Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
5. lis 2009

ahojky,jsem doma z práce a hned jdu juknout,co je nového. 🙂

kopa
autor
5. lis 2009

😕 Paajo a Elisko přijďte mezi nás 😕 Dlouho jste tu nebyli 😢

kopa
autor
5. lis 2009

A Mari taky 😢

aronek
5. lis 2009

kopi, já vím, že jsem tlustá, jenže když jsem se ho zeptala na křečové žíly, začaly se mi dělat, tak jen řek, že je to tou váhou, není nad dobrou radu 😠

kopa
autor
5. lis 2009

Aronku já jsem taky tlustoch 😀 😅 neřeším 😅 Četla jsem téma kde byli i holky i těžší jak já a neměli problémy v těhu... 😉

venuska
5. lis 2009

Ahoj holky, jak se máte? Že by někdo nový s // čárečkami? 🙂

katyna6
5. lis 2009

no jste si holky teda dávaly do nosu,vám závidím! 🙂
aronek-na doktora se vykašli,podle toho,co říkal o těch lécích je to fakt hňup!A jen pěkně papej,miminko si řekne,až bude mít dost 😉

tak,jsem dočetla a jdu naordinaci.čauky

venuska
5. lis 2009

Nevíte co Kelly, jak je na tom?
Psala jsem si s Murynkou. Už kojí, ale zatím nemá malou u sebe. Prý možná o víkend či po víkendu 😅
Koukala jsem znovu na tu fotečku. Je to krásná princezna 🙂 🙂

aronek
5. lis 2009

taky čuším na ordinaci, jdu si k tomu vytáhnout žehlení 😖

samsa
5. lis 2009

Farmi, peňák neva ani v prvním trimu, věřím, že bude vše u tebe ok, hezky jez prednison. Určo to bude ok. Většinou pokud nemoc mimi poškodí, tak se spontánně potratí 😔, no a tvoje mimi hezky drží, takže to ustálo v pohodě 😉
Aronku, ten tvůj dr. je teda drsnej 😠 , jako přece když ležíš a nehýbáš se, tak váha jde logicky nahoru, nevím, co by chtěl.
Holky, pá, jdu žehlit 😝

aronek
5. lis 2009

venus, dík za zprávy od murynky, moc jí přeju, aby byly už spolu 😉

venuska
5. lis 2009

Jéééé Strouží, ty máš už pělné bříško. Jsem ráda, že je vše v pořádku 🙂 🙂 Krásný 🙂
Jak se cítíš?

venuska
5. lis 2009

Aronku, není vůbec zač. Taky jí přeji, aby už byly brzy spolu 🙂 A jak se jinak cítíš?

venuska
5. lis 2009

Jdu koukat na VKV, mějte se hezky...papa a krásný večer všem 🙂

aronek
5. lis 2009

venus cítím se dobře jen jsem se trochu naprdla na gyndě, ale malý je v pořádku 😉

farmarska
5. lis 2009

reklama 🙂
holky jste se všechny zbláznily s tím žehlením ne 😝 😀
samsi díky 🙂 ty áš už tááák krásný týdny!! 🙂 🙂

jo jo taky bych tu ráda viděla zase páju, kopretinku, elišku, apod.. abych věděla jak žijou a jak se jim daří 🙂
aron přesně tak jak píšou holky, váhu ted vůbec neřeš, hlavně, že je tobě a miminku dobře 😵 😵

že by kely už rodila 😉 máte na ní někdo kontakt..abychom to měly kdyžtak z první ruky 😀 😉

farmarska
5. lis 2009

jůůů ordinace skončila a tady pořád nikdo 😕 😕

aronek
5. lis 2009

já jsem, jen jsem si dala tři lekce těhotenského cvičení 😉

farmarska
5. lis 2009

aron ty bláho! 😨 a udržela jsi v sobě ještě ty šunkafleky 😀 🤐

farmarska
5. lis 2009

jsi se do toho nějak opřela! snad ne kuli tomu debilnímu doktoroj 😠 dávej pozor aby jsi nám z toho nakonec neonemocněla!

aronek
5. lis 2009

😀 farmi neboj, ty lekce jsou tak po pěti deseti minutách, takže žádná křeč 😉 a šunkafleky vydežely 😀

kelly1983
6. lis 2009

Ahoj holky,tak kristynka je na svete.ma 3250g a 50cm je krasna.o porodu napisu pak,nadhera ale ted musim rict uz nikdy vic.ziju snad jen diky epiduralu,ten kdyby nebyl tak nevim😉

aja.83
6. lis 2009

Jůůů, Kelly, moc velká gratulace!!!Hlavně hodně zdravíčka a ať Vám Kristýnka dělá jen samou radost!!!

kopa
autor
6. lis 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 Kelly moc gratuluji 😵 😵 😵 😵
Přeji hodně zdravíčka a radosti s Kristýnkou 😵 😵 Těšíme se na fotečky 😵

aja.83
6. lis 2009

Holky, kdepak jste? Neschovávejte se! 😉 Pojďte kecat, vždyť je pátek, takovej krásnej den!

farmarska
6. lis 2009

ahoj holky, musím na kontrolu ke krčařoj, tak jen nakukuju a ještě, že jsem to udělala!!! taková kráááásná zprávička!!! 🙂 🙂 🙂
kely moc moc moc gratuluju!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😔

kopa
autor
6. lis 2009

Aji já musím pracovat 😅 nahromadilo se mi dost práce 😒

katyna6
6. lis 2009

ahoj holky,taky jsem tu jen na chvilku,jedu pryč

Kelly-veeeelikánská gratulace ke Kristýnce!Přeji moc moc zdravíčka! 🙂 🙂 🙂 🙂

aja.83
6. lis 2009

Teda vy si všechny někam jedete, já cííí takyyy!

martinkal
6. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Jééé Kelly hodně štěstíčka a zdravíčka Tobě a Kristýnce, tak ses dočkala, supeeeer 😀 😀 😀 😀

Aronku nic si z toho nedělej, já přibrala od začátku těhu 6 kg, každý měsíc kilo, ale teď se mi zdá, že to jde nahoru rychleji, taky mám pořád hlad a když nemám hlad, tak mám chuť 😀 . No moje kamarádka přibrala v těhu 28 kg, a když šla z porodnice měla 15 kg dole a do půl roka po porodu zhubla na původní váhu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru