No čuník pak no 😅

markee
29. říj 2009

Tak si jdu vzít seznam a napsat Vánoční dárky,co každému,pže jinak nakoupím blbiny a zbytečně utratím prašulky 😉

hanana
29. říj 2009

teda ty jsi pecliva, ja mam par blbosti, ale jinak nic..... 😝

markee
29. říj 2009

Týjo ten koník se zas nenačítal. No neva.
Hani,já právě pak nechci zjistit(při naší finanční situaci-díky pracáku),že mám pro někoho hafo dárků a pro dalšího nic.Takže si to radši napíšu. I tak koupím blbinky,ale hlavní dárky budou na papíře a tím pádem danné. 😅

aronek
29. říj 2009

hlásím, že mně taky koník nějak blbne 😠

aronek
29. říj 2009

markee, ještě by jsi sem mohla hodit nějaké typy na dárky, jsem bez nápadu 😖

kerrie
29. říj 2009

No mě koník taky vyhodil 😀

martinkal
29. říj 2009

Ahoj holky 🙂

mě to dneska nějak blbne 😒

Aronku blahopřeju ke zdravému klučíkovi, a co jméno už máte nějaké vybrané?

Tercííí krásný domeček i záclonky, já je mám v ložnici v modré barvě 🙂

😀 jinak my jsme ok, byli jsme na velkém UZ, srdíčko jako zvon, všechny orgány jsou v pořádku, máme už 360g 😀

KATY poslala jsem ti ty utroše, jsou na udržení těhotenství a zavádí se ráno a večer, tak mi dej vědět až ti dorazí, poslala jsem to doporučeně 😉

aronek
29. říj 2009

martinkal, shodli jsme se na jménu pro holku a kluka řešíme. Přítel trvá na Honzíčkovi, ale uvidíme

martinkal
29. říj 2009

Honzík je pěkný jméno a moderní v každé době a tobě se líbí co?

martinkal
29. říj 2009

a kdy máte teď termín?

markee
29. říj 2009

Aronek, Honzík je hezké jméno. Můj brácha se tak jmenuje a kdyby ho neměl v plánu dát jednou svému dítku,tak ho chci pro své 😉
Jinak dárky budou pro mamku knížka(jednou jsem jí koupila takový příběh o drakovi a jí se to líbí a jsou ještě další dvě bichle-jedna za pětset),takže nejspíš jeden ten díl. Nebo se složíme na mikrověž nebo dostane kuchyňské hodiny.
Bráškům fakt blbosti,ale ty vymyslím za pochodu. Pro manžu kalhoty na lyže. Pro Míšovo mamču nevim,to ať vymyslí sám. Pro synovce a neteř-oblečení-overaly,punčošky,bodíčka-prostě něco.
No a pak zbývá Johanka a pro tu máme tabuly na křídy i fixy a pak se uvidí 🙂

aronek
29. říj 2009

termín máme 14.3. Já nic proti Honzíkovi nemám, ale má ho kolegyně přesně o rok staršího a bydlí naproti, takže budem hodně spolu a bude to jak v blázinci

mari111
29. říj 2009

ajoj babulky moje, vitam novou dusicku, chvalim jeste dodatecne markee dortika a tercinke zaclonky a domecek,moc pekny a ke kontrolam taky gratulace a aronku aj k chlapeckovi.Ja mela taky jmeno jen pro holku a az jednou se povede a bude to kluk tak se bude jmenovat asi kluk 😀 , bo mne se nejak klucici jmena nelibjej. a snad sem na nikoho nezapomela jestli jo tak se omluvuju ☹ Jinak FARMINKO trubky sou poradne procistene-prokrtkovane 😉 😀 😀 😀 my sme tady meli dve hodiny pojistovaka a jeste ted s pritelakem neco resi po telefonu 😖 otrava

markee
29. říj 2009

Martinkal,to je fajn,že utz dopadl dobře. Jen tak dál 😉

martinkal
29. říj 2009

ale neodpověděla jsi jaké jméno se líbí tobě. Neříkej, že Aronek🙂))))

martinkal
29. říj 2009

Markee díky, přeju ti to samé 😉

aronek
29. říj 2009

Aronek se jmenuje můj pejsek a pojmenovala jsem ho já 😀

aronek
29. říj 2009

ne vážně, já o klukovi ani neuvažovala, takže jsem jména nevybírala, ale asi mně překecá přítel

martinkal
29. říj 2009

pořád teda neznám tvé jméno pro klučínka, nebo je to tajný? 😔

aronek
29. říj 2009

já fakt nevybírala, takže své klučičí jméno nemám

aronek
29. říj 2009

já prostě počítala s holkama

mari111
29. říj 2009

je martikal taky gratulace k dobre kontrole. holky ja mam nejake napnute kozy, jak dva balony pred vybuchem, zeby se uz konecne priblizovala mrcha?

markee
29. říj 2009

Mari a bude to mrcha nebo těhu 😀

mari111
29. říj 2009

marke uz sem pet krat testila a jak na snezce ☹

martinkal
29. říj 2009

Mari děkuju, jééé já bych si tak přála, aby do vánoc našly všechny holky // 🙂

Jdu spát, protože se mi to dneska dlouho načítá ☹

zkusím to zítra. dobrou noc všem a krásné sny 🙂 pa pa

sirella
29. říj 2009

Ahojky holky...moc vás všechny zdravím... 🙂

Katy:to je super zpráva...já si myslela od začátku že to bude v klidu.jsem moc ráda že jste si to vyříkali a víte co dál se svými životy 😉 Mějte se moc moc super 😉

Markee:jsem moc ráda že vaša malá děvčička je zdravá 🙂 Našeho malého taky chytla choroba ale už je v klidu 🙂 Držte se 😉

aji:moc dík za uklidnění 🙂Jsi fakt hodná

Terci:moc pěkný baráček 🙂 a jak už i holky říkaly tak záclonky jsou kráááásnéééé 🙂 Měla bych ty moje stávající vyměnit...

mari111
29. říj 2009

tak pritelak zitra nejede do rachoty tak tam skaknu uz zitra aspon nebudu sama a pojedu autickem a hlavne stihnu na 13.00 do prace, no to sem uz ted zvedava co mi rekne a zacinam byt nervozni ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru