• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
farmi rozkaz :grinning: :sunglasses:
1. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
kely šupajdi už rodit :wink:

kopi nekuř! :wink:

mury bal obývák , ale hezky zlehounka :wink:

katy neopovažuj se mi udělovat neomluveno! :angry:

mabuš gratuluju k posrání!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
tý jo aby tě ještě někdo poznal, jsi se po takový době musela vysrat z podoby :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
mury dík! to prostě nemá chybu!!! :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
mažu mazat rohlíčky :wink: tak zatím :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
farmi obývák už mám :grinning: :grinning: a už i z půlku ložnici :sunglasses: jde mi to tak krásně :grinning: :grinning: házet to do tich tašek :grinning: :grinning:
a vědět že brzo vypadneme :sweat_smile:

ty s etaké koukej šetřit :wink: :wink: :wink: :wink: těhulko jedna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
mury já to ani jinak neumím :wink:
s tím stěhováním..to ti věřím :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
farmi jdi na rohlíčky dobrou chuť :slight_smile: :sunglasses:
1. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
a je po uklízení :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: přijeli poslíčci :rolling_eyes: :rolling_eyes:
od včerejška jsou silný :frowning2: :frowning2:
1. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
mury, a jaci jsou poslicci? to mas kontrakce nebo jak? promin za hloupou otazku
1. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
mabe nevím asi to jsou kontrakce já ještě nikdy nerodila :grinning: :grinning:

ale ztvrdne mi břicho bolí v podbřišku jako na MS...a malá tlačí dost na čípek....každý to má ale jinak mě to jde ještě do zad do kříže :confounded: :confounded: a mám to tak 5 krát do dne a musím někdy prodýchavat ale dokud to není pravidelné nevadí to :wink: ale je to nepříjemný :rolling_eyes: :pensive:
1. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
diky za info :slight_smile: a at te mala moc netrapi.
1. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
mabe není zač :wink: a děkuju :dizzy_face:
1. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Dobrý ránko přeju a krásnou neděli :slight_smile:

Farmi já se dneska taky flákám, doma čurbes, a nehnu ani prstem!!! Ještě se válim v pelechu, zkoukla jsem film a teď jsem vás dočetla. Vyžene mě jedině hlad :grinning:

A hlásim s do klubu slaměných vdov, muža mám v rachotě.

Mury článek nemá chybu :grinning:
Já bych měla taky balit, jenže by to chtělo aby mi to hned někdo lifroval pryč, protože by nebylo ani kam stoupnout, a když není manža doma tak to nehrozí. Zatím si sem nenápadně po kouskách stěhuju kuchyni, aby se dalo vařit. Už jsem pekla tu kachnu v nový troubě, dneska chci upéct kuřecí stehna, s rýží a pekla jsem bábovku, akorát se mi potvora nevyklopila, neměla jsem ztuženej tuk, tak ji chci zkusit dneska znovu, snad už se mi neroztrhá.
1. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Jééé no jo, ode dneška už 17tt :slight_smile:
A příští tden dvě kontroly :wink: už se těším...
1. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
Teda kde jste všechny? Já mám nějakej zvláštní talent přijít, kydž tu zrovna vůůůůbec nikdo není... :confused:
1. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky, Mury dobry :slight_smile: s tema detma :grinning: Tercinko tak si predstav ze mne se to vcera stalo taky s tou babovkou, ale fakt nechapu proc, to se mi jeste nestalo, no jo ale pritelak ji stejne zbastil :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
MAri nepovídej, fakt? To jsou můry ty bábovky iď? No my jí taky sežrali, a jak rádi :grinning: Já měla asi blbě vymazanou formu, jen olejem, a polohrubou moukou, dneska to zkusím ztuženým tukem ahrubou moukou, jsem to tu při tom prvním pečení neměla...tak uvidm co to udělá...
1. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj terci ty jo 17tt :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
já už také nebalím je mi nějak divně poslíčci stále abych nejela :sweat_smile: tak radši ležím :sweat_smile:
tak to jsem zvědavá já na první pečení v troubě :confused: :sweat_smile: jak se mi to povede bábovku bych si dala :sunglasses:
1. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak já j sem tu zas a jen na skok(jak ráno). Přijel bráška,tak jsme kecali,dal dodatečně Johance dárek k narozkám a pak kecali a čučeli na Polární Expres-nojo mrzne,tak Vánoční pohádka :grinning: .
Teď jsem doděla krém na buchtičky a jdeme jíst. Dám si malinko,ale snažim se fakt dnes jít pravidelně-ráno celozrnou housku s Florou, ke sváče jogurt a teď bude oběd. Snad pravidelná strava a trocha pohybu s tím mím tělem zatočí.
Jestli se mi ozve můj táta tak odpoledne pojedeme na návštěvu.
1. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Murynko tak zkus teplou sprchu, ta prej pomáhá :wink: se mi to kecá co? Jsem zvědavá na sebe:grinning:
Já taky radši ležím, co kdybych se náhodou unavila žejo :grinning:
1. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Markee to je srávnej přístup, to by bylo, aby to nešlo dolů. Hlavně nehladovět :wink:
Já bych taky šl někam na návštěvu... nechcete mě někdo pozvat? :grinning: Jen dva prstčky strčíme....... :grinning:
1. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
ty jo mury tak odpocivej aby si nedopadla jak kupina, o mesic driv. Tercinko klidne prijed k nam na navstevu, udelame si babovku :wink: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mari tak jo, tak do tejdne počítám, že bych u vás mohla bejt :grinning: s ým rychloautem :grinning:
1. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
ale to driv tercinko :wink:
1. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Mari neříkej, že byste mě bábovku neschovali? :grinning:
1. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
tercí ráda bych si sprchu dala ale ve starém baráku to tak nejde víš :sweat_smile:
vida se tu ohřívá celý den :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
to vis ze nechali, kousek :wink:
1. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Murynko no to mě nedošlo, my ve starým topíme dřevem a voda je pořád... tady u nás když nebude svítit sluníčko, to jde na elektriku tak taky musím s vodou jinak hospodařit...
1. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
terci právě se těším až budeme tam tam vodu ohříváme plynem a je to za 5 minut ohřáté :sweat_smile:
také to nepoběží pořád to by jsme se asi nedoplatili..... :frowning2:
takže chápu takže vy máte na střeše ten ohřev přes sluníčko??nevím jak se to jmenuje :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jojo, máme solární kolektory na ohřev vody a na podporu vytápění, akorát to fachčí pořádně jenom v létě, na zimu to podporuje elektrika
1. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.