• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
aji mrchy je mi lito, ale snad se taky brzo dockame :dizzy_face:
5. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Hani, no jo, jednou to prostě vyjít musí. To je divné s tvou zimnicí, snad to je už dobrý, když teď nemáš teplotu. :wink:
5. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
aji ja jsem si taky rikala do vanoc, ale nevim nevim, nechapu proc se nam to dvakrat povedlo rovnou a ted dlouhe snazeni a nic.... :unamused:
5. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky hezký den :slight_smile:
i já měla poslední dny nějakou depku, tak jsem sem raději ani moc neechodila, abych tu nekazila náladu a nefňukala vám tady pořád o tom samém :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes už je to lepčí :wink: tak mne tu máte! :grinning:
martinka mooooc gratuluju ke kontrole a to samé ještě jednou tobě flair :dizzy_face: :dizzy_face:

aronku a tobě držím palce na kontrolu :wink: a katy tobě přeju to brzké vyplnění snu!!! :slight_smile:

Tercí to je teda pěknej mazec :fearful: kuli jedný nemocenský mizerný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
5. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Ajíí mrcha mne mrzí :cry: snad už žádná další nedorazí :wink:

kerie to s tím tvým chlapem to je vážně blb :angry: je to přesně jak píšeš, chová se jak puberŤák! rozhodně né jako vyzrálej normální sebevědomej člověk :sunglasses: snad ho to brzy přejde a ty si z něj kočko nic nedělej a zkus to pouštět jedním uchem dovnitř-druhým ven :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
hani neměla by jsi si raději skočit k doktoroj?? :fearful: to přece není normální, v noci takovouhle zimnici..
buĎ na sebe opatrná bobku :wink:
5. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
ahoj farmi jaktoze mas depku? neboj vsechno dobre dopadne , kdy jdes na tu kontrolu ?
5. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
hani v pondělí..
no prostě mám...ani to tu nebudu znovu omlevat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem trapná jak to pořád dokola řeším :sweat_smile:
prostě asi co se má stát to se stane a budto to vyjde, nebo ne.
5. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
nejsi trapna vubec, od toho tu jsme, ale verim ze tentokrat ti to vyjde...... :wink:
5. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
hani, ty jsi myslím psala, že tam u vás je to s vyšetřeníma a gynekologií horší vid.., ale já nevím , asi by bylo dobrý někam se zajít a poradit se..proč to najednou nejde :rolling_eyes: třeba v tom je nějaká banalita! třeba nějaký ty chlamidie, nebo jí máš moc kyselou na spermoně :sweat_smile: nebo prostě to může bejt nějaká prkotina, která jde vyřešit a ty budeš za chvilku v pořádku a vyjde to! :sweat_smile: Tolik bych ti to přála! :dizzy_face: A nejenom tobě, ale všem co už takhle nechutně dlouho čekají :cry:
5. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
hani ale sem trapná! to vím :grinning: stejně si tím nic nepomůžu pořád to řešit dokola a omlejvat to a plácat se v tom.. :sweat_smile: ale já si prostě nemůžu pomoct :sweat_smile: nemůžu nad tím vším přestat myslet :sweat_smile: asi jsem nějakej sebedestruktivní tip :grinning: :grinning: :sunglasses:
5. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
farmi po 6ti mesich snazeni s tim zacneme neco delat, proto merim teplotu a delam grafy, tak snad se nejake pomoci dohrabeme :confounded:
5. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
a fůůůj mě je pěkně šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: já hovado ted sežrala dva rohlíky namazaný tatarkou se salámem a okurkou a ted si asi půjdu popovídat se záchodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mě zle a už to mám někde zpátky v krku... ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatím mizím
5. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
čusííííííík :grinning:
5. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
jsem tu holky
5. lis 2009 v 11:45  •  snaží se  • Odpověz
já taky, zrovna se krmíme :wink:
5. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
martinkal,flair-moc vám holky gratuluji k úspěšným kontrolám!!! :slight_smile:

farmi-a ty klidně mel pořád dokola všechno,co tě trápí.Od toho se tady slejzáme,aby jsme pomohly jedna druhé! :wink:
5. lis 2009 v 11:49  •  snaží se  • Odpověz
teď koukám, že už jsme 22tt :grinning: :grinning:
Farmi, jestli jsi už vyhodila rohlíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak přijď, na depky jsme tu zařízené :grinning:
5. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Holky, já kdyby šlo něco dělat, abych hned otěhotněla, tak to klidně podstoupím. Už mě to nebaví, to je každej měsíc snažení, pak testění a zklamání! Ach jo. Dnes mám depku jak vrata. Nějak se mě nechce pustit. :unamused:
5. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Holky, děkuji za gratulace :dizzy_face:
Farmi, tatarka na rohlíku :confused: :confused: :confused: Tak to zvracím už jen při té představě, to je mazec :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a s tím tvým těhu, Farmi, jak ti tu někdo psal, že každé těhu je fakt jiné. Moc doufám, že to bude ok:slight_smile: ale chápu tvůj stresím, tomu rozumím :pensive:
Katynko, je super, že jste s přítelem zase hrdličky, je to z tebe cítit :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Farmi, jak poznám, že ji mám moc kyselou pro spermoníky??? :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
aji a jak dlouho jseš od revize? Mení to teď třetí mrcha? To ještě není tak hrozné, tělo se dává dýl do hromady, ale to bude dobré :wink: Na tu kyselost musíš asi k doktorovi :frowning2:
5. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
flair-jojo,zatím to je všechno v nejlepším pořádku,tak hlavně,aby to vydrželo i dál.Pak se někdy musíme domluvit na tom kafíčku,až budeš v Přerově. :wink:
5. lis 2009 ve 12:13  •  snaží se  • Odpověz
Aronku, mám třetí MS, jo jo. No není to ještě tak dlouhá doba, ale mě už to nebaví. :angry:
5. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
aji-já si tak říkám,že zkusm být v klidu tak do půl roku od revize.Ale otázka je,jestli pak už doktor bude chttí něco podnikat,nebo jestli bude ještě čekat.No,pro jistotu už zobu ten Utrošek,tím nic nepokazím :wink: :grinning:
5. lis 2009 ve 12:14  •  snaží se  • Odpověz
aji a za jak dlouho se podařilo minule?
5. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Minule se podařilo po půl roce. Tak si ještě budu muset 3 měsíce počkat, co? :confounded:
5. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Holky musíme vymyslet nějakej lék na mrchobacil, už mě to fakt štve! :wink:
5. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Aju, já se ti vůbec nedivím..
dneska je nějaký špatný den ato přitom svítí slunko..
já jsem taky zpruzelá jak vrata..
5. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.