Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
31. říj 2009

jezisi mne se prehodili radky nebo co 😕 😠

mari111
31. říj 2009

no a kam ste vsechny zas zmizeli 😕

murynka
31. říj 2009

já jsem si musela udělat polívku z pytlíku jaký jsme měla hlad 😅 tak jsme jí spořádala 😀 😀
ted jdu na grep a pak padnou ty chlebíčky a dort 😀 😀

mari to nezávidím ☹ to je fakt daleko to si nedovedu představit 😒 mojí mamku mám 10km odsud....
a tchýni vedle....takže hrozně blízko...

mari111
31. říj 2009

jo murynko je to blbe kdyz sou rodice daleko ale co se da delat,boze 10 km ,ro bych brala,ja ji mam aaz 900km ☹ a segru 400km ,ta je v brne,ona to ma k maminke bliz,jen ja sem utekla tak daleko

murynka
31. říj 2009

mari a na slovensku si zůstat nechtěla??

mari111
31. říj 2009

ale chtela, jen ja jsem sem jela za praci a zymilovala jsem se tu a odvtedy jsem tu zustala,u nas nejak nebola prace a tady sem praci mela tak sem se rozhodla ze tu zustanu 😒

murynka
31. říj 2009

aha tak to chápu....a ted byste se tam nevrátili není už to tam lepší??

mari111
31. říj 2009

ale my to mame asi v genech,nase rodina je skoro vsude,slovensko,cesko,norsko,new york a tak, moc se nevidime,jen tak jednou za pet let, vecsinou kdyz ma nekdo kulate narozeniny a tak ale aspon si obcas napiseme nebo volame

murynka
31. říj 2009

jste prostě všude 😀 😀 😀 😀

mari111
31. říj 2009

lepsi nez tady na severe jo, ale ted kdyz pritelak ma tady dobrou praci a pred rokem sme si koupili domecek tak uz se nam nikam nejak moc nechce

farmarska
31. říj 2009

ahoj holky, tak já se teda hlásím 😉
někdo z vás mi tu udělil neomluveno, okamžitě to zrušte, 😠 😠 bo zaprvé, těhulky mají vždy omluveno (moje nové pravidlo 😀 ) a za druhé pořád ještě marůdkuju, takže když se věnuju synoj a rodině, (hrajeme v pelechu různý hry, nebo koukáme na tv) tak pak už nemám sílu a enrgii na koně 😝
jen co budu zdravá, tak se polepčím 😎 😉

jinak jsem vás dočítala, toho teda bylo! 🙂 a už si skoro nic nepamatuju..jen to nejdůležitější..
holky kupinko a belatko moooooc vám gratuluju k miminkům!!! 🙂 🙂
kupi ty jsi to teda ty jsi to vzala hopem! 😀

tercí milování u krbu..no to muselo bejt užasný!! 😵 😵

kopi tu prochajdu ti nazávidím, ale ten mekáááč 😵 😵

murynka
31. říj 2009

mari to můj manžel se chce jednou odstěhovat do ciziny 😅 prostě to tu prodat a odejít 😖
no nevím myslím že to myslí vážně 😨 ....ale to je otázka pár desítek let snad 😀

mari111
31. říj 2009

az se manzilek zabidli a uz bude domaci pohodicka tak se mu treba uz nebude chtit. FARMINKO ja sem ti dala neomluveno, a zrusim ho az uvidim ze sem poctive chodis, je krasny ze si tehulka, ja ti to moc moc preju ale flakat to tady proste nebudes, jasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! takze se co nejdriv uzdrav aby si tu byla castej a ja to mohla zrusit neomluveno,ju 😉

farmarska
31. říj 2009

mari to ti povídám koukej mi to neomluveno zrušit!!!! 😠 😠 😠 už jen z ohledu na můj dlouhotrvající nemocnej stav 😠

farmarska
31. říj 2009

sama si se ještě nedávno toulala bůh ví kde a ted tu chceš někomu udělovat 😀 😀 😝
hele podobrým..navrhuju to ututlat 😉 smeteme to pod koberec a budeme dělat jako že nic 😉 😎 😎

murynka
31. říj 2009

farmi 😀 😀 😀 😀 😀 že se tak rozčiluješ 😲 😲 😝 😀

farmarska
31. říj 2009

mury jsem cholerik 😉

murynka
31. říj 2009

aha 😀 😀 😀 😀
tak si jdi lehnout 😉 ruším neomluveno 😀 😀 😀
at ej brzo lépe 🙂

murynka
31. říj 2009

já dneska kvůli vám 😀 😀 lítala po vesnici a hledala chlápka co tu dělá internet 😀 😀
poněvadž tam vedle v baráčku není a manžel v tom problém nevidí 😠 😲 😀 já ale jo 😅 😅
tak jsme ho sehnala v pondělí prý zavolá a snad v týdnu zapojí 😀 😀 😀
co bych bez vás dělala 😢 😢 😢

mari111
31. říj 2009

farminko sice sem te vzdy rada rozcilovala, ale ted sem to fakt nechtela, takze rusim a klidek jo 😀 😉 odpocivej a brzo se uzdrav at te tu mame kazdej den nekolik-krat,ju. 🙂

murynka
31. říj 2009

holky nepoperte se ju 😀 😀 😀 😀

mari111
31. říj 2009

skusime to mury 😀

farmarska
31. říj 2009

mury ty jsi ale naše zlatíčko, takhle se kuli nám naběhat 🙂
ten tvůj snad nemá rozum 😀 😀

jinak já ležím pořád 😅 a nebo sedím-na posteli 😎

murynka
31. říj 2009

farmi to nemá 😝 😠 😀

to je dobře že odpočíváš a jak jinak je??

farmarska
31. říj 2009

maei ok. mír 😵
já jsem fakt zase už utahaná, jenom z toho čtení 😅 😅 😅
ještě že nám už manžel dělá hambáče na posilněnou 😀

murynka
31. říj 2009

holky jdu ke tchýni čekají návštěvu takže nějaké dobrůtky budou 😀 😀 😀
tak papa

farmarska
31. říj 2009

mury nahov...píp 😠 nemoc se mne drží jako klíště a ustupuje snad jen milimetrovými krůčky 😠
takže jsem skoro celodenně v posteli a i tak jsem utahaná jako bulík a navíc k tomu rozlámaná 😝
já už chci bejt zdraváááá!!! 😠
mám vztek na celej svět 😠 😅 😅

a co ty, koukám, že pěkně jedete a brzy už budete bydlet!!! 😵 mám radost, jak vám to jde 🙂 jste šikulové!! 😎
mari to je teda hrůza,..si to vůbec neumím představit, bejt takhle daleko od maminky 😅 😅 by se mi stejskalo 😅 😅 navíc co já bych si sama počla? kdo mi hlídal a kdo pomáhal 😅 😅 ne né , je lepčí mít svý jistý u sebe 😀 vid mury 😉 není nad čerstvě napečíno, když to nemusíš píct ty 😀 😀

farmarska
31. říj 2009

mury no ted o tom píšu..je to pohoda vid, s hodným člověkem za rohem 😉 😵
mńam tak se hezky nabašti, za sebe, za Sofinku a i za mne 😉

farmarska
31. říj 2009

holky a já si jdu na toho hambáče a pak odpočnout, než budou od osmi dávat ten film na nově, tu komču..už se těším!!! 😵 😵

farmarska
31. říj 2009

to víte je to dřina, takhle celej den marodit!! 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru