• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
flair proč šílená :sweat_smile: :sweat_smile: normálně uklízí :grinning: :grinning: :grinning:

blíží se Vánoce tal to aspon bude mít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
mury,co poslicci, dobry?
1. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
mabe tak nějak docházejí ale je to lepší......už se jich asi nezbavím :angry:
1. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
ale dneska jsem také k.o :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra musíme dodělat obývák a vymalovat tu jídelnu :unamused: tak musím nabrat sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi ne, uz mas posledni metr pred sebou. a jak je to, kdyz mas poslicky min jak po.....tak do nemocnice?
mury, ty jo, jeste tolik prace
1. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
mabe to netuším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
mabe to už je maličkost :wink: vymalováno je za chvilku :wink: pak položíme lino a jsem hotový :dizzy_face: :dizzy_face:

snad kontrakce po 5 minutách tak do porodky :wink:
1. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
ja myslela, ze to nejak je dany, kdy mas jet do porodnice. jezis, jak to clovek pozna? ze mu prdne voda?
ja te nechci nikam stresovat, ale zajima me to.
mabe tak si to najdi na netu :wink:
1. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
to bych mohla, ze? :astonished: mam cas, ale zajima me to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
tak čti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
diky :grinning: :grinning: :grinning: az me z toho pojima hruza :grinning:
1. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
mabe a co teprve mě když to mám za 30 dní :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ted mě malá neuvěřitelně kope do žeber :angry: :frowning2: :frowning2: au au....
1. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
haloooooooooooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
1. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
kopi, pžijeď ted tě potřebuju víc než kdy jindy!! :grinning: :grinning: já pořád marodím-ležím a bordel tu je čím dál větší q vánoce zarohem :confused: :fearful:
Tercíku a ty když chceš někoho vymetat, tak přijeď navštívit mne :dizzy_face: a tu bábovku vem sebou :wink: kopi nám uklidí a pak si jí s chutí všichni dáme :grinning: :sunglasses:

ne vážně holky kdyby jste mi nějaká chtěla přijít uklidit a třeba i napíct-cokoliv..tak můžete :grinning: kdykoliv :grinning: kdokoliv :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
farmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jééé já bych přijela ale jen na tu bábovku :grinning: :grinning: úklidu mám plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaký jsi měla den???
1. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
ale jako zase nemůžu říct, že bych celej den zahálela.. to jsem takhle ležela a v myšlenkách mám uklizeno půl baráku :grinning: :grinning: zrovna před deseti minutkama jsem ještě dumala, že by se měla umejt okna v ložnici a rovnou do nich pořídit i nový zaclony :slight_smile: bo zaprvé mě nalákala Tercinka (těma svejma parádnickejma) a za druhý ted tu mám už děsně dlouho oranžové a ty už mě tak děsně lezou na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
asi to je tím, jak furt v tý posteli ležím a civím na ně :grinning:
bo já se taky děsně nudím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
farmi jsme tady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
mury tak se svez s kopinkou :wink: bábovky bude určo dost i pro tebe..jen doufám, že se Terculi povede :grinning:
1. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
farmi pro mě stačit :grinning: :grinning: to asi ne dala bych tak půlku :grinning: :grinning: :grinning:
na okna se proboha na začátku těhu vykašli :astonished: :astonished: :astonished:
1. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
no a den jsem měla válecí..jako už spoustu dnů před tím :sweat_smile: :sweat_smile: já na todle fakt nejsem a tak strašně mě to nebaví :angry: já nebejt těhu, tak už dávno neležím, to vždycky vyskočím hned co se vyškrábu z nejhoršího.., ale takhle se bojím o mimíse, tak jsem raději vzornej pacient :wink:
1. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Já upeču koláčky,buchtu margot :dizzy_face: a razím směr Dvůr Králové :grinning: :sunglasses: Uklidim,obstarám zvěř,upeču a navařím a pak budou hody :slight_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Farmíku kdy si dáš do pasu novou fotečku?? :grinning: :grinning:

Farmí ale přijedu jen pod podmínkou,když mi půjčíš ten tvůj sexy obleček :sunglasses:
1. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
no se neboj sem si to představovala jen v myšlenkách :grinning: :grinning: :grinning:
no ale až nebudu marod, to bych snad pak už mohla pomaloučku polehoučku ne??? :fearful:
a s tou bábovkou, tak to by byl asi problém, bo já bych dala tu druhou půlku..a co pak kopís a tercík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no tož až se tu objeví tercinda, tak jí budeme muset naznačit, aby upekla ještě jednu :sunglasses:
1. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
jéé kopi ty jsi tu! :slight_smile: co to čtu! to je přímo balzám pro mé oči! :dizzy_face: :dizzy_face:
hele ale zvěř už mám obstaranou :sweat_smile: no nevad alspon zbude víc času na drby :wink: :grinning:
tak já jdu postavit na kafe a zabalit ti ten oblek :wink:
1. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.