• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj aronku :slight_smile: uz cukrovi jo? teda to uz bych asi taky mela zacit :frowning2:
8. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
jak to ze si se ani poradne nenapila, no aspon ti neni blbe,ze :wink:
8. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
mari, máme perníčky, ty jsem si odvezla na nazdobení a pracny jsou už v krabici :wink:
8. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
a uz si zdrava aronku?
8. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky, taky jsem tu na chvilku, než začne SS :wink:
Mari ani jsem ti neodpověděla, on pak přišel manža, pustil mi sem psa a ten mi tu nadělal samý ťapky, a musela jsem vytírat.
Chtěla jsem říct, že uvidíš, jak to teď dopadne s těma práškama ;.) Moc přeju aby už ti to vyšlo :wink:

Markee teda ty jsi akční, já bych padla a spala 100 let :wink:
Já včera měla taky skleničku červenýho, jsem na něj měla děsnou chuť, a byli tu známí tak s nima manža popíjel, a mě chytla taková slina, že jsem neodolala. Akorát jsem se tím pěkně umrtvila, cítila jsem jak mi to okamžitě jde do nohou, myslela jsem, že neudělám ani krok :grinning:

Aronku tak srázek byl, a poznali jste se? My máme sraz na konci listopadu, ze základky, taky jsem na to zvědavá :grinning: A s cukrovím vůbec nevím, pekla jsem jednou, když jsem se přistěhovala k manžovi, a po vánocích jsem to vyhazovala, protože to nikdo nejed. Návštěvy k nám nechodily tak to neměl kdo jíst. Letos možná tak maximálně udělám vanilkový rohlíčky, aby to tu vonělo, a měla jsem dojem tý správný vánoční atmošky, a taky je to jediný co manža jí. Ještě uvidím, jak se mi bude chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
8. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
mari zdravá, jen se drží rýma :confounded:

terci, srázek máme tak dvakrát třikrát do roka, takže poznali. Jinak mamka peče vždy tak dvacet druhů, já pomáhám a pak si odvezu výslužku :grinning:
8. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Aronku Tak to máš moooc dobře zařízený :wink:

Holky pro dnešek ahojky, jdu kouka, páááá :slight_smile:
8. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
du taky koukat na SS
8. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
zařízené je to supr, mamka peče skvěle :grinning:
8. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
to asi kazda maminka pece dobre :slight_smile: taky bych to tykhle chtela, kdyby byla maminka bliz :frowning2:
8. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
mamka je skoro sto kilometrů, ale celkem dost tam jezdím :wink: hezky se o mně postará opečovává :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
hm ta moje 900 :frowning2:
8. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Mari,kd emáš maminku? Že je tolik km daleko?
8. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
marke na slovensku, ja sem taky slovenka vis, jan sem zustala tady na druhom konci sveta, daleko od maminky
8. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Mari,aha. To je teda štreka daleká. To nezávidím. Já bych teda brala mít mamču dál,ale v přijatelné dojezdové vzdálenosti. Občas je jí dost. Jenže jak teď nevím co a jak bude s prací až nějakou najdu,tak jsem ráda,že jí mám tak blízko a bude se moci starat o Johanku(pže tchýně je hrozná) :confounded:
Jdu spát holky. Dobrou noc.
8. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
dobrou markee :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ...tady už nikdo není :frowning2: Já se probrala z nemoci a potřebovala bych radu...plííííís...dnes jsem 45.den po revizi...a furt nic.Je to normál????Nebo mám jít na injekci(vyvolávačku)...Co myslíte????Mám ještě čas a nebo už mám "zabrat"...Díky za veškeré odpovědi :slight_smile:
8. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj sirellko, já myslím, že 45dní po revizi je ještě normál. Mně říkal doktor, že po revizi dostanu měsíčky po 4-6 týdnech, tak ještě chvíli počkej, když to do týdne nedostaneš, dojdi si k doktorovi. Snad ms dorazí, pamatuju si, že když jsem dostala tuhle první porevizní, měla jsem radost jak malá holka. To značí, že je vše ok a brzy se můžete začít snažit. :wink:
9. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky aji...dobré ránko...Moc díky za radu...já už se nemůžu dočkat až MS dorazí..vyhlížím vyhlížím a furt nic :unamused: Včera v noci jsem nemohla ani spát a furt na to myslela.Napadla mě ale v noci ještě jedna věc...po císaři mi dělali revizi kvůli zbytkům placenty a plod.obalů co mi v děloze nechali a tehdy jsem MS nedostala cca 5-6 měs a pak jsem šla na vyvolávačku a dostala to do týdne...Asi fakt tomu dám ještě týden a pak si zajdu.Chtěla jsem se snažením čekat přesně 3 měs jak mi řekla gyndra.Vychází mi to přesně na Štědrý den :slight_smile: S manžou jsme dohodnutí že na to u stromku vlítnem :grinning:

A co ty???JAkpak se máš?
9. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Sirellko, tak to budete mít hezký Vánoce? Držím Ti pěstičky, ať ms brzy dorazí a kdyžtak půjdeš na vyvolávačku, vždyť to ničemu nevadí.
No co já, vzpamatovávám se z neúspěšného cyklu, zase ty // nebyly, ale snad do Vánoc budou, věříme tomu oba s manžílkem. Teď o víkendu jsme byli na svatbě kamarádky, bylo to moc fajn, nevěsta krásná, výborný jídlo, to jsme si dali do nosu!
9. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Sirell, piješ kontryhel? Nevím, jestli to pomáhá, někomu jo, já ho piju od revize vždy prvních 14dní cyklu. Měl by upravovat cyklus, obnovovat sliznici a napomáhá otěhotnění (no tenhle výsledek u mě zatím nefunguje), ale je pravda, že mám ms docela pravidelnou i sliznice mi narostla. Bylinkama nic nezkazíš.
9. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
aji...neboj...věřím tomu že se vám zadaří tento měsíc :slight_smile: Určitě už u stromečku budeš těhulka :wink: Moc ti to přeju :slight_smile:

Týýý jo...svatbička...taky bych si dala říct :slight_smile: V okolí to ale u nikoho nehrozí...všichni chtějí být svobodní.Moc se jim do "chomoutu" nechce.
Já měla o víkendu manžu doma...vynechal karty s kamarádama a tak jsme si v sobotu udělali hezký večer :slight_smile:
Dneska vyráží na florbal,protože včera vlezl na váhu a strašně se lekl co ukázala...tak chce sportovat a aspoň každé pondělí hrát s klukama z práce florbiš....Vždycky se ale zatím jen odvařil že nemohl ani pořádně chodit jak ho všechno bolelo
9. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Včera jsem byla celý den v práci a večer mi nešlo se připojit na koníka :unamused: ,tak jdu honem dočíst,co je tady nového?
9. lis 2009 v 08:40  •  snaží se  • Odpověz
aji...kontryhel piju pravidělně ráno a večer...skoro každý den... ale zatím se mi nezdá že by fungoval.Ptala jsem se tady holek už před časem tak jsem ho hned koupila a fakt piju...min.1xdenně (občas zabudnu večer) Ráno mám vždycky siestičku jak kluci odjedou a dám si ho v klídku naž začnu něco dělat...je to paráda :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
ahojky katy..nic nového nevím...musím taky dočítat...dlouho jsem neměla čas ani nakouknout :unamused: Držela se mě hnusná chřipajzna,ale už je pryč
9. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Sir tak to je dobře. Jinak já si připadám jak babka bylinkářka, piju ještě čistíčí čaj, prý je to taky dobrý po tý revizi. A teď jsem si objednala nějakej drmek, prý to podporuje ovulaci a reguluje ženský orgány. Tak třeba to pomůže, aby se mi pak těch vajíček neuvolnilo zas moc, maximálně 2, to by stačilo :grinning:
9. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
:grinning: držím palůše aby ti to vyšlo podle plánu :wink: A rovnou si píšu...taky to zkusím.Čistící čaj mám doma taky.A ten drmek si píšu abych až se budem snažit abych ho taky zkusila.To je jako co???Nějaké bylinky???Slyším to prvně :sweat_smile:

babka bylinkářka...to je dobrý :grinning: Já zbožňuju čaje(hlavně bylinkové...meduňku,mátu a pod.) A časem chci vyzkoušet co nejvíc...a taky už zobu vitamínky :slight_smile: Nechci nic nechat náhodě
9. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Holky dobrý pondělní ránko :slight_smile:někdy si připadám jak nějaká apatykářka :grinning: Takových věcí, co jsem vyzkoušela, když jsem před prvním těhu po třech měsících už plašila, že jsem neplodná :grinning: Kontryhel, babyplan, jeřáb ptačí, babyplan, listovka, estrozin, kineziologie, femibion, měření BT :grinning: Teda né všechno najednou, ale postupně :grinning:
9. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno,
Sirr,já bych už volala doktoru a objednala se na vyvolávačku. Pže 6 týdnů po revizi je 42 dní,což už uběhlo. Já jsem si sama říkala,že jestli do středy MS nepřijde(to bych byla 43 den),tak budu volat doktoru. No a 40 den se MS dostavila,takže telefonát neproběhl. Já bych byla nervní co a jak se děje,takže bych určo zavolala a byla bych moudřejší,by mi to mudr vysvětlit :wink:
9. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj, přeji dobré ráno. Nějak nemám přehled, kdy a kdo bude testovat a kdo kdy rodit? Tedy jestli nebude někdo přeskakovat jako Murynka :grinning:
9. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.