Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
hanana
5. lis 2009
aji mrchy je mi lito, ale snad se taky brzo dockame x-)
aja.83
5. lis 2009
Hani, no jo, jednou to prostě vyjít musí. To je divné s tvou zimnicí, snad to je už dobrý, když teď nemáš teplotu. 😉
hanana
5. lis 2009
aji ja jsem si taky rikala do vanoc, ale nevim nevim, nechapu proc se nam to dvakrat povedlo rovnou a ted dlouhe snazeni a nic.... :-|
farmarska
5. lis 2009
ahoj holky hezký den 🙂
i já měla poslední dny nějakou depku, tak jsem sem raději ani moc neechodila, abych tu nekazila náladu a nefňukala vám tady pořád o tom samém :-N :-p
dnes už je to lepčí 😉 tak mne tu máte! 😃
martinka mooooc gratuluju ke kontrole a to samé ještě jednou tobě flair x-) x-)

aronku a tobě držím palce na kontrolu 😉 a katy tobě přeju to brzké vyplnění snu!!! 🙂

Tercí to je teda pěknej mazec 😕 kuli jedný nemocenský mizerný :-p ]-(
farmarska
5. lis 2009
Ajíí mrcha mne mrzí 😢 snad už žádná další nedorazí 😉

kerie to s tím tvým chlapem to je vážně blb ]-( je to přesně jak píšeš, chová se jak puberŤák! rozhodně né jako vyzrálej normální sebevědomej člověk 😎 snad ho to brzy přejde a ty si z něj kočko nic nedělej a zkus to pouštět jedním uchem dovnitř-druhým ven 😉 🙂
farmarska
5. lis 2009
hani neměla by jsi si raději skočit k doktoroj?? 😕 to přece není normální, v noci takovouhle zimnici..
buĎ na sebe opatrná bobku 😉
hanana
5. lis 2009
ahoj farmi jaktoze mas depku? neboj vsechno dobre dopadne , kdy jdes na tu kontrolu ?
farmarska
5. lis 2009
hani v pondělí..
no prostě mám...ani to tu nebudu znovu omlevat :-p jsem trapná jak to pořád dokola řeším :-N
prostě asi co se má stát to se stane a budto to vyjde, nebo ne.
hanana
5. lis 2009
nejsi trapna vubec, od toho tu jsme, ale verim ze tentokrat ti to vyjde...... 😉
farmarska
5. lis 2009
hani, ty jsi myslím psala, že tam u vás je to s vyšetřeníma a gynekologií horší vid.., ale já nevím , asi by bylo dobrý někam se zajít a poradit se..proč to najednou nejde 8-( třeba v tom je nějaká banalita! třeba nějaký ty chlamidie, nebo jí máš moc kyselou na spermoně :-N nebo prostě to může bejt nějaká prkotina, která jde vyřešit a ty budeš za chvilku v pořádku a vyjde to! :-N Tolik bych ti to přála! x-) A nejenom tobě, ale všem co už takhle nechutně dlouho čekají 😢
farmarska
5. lis 2009
hani ale sem trapná! to vím 😃 stejně si tím nic nepomůžu pořád to řešit dokola a omlejvat to a plácat se v tom.. :-N ale já si prostě nemůžu pomoct :-N nemůžu nad tím vším přestat myslet :-N asi jsem nějakej sebedestruktivní tip 😃 😃 😎
hanana
5. lis 2009
farmi po 6ti mesich snazeni s tim zacneme neco delat, proto merim teplotu a delam grafy, tak snad se nejake pomoci dohrabeme :-S
farmarska
5. lis 2009
a fůůůj mě je pěkně šoufl :-p já hovado ted sežrala dva rohlíky namazaný tatarkou se salámem a okurkou a ted si asi půjdu popovídat se záchodem :-p :-p je mě zle a už to mám někde zpátky v krku... ble :-p :-p
zatím mizím
kopaautor
5. lis 2009
čusííííííík 😃
katyna6
5. lis 2009
jsem tu holky
aronek
5. lis 2009
já taky, zrovna se krmíme 😉
katyna6
5. lis 2009
martinkal,flair-moc vám holky gratuluji k úspěšným kontrolám!!! 🙂

farmi-a ty klidně mel pořád dokola všechno,co tě trápí.Od toho se tady slejzáme,aby jsme pomohly jedna druhé! 😉
aronek
5. lis 2009
teď koukám, že už jsme 22tt 😃 😃
Farmi, jestli jsi už vyhodila rohlíky :-p , tak přijď, na depky jsme tu zařízené 😃
aja.83
5. lis 2009
Holky, já kdyby šlo něco dělat, abych hned otěhotněla, tak to klidně podstoupím. Už mě to nebaví, to je každej měsíc snažení, pak testění a zklamání! Ach jo. Dnes mám depku jak vrata. Nějak se mě nechce pustit. :-|
flair
5. lis 2009
Holky, děkuji za gratulace x-)
Farmi, tatarka na rohlíku =-) =-) =-) Tak to zvracím už jen při té představě, to je mazec =-) :-p 😃
a s tím tvým těhu, Farmi, jak ti tu někdo psal, že každé těhu je fakt jiné. Moc doufám, že to bude ok🙂 ale chápu tvůj stresím, tomu rozumím |-|
Katynko, je super, že jste s přítelem zase hrdličky, je to z tebe cítit x-)
aja.83
5. lis 2009
Farmi, jak poznám, že ji mám moc kyselou pro spermoníky??? :-N
aronek
5. lis 2009
aji a jak dlouho jseš od revize? Mení to teď třetí mrcha? To ještě není tak hrozné, tělo se dává dýl do hromady, ale to bude dobré 😉 Na tu kyselost musíš asi k doktorovi 😞
katyna6
5. lis 2009
flair-jojo,zatím to je všechno v nejlepším pořádku,tak hlavně,aby to vydrželo i dál.Pak se někdy musíme domluvit na tom kafíčku,až budeš v Přerově. 😉
aja.83
5. lis 2009
Aronku, mám třetí MS, jo jo. No není to ještě tak dlouhá doba, ale mě už to nebaví. ]-(
katyna6
5. lis 2009
aji-já si tak říkám,že zkusm být v klidu tak do půl roku od revize.Ale otázka je,jestli pak už doktor bude chttí něco podnikat,nebo jestli bude ještě čekat.No,pro jistotu už zobu ten Utrošek,tím nic nepokazím 😉 😃
aronek
5. lis 2009
aji a za jak dlouho se podařilo minule?
kopaautor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aja.83
5. lis 2009
Minule se podařilo po půl roce. Tak si ještě budu muset 3 měsíce počkat, co? :-S
aja.83
5. lis 2009
Holky musíme vymyslet nějakej lék na mrchobacil, už mě to fakt štve! 😉
handm
5. lis 2009
Aju, já se ti vůbec nedivím..
dneska je nějaký špatný den ato přitom svítí slunko..
já jsem taky zpruzelá jak vrata..

Začni psát odpověď...

Odešli