Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

hanana
5. lis 2009

aji mrchy je mi lito, ale snad se taky brzo dockame 😵

aja.83
5. lis 2009

Hani, no jo, jednou to prostě vyjít musí. To je divné s tvou zimnicí, snad to je už dobrý, když teď nemáš teplotu. 😉

hanana
5. lis 2009

aji ja jsem si taky rikala do vanoc, ale nevim nevim, nechapu proc se nam to dvakrat povedlo rovnou a ted dlouhe snazeni a nic.... 😒

farmarska
5. lis 2009

ahoj holky hezký den 🙂
i já měla poslední dny nějakou depku, tak jsem sem raději ani moc neechodila, abych tu nekazila náladu a nefňukala vám tady pořád o tom samém 😅 😝
dnes už je to lepčí 😉 tak mne tu máte! 😀
martinka mooooc gratuluju ke kontrole a to samé ještě jednou tobě flair 😵 😵

aronku a tobě držím palce na kontrolu 😉 a katy tobě přeju to brzké vyplnění snu!!! 🙂

Tercí to je teda pěknej mazec 😨 kuli jedný nemocenský mizerný 😝 😠

farmarska
5. lis 2009

Ajíí mrcha mne mrzí 😢 snad už žádná další nedorazí 😉

kerie to s tím tvým chlapem to je vážně blb 😠 je to přesně jak píšeš, chová se jak puberŤák! rozhodně né jako vyzrálej normální sebevědomej člověk 😎 snad ho to brzy přejde a ty si z něj kočko nic nedělej a zkus to pouštět jedním uchem dovnitř-druhým ven 😉 🙂

farmarska
5. lis 2009

hani neměla by jsi si raději skočit k doktoroj?? 😨 to přece není normální, v noci takovouhle zimnici..
buĎ na sebe opatrná bobku 😉

hanana
5. lis 2009

ahoj farmi jaktoze mas depku? neboj vsechno dobre dopadne , kdy jdes na tu kontrolu ?

farmarska
5. lis 2009

hani v pondělí..
no prostě mám...ani to tu nebudu znovu omlevat 😝 jsem trapná jak to pořád dokola řeším 😅
prostě asi co se má stát to se stane a budto to vyjde, nebo ne.

hanana
5. lis 2009

nejsi trapna vubec, od toho tu jsme, ale verim ze tentokrat ti to vyjde...... 😉

farmarska
5. lis 2009

hani, ty jsi myslím psala, že tam u vás je to s vyšetřeníma a gynekologií horší vid.., ale já nevím , asi by bylo dobrý někam se zajít a poradit se..proč to najednou nejde 🙄 třeba v tom je nějaká banalita! třeba nějaký ty chlamidie, nebo jí máš moc kyselou na spermoně 😅 nebo prostě to může bejt nějaká prkotina, která jde vyřešit a ty budeš za chvilku v pořádku a vyjde to! 😅 Tolik bych ti to přála! 😵 A nejenom tobě, ale všem co už takhle nechutně dlouho čekají 😢

farmarska
5. lis 2009

hani ale sem trapná! to vím 😀 stejně si tím nic nepomůžu pořád to řešit dokola a omlejvat to a plácat se v tom.. 😅 ale já si prostě nemůžu pomoct 😅 nemůžu nad tím vším přestat myslet 😅 asi jsem nějakej sebedestruktivní tip 😀 😀 😎

hanana
5. lis 2009

farmi po 6ti mesich snazeni s tim zacneme neco delat, proto merim teplotu a delam grafy, tak snad se nejake pomoci dohrabeme 😖

farmarska
5. lis 2009

a fůůůj mě je pěkně šoufl 😝 já hovado ted sežrala dva rohlíky namazaný tatarkou se salámem a okurkou a ted si asi půjdu popovídat se záchodem 😝 😝 je mě zle a už to mám někde zpátky v krku... ble 😝 😝
zatím mizím

kopa
autor
5. lis 2009

čusííííííík 😀

katyna6
5. lis 2009

jsem tu holky

aronek
5. lis 2009

já taky, zrovna se krmíme 😉

katyna6
5. lis 2009

martinkal,flair-moc vám holky gratuluji k úspěšným kontrolám!!! 🙂

farmi-a ty klidně mel pořád dokola všechno,co tě trápí.Od toho se tady slejzáme,aby jsme pomohly jedna druhé! 😉

aronek
5. lis 2009

teď koukám, že už jsme 22tt 😀 😀
Farmi, jestli jsi už vyhodila rohlíky 😝 , tak přijď, na depky jsme tu zařízené 😀

aja.83
5. lis 2009

Holky, já kdyby šlo něco dělat, abych hned otěhotněla, tak to klidně podstoupím. Už mě to nebaví, to je každej měsíc snažení, pak testění a zklamání! Ach jo. Dnes mám depku jak vrata. Nějak se mě nechce pustit. 😒

flair
5. lis 2009

Holky, děkuji za gratulace 😵
Farmi, tatarka na rohlíku 😕 😕 😕 Tak to zvracím už jen při té představě, to je mazec 😕 😝 😀
a s tím tvým těhu, Farmi, jak ti tu někdo psal, že každé těhu je fakt jiné. Moc doufám, že to bude ok🙂 ale chápu tvůj stresím, tomu rozumím 😔
Katynko, je super, že jste s přítelem zase hrdličky, je to z tebe cítit 😵

aja.83
5. lis 2009

Farmi, jak poznám, že ji mám moc kyselou pro spermoníky??? 😅

aronek
5. lis 2009

aji a jak dlouho jseš od revize? Mení to teď třetí mrcha? To ještě není tak hrozné, tělo se dává dýl do hromady, ale to bude dobré 😉 Na tu kyselost musíš asi k doktorovi ☹

katyna6
5. lis 2009

flair-jojo,zatím to je všechno v nejlepším pořádku,tak hlavně,aby to vydrželo i dál.Pak se někdy musíme domluvit na tom kafíčku,až budeš v Přerově. 😉

aja.83
5. lis 2009

Aronku, mám třetí MS, jo jo. No není to ještě tak dlouhá doba, ale mě už to nebaví. 😠

katyna6
5. lis 2009

aji-já si tak říkám,že zkusm být v klidu tak do půl roku od revize.Ale otázka je,jestli pak už doktor bude chttí něco podnikat,nebo jestli bude ještě čekat.No,pro jistotu už zobu ten Utrošek,tím nic nepokazím 😉 😀

aronek
5. lis 2009

aji a za jak dlouho se podařilo minule?

kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aja.83
5. lis 2009

Minule se podařilo po půl roce. Tak si ještě budu muset 3 měsíce počkat, co? 😖

aja.83
5. lis 2009

Holky musíme vymyslet nějakej lék na mrchobacil, už mě to fakt štve! 😉

handm
5. lis 2009

Aju, já se ti vůbec nedivím..
dneska je nějaký špatný den ato přitom svítí slunko..
já jsem taky zpruzelá jak vrata..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru